politika

Jacques Guillemain: Je to hekatomba. Biden, Macron, Scholz, von der Leyen a všichni lokajové Ameriky mají ruce rudé od ukrajinské krve

Jacques Guillemain

257 000 zabitých ukrajinských vojáků, všichni zemřeli pro Ameriku!

Tohle je hekatomba (velká krvavá oběť, pozn.red.), která je o to tragičtější, že se jí dalo předejít.

„Hlavní velitel ozbrojených sil Ukrajiny Valerij Zalužnyj tajně informoval Američany o smrti 257 000  vojáků ukrajinské armády. O tajemství se s námi podělil bývalý poradce Pentagonu plukovník Douglas McGregor. Když byl Zalužnyj ve Spojených státech, setkal se s ministrem obrany Lloydem Austinem a generálem Milleym. Tajně jim řekl, že Ukrajina od začátku konfliktu ztratila 257 000 lidí”. https://t.me/boriskarpovblog/6240

Biden, Macron, Scholz, von der Leyenová a všichni lokajové Ameriky mají ruce rudé od ukrajinské krve.

Ne, není to řezník a krvežíznivý šílenec Putin, není to Putin válečný zločinec. Skutečnými viníky této tragédie jsou západní vůdci, kteří od roku 1990 udělali vše pro přípravu agrese proti Rusku:

– V roce 1991 po rozpadu Varšavské smlouvy Američané odmítli zlikvidovat NATO, čímž se Aliance rozšířila z 16 na 32 členů 

– Už 30 let jsou proti jakémukoli sbližování mezi Ruskem a EU

– V roce 2014 CIA svrhla proruskou vládu v Kyjevě a nahradila ji mafiánským režimem řízeným Washingtonem, kterému se odvažují říkat „demokracie“

– Kyjev, podporovaný NATO, už osm let vede válku proti Donbasu a odmítá plnit Minské dohody.

Ukrajinský lid je tedy vykrvácen, protože Paříž a Berlín zradily své podpisy pod tímto dokumentem a podřídily se vůli Američanů, kteří nenávidí Rusy a nikdy nepřijali konec studené války.

Kdo je tedy od roku 1990 agresorem?

Není se čím chlubit, pane Macrone. Zatáhl jste Francii do této války bez konzultace s parlamentem nebo francouzským lidem prostřednictvím referenda.

Jsou to francouzská děla, která zabíjejí ruské vojáky a civilisty na Donbasu, přičemž ani jeden ruský granát nezasáhl francouzské území.

Děláte z Francie nepřítele Ruska, samostatného účastníka nepřátelských akcí, protože cvičíte ukrajinské vojáky v zacházení s našimi zbraněmi, které rozsévají smrt v řadách ruské armády.

A jste hrdý na to, že se myslíte, že hájíte právo. Ale postavit se za své právo by bylo prosazení Minských dohod, nikoli útok na Rusko, které je přátelskou zemí.

Dehonestujete Francii a její lid, zrazujete gaullistickou myšlenku. Rusko není náš nepřítel a tato válka není naše. Vaší jedinou povinností, vaší jedinou povinností!, bylo prosadit Minské dohody, nikoli je podkopat zbabělým podřízením se Washingtonu.

De Gaulle by nikdy neměl tak ubohý postoj vůči ruskému lidu, který nás nikdy nenapadl. Je to vaše chyba, že se Francie postavila na stranu nejzkorumpovanější země planety. Miliardy darované Ukrajině se nekontrolovatelně vypařují, dodané zbraně se přeprodávají na darknetu a vy si dál hrajete na Ramba tím, že chcete do Kyjeva dodávat stíhačky.

Co ale udělá starý Mirage 2000 proti letounům Su-57 nebo MiG-35? Trochu vážnosti! Tady už nejde o bombardování několika pick-upů džihádistů v Sahelu, ale o konfrontaci s nejlepšími současnými bojovými letadly.

Vraťte se na zem, pane Macrone! Vaší vinou umírají vojáci a civilisté, i když nám nikdy nijak neublížili.  Naopak Rusové chtěli být našimi přáteli a obchodními partnery. Jak jste mohl zničit přátelské vazby, které generál de Gaulle udržoval i na vrcholu studené války, když věděl, jaký je rozdíl mezi sovětským režimem a tímto velkým ruským lidem, který nás zachránil před nacismem za cenu 26 milionů mrtvých?

