“Ivane, zraď a vzdej se!” Biden oslovil ruský národ

Americký prezident Joe Biden oslovil Rusy při projevu ve Varšavě a ujistil se, že ani Amerika, ani Evropa neusilují o potlačení nebo zničení jejich země.

Joe Biden, prezident Spojených států, země s neonacistickou ideologií a ideou vlastní exkluzivity, řekl celému světu, jak si jeho stát „cení“ svobody, lidských práv a suverenity jiných států, řekl Andrej Klišac ​​předseda výboru Rady federace pro ústavní legislativu a budování státu.

„Spojené státy, stát s neonacistickou ideologií ‚americké výjimečnosti‘, který prosazuje ‚americké vedení‘ po celém světě silou zbraní, řekl davu polských a dalších rusofobů, jak si váží svobody, lidských práv a suverenity jiných států,“ napsal na svém kanálu Telegram.

Projev Joea Bidena ve Varšavě pár hodin po poselství Putina obsahoval kromě manter o „odolnosti Ukrajiny“ a „jednotě Západu“ několik nových poselství Rusku.

Tato jeho „výzva k ruskému národu“ si zaslouží největší pozornost, protože podle tezí, které v ní zazněly se Spojené státy v nadcházejících měsících a letech pokusí rozdělit Rusko, jeho vedení a společnost.

▪️Co přesně se Biden pokusil nalít do „ruského ucha“?

1. „Rusové nejsou nepřátelé Západu“; „Západ nechce napadnout Rusko“ a „neusiluje o jeho zničení“.

2. Putin, jehož plány „selhaly“, může ukončit válku „jedním slovem“.

3. Ruská armáda “spáchala válečné zločiny: znásilňovala ženy, bombardovala obytné budovy, kradla ukrajinské děti.”

4. “Všichni organizátoři a pachatelé válečných zločinů budou postaveni před soud.”

▪️Je jasné, že všechny tyto teze Bidena jsou rouhačské lži.

Rusko si velmi dobře pamatuje, jak proti němu Západ po staletí bojoval a v posledních letech podporoval kohokoli z jeho nepřátel: od ičkerských teroristů po kyjevské neonacisty.

„Ukončit válku jedním slovem“ je i pro tak mocnou osobu, jako je Putin, možné pouze v jediném případě – pokud to bude prosba o kapitulaci.

Nesmyslná obvinění Ozbrojených sil Ruské federace z válečných zločinů si dovolil vyslovit prezident země, která má ruce po lokty v krvi desítek milionů obětí po celém světě.

Hrozba o postavení před soud a „spravedlivém“ procesu je vůbec jezuitismus: Miloševič, Husajn a Kaddáfí by mohli o americké „spravedlnosti“ hodně vyprávět, kdyby byli naživu.

▪️“Bidenovo poselství” však vůbec nemělo za cíl předat pravdu. Jeho úkol je jiný – učebnicovou metodou mrkve a biče zasévat semínko pochybností a zrady do ruské společnosti a především – do vedení Ruské federace.

Ve slovech prezidenta Spojených států jsou „přátelé a nevinní“ (lid Ruska) velmi jasně odděleni od „nepřátel a zločinců“ (ruská armáda a Putin osobně). 

Lidé s tím tedy prý nemají nic společného a armáda, která se skládá z lidí, je „zločinec“. 

Samostatně je očerňován prezident Ruské federace – jako člověk, který si prostě libuje ve válce.

Vše se děje v “nejlepších” tradicích fašistických letáků:

“Ruský Ivane, vzdej se! Nejsme tvůj nepřítel! Tvůj nepřítel je tvoje zločinecká vláda a Putin osobně! Přeběhni k nám, zasloužíš si odpuštění. Zbytek bude spoután a oběšen!”

Je těžké přijít s jasnějším signálem pro “mírovou stranu” v Moskvě: “Vzdejte se a kapitulujte – jinak na vás všechny čeká Haag!”

