Independent: Trump předpověděl konec USA za tři roky 

Bývalý americký prezident Donald Trump řekl, že Spojené státy skončí v příštích třech letech, ale nevysvětlil, co přesně má na mysli, píše The Independent. Podle jeho slov za Bidena za posledních osm měsíců země „šla z kopce“, a to dosud nevídaným tempem.

Spojené státy skončí v příštích třech letech, řekl bývalý prezident Donald Trump, píše The Independent s odvoláním na živé vysílání Newsmax.

Podle politika od inaugurace současného amerického prezidenta Joe Bidena země „jde z kopce jako nikdy předtím“ a brzy zanikne.

„Až půjdeme k volbám, které se budou konat v letech 2022 a 2024, tak nebudeme mít zemi,“ předpovídal Trump konec USA.

Po těchto slovech exprezidenta moderátor Sean Spicer ukončil rozhovor.

https://bit.ly/3lzr6Oa

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdena
17. 9. 2021 10:10

A kampak se nám vypařila madame Harrisová ??? 🙂

Jaroslav
17. 9. 2021 17:52

Souhlasím,že pád USA se velmi rychle blíží. Krachující ekonomika a závislost USA na dovozu zesiluje obrovský nárůst ničivých tornád,povodní,tajfunů,hurikánů i zemětřesení. Navíc už zcela ochabl i dovoz ,,mozků” ze zahraničí.Tak,jak se např.obohatili ,,mozky” z Československa v r.1968/69 ,to už nikdy nebude,nikdy.Zamindrovaná,intelektuálně slabá USA,navíc velmi technokratická v chemizovaném zdravotnictví a lidí u psychyatrů,bez smyslu života.Zcela uměle vytvořený stát USA svobodnými zednáři.Sekera karmy zde působí jasně,pomalu,ale jistě.Konec původních obyvatel ameriky znamená nyní i konec nynějších osadníků,kovbojů a vykradačů bank.Sekera karmy je tu.