Je třeba připomenout, že ztráty Rudé armády představují 53 % celkových známých vojenských ztrát v Evropě, ztráty Německa – 31 %, ztráty Spojeného království – 1,8 %, ztráty Francie – 1,4 % a ztráty americké armády – 1,3 % . … Kdo tedy vyhrál válku? Kdo porazil nacismus? 

Rozhodně ne Amerika, která svou hollywoodskou propagandou ukradla vítězství Rusům.

Tato zástupná válka, kterou Evropa vede proti Rusku, zůstane navždy nesmazatelnou skvrnou na našich vztazích s tímto velkým slovanským lidem. Rusové – a já jim rozumím – nikdy nezapomenou. Naši piloti z Normandie-Niemen bojovali skvěle po boku ruských pilotů, ale vy jste se raději rozhodl demontovat historii Francie.

Naši takzvaní anglosaští přátelé a spojenci, které chválíte, nám vrazili kudlu do zad tím, že nám ukradli zakázku na australskou ponorku a vás nenapadne nic lepšího, než se před Bidenem a jeho klikou poklonit. Jaká podlost! Ale vy si ani neuvědomujete své nedostatky. Způsobujete naší zemi neslýchané škody a vedete ji do propasti.

Všechny války jsou tragédie, kterým se dalo předejít. Ale tento konflikt je obzvláště odporný, protože to byl Biden, kdo o tom rozhodl a vede ho daleko od své vlastní země, krvácí ukrajinský lid, obětovaný na oltář samotných amerických zájmů. Jediné slovo od Bidena a už nezemře jediný ukrajinský nebo ruský voják, už ani jeden civilista nezaplatí cenu za americké válečné šílenství.

Každý ví, že Spojené státy jsou válečnou, arogantní a dominantní zemí, která mimo své území vedla desítky válek a revolucí. Od své nezávislosti v roce 1776 je tento národ v míru jen 26 let.

Zadejte do Googlu „Americké válečné zločiny“ a budete rychle osvíceni. Všechny zločiny jsou spáchané mimo území Spojených států, skutečného ráje, kde lidé vidí válku pouze na svých televizních obrazovkách, daleko od utrpení, které zažívali Vietnamci, Iráčané, Afghánci a dnes Ukrajinci. Zde je shrnutí. Když Rusové způsobí tři vedlejší oběti mezi civilním obyvatelstvem, Američané pod svými bombami zlikvidují tisíce žen a dětí. https://www.wsws.org/fr/articles/2022/03/14/pers-m14.html

257 000 zabitých za jeden rok války je hrozným krveprolitím pro ukrajinský lid, smetený ve zmatku, pohlcen násilím mafiánského a zkorumpovaného režimu, vedeného Spojenými státy. To představuje 700 zabitých vojáků denně.

Generál Surovikin oznámil 600 zabitých denně na ukrajinské straně. Na ruské straně, včetně separatistických sil, Čečenců a jednotek Wagnera, by se ztráty měly pohybovat kolem 30 000 zabitých vojáků, k nimž je třeba připočítat zraněné na obou stranách. 

Narativ NATO zjevně obrací čísla – je to Putin, kdo používá své vojáky jako potravu pro děla. Ale postupně, kousek po kousku se ukazuje pravda, protože lži a omerta nevyhrávají.

Během několika posledních týdnů kolovalo několik zpráv o úmrtí od 100 000 do 400 000 Ukrajinců. Jedná se tedy o naprosto věrohodný střední údaj, který se dnes odhaluje. Kyjevský režim je v tak hrozné situaci, že mobilizuje mladé lidi ve věku 16 až 18 let, aby nahradil ztráty. Kdy dojde k mobilizaci žen? Žoldáci NATO převlečení za Ukrajince už nestačí. Ukrajina mizí, protože se tak rozhodl Biden a jeho nohsledi.

Už jsem to říkal. Poměr sil mezi dělostřeleckými silami je 1 ku 8 nebo 10 ve prospěch Rusů. Proto není divu, že v této poziční válce kolem Maginotovy linie, tedy v dělostřelecké válce, jsou ztráty úměrné počtu vystřelených granátů. Když Ukrajinci vystřelí 5 000 střel, Rusové vystřelí 50 000 střel denně.

Ale když posloucháte Zelenského a naše stratégy v televizi, je to ruská armáda, která dostává 10x méně střel na hlavu, která má 10x více mrtvých. Těžko najít něco nekonzistentnějšího… a groteskního.

Prý se blíží ruská ofenzíva. Kéž by to ukončilo tuto zničující válku, kterou si Spojené státy přejí.

Je samozřejmé, že Rusové zvítězí, protože vedou existenční boj, protože mají podporu nezápadního světa a protože budou bojovat až do poslední chvíle, aby zajistili svou budoucí bezpečnost a zachránili svou civilizaci před tragickou morální dekadencí Západu.

Donbas, který mohl zůstat ukrajinský, ale autonomní, se definitivně stal ruským. Ukrajina bude rozdělena a přijde o své nejbohatší regiony. Své mrtvé bude počítat na statisíce a s pomocí Západu se obnoví.

Rusko z této války vzejde silnější než kdy jindy a bude stále nezávislejší ve všech oblastech. Navždy pochopí, jakou cenu má slovo lidí ze Západu: absolutně žádnou!

Putin, který se stane absolutním vítězem nad NATO, vystoupí v aureole svého vítězství před novými národy, které nepřestává podporovat. Moskva se může stát centrem multipolárního světa zítřka.

Spojené státy, ponížené již mnohokrát, postupně ztratí svou hegemonii spolu s hegemonií dolaru. A podle mého skromného názoru, pokud se rozhodnou zaútočit na Čínu, aby zachránili Tchaj-wan, bude to urychlený konec amerického impéria.

Pokud jde o Francii, již zruinovanou, oslabenou vzestupem komunitarismu, shrbenou, která zcela zapomněla, že byla velkou zemí, tak ta právě zjistila, že již nemá armádu schopnou vést válku.

Postupně bude vytlačena z Afriky a ekonomicky se stane poraženým v této válce, která jí není vlastní.  Dobré výsledky, pane Macrone!

Právě sem nás NATO, EU a naše západní „hodnoty“ dovedou: k zaručenému kolapsu národa. Napravit to může jen nový de Gaulle, ale čas se krátí. Připomenu, že nás Gérard Collomb varoval před nevyhnutelným střetem našich komunit…

Jacques Guillemain

Pro Pokec24 přeložila Janinna

Ripost laïque
https://bit.ly/3DSoqW4

sdílet na

38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
10. 2. 2023 01:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Pan Jacques Guillemain má kliku, že není Čech a taky jistě ani v ČR nežije a žít nebude. To mu chviálím.
Protože už dnes se něco takového u nás nesmí říkat, natož psát. Jelikož jsme vzorná demokratická země a pokud někdo něco tak nedemokratického jen zaslechne a jako čestný člověk i ohlásí, policie a justice kupodivu nebývale ožijí a dají se do práce. A takto motivovaní (ochranou demokracie) jsou se zatčemím, obviněním, odsouzením hotovi v řádech dní, zatímco jindy to trvá roky a nezřídka i víc než těch roků deset.

Ale my si nestěžujem – stejně není kde.

10. 2. 2023 06:30
Odpovědět  Albi

Smí se nebo nesmí? Koho se ptát? Ani tam to nemaj lehké, kdo něco takového řekne. Ať je to ve Francii nebo v Německu.

Nemaj tam milionové demonstrace a stávky? A neříkaj tam nejenom o ekonomice, ale i o Ukrajině? To jenom u nás jsme přizdi, opatrně to říkat, aby nás nenálepkovali komunisty, Putinovce, atd. Ve Francii se na komunistu nedívaj spatra u nás.

Gérard Collomb, co je v poslední větě jmenován, byl ministrem vnitra za první vlády Macrona. Ale brzo mu s tím praštil. Ve Wiki o něm píšou: V říjnu 2018 Collomb rezignoval, aby mohl znovu kandidovat na starostu Lyonu. O Macronovi řekl: „Velmi málo z nás s ním může stále mluvit“.

