politika

Jacques Guillemain: Vedeme válku s Ruskem jen proto, abychom zachránili klan Bidenů?

Jacques Guillemain, Ripost laïque

Vedeme válku s Ruskem jen proto, abychom zachránili kůži klanu Bidenů?

Protože Ukrajina není ani v NATO, ani v EU, tato válka není válkou Evropy.

Na druhou stranu to může být docela dobře v zájmu klanu Bidenů, jehož pověst je díky Ukrajině do značné míry pošramocena.

Pravděpodobně si vzpomínáte na počítač syna Bidena, prošpikovaný velmi kompromitujícími e-maily, zanechaný u opraváře počítačů a který nakonec přistál v rukou FBI a zvolených republikánů.

Případ vyvolal velký ohlas, ale byl rychle umlčen, aby nepoškodil zvolení Joea Bidena. Na sociálních sítích byla zavedena totální cenzura a Amerika, údajně vzor svobody, se rychle stala zemí omerty.

Zatímco starý Joe v roce 2020 bojoval s vedením kampaně, dozvěděli jsme se o bezuzdných eskapádách syna Huntera s drogami, prostitucí, daňovými úniky, finančními podvody na Ukrajině a v Číně. 

Francouzský tisk očividně zaspal, stejně jako později prospal gigantický podvod organizovaný demokraty, aby ukradli drtivé vítězství Donaldu Trumpovi. 

Existuje názor, že NATO je spíše sbírka banánových republik než vojenská aliance. To je také důvod, proč EU slepě následuje Bidena v jeho křížové výpravě proti Moskvě.

Pro média byla počítačová aféra syna Huntera jen dalším ruským podvrhem, který si anti-Bidenští spiklenci užívali. Když prší, může za to Putin, jak každý ví.

Počítač ale postupně odhaloval svá tajemství a a vyšetřování den za dnem přináší nové ovoce.

Stručně řečeno, Hunter Biden, podle médií nespravedlivě pošpiněný, může být klidně vyšetřován.

A pokud francouzské redakce bourají zdi, za Atlantikem už tisk nemůže skrývat podvodné lumpárny, do kterých je zapojen Hunter Biden!

„Nezákonné držení střelné zbraně, nákup, držení a užívání narkotik, daňové úniky a zpronevěry za několik milionů eur, to už stačí na několik dobře připravených soudních procesů.”

Výměny mezi otcem a synem naznačují, že Joe, který tvrdil, že si není vědom synových vylomenin, dostal svou malou provizi. «10% for the big guy ». A suivre… 

Právě byla zveřejněna zpráva Marco Polo, která odhaluje 459 zločinů a přečinů rodiny Bidenových. Dost na to, aby to podpořilo vyšetřování FBI.

https://marcopolousa.substack.com/p/report-on-the-biden-laptop

„Zakladatel skupiny Garrett Ziegler odhaduje, že v notebooku odhalil celkem 459 zdokumentovaných porušení státních a federálních zákonů.”

To zahrnuje 140 údajných trestných činů souvisejících s podnikáním, 191 trestných činů souvisejících se sexem a 128 trestných činů souvisejících s drogami.

https://www.the-sun.com/news/6480142/hunter-bidens-laptop-sex-drug-money-crimes/

„K tomu je třeba přičíst materiály poskytnuté FBI americkým senátorem Chuckem Grassleym, které bez nejmenších pochyb ukazují, že rodina Bidenů (a zde jsou přímo zmíněni Hunter a Joe) podepsala smlouvu na 5 milionů dolarů se společností CEFC, přímo spojenou s Komunistickou stranou Číny. Což zase naznačuje, že rodina Bidenů, v tomto případě Hunter a Joe, má přímé vztahy s Komunistickou stranou Číny. Nehledě na to, že otec je nyní prezidentem, je to v přímém rozporu se závazky přijatými během volební kampaně.“

Konspirační teoretici tedy měli pravdu už v roce 2020. Vše nasvědčuje tomu, že Hunter je na Ukrajině namočený kvůli vážným věcem a že tam byl jménem svého otce.

To vše v předvečer voleb v polovině volebního období záležitostem demokratů nepomáhá.

Mohl by to být největší skandál od dob Watergate za Nixona.

https://www.arabnews.fr/node/221426/international

  • Rusko tvrdí, že druhý syn Joe Bidena byl přímo zapojen do amerických plánů na nasazení zbraní hromadného ničení
  • Průzkum zjistil, že 66 % potenciálních voličů věří, že otázky svázané s uniklými e-maily Huntera Bidena jsou „důležité“

„Když americký prezident Joe Biden obvinil svůj ruský protějšek Vladimira Putina z přípravy použití chemických nebo biologických zbraní na Ukrajině, nevědomky zvedl pokličku dlouho doutnajícího skandálu týkajícího se jeho syna Huntera Bidena.”

