politika

Iščenko: Spojenci Ruska čekají kdy se Západ sankcemi zabije 

Nikdo nevyhlásí Americe válku, protože ta už vede zástupnou válku proti Rusku.

Na svém blogu na kanálu YouTube to uvedl politolog Rostislav Iščenko, uvádí PolitNavigator.

„Pokud Západ na někoho zaútočí, bude tu druhá fronta. To znamená, že pokud Američané zaútočí na Turecko, budeme bojovat společně s Tureckem, protože už jsme ve válce. Pokud bude napadena Indie, budeme bojovat společně s Indií. Pokud Američané zaútočí na Čínu nebo přivedou věci k vojenskému střetu, pak budeme bojovat společně s Čínou.

Ale nikdo nebude vyhlašovat válku Americe, protože Amerika vede zástupnou válku proti Rusku.  Úkolem našich spojenců není naléhavě zaútočit na Spojené státy a ve skutečnosti organizovat třetí světovou válku. V případě potřeby to můžeme udělat i bez nich. Jde o to pomoci naší ekonomice a obchodu – přizpůsobit se sankcím, netrpět jimi příliš, počkat na ten šťastný okamžik, kdy se Západ svými sankcemi zabije sám, a poté už nebude třeba bojovat,“ řekl.

„Vždy jsem vycházel z toho, že je možné pomalu čekat, až Západ zavede další a další nové sankce a nebylo by třeba bojovat. Dostatečně efektivně ničil svou ekonomiku,“ vysvětlil Iščenko.

https://bit.ly/37ScCpV

sdíletj na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ladik
29. 4. 2022 07:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Staniž se! Natal zlomový okamžik ve vývoji lidstva.

PENNYS
29. 4. 2022 07:30
Ohodnotit příspěvek :
     

ČEKEJME S RADOSTÍ ,AŽ RUSKÁ ARMÁDA UDĚLÁ NA OKRAJINĚ POŘÁDEK -TEPRVE POTOM TO ZAČNE…
ZAPAD A EU SE “UZBROJÍ ”
STRACH Z RUSKA JE DONUTÍ A ZAČNOU JEŠTĚ VÍCE ZBROJIT A NA OBYVATELE SVÝCH STÁTU SE VYKAŠLOU!!!
AT ŽIJE ROSSIJA

Pavel
29. 4. 2022 09:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Již je na čase, aby tento EU konglomerát ukončil svoji činnost. A všichni ti, kteří se podílejí na ožebračování lidí by se měli zodpovídat před lidem svých národů. Proto je skutečně s podivem jakou sílu má propaganda na prosté duše svého občanstva, když ti bez jakýchkoliv úvah dávají moc lidem sebestředným, neodpovědným a neschopným řídit osudy svých zemí. Císař Macrón, který při covidu vyhrožoval svým lidem je opět na trůně. Ta nebetyčná zabedněnost a vyprázdněnost myslí současné populace je katastrofální. O naší zemi je zbytečné hovořit, to je již mlácení prázdné slámy.

Lot
29. 4. 2022 12:02
Odpovědět  Pavel

Volby ve Francii byly zmanipulováné. Po volbách v USA, kde Globální zločinecký syndikát ukázal, čeho je schopen, je naivní se domnívat, že by v tak důležité zemi nechal volby opravdu na vůli lidu. Demokracie na západě fakticky skončila, pouze nám to zapomněli oficiálně oznámit.

Gales
29. 4. 2022 10:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Sláma na kravíně.Něh žije SSSR. – Říkal Husák.