Igor Panarin: «Konspirologie nové Jalty»

Igor Panarin: «Konspirologie nové Jalty».

Překlad Konstantin
https://youtu.be/Jhz9QQXRAgs

sdíletj na

4 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
kuky
20. 12. 2021 05:11
Ohodnotit příspěvek :
     

děkuji za titulky.

Milan
20. 12. 2021 15:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Všechno bych bral, až na tu likvidaci Izraele. To mi přijde jako příliš velké svinstvo.

RKS
20. 12. 2021 16:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím, že by měla vzniknout Slovanská konfederace. Svazek slovanských států východní Evropy a geopolitickým centrem v Moskvě.
My máme svoji identitu, svoji kulturu, svoje dějiny, svůj pohled na věc. Pro nás je západ úplně cizí, nepřirozené prostředí, ve kterém se necítíme dobře. My prostě na západ nepatříme v tom nejlepším slova smyslu. Západ si z nás udělal dojnou kolonii, naši společnost degradoval na dělníky v montovnách, naši skvělou kulturu převálcoval svýma bezcennýma sračk*ma. Takový osud si nezasloužíme.
Když Británie vystupovala z EU, měl Farage v europarlamentu projev, ve kterém říkal, že EU nikdy nebyla projektem Británie a Britové se v EU necítili dobře. Toto platí pro Čechy a další slovanské národy na druhou.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Michal47
20. 12. 2021 19:00
Odpovědět  RKS

Uhodil jste hřebìk přesně na hlavičku, tak to je! My jim skutečně nerozumíme, to je pro nás zcela cizí entita, neslučitelná s naší mentalitou! Ten váš návrh není špatný ale my Slované máme žel mezi sebou slovanský odpad a to jsou pšonci, ukropové a ustašovci a s těmi nějakou slovanskou unii dělat nelze!