politika

INTEL-DROP. Katastrofa: Ruské hypersonické střely zničily tajné velitelství USA/NATO, desítky důstojníků se vypařily

INTEL-DROP

Vrchní velitel ozbrojených sil Ukrajiny Zalužnyj oznámil údaje o nočním (z 8. na 9. března) útoku. Podle něj bylo na ukrajinské cíle z ruské strany vypáleno 81 raket, včetně Kh-47 Kinžal, X-22, Kh-101 / Kh-555 a také 8 bezpilotních letounů Geran. Pochlubil se také, že údajně protiletadloví střelci sestřelili 34 z nich a 8 „nedosáhlo svých cílů v důsledku organizovaného odporu“.

Zalužnému ani Ukrajinci nevěří. Domnívají se, že protivzdušná obrana dokázala sestřelit pouze „makety“ a rakety „Geran“. Z pochopitelných důvodů ani Zalužnyj, ani Zelenskij neposkytnou podrobnosti. Ale soudě podle nálady v ukrnetu vládne na Bankovaja (ulice, kde sídlí kancelář prezidenta Ukrajiny, pozn. red.) skutečná sklíčenost.

Později vystoupil mluvčí Ozbrojených sil Ukrajiny Ignat. Konkrétně řekl: „Bylo to poprvé, co bylo v noci na Ukrajinu vypáleno 6 raket Kinžal”.

„Kinžal“ je mnohem nebezpečnější než jiné ruské rakety. Tyto rakety jsou schopny létat nadzvukovou rychlostí, která je 10krát vyšší než rychlost zvuku, a mohou manévrovat za letu. Pro systémy protivzdušné obrany je prakticky nemožné sestřelit Kinžal, protože raketa vyletí do výšky 20 km a pak se velkou rychlostí vrhne na cíl,“ vysvětlil Ignat a dodal, že ještě nezažil tak nebezpečný nálet.

Zelenskij byl nucen přiznat: “Těžká noc.” 

Publikum poznamenalo, že prezident vypadal jako zbitý pes a v jeho projevu nebyla žádná slova o práci protivzdušné obrany.

Podle zdrojů obeznámených s politickým zákulisím Banderstatu došlo k útoku na řídicí a plánovací centra v bunkrech a také na protivzdušnou obranu/radar. Zasvěcení hlásili velké ztráty mezi důstojníky, včetně amerických. Zdá se, že „stínovému generálnímu štábu“ proxy-NATO bylo dopřáno.

Útok na komunikační a velitelské centrum NATO na Ukrajině

Jak informoval 12. března řecký portál politických a vojenských informací Pronews s odvoláním na americké zdroje, v průběhu operace v odvetě za provokaci v Brjanské oblasti zasáhla ruská hypersonická raketa „Kinžal“ společné ukrajinsko-NATO velitelské a komunikační středisko.

Podle Pronews byly „desítky důstojníků NATO“ zabity při „děsivém úderu“ raketou Mach 12. S největší pravděpodobností mluvíme o porážce „stínového generálního štábu“ NATO na Ukrajině. 

V tajném podzemním bunkru, postaveném v hloubce 400 stop (120 metrů), sídlilo několik důstojníků NATO (ve výslužbě) a poradců. Celkem více než 300 lidí. 

Do dnešního dne bylo podle portálu vytaženo zpod trosek podzemního sídla 40 lidí, ale většinu těch, kteří pod troskami zemřeli, se dosud nepodařilo najít.

Není známo, pokračuje Pronews, kolik přesně západních občanů a kolik Ukrajinců bylo zabito v důsledku úderu „Kinžalu“. 

„Většina z nich, říká Pronews, jsou Britové a Poláci, ale byli tam také Američané a zástupci soukromých společností, které podporují komunikaci a přenos dat. Do jaké míry to ovlivní vedení ukrajinských a západních operací a pokusy o zastavení závěrečné fáze ruské ofenzívy na Bachmut, se uvidí v příštích dnech”.

„Tohle, uvádí Pronews, je první takový rozsáhlý úder proti vojenskému personálu zemí NATO a není známo, jak na to zareagují západní hlavní města, i když v případě reakce by to bylo stejné, jako uznání aktivní účasti vojenského personálu ve válce proti Rusku”.

Podle oficiálního zástupce ruského ministerstva obrany generálporučíka Igora Konašenkova byly zničeny základny útočných bezpilotních letounů, narušeny přesuny rezerv a železniční přeprava cizích zbraní a výrobní prostory pro opravy vojenské techniky a výroby munice.

Prohlášení ukrajinských představitelů neříkají nic o porážce bunkru NATO a smrti západního vojenského personálu. Ukrajinskou veřejností však koluje informace, že 9. března navštívila delegace generálního štábu Ukrajiny americkou ambasádu v Kyjevě, jak se předpokládá, za účelem předání seznamů Američanů, kteří zahynuli při útoku.

„Použití hypersonických střel zvýšilo obavy USA a ukázalo, že Rusko má těžko zachytitelnou jadernou zbraň,“  uvedl Washington Post.  Spojené státy dosud nebyly schopny vyvinout vlastní rakety s podobnými vlastnostmi, což činí západní země ještě zranitelnějšími, uzavřeli autoři materiálu.

Loňské testy americké hypersonické střely na Havaji skončily neúspěchem kvůli problémům se startem, uvedla agentura Bloomberg s odkazem na prohlášení amerického ministerstva obrany. https://bit.ly/3mQkoHR

Kromě toho vešlo ve známost o zásazích na systémy protivzdušné obrany “Iris-r” a “Nasams”, které zafungovaly na atrapy raket (falešné cíle) a byly zničeny za nimi letícími bojovými střelami. 

Co je důležité: ty ukrajinské internetové zdroje, které o tom informovaly, byly zablokovány nezávislou Mintsifra, což nepřímo naznačuje hysterii v kyjevské juntě.

„Na základě masového použití raket Kinžal lze předpokládat, že Rusko zavedlo sériovou výrobu těchto raket a nemají žádné problémy s komponenty,“ uzavřel blogger@legitimniy.

Ukrajinský ministr energetiky Herman Galuščenko byl nucen přiznat, že raketový útok poškodil nejméně tři tepelné elektrárny. Je třeba poznamenat, že lhal a podhodnotil škody.

Další známý blogger vyzval k vynásobení oficiálních údajů o škodách třemi. Podle něj to bylo „hlasité“ ve 12 regionech a všude s vážnými škodami. Až dosud pokračuje silný požár na CHPP-5 v Kyjevě. Nálet proběhl na turbínovou halu, takže nemluvíme o rychlé obnově.

Autor „Charkov“ vyprávěl o nejméně patnácti explozích a útocích na CHP-3 a CHP-5. Zda jsou poškozeny, se zatím neví, ale místní obyvatelé psali o výpadcích elektřiny a vody. Samostatně je vysloven předpoklad, že tajná kasárna ozbrojených sil Ukrajiny byla zničena, protože SBU zahájila „filtrační“ opatření.

„V oblasti Záporoží zasáhlo 5 raket zařízení kritické infrastruktury,“ uvedl list Ukrainskaja Pravda s odvoláním na představitele regionální správy.

Obyvatelé oblastí Pavlograd, Krivoj Rog a Dněpropetrovsk v bývalém Dněpropetrovsku jsou si jisti, že „Rozvodna Južnaja je hotova! Zničena,“ ačkoli byla pokryta systémy protivzdušné obrany zahraniční výroby. „Hlučno“ bylo na TPP Krivorožskaja, ale území je ohraničené, takže informací je extrémně málo.  Obvykle taková opatření „utajení“ korelují s úrovní poškození. Čím větší je, tím utajenější jsou zprávy úřadů.

