“Hyena Evropy” se připravuje na boj s Německem

Služba vnější rozvědky (SVR) Ruské federace s odvoláním na ředitele Sergeje Naryškina uvedla, že protiněmecké nálady ve Varšavě sílí a “podezíravost” vůči SRN se odráží v polském vojenském plánování.

„Spolu s agresivními aspiracemi ve vztahu k západním regionům Ukrajiny se ve Varšavě stupňují protiněmecké nálady a obavy z možných revanšistických nároků Berlína na bývalá německá území, která byla postoupena Polsku po druhé světové válce. “Podezřívavost” vůči SRN se již odráží v polském vojenském plánování,” uvedlo v prohlášení tiskové středisko zahraniční zpravodajské služby.

Ve zprávě se uvádí, že Polsko se ve skutečnosti mění ve stát polského politika Józefa Piłsudského – „hyenu Evropy“, kdy Varšava byla v konfliktu se všemi svými sousedy a snažila se expandovat. 

„Dnešní Polsko se vlastně mění ve stát z dob J. Piłsudského, kdy byla Varšava v konfliktu se všemi svými sousedy a žíznila po územní expanzi. Právě takové Polsko W. Churchill před druhou světovou válkou výstižně nazval „hyenou Evropy“, uvádí zpráva.

Zahraniční zpravodajská služba RF uvedla, že má informace o tom, že pro Polsko je v souvislosti s ukrajinskou krizí téma geopolitického přerozdělování včetně revize hranic stále aktuálnější. 

„Ředitel zahraniční zpravodajské služby Ruské federace S. E. Naryškin uvedl, že podle informací, které zahraniční zpravodajská služba obdržela, je téma geopolitického přerozdělování, včetně revize státních hranic, pro polské vedení v podmínkách ukrajinské krize stále aktuálnější,“ uvedla služba v prohlášení.

Tisková kancelář zahraniční zpravodajské služby také uvedla, že na pozadí protiněmeckých nálad Polsko provedlo cvičení k odražení útoku předstíraného nepřítele ze západu. 

„Generální štáb polských ozbrojených sil zorganizoval na konci března cvičení “Daglezja” k procvičení akcí v případě vojenského útoku ze západu. Připravuje se ofenzíva k dobytí města Štětín a jeho námořního přístavu a také letiště Štětín-Goleniow. Jednotky „agresora“ zahajují průzