politika

Írán ukázal svaly a vyzval USA a Spojené království, aby opustily region

Íránská armáda provedla rozsáhlá vojenská cvičení v oblasti táhnoucí se od východní části Hormuzského průlivu až po severní cíp Indického oceánu. Oznámila to agentura Tasnim.

Společné cvičení nazvané “Zolfaqar 1401” se konalo pod heslem „Sebevědomí, síla, udržitelná bezpečnost“.

Kontradmirál Habibollah Sayyari, zástupce velitele íránské armády, uvedl, že se cvičení zúčastnily a byly zapojeny pěchotní a obrněné jednotky, ale i mechanizované pluky pozemních sil, systémy protivzdušné obrany a námořní jednotky.

Cvičení jsou zaměřena na zlepšení dovedností plánování, vedení vojenských operací, vedení a zvýšení úrovně interakce mezi různými složkami armády.

Sayyari řekl, že cvičení má také zlepšit dovednosti armádních velitelů a personálu při používání bojových jednotek systémů protivzdušné obrany, bezpilotních prostředků, systémů elektronického a kybernetického boje. Na cvičení se také rozpracovávají akce ve speciálních podmínkách, včetně kontaminace biologickými, chemickými a jadernými jedovatými látkami, při provozu zařízení elektronického boje a za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Podle jeho slov, mohutná cvičení připomenou státům regionu stávající schopnosti Íránu a to, že k zajištění bezpečnosti v regionu nepotřebují žádné cizí mocnosti.

Sayyari poznamenal:

“Přítomnost mimoregionálních zemí a válečných štváčů nikdy nepřinesla do západoasijské oblasti nic jiného než nejistotu, válku a okupaci.”

Řekl, že neregionální země, zejména USA a Spojené království, by měly region opustit, aby regionální země mohly nastolit stabilitu a mír.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3whg1r0

sdílet na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
21. 1. 2023 21:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Svět jich má už dost, konečně. Irán se jich nebojí taky. Anglosas musí skončit.

ijn
22. 1. 2023 00:08
Odpovědět  Pedro

ČR si jejich loutku zvolí za presidenta,……budou voliči úplně ožralý po 14 dnů od 1.kola??? Doufám že se dvojitý rozvědčík na Hradčany nedostane…….!!!!!!!!

Standa
22. 1. 2023 06:14
Odpovědět  ijn

Pokud NATOgumoida zvolí, z ožralosti nevyjdou.Svět vypadá z ožralosti veselejší!

Zmatený
22. 1. 2023 14:25
Odpovědět  ijn

Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel v této zemi má podprůměrný intelekt […] Jestliže jedinec, který je v této intelektové kategorii, má nějakým způsobem rozumět světu, má-li se v něm pohybovat a má-li ho nějak uchopit, musí si ho drasticky zjednodušit. Chcete k tomu něco dodat???

Jan1
21. 1. 2023 22:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Nastava cas, nakopat parazity do rite.

Standa
22. 1. 2023 06:15
Odpovědět  Jan1

Na letenku do USA nebudou peníze!

Jan1
21. 1. 2023 22:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Konspirace o snizovani imunity poctem boosteru se ukazala pravdivou. Staci 4 injekce a imunita neni.

https://www.badatel.net/prelomova-studia-zistila-ze-4-davky-covidovych-vakcin-sposobia-takmer-uplny-kolaps-imunity/

Jan1
21. 1. 2023 22:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Na US jednotky v Syrii, ktere tam kradou suroviny zautocily drony. Jsou mrtvi a raneni. Nadlidi tomu nezabrani, casem budou mit peklo.

Jan1
21. 1. 2023 22:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Ctete pozorne k cemu slouzi WEF, WHO, spoluprace s Big Pharma – k nasi genocide.
https://cz24.news/peter-koenig-global-research-wef-who-a-kult-smrti-celosvetovy-tyransky-zdravotni-system-ovladany-who-a-big-pharmou/

Autor
21. 1. 2023 23:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukazuje se, že svět opravdu nechce být sluhou “naší civilizace”: A je jasné, že ať se tady u nás stane cokoliv, NWO SE NEPODAŘÍ. Všichni, kteří stále mluví o tom, že vše je plánovité,. by si konečně měli uvědomit, že “naše civilizace” je postavena na krádeži, vydírání, zločinu, vraždách, válkách a že je to civilizace podvodníků a je jedno, jak se kdy nazývalo to které období. Jako teď kapitalismus. A že podvodníci umí improvizovat a nejsou tak úplně blbí, pokud vámi můžou manipulovat. To, co z nich dělá idioty, je cíl, kdy si v jeho zájmu ničí naprosto vše. Amerika se neuvěřitelně oslabuje ničením Evropy, stejně tak ale činí sama doma! Školství, hodnoty, “kultůra”, ničení zdraví své populace.
Říkám, jak chcete potom ovládat svět? A o energetice, základu všeho hospodářství a digitální kontrole ani nemluvě. Jednají doslova a do písmene tak, jako by byli Putinovými agenty! Ať vymyslí cokoliv, oslabují se. Není to známka degradace a také toho, že “západní kultůra” se prostě přežila?
Řím se také do poslední chvíle cítil silným a neporazitelným …
Jedna z teorií o původu barbarů, kteří zničili Řím, je ta, že to nebyli žádní “germáni”, ale předkové nás, dnešních Slovanů. Pak by dávalo větší smysl to, jak “západ” nenávidí a nenáviděl Slovany. Málokdo ví, že nejvíce obyvatel Evropy je slovanského původu …
Írán do toho! Přeji jim, aby se zbavili vlivu USA, tak jako každý, kdo nechtě žije v područí v kolonii fandí osvobozeneckému boji kdekoliv jinde.

Drake-treasure45.jpg
Boomer
22. 1. 2023 08:53
Ohodnotit příspěvek :
     

.. Evropa(a nejen..) se může ocitnout v podobné situaci, v jaké se ocitla Třetí říše 6.června 1944.

Aleš
22. 1. 2023 10:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Celý svět by se měl spojit a USA oplotit. A před uzavřením plotu tam poslat jejich mistni lokaje ze SPOLU.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
22. 1. 2023 10:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Irán se jich opravdu nebojí a to je skvělé, protože zápaďákům s jejich falešnými lidskými hodnotami nesmíte ukázat slabost.