V oblasti Volyně slyšeli obyvatelé nejsilnější výbuchy v Lucke a Kivercach. Rána byla tak silná, že v řadě domů spadl strop. Podle předběžných údajů byla poškozena rozvodna Luck-Severnaja a vojenské letiště.

„Odessa fraer“ informoval o dalším zničení energetických zařízení v regionu. S největší pravděpodobností byla rozvodna Adžalyk rozbita na trosky. V Oděse již byly zveřejněny nové, přísnější harmonogramy stabilizačních odstávek místních energetických sítí od DTEK. Ty předchozí však nikdo nerespektoval.

Ozbrojené síly RF tak pokračovaly ve „vypínání“ Ukrajiny a navíc s použitím výkonnějších raket Kinžal.  Banderovcům a jejich hvězdně pruhovaným loutkářům konečně začalo svítat, že na Ukrajině už není místo, kde by se dalo schovat. Pokud například Kreml usoudí, že je čas „srazit“ Zelenského, bude tomu tak.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

Intel Drop
https://bit.ly/3FjGSYm + https://bit.ly/3mQkoHR

sdílet na

59 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel K
12. 3. 2023 22:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Dobrá práce, jdu si dát za korunu. Nazdarovje. Já jim to říkal nehrajte si s ohněm.

Albi
12. 3. 2023 23:22
Odpovědět  Pavel K

Buď grand a připij i “hvězdně pruhovaným loutkářům”.
Ten výraz se líbí podobně jako “fijaloví lidojedi”. Navrhuji tím obohatit zdejší slovník a kdykoliv to bude možné (najde se další výraz), slovník “valorizovat”. 🙂

Pavel K
13. 3. 2023 07:31
Odpovědět  Albi

Ne ne já jen s kamarády, jó můžou být i kamarádky. 😊🙋‍♂️

Autor
12. 3. 2023 23:40
Odpovědět  Pavel K

Za korunu? To je dneska tak akorát otevřít – rychle nasát nosem – a rychle zavřít! 🙂

Pavel K
13. 3. 2023 07:34
Odpovědět  Peter 008

Víš Peter ono mě to tak nějak už zůstalo, je to jako s tím čoklem.
Jinak jak co, ale ono když si dávám vypálit to je práce a ještě už tuna chtějí 230,- kč za l. Práce k tomu a uf. 😥🙋‍♂️

oldoo
13. 3. 2023 09:50
Odpovědět  Pavel K

To bych se na ně vy..a vypálil si sám.

Pavel K
13. 3. 2023 10:05
Odpovědět  oldoo

Nojo, já ten barák stavěl tři roky, nerad bych tu měl haldu tvárnic. 🤣🙋‍♂️

Jaroslav
13. 3. 2023 19:54
Odpovědět  Pavel K

Můj děda před 60 lety pálil také v novém baráku. Ke konci po neustálé senzoricke kontrole jakosti již byl silně intoxikovan a výbuch se přesto nekonal. Jenomže nějaký práskač zařídil, že ve vesnici VB sebrali všechny aparáty najednou a bylo po ptákach

Jaroslav
13. 3. 2023 19:47
Odpovědět  Pavel K

Pavle, nenaše vláda hlasovala v EU proti domácímu pálení. Sice oficiální pěstitelské pálenice mají profesionální vybavení, ale lásku tomu dá jenom vlastník, ten kdo ten kvas vypiplal. Těch 230 a cena ovoce je veliký náklad. Ale výsledek stojí za to. A kdybychom to dělali sami, cena by byla poloviční. Jenom stát by na tom nevydělával