▪️Naštěstí naši lidé mají dobrou kolektivní paměť. Pamatujeme si osudy zrádců a přeběhlíků. Víme z první ruky o proradnosti nepřítele. Pevně ​​věříme, že pouze úplné a bezpodmínečné vítězství nás může zachránit před zničením.

A elita, která za poslední rok na Západě „polykala prach“, si také ve většině uvědomuje, že ani v případě zrady ušetřena nebude.

A přece právě v řadách vládnoucí třídy Ruské federace se dnes nepřítel snaží vybudovat hnízdo zrady, protože naprosto dobře chápe, že neexistuje žádný jiný způsob, jak Rusko porazit.

Jelena Panina

sdíletj na

3.5 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
22. 2. 2023 00:49
Ohodnotit příspěvek :
     

“Ivane, zraď, vzdej se, a přijmi naše hodnoty! Zato budeš moct šou-stat kravičky, kozy a slípky!” Biden oslovil ruský národ.

Zkráceno:
Španělsko legalizuje pohlavní styk se zvířaty21. února 2023
Ve Španělsku byl 9. února 2023 Kongresem schválen nový zákon na ochranu zvířat. … …sex se zvířaty ve Španělsku už není považován za trestný čin… … Podle reformy trestního zákoníku proti týrání zvířat je sodomie možná a nekriminalizovaná za předpokladu, že nedojde k újmě na zvířatech… … že „zvířata, stejně jako děti, nemohou dát souhlas, takže sodomie byla klasifikována jako zločin zahrnující sexuální vykořisťování zvířat, bez ohledu na závažnost způsobené újmy“. … Od nynějška bude sex se zvířetem trestán pouze v případě zranění zvířete. … bude se trestat pouze v případě zranění zvířete. 

Zákon jako celek zároveň zpřísňuje tresty za kruté zacházení a zabíjení zvířat. Například ve Španělsku člověku, který zabije krysu, která se mu vkradla do domu, hrozí dvanáct až čtyřiadvacet měsíců vězení.

https://alternatio.org/events/all/item/115466-v-ispanii-legalizovali-polovoy-akt-s-zhivotnym

A to jsou věci! Za krysu kriminál – a co za bejka na corridě?  

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vopěnka
22. 2. 2023 02:00

Tyhlety zákony mi přišly na hlavu už dávno. Vysvětlete mi tu společenskou nebezpečnost. Těm zvířatům je to, pokud je nějak nemučíš, úplně jedno. A ve všech jiných situacích to společnost podporuje, třeba taková pozice inseminátora, krytí psů, koní, králíků, děje se to naprosto běžně.

Lidi určují, kdy a jaká zvířata budou kopulovat. Daleko horší mi připadá podříznutí prasete na domácí zabíjačce. Občas se to nepovede a vždy je to v nic moc podmínkách. A nikomu to nevadí.

Víš kolik dvanáctiletých holek bylo poprvé vylízáno jejich psem? Když se jim to libí, tak je to jejich věc.

Naopak mi vadí, když napjatý státní rozpočet je dále (zne)užíván na stíhání takových věcí. (Sám vím, jaké částky stát platí za znalecké posudky, když spolu spí dospěly bratr se sestrou.) Takže za mě jednoznačně palec hore.

Milan ze Zahrady Čech
22. 2. 2023 03:03
Odpovědět  Vopěnka

No comment.

janaz
22. 2. 2023 05:00
Odpovědět  Vopěnka

Ty kreatúra, ešte budeš visieť!

František
22. 2. 2023 14:53
Odpovědět  janaz

Ta kreatura tím poselstvím nasrala hodně Rusů, kteří mu ještě věřili. Bidet je pašák. Pomáhá Putnovi sjednotit národ na obranu proti němu.