Pavel
10. 2. 2023 08:44
Odpovědět  primak

Máte pravdu, slovo komunista vzniklo odvozením od francouzského”komunard”. Ti bojovali ve Francouzské revoluci za republiku.Ve Francii je levice silně zakořeněna, tak jako v Řecku,kde za II.sv. války to byli komunisté, kteří vedli odboj proti nacistům.(Obdobně to bylo i u nás,ale o tom se teď nesmí psát!) O tom se ale na wikipedii nedozvíte,tu píší placení trollové k oblbnutí omladiny. Bohužel u nás opravdoví komunisti vymřeli s Gotvaldovou generací.To, co se dnes prezentuje jako levice je jen karikatura tohoto hnutí, které po staletí bojovalo za lepší a spravedlivější svět. Pokud má lidstvo přežít je jeho jedinou nadějí porážka NATO na Ukrajině a likvidace tohoto reliktu studené války!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
skeptik
10. 2. 2023 10:39
Odpovědět  Pavel

Původ slova komunismus je z latinského communis.
Idea komunismu se rodila dávno před tím, než se jí chopily marxistické levicové strany. 
Ideál rovnostářské a kolektivistické společnosti se dá vystopovat již do antikyPlatónova Ústava navrhuje kolektivní výchovu dětí a správu vlastnictví. Vůdce povstání otroků Spartakus často sloužil jako inspirace sociálním revolucionářům.[1] Politicky byly vykládány i náboženské ideály křesťanství, zejména Ježíšovo Horské kázání a sdílení majetku v prvokřesťanské obci, jak je popisují Skutky apoštolů.[2]

Albi
10. 2. 2023 11:23
Odpovědět  Pavel

Ta porážka NATO – v tunelu začíná blijat světélko. USA/NATO začíná hledat cestičku, jak z bezedné dír\y ven bez “ztráty tváře”.
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2023/02/zapad-je-v-panice.html
Mossad informuje o monstrozních ztrátách NATO na Ukrajině

A ti západní blázni předpokládají, že Rusko jim potřetí odkýve nějaký Minsk.
Tady se dá jen povzdechnout:
comment image

10. 2. 2023 15:28
Odpovědět  Albi

🙂

10. 2. 2023 16:01
Odpovědět  Pavel

Komunisti ve Francii nemaj s komunárdama nic společného. Komunisti tam vždy měli podporu a členství, protože měli takto zastání proti “vykořisťování” – smějme se tomu slovu jak chceme – tak jak jsme se smáli za mlada. Nicméně takové podmínky, ve kterých tam žila ta dělnická chudina, včetně těch emigrantů z francouzských kolonií – hlavně ve velkých firmách – by se těžko u nás – v tvrdém socialismu, kdy jsme “ryli držkou v zemi” – našlo.

Totéž v Itálii. Tam navíc té chudiny využili předtím fašisti.

Pavel z Moravy
10. 2. 2023 11:25
Odpovědět  Albi

Pořád si myslím, že těch vypatlaných lidiček co se týká populace je procentuálně u nás v porovnání se západními zeměmi nejvíce. Velmi dobře zde pracovala ta klika stoupenců globální plutokracie a protičeských zájmů. Chci věřit, že se Rusové pokusí stvořit spravedlivější svět, ale my staří ho již ve většině případů nezažijeme. V této zemi to bude velmi obtížné, rozmazlené a choulostivé generace nemající úctu ke skutečné fyzické práci, historii a kultuře národa a vlastenectví budou muset trpět, aby prozřeli a potom ti moudřejší z nich opět probudili slavného ducha tohoto národa. To bude ale opravdu trvat. Myslím, že nakonec přijde na přetřes i otázka socialismu. V Rusku o tom nepochybuji, asi s jinými parametry, ale přijde. Protože současný systém se stává stále více zdegenerovaným.

10. 2. 2023 16:09
Odpovědět  Pavel z Moravy

Mnoho našich lidí se pořád nedovede smířit s faktem, že Americký Sen je podvod. A hlavně, že maj pořád v hlavě nejen nasráno, ale pocit, jak jsme pod Rusama trpěli, když jsme vyjížděli v pátek v poledne na chaty a chalupy, někteří už ve čtvrtek. Zatímco všichni pracující na Západě se celé týdny váleli u moře a nevěděli, jaký už auto si maj koupit.

Takže teď ty zlí Rusové, co jsme celý život nenáviděli (aniž bychom věděli proč), máme teď návidět… (co by si sousedka o mně pomyslela).

Gales
10. 2. 2023 16:16
Odpovědět  Albi

11.3.2023 u koně.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
10. 2. 2023 04:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Presto frantici znovu zvolili gerontofila Macrona jako prezidenta Francie. Zemi si zaneradili neprizpusovymi emigranty pro ktere nejake zakony neplati. Kolik jen bylo stretu policajtu s protestujicimi zlutymi vestami! Vubec to nevedlo k zadnym zmenam. Dokud nezacnou padat hlavy skutecnych politickych zrud prosazujicich zidacky globalismus, nic se nezmeni.
Co se tyce ukrajinske vlady, tak po majdanu se ujali vlady zidaci v cele s Porosenkem a ti zacali delat problemy. Podle mne byla chyba prezidenta Janukovyce, ze nevydal rozkaz Berkutum, aby povstani potlacili, kdyz byl jeste cas. Tehdy jsem cetla, ze Janukovyc volal Putinovi o radu, co ma delat a Putin mu udajne rekl, ze nic. Strelkov chtel pucistickou vladu sejmout a uspesne postupoval, ale nakonec mu Putin dalsi boje zakazal. Mozna, ze vsechno mohlo byt uplne jinak a konflikt mezi Ukrajinou a Ruskem by se nekonal.

10. 2. 2023 06:31
Odpovědět  Jaris

“Presto frantici znovu zvolili gerontofila Macrona jako prezidenta Francie.”?

A koho jsme “přesto” zvolili u nás?

Velitel
10. 2. 2023 07:25
Odpovědět  primak

Bezpáteřního soudruha, který má za manželku vojenského politruka.

Miroslav54
10. 2. 2023 08:21
Odpovědět  Velitel

Je třeba připomenout, že ztráty Rudé armády představují 53 % celkových známých vojenských ztrát v Evropě, ztráty Německa – 31 %, ztráty Spojeného království – 1,8 %, ztráty Francie – 1,4 % a ztráty americké armády – 1,3 % . … Kdo tedy vyhrál válku? Kdo porazil nacismus? 

A kdo koordinoval hranice, kde dojdou mocnosti v rámci osvobozování oblastí Evropy? No přece v Jaltě a pokud by se dohodli, že celou Evropu osvobodí USA, tak by Stalin neměl vliv na polovinu Evropy. Stalin si měl osvobodit své území Ruska a zbytek t.j. celou Evropu USA.

Pavel
10. 2. 2023 08:50
Odpovědět  Miroslav54

Prd,Stalin měl osvobodit celou Evropu až po “Le Manche” a vyprat ušáky za oceán ,tam kam patří i s těmi svými “bratránky” v Londýně, kteří svými intrikami a politikařením vyprovokovali všechny velké války v Evropě!!!

Jaris
10. 2. 2023 09:18
Odpovědět  Pavel

Toho se prave zdesily zapadni zeme, tak se honem pridaly se skripenim zubu k vitezne postupujici Rude armade. Nemohli pripustit, aby celou Evropu od helmutu ze sajrajtu zachranili pouze Rusove. To byla cerna mura Zapadu. Spoluprace s tehdejsim SSSR byla predem vyloucena. Churchill po valce planoval novou valku, tentokrat proti Sovetskemu svazu, ktery chtel znicit a zadupat do zeme.

10. 2. 2023 16:22
Odpovědět  Pavel

Co to je za blbost? “Až po Le Manche”? A z jakýho důvodu? To je to, co dneska užiteční idioti prohlašují, že Stalin (nebo Putin), chce zabrat celou Evropu (Rusové se na nás ženou…).