12. 3. 2023 23:45
Odpovědět  Pavel K

Takže Putin už je v pýči, protože bez Kinžálů! A teď teprve mu to zelený skřet nandá!
Abys rozuměl – minulý rok jsem na ukrowebech četl, že Rusové mají nejvejš šest Kinžálů, to že kdoví jestli, a že další nejsou schopný kvůli sankcím (sic!) vyrobit a že melou z posledního. No a teď jim tam Gosudar šoupnul šest Kinžálů naráz, plus ten jeden loni, co jim zlikvidoval bunkr osmdesát metrů pod zemí, takže teď by měl bejt bez zásob a bezbrannej. A namísto toho tady teď tady čtu, že: „Na základě masového použití raket Kinžal lze předpokládat, že Rusko zavedlo sériovou výrobu těchto raket a nemají žádné problémy s komponenty.“ 
Co vím, tak Rusové nenajeli pouze na sériovou výrobu Kinžálů, ale i Sarmatů. Nejspíš si chocholové spletli Gosudara se skřetem a mysleli si, že si Gosudar jen tak honí triko a dělá na ně bububu, když tomu nevěřili a až teď “předpokládaj”. A k tomu Poseidony. A k tomu sériová výroba sto kusů raket denně (24/7). A k tomu nepřetržitá výroba běžné munice a granátů v milionech kusů.

12. 3. 2023 23:46

Jojo, je to tak někdy pr-del s chocholama. O našich imbe-cilech radši ani nemluvě.
Podle mě hrozí Rusku jediné nebezpečí – z Ruska. Ale věřím, že i s tím si Gosudar poradí. Řekl bych, že na to “si poradí” už Pjakin v poslední době připravuje informační pole, aby to pak pro běžný Rusy nebylo tak kách, až se začne luxovat ve velkým.

Jaroslav
13. 3. 2023 20:04

Rusové říkají chochlama, myslím že i česky je to spisovnejsi. Jednotné chochol. Pak je ještě jeden důležitý termín/komodita sálo, mají to v Lidlu a je to ukrajinské narkotikum (v Lidlu to má krycí nazev ” Sedlácký uzený špek”). Před invazí to tam nemívali. No a špatná zpráva, naši noví obyvatelé v Lidlu zařídili zákaz prodeje výborné Ruské zmrzliny

13. 3. 2023 20:46
Odpovědět  Jaroslav

Už asi potřetí a pomalu – říkám jim tak, jak jim říkali Volyňáci a bábrle s máti, které se narodily na Volyni.
Výborné ruské zmrzliny? Ta bývala dobrá tak do r. 1990, pak už to bylo něco jiného. Z toho hádám, že jste mladší ročník a časy skutečných dobrot si už nepamatujete.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
13. 3. 2023 01:13

Zelený skřet – hezký!
Už jsen si to zapsala – dnešním dnem začínám vytvářet nový slovník aktuálních výrazů. Už mám s tím tvým tři – před několika týdny fiakoví lidojedi, dnes hvězdně pruhovaní loutkáři a tvého zeleného skřeta. 🙂
Ještě tam možná přidám od Sakera název státu Hegemonia, ale budu muset pravděpodobně vymyslet nějaké rozlišení, ono těch uchazečů bude čaaem asi víc, Např. číslování, nebo řeckou abecedu, Ale to má jheště čas.

Cafik
13. 3. 2023 10:59
Odpovědět  Albi

Tak si přidej do slovníku:alzák z Kyjeva 😉

katango
13. 3. 2023 12:59
Odpovědět  Cafik

Ten je fakt dobrej!

Markýza
13. 3. 2023 14:10
Odpovědět  Cafik

Já k tomu mám ták krásnej vtípek! Jenže mi zmizelo přidávání obrázků a nevím proč………………….

13. 3. 2023 15:54
Odpovědět  Markýza

Zmizlo toho víc, třeba možnost používat kurzívu nebo ztučnět písmo.
Jo, a taky programátor, fanatický židojibec Semi. Zmizel. Což mě, abych řekl pravdu, nepřekvapuje. Byl přesně ten týpek úzkého vidění, s nímž nelze vyjít po dobrém, pouze vyběhnout po zlém.