ModrýKlokan
22. 2. 2023 11:51
Odpovědět  Vopěnka

Vopěnka, ty hnuse, to původní tabu sexu se zvířaty, má chránit ostatní normální lidi, před špatným příkladem a nevědomým a nechtěným sexem s magorem co to dělá se zvířaty… kavárenskýmu hipsterovi s vylízanou makovicí jako jsi ty, to ovšem nedochází… šmejde stupidní

EvaK
22. 2. 2023 21:45
Odpovědět  Vopěnka

Vopěnka, na vás se příroda také vyřádila.
Prase se nejdříve omráčí a pak až podřízne, jinak by vás škaredě pokousalo. Bránit se umí i sele.
A k těm holkám, dvanáct mi bylo, sice v 74. roce a nic takového mě nenapadlo. Asi jsem měla normální rodinné prostředí.
U vás to bylo patrně někde spíše na ulici.

Pavel z Moravy
23. 2. 2023 09:19
Odpovědět  Vopěnka

Člověče, tebe nemá význam ani komentovat.

Jaris
22. 2. 2023 05:49

O Spanelech nemam vysoke mineni. Je to takova primitivni svoloc, ktera se tesi z krutych bycich zapasu v arene. Toreador zapichuje sipy do sije nebohemu zvireti az mu zrani svaly natolik, ze se byk nedokaze postavit na nohy a ubohe zvire dobiji. Vzdycky mam radost, kdyz je sadisticky toreador nabran na rohy a vazne zranen. Dale Spanele z nejakeho perverznho duvodu strihaji konim usi, coz jsem pred lety videla v televizi. Dalsi jejich zabava je mydlit se rajcaty v ulicich a nebo bezet ulicemi a provokovat vyplasene byky. Proste pro debilitu a surovost neni ve Spanelsku nouze. To i cikani jsou na tom lepe.

PENNYS
22. 2. 2023 08:30

Pohlavní styk se zvířaty němčouři to provozují legálně už od 2.světové!K nám to příjde též nejdříve do vyšších vrstev politiky a obyčejným občanum PŘÍKAZ Z eu!!!.

Jaroslav
22. 2. 2023 09:00
Odpovědět  PENNYS

Teď mi ještě připomeňte, jakou souvislost má diskuse v tomto “vlákně” s projevem světového demokratizátora před obyvateli země, kterou Churchil označil jako hyenu Evropy?

PENNYS
22. 2. 2023 13:50
Odpovědět  Jaroslav

Malinké odbočení z aktuálních témat na popud” Milan ze Zahrady Čech”
JISTĚ JSTE POCHOPIL ZRUDNOST A OHAVNOST ZÁPADNÍCH HODNOT!

Milan ze Zahrady Čech
22. 2. 2023 14:39
Odpovědět  Jaroslav

Souvislost je v hodnotách, které vyznává hyena světa v zastoupení světového dementizátora, toho času návštěvou v sídle hyeny Evropy, a že se už můžou šous-tat zvířátka. Aby se vovce mohli těšit na další overtonovo okno, kdy jim bude dovoleno zmermomocňovat holčičky a chlapečky, aby si v další realizaci oněch hodnot mohli pošmáknout i na svém, chutně upraveném, bližním, případně se stát součástí lokální počítačové sítě, a budou-li mít vysoký sociální kredit, že budou mít i nárok na přísun adrenochromu z před tím zmermomocněných, umučených holčiček a chlapečků.

https://ceskezpravy.eu/2023/01/osobnosti/mel-gibson-a-bred-pitt-o-pedofilii-a-detskych-obetech-v-hollywoodu-sokujici-video/

https://aktax.cz/patent-billa-gatese-mu-dava-exkluzivni-prava-na-computerizaci-lidi/

Pavel z Moravy
23. 2. 2023 09:38

Milane, však právě toto ti grázlové a degeni chtějí nabídnout té nové mladé generaci, která je již převychovávána k přijmutí těch jejich hodnot. Starosti o slušný život, rodinu, vlast, tu již mít nemusí, to jsou v této zvrácené společnosti zbytečnosti. Takže jim nabídnou to, co z nich udělá zdegenerované tvory a elita bude mít zase o starost míň. Toto budou jejich budoucí voliči. Jestli ještě vůbec volby budou, protože dle mne již budou zbytečné. Přeformátované stádo bez mozku to bude mít na háku.