Pěkně jim nahrávej na smeč…

Však jak píšou nahoře:
De Gaulle by nikdy neměl tak ubohý postoj vůči ruskému lidu, který nás nikdy nenapadl.
A nemuselo by tam být “by”, poučte se jak de Gaulle cestoval do CCCP.

Albi
10. 2. 2023 11:29
Odpovědět  Miroslav54

A kdo za sebe nechal bojovat a umírat sovětské vojáky?
Kteří se navíc bránili napadení své vlasti – víte-li vůbec, co to slovo znamená.
A nedělaali to tehdy ani potom – po vítězné válce – kvůli území.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
10. 2. 2023 14:33
Odpovědět  Miroslav54

..tož je velmi pravděpodobné, že pokud by se tehdejší Sovětský svaz zastavil na svých hranicích, opakovala by se situace z první světové války, z historie známá jako Brestlitevský mír.
Německo by mohlo v takové situaci klidně přesunout svoje síly na západní frontu a třeba ofenziva v Ardenách by mohla dopadnout jinak.

Jaris
10. 2. 2023 09:04
Odpovědět  primak

Nakonec nebylo z ceho vybirat. Vyslo to presne jako vzorec to – jeden za osmnact a druhy za dvacet bez dvou.

skeptik
10. 2. 2023 10:44
Odpovědět  Jaris

V prvním kole bylo z čeho vybírat. Ale vovce se řídili tím, co jim vnutil mainstream.

ladik
10. 2. 2023 08:20
Odpovědět  Jaris

Pokud tam také nebyly volby jen pro okrasu a vše bylo upleteno jinde.

Jan
10. 2. 2023 08:39
Odpovědět  Jaris

Macron byl zvolen az kdyz CIA ve spolupraci s francouzskou tajnou sluzbou dodala materialy a zdiskreditovala Fillona, ktery by volbu vyhral.
Macron je poskok Rothshildu v Londyne, u jejichz bank pracoval.

Aleš
10. 2. 2023 08:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Ano, vinu nese USA, EU a u nás SPOLU. Váleční zločinci se nestydí nechat bojovat proti své zlodejske cíle chudaky Ukrajince.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
10. 2. 2023 11:34
Odpovědět  Aleš

A na SPOLU bacha – dnes se Stanjura prokecl.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-nastal-cas-na-usporne-rezy-oznamil-stanjura-225423#

Skončilo období voleb, doběhlo evropské předsednictví.
Přišla ideální doba, kdy vláda může začít s nepopulárními kroky, řekl ministr financí Zbyněk Stanjura.

ladik
10. 2. 2023 08:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Skvělé a pravdivé shrnutí!

Jan
10. 2. 2023 08:19
Ohodnotit příspěvek :
     

CIA pry byla v Kremlu a nabizela konec konfliktu, kdyz Rusko se spokoji s petinou Ukrajiny.
Clovek by rval smichem. Emericani chteji neco Rusku dat, co uz si vybojovalo za velkych ztrat a uz obsadilo na Ukrajine!
Emericti sionsti Zide jsou najednou mirotvorci a dobrodinci. Jsou ale blbejsi jak konsky handlir! Zidak neustale sonduje a zkousi jestli nahodou se tam neobjevi novy zradce Gorbacev, ktery jim na vsechno kejvne. CIA vyvolava nemale usili v Rusku, vedouci ke statnimu prevratu. Nova US velvyslankyne Tracy, od nedavna v urade dostala uz vazne varovani. Ta skeble organizovala nepokoje na Nahornim Karabachu i jinde. Je to velice aktivni stenice.

ladik
10. 2. 2023 11:19
Odpovědět  Jan

Jsou v perdelli a tak honem chtějí další oddechový čas na mohutnější vyzbrojení nácků a na záchranu banderovské líhně.

unor 2022
10. 2. 2023 08:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Za hranicemi Ceske republiky se nam zacinaji rojit clanky obsahujici realny pohled na soucasne deni.
Za hranicemi Ceske republiky, za poturcencem horsim turka. Jako ostatne vzdy.

Jan
10. 2. 2023 08:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Diky Jakube! Jsi jeden z mala, ktery na zapade nazyva veci pravdivym jmenem! Ostatni jsou degenerati pisalkove pisici v zoldu anglosaskych sionskych Zidu, kteri vlastni veskera media na zapade. Podle toho vypadaji zpravy mainstreamu.