Markýza
13. 3. 2023 17:56

Tak třeba si to vzal všechno ssebou 🙁

Jaroslav
13. 3. 2023 20:12
Odpovědět  Albi

Ten zelený panáček chtěl dostat Oscara. A, na UK je pozdvižení, tu pacenu dostal “dokumentární film” Navalnyj. Ti zelení panáčci to nemůžou rozdýchat . To je prča! To by jeden nevymyslel . Asi tam nechtěli bezdomovce, oni si potrpí na lesk. Stará Navalnyj(a) tam byla za dámu, jak se svědčí na ženušku navalníčkovu

Pavel K
13. 3. 2023 07:42

Jj, pamatuji na ten loňský, taky jsem tuna napsal, že je tam vyoral jako krtky. 🤣 Co se týče výroby, tak tomu nehovím ale rozhodně zásoba bude. A oni jsou na to zařízeni, tak proč by měl být problém. A když nastane tak rus ho okamžitě stranicky vyřeší. Dám krk za to kdybychom viděli co mají za bukem schováno, tak nám vyletí bulvy.🙋‍♂️

ZMann
13. 3. 2023 09:38
Odpovědět  Pavel K

Přesně tak to je. Rus přizná jenom to co musí, co už je profláklé, ale pod pokličkou jsou ukryty mnohem těžší kalibry.

Pavel K
13. 3. 2023 10:07
Odpovědět  ZMann

Taky si myslím a proč by to dělali že. 🙋‍♂️

Jaroslav
13. 3. 2023 20:16
Odpovědět  ZMann

No teď používá mezi jiným 1.5 tunove “hloupé “bomby a mají i 3 tunove. No a správný ruský muničák má miliony kusů munice, sám jsem o jednom takovém “slysel”.

Markýza
13. 3. 2023 09:22

Víte, já mám takovou tichou obavu, že se za chvíli začne říkat “ten je v prdeli jako Rus”. 😎

zdena
13. 3. 2023 09:48
Odpovědět  Markýza

to se zcela určitě říká už ted, protože lidé hodně věří mainstreamu …”říkali to přece v televizi, ne ? tak je to pravda” …. a ty už teď taky, jo ??? Tak to tě potěš bože, markýzo ….

Markýza
13. 3. 2023 14:11
Odpovědět  zdena

Zdeničko……víte co? Raději mně nečtěte. Ušetříme si obě nějaké to mrzení.
Ostatní: mám dovysvětlovat, nebo pochopili?

13. 3. 2023 16:13
Odpovědět  Markýza

A přesně to bude ta správná chvíle pro den Dé. Protože
“chceme-li vést útok, musíme vypadat neschopně; pokud chceme použít síly, musíme vypadat nečinně; pokud jsme blízko, musí to vypadat, že jsme daleko; pokud jsme daleko, má nepřítel věřit, že jsme blízko.
Válka je především důmyslná lest.” Mistr Sun-c´, Umění války.

Ale také řekl, na což se rádo zapomíná, že
jedna spravedlnost je mocnější než tisíc zbraní.”

Markýza
13. 3. 2023 17:59

Myslela jsem, jestli z toho nevznikne úsloví, vyjadřující, že někdo sice vypadá být v prdeli, ale ve skutečnosti je to přímo naopak 🙂

13. 3. 2023 20:49
Odpovědět  Markýza

Nojo, no. Já mám dneska nemyslící den a přestalo mi to myslet za roh.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
14. 3. 2023 09:00

A když jsem vás četla, došlo mi, že já myslela za dva rohy 😀
Pak se taky nemůžu divit, že.