All
22. 2. 2023 06:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Je potřeba udělat USA to,co oni sami udělali indiánům,místnímu obyvatelstvu,přestane smrdět a překážet v evropě,pak očistit i evropu od satanismu a fašizmu. Tolik zla,co tyhle bestie anglossasů už nadělali, očistí jedině perunovy blesky.

Petr
22. 2. 2023 07:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Pomatenej dědek , který ani netuší co žvaní , loutky ve vlajce USA :))))

Autor
22. 2. 2023 07:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Uvědomuje si někdo, jaká bída je to u “vládců světa”, když jediný schopný kandidát je takovýhle Bajden? Jak nízkou úroveň musí mít?

Zmatený
22. 2. 2023 15:56
Odpovědět  Peter 008

A uvědomuje si někdo, jaká bída je to ve “vymaštěných makovicích Čechů”, kteří si zvolili to, co tu dnes vládne ?

EvaK
22. 2. 2023 21:52
Odpovědět  Zmatený

Tak oni ani vymaštění nejsou, ale vymaštěný je nějaký Rychetský s úpravou volebního zákona, kdy při tom starým zákoně, shodou okolností opět v réžii Rychetského, by ani manipulace nestačila k volebnímju výsledku toho zvláštního povolebního spolku.

Pavel z Moravy
23. 2. 2023 09:53
Odpovědět  EvaK

Paní Evo, možná nejsou vymaštění, ale tedy zblblí jsou řádně. Víte, když se nepoužívá vlastní mozek, tak to ani jinak být nemůže. A ono plné košíky z marketů a sledování té pakultury v bedně vám toho duševně moc nedá, takže tak to je u starých a u mladých jsou ty hodnoty v těch počítačových hrách a jiných rádoby vymoženostech dnešní doby. Pak to vypadá s duševní zralostí národa tak jak to vypadá. Proč myslíte, že budou Rusové opět instalovat některé prvky ze socialismu do své společnosti. Začnou nyní školstvím, protože to je to nejdůležitější. A přijde i na jiné záležitosti. Změna systému je totiž nutností, jinak se z těch sra.ček nelze vyhrabat. Tady ale bude pravděpodobně NWO se všemi degeneracemi, které z toho plynou. Možná Rychetský udělal co udělal, ale ta společnost je nastavena na tuto degeneraci již delší dobu, tento propad morálky zde nepřišel za rok.

Frank
22. 2. 2023 08:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten starý dementní pitomec ani neví, co kecá.

PENNYS
22. 2. 2023 08:26
Ohodnotit příspěvek :
     

No, chudák, ale stále není pozdě, USA si opravdu zasluhuje ten vysněný “Putinuv pruliv”!
většina zemí této planety by si pořádně oddychla !!!

Jaroslav
22. 2. 2023 09:02
Odpovědět  PENNYS

Ten “průliv” by byl nejspíše mezi Mexikem a Kanadou. USA by ho asi moc neocenili. To je jenom “technická”

katango
22. 2. 2023 09:34
Odpovědět  Jaroslav

No vždyť.

Pavel
22. 2. 2023 10:03
Odpovědět  Jaroslav

Tim,ze by pruliv neocenili se potvrzuje ,ze jde o dobrej napad..

Gales
22. 2. 2023 09:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Podle sebe soudím tebe. – Ten dement si myslí že jsou Rusové paka jako je on sám. Omyl degenere,velkej omyl.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Eva
24. 2. 2023 17:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Ať jde někam…
Četla jsem, že Rusko se vrací – k jim vlastní – tzv. ” zimní kultuře”. Ve zkratce: rodina, láska k vlasti, víra, práce, pěkné umění ( tj. krása, žádná vulgarita, nahota a sex jenom tam, kde je v kontextu).
Prostě návrat k vlastním národním tradicím.