Jeste bych jenom doplnil:
Francie skoncila jako velmoc pri zrade Ceskoslovenska v Mnichovske dohode. Daladier ji podepsal.
Zapomnel jsi na Mistraly, nosice vrtulniku, ktere Francie na zasah USA nesmela Rusku prodat. Ztratila tim dalsi kseft jako s dieselovymi ponorkami pro Australii. Dodaji je USA, ale s atomovym pohonem, ktery mezinarodni dohody zakazuji. To je jim ovsem jedno, USA zadne smlouvy nedodrzuji.
Jo, spoluprace s USA smi byt vyhodna pouze v zajmu USA!

Standa
10. 2. 2023 08:43
Ohodnotit příspěvek :
     

To je, ale hovado.
Ale Češi budou držet hubu a krok.
Bude ,, klid a pořádek”
Pinochet na Hradě to už zařídí!
https://email.seznam.cz/?i&q=label-id%3A258&mid=44274

Jan
10. 2. 2023 09:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Udileni cen Grammy za odporneho satanistickeho divadla sponzoroval Pfizer. Vse je propojene.
https://www.pravda-tv.com/2023/02/die-satanische-grammy-verleihung-gesponsert-von-pfizer-videos/

janle57
10. 2. 2023 10:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Držím obyčejným Francouzům palce v tom,co tam dnes momentálně v ulicích dělají,
tam bychom se měli poučit a hledat inspiraci jak shodit vládní žumpu s Fialou
v čele,ne nadarmo tam proběhla Velká francouzská revoluce,mají to prostě v krvi,
na rozdíl od našeho národa zbabělců,jak si něco vybojovat,když se to sesype tam
a globalista Macron půjde do kopru,přeskočí to do Německa a celou EU bude
rychlý konec a tím i konec se současnou pětižumpou,sami si nic vybojovat
nedokážeme,tak to prostě je a vždycky bude !!

Pijack
10. 2. 2023 10:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Za pár let budou do nás vtloukat, že Rusko vojensky napadlo USA. Studentíci vzdělávacích systémů v Evropě a USA jsou připravováni na přepisování historie jak na běžícím páse. Výsledky už u mnohých sledujeme dnes.

jiří
10. 2. 2023 11:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Beseda v tv Rossia 1 – My nezačínáme vojnu, My ji končíme….
https://www.facebook.com/1765841958/videos/293588402841446
Vladimir Solovjov.
https://www.youtube.com/watch?v=wmOIyU97WiI

Albi
10. 2. 2023 14:17
Odpovědět  jiří

K prvnímu videu – zaznělo tam, že americké základny jsou pohyblivé, asi po 2 létech tzv. rolují, vyměňují si místa – tak mě napadlo: pravděpodobně při tom rolování občas nějakou základnu ztratí a pak není divu, že to vypadá, jako přibližování se k ruským hranicícm. A to se přece může stát každému. Některým holt častěji, jiní ani žádnou nemají, tedy ztratit nemohou.Taky je nejlepší žádnou nemít a základnu i s vojáky (nebo vojáky i se základnou? To by chtělo pořádně promyslet) si prostě vypůjčit. 🙂

K druhému – tedy k diskuzi pod ním – zřejmě parta z Novinek či ze Seznamu na poznávacím zájezdu. Ideologicky pevní, ty nikdo neopije rohlíkem, maximálně koblihou, ale není to vyzkoušené. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
10. 2. 2023 14:59
Odpovědět  Albi

Zajímalo by mě, zda ten jeden mudrc uch-cává smíchy ještě i teď a zda ten ten další se zamyslel po třistaprvé. To je právě důvod, proč mně vadí vymazávání nesouhasných příspěvků. Pak to vypadá, že jsme republikou idi-otů.

10. 2. 2023 16:34
Odpovědět  jiří

Málo je známo, že ten dotyčný Vl. Solovjov – co tak leží Západu na srdci – působil v 90.tých letech v USA, přednášel na universitě a dělal i do businessu. Ve Wiki anglické to jaksi není zmíněno…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$