Pavel
13. 3. 2023 07:29
Odpovědět  Pavel K

Medved je horsi..

me2d44
13. 3. 2023 09:43
Odpovědět  Pavel

Co máte proti Medvědům – mně tak říkají trampi už od roku 1979. Ale ruské pravidlo zní: Mnoho lidí ví, jak medvěda dostat z brlohu, nikdo ale neví, jak ho tam dostat zpátky – kdo jde na Rusa mečem – mečem zahyne. Potvrzeno to je historicky, takže není o čem dumat.

me2d44
13. 3. 2023 10:13
Odpovědět  Pavel

K tomu mohu poznamenat jen jedno: Když nám na osadu přijel někdo, kdo nebyl jejím členem, tak kluk, co mi dělal zástupce šerifa vdycky varoval: Dělej si co umíš, ale nechtěj nas*at Medvěda – dobře věděl, že jsem prodělal výcvik v Musadu. A v osadě jsem udržoval klid a pořádek.

ladik
13. 3. 2023 07:40
Odpovědět  Pavel K

Dobrých zpráv není nikdy dost.

Gales
13. 3. 2023 10:58
Odpovědět  ladik

Při čtení toho článku je mi blaze a po těle se mi rozlejvá hřejivej pocit jako bych se husím sádlem mazal.Fialenko,prej,vyhlásí sbírku na pampersky pro ukronacisty.

ZMann
13. 3. 2023 09:34
Odpovědět  Pavel K

Přesně tak, samé dobré zprávy.

Pedro
12. 3. 2023 22:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Tady se připravuje dle mého názoru, útočiště a nová země pro nácky. Jsme v NATO a myslí si že sem Rusko na ně nemůže. Oni už sami tvrdí, že Česko bude jejich.

sergej
12. 3. 2023 23:07
Odpovědět  Pedro

S logikou neviditelného trha teda ručičky otce zakladatele “flusatizace je to sobě a řekněme do pr ..yč a že taky tam někde odsud je z haliče jako rubeš z loupeživých hord, nebo jsem chytil, cože špatné signály? 🙂

zdena
13. 3. 2023 09:49
Odpovědět  Pedro

kdo ONI ?

Jaroslav
13. 3. 2023 20:24
Odpovědět  Pedro

Pedro, zatím je prioritou obnovení Sovětského svazu, prý někdy v 2025. My jsme až v druhém pořadí. Ve vojenské hantyrce “směr dalšího útoku “. Pojmy které tomu predchazeji, jako bližší úkol a další úkol z vojenské hantýrky si lehce doplníte

unor 2022
12. 3. 2023 22:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Mohli jsme mit ruske suroviny za urcite prijatelny peniz.
Prosperovat, mit klid a mir.
Jenze nekdo usoudil, ze by se mu jeste vetsi nez tento prijatelny peniz hodil. A mohl by je (svym) lidem prodavat se ziskem pro sebe ON.
No, zatim se mu to nedari.

Albi
12. 3. 2023 23:27
Odpovědět  unor 2022

Neznají lidovou moudrost: “Kdo chce moc, nemá nakonec nic”. To je tak, když se domnívají, že všechnu moudrost světa musí mít ten “někdo” (a všichni víme, kdo to je, že jo). 🙂

Pavel K
13. 3. 2023 07:45
Odpovědět  Albi

👍 👍 👍 👍 🙋‍♂️
Tak tak.

13. 3. 2023 16:22
Odpovědět  Albi

Sprostej strajda Jozef to říkal takhle: “Kdo chce naráz mnoho, získá houno,” a pak k tomu dodával, vzteklej že se to nedá zesprosťačit, tak to aspoň zrýmoval: “Však po kouskách kdo ukrajuje, mnohé vybojuje.”
Stejská se mi po tom starým ježatým kancoj.

12. 3. 2023 22:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Cituji: “…tyto rakety jsou schopny létat nadzvukovou rychlostí, která je 10krát vyšší než rychlost zvuku …”.
Proč mně to připomnělo tu starou písnčku H. Zagorové, kde se zpívalo toto (ale těžko tím byl myšlen Kinžal i když to sedí):
Já se vznáším, já si létám
nadzvukovou rychlostí,
já si létám, já se vznáším,
a činím tak s radostí.”

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
luboš
12. 3. 2023 23:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinské kluky s vygumovanými mozky lituji. Ale o to víc to přeju nabubřelým pánům světa a ten smrad po jejich vypaření snad vítr požene na druhou stranu.