Kreml reagoval na prohlášení Joea Bidena tím, že obvinil jeho syna z napomáhání usnadňovat program biologických zbraní na Ukrajině, čímž se sporný byznys Huntera Bidena vrátil do centra pozornosti (když byl jeho otec viceprezidentem Spojených států). Ale k tomu se ještě vrátíme.

Konzervativní kritici říkají, že prezidentův druhý syn se spojil se svým strýcem Jamesem Bidenem, aby využili politický vliv Joea Bidena, nejprve jako dlouholetého senátora za Delaware a poté jako viceprezidenta Baracka Obamy po dvě funkční období, aby získali lukrativní zakázky na Ukrajině – obvinění oba popírají.

Jen málo mainstreamových médií zveřejnilo tento příběh, když se objevil. Giganti sociálních médií jako Facebook a Twitter dokonce před volbami v roce 2020 zablokovali publikace a příspěvky, které tato obvinění zmiňují, včetně článků v konzervativním New York Post.

Obnovené e-maily obsahují šokující podrobnosti o dekadentním životním stylu a také informace týkající se mnohamilionových zahraničních kontraktů Huntera Bidena s Čínou a Ukrajinou.

V roce 2014 se Hunter Biden připojil k ukrajinské státní plynárenské společnosti Burisma jako konzultant za 1 milion dolarů ročně. Necelý měsíc poté, co jeho otec, tehdejší viceprezident, v dubnu téhož roku navštívil Ukrajinu a setkal se s manažery Burismy, se lukrativní zakázky začaly hrnout.

„Toto je spiknutí monumentálních rozměrů. Jde o největší politický skandál od dob Watergate a zaslouží si stejně důkladné vyšetřování Kongresem.”

Když Joe Biden obvinil Moskvu z přípravy použití biologických nebo chemických zbraní, vstoupili do boje Rusové a obvinili syna amerického prezidenta z financování výroby biologických zbraní na Ukrajině.

Igor Kirillov, šéf radiologické, chemické a biologické ochrany na ruském ministerstvu obrany, řekl, že Hunter Biden byl přímo zapojen do amerických plánů rozmístit zbraně hromadného ničení na Ukrajině.

Kirillov ho obvinil z financování „programu biologických zbraní Pentagonu na Ukrajině“ prostřednictvím investičního fondu, uvedla tisková agentura Sputnik International podporovaná Kremlem.

“Je pozoruhodné, že na financování této aktivity se podílejí struktury blízké současnému vedení USA, zejména investiční fond Rosemont Seneca, spravovaný Hunterem Bidenem. Rozsah programu je působivý.”

Média a demokratický tábor udělaly vše co mohly, aby ututlaly skandál, který by mohl svrhnout Bidena, stejně jako Watergate v roce 1974 dohnal Richarda Nixona k rezignaci.

Republikáni jsou ale odhodláni dostat tento případ Huntera Bidena k soudu, aby se plně objasnily důsledky aktivity rodiny Bidenových pro Ukrajinu.

Následovala Evropa pošetile Washington v jeho křížové výpravě proti Rusku pouze v zájmu klanu Bidenů, který se aktivně podílel na výzkumu 31 biologických laboratoří na Ukrajině?  

A co tyto laboratoře skrývají? Otázka zůstává otevřená.

Jacques Guillemain

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3Tw7I4z

sdílet na

16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
24. 10. 2022 22:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Před několika dny jsem u jiného článku napsal komentář přesně v tomto duchu, že je Ukrajina rodinnou Bidenovic pokladničkou. A ejhle! Ve světě nás čtou a inspirují se tady!
A na ty laboratoře, se pánové ve světě, zeptejte přímo Vladimíra Putina. Nejednou řekl, že důkazy má a že je předloží, až bude zájem je poslouchat a chápat. 🙂 🙂 🙂

Gene
24. 10. 2022 23:37
Odpovědět  Peter

Kuze Bidenu je pro loutkare nepodstatna. Jde o zniceni a podrobeni Ruska. Rusko ma problemy s hlavnimi niciteli jiz od devatenacteho stoleti, kdy car Alexander I odmitnul Rothschilduv plan na podrizeni se ruske banky jeho planovanemu sjednocenemu systemu bank.

José
25. 10. 2022 07:20
Odpovědět  Gene

Člověk se nestačí divit, jak Rusko bezhlavě i přes všechno protivenství důvěřovalo západu. Nejprve pomohlo Evropě se zbavit Napoleona, pak Rakousku porazit revoluci v Uhrách a když bylo napadeno Francií a Anglií za to, že se jeho moc rozšířila na úkor Turecka, tak se Rakousko na něj vykašlalo. Rusko se obrátilo k těm, co jej napadli a uzavřelo s nimi Dohodu. Když potřebovalo proplout Suezským průplavem a dostat flotilu na Dálný východ v Rusko – Japonské válce, tak mu to titíž spojenci neumožnili. Aby toho nebylo málo tak na straně Japonska skrytě stály USA. Nechalo se vmanipulovat do I. světové války opět na straně těch, kteří jej několikrát podrazili, aby na jejím konci do Ruska dorazil německý agent Lenin a provedl revoluci, kterou štědře financovaly židovské banky v USA. Když došlo na splacení dluhů, postavily se všechny evropské státy proti Rusku a odmítly mu půjčit. Stalin to vyřešil po svém a zabil dvě mouchy jednou ranou: splatil dluhy a zároveň vyřešil “ukrajinský” problém. Židovští bankéři vsadili na jiného koně, nějakého neúspěšného rakouského malíře, pobývajícího v Mnichově…
Třeba jsem na něco zapomněl, tak mi to nemějte za zlé a když tak to prosím doplňte.

Pijack
25. 10. 2022 08:04
Odpovědět  José

Ještě bych doplnil, že ten zlý Putin ukradl Američanům Krym.

Gene
25. 10. 2022 16:02
Odpovědět  José

Doplnovat neni co, nanejvys rozvest a na to je zde malo mista. Zidovsti bankeri skodili nejen Rusku, ale vsude tam, kde meli moc. Podivejte se na pribeh Rothschildu.
Malo lidi vi ze stali za atentatem na Alexandra II, kdy ruský císař a reformátor byl smrtelně zraněn bombovým útokem Ignacyho Hryniewieckého, člena levicové teroristické skupiny Narodnaja Volja. Skupina doufala, že atentát odstartuje revoluci směřující k ústavodárnému shromáždění a demokracii. Jednalo se o další atentát Rothschildova zločineckeho syndikátu v hněvu na carovo umístění velkých válečných lodí do amerických přístavů na východním a západním pobřeží, (jeden z duvodu). To se stalo v r.1881. Jeste pred tim v r.1865 odstreli Lincolna, ktery utlumil jejich aktivity, když v letech 1862 a 1863 odmítl platit přemrštěné úrokové sazby požadované Rothschildy a vydal ústavou povolené, bezúročné americké bankovky.

Gene
25. 10. 2022 16:31
Odpovědět  José

Take se moc nepise o Ruske revoluci v r.1905, ktera byla predzvesti velke Rijnove. O roli Rutemberga na Gapona, ktereho pozdeji zabil. Vsechny tyto aktivity byly financovane zidovskymi bankeri. Vsechny velke bankerske rodiny jsou vzajemne pospojovany krvi a tahnou spolu.

ZMann
25. 10. 2022 08:30
Odpovědět  Gene

Přesně tak to je, už několik století se snaží tato satanistická sebranka sežrat Rusko.

Pedro
24. 10. 2022 22:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Zbohatlická pakáž, nadlidi. Tfuj.

24. 10. 2022 22:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Mohl by to být největší skandál od dob Watergate za Nixona. Jenže nebude,protože za tou loutkou stojí Rotchildové Rokefelerové,Sérešové Gatesové….FED a další Satanisti jako Vatikán. A jim patří veškerá justice.

Tom
24. 10. 2022 23:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Prej klan. Lidsky odpad je to!

Vül
24. 10. 2022 23:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Twitter boti tvrdě pracují na podpoře Bidenovy mrtvoly

2022-10-24 14.12.39.jpg
Markýza
25. 10. 2022 08:20
Ohodnotit příspěvek :
     

No páni! 459 zločinů je konečně dost na to, aby to podpořilo vyšetřování….tak to jsem ráda, chybí mi k tomu 458 kousků.

José
25. 10. 2022 09:52
Odpovědět  Markýza

A jaký je ten váš jediný?

Markýza
25. 10. 2022 14:01
Odpovědět  José

Mluvím ošklivě o naší vládě a o Bajdnovi taky, nevadí mi Putin a Zeleného mužíka už bych ráda viděla někde v pérdeli. Helemese, tak to asi nebude jediný zločin!

Bety
25. 10. 2022 11:36
Odpovědět  Markýza

Na vás to neplatí. Jestli jste třeba jednou jela metrem na černo, odnesete si to a nic vám nepomůže.
Takových beztrestných Bidenů tam mají hafo,( u nás jich taky máme dost) ale tento se svou demencí už opravdu je neúnosný, tak ho potřebují odsunout na vedlejší kolej. Myslím, že by se
na ty Bidenovce našly i daleko výživnější kauzy, ale to by mohlo rozvířit bůhvíco i na ostatní
“beztrestné” kteří stojí takříkajíc nad zákonem. A nedělejte si naděje, že se tohle “vyšetřování”
dotáhne až k odsouzení,to by byl nebezpečný precedens.

Aleš
25. 10. 2022 08:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Starý Biden je vrah, podvodník a pedofil, mladý Biden zločinec. Pokud Bidenovi fandi SPOLU, znamená to, že jsou stejní. Zrůdy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$