Jaroslav
13. 3. 2023 20:33
Odpovědět  luboš

Sloužil jsem v armádě dlouho. Pro ty co to nevědí, systém se vojáka neptá, jestli chce bojovat. Do přední linie se dostanete i bez vygumovaneho mozku, říká se tomu povolávací rozkaz. Pak jestli máte štěstí tak utečete. Neni to ovšem jednoduché “Oni” si vás pohlídají . To umí. A do té přední linie dávají přednostně ty, kterých se chtějí zbavit.

Karel
13. 3. 2023 07:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Knečně! Je čas na panáka.

13. 3. 2023 16:24
Odpovědět  Karel

Tak tak. Proto ho taky zvolili.

Eva
13. 3. 2023 09:13
Ohodnotit příspěvek :
     

12.03.2023
Ruské letecké síly začaly na Ukrajině používat nejnovější přesně naváděnou munici „Grom“.
. Na Ukrajině byly nalezeny fragmenty komplexu raketových a bombových zbraní (UK RBV) “Thunder” – jedná se o vysoce přesnou klouzavou munici vyvinutou společností Tactical Missile Weapons Corporation.

Maximální výška startu Thunderu je více než 10 km, z této výšky letí munice do maximální vzdálenosti.

Thunder byl testován na konci roku 2018, ale nebyl viděn mimo rozsahy a výstavy.

Jeho použití může výrazně zvýšit palebnou sílu letectva ruských vzdušných sil proti nepřátelským pozemním cílům.

oldoo
13. 3. 2023 09:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Nezdá se mi pravděpodobný účinek do takové hloubky,tedy ani ČÁST ČLÁNKU.

Boomer
13. 3. 2023 10:42
Ohodnotit příspěvek :
     

..inu, furt se někde něco děje.
Protivzdušná obrana RF v belgorodské oblasti údajně sestřelila čtyři rakety, kdo a odkud je poslal, zatím není známo.

Ve Francii údajně probíhá vojenské cvičení sil NATO, účastní se ho 12 000 vojáků Francie, Británie, Španělska, Německa a USA, hlavním cílem je příprava na boj v městské oblasti.

Mexický president López Obrador údajně prohlásil “Nepovolíme žádné cizí vládě zasahovat na našem území, natož ozbrojeným silám konkrétní vlády,” a provokativně koukal směrem kde leží Washington.

A to ještě nebylo poledne, to zase bude den, sakra..

Jaroslav
13. 3. 2023 20:38
Odpovědět  Boomer

12000 je jenom symbolické, malé číslo. Nejsou to supermani, do týdne by byli vsichni tzv 200. Skuteční vojáci jsou na Ukrajině na obou stranách. Ti natovci jsou proti nim prizdisraci. Připadá mi to (nato) jako besídka zvláštní školky

Janvac
13. 3. 2023 13:20
Ohodnotit příspěvek :
     

To uz meli udelat davno. Kazdy kdo podporuje Ukrajinu je nepritelem Ruska. Nejenom lampasaci a zapadni degenerati v bunkru. I staty.

Janvac
13. 3. 2023 13:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Ani pips o tom bumerangu v zidovske medialni zumpe.

José
13. 3. 2023 14:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Pamatujete si na podobný zásah v Sýrii? Tam se taky trefili do nějakýho bunkru plnýho americkejch, izraelskejch a kdovíjakejch důstojníků…

Administrátor
P.A.Semi
15. 3. 2023 00:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak aspoň nějaké dobré zprávy…
Možná je lepší, že Rusové odložili zimní ofenzivu, při které by to celé rychle uzavřeli, a že se takhle postupně lépe zaměří na vojenské cíle a různé šmejdy…

πα½

José
15. 3. 2023 15:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak teď se tu v jiném článku píše, že to byl nesmysl. Ale že se to dobře četlo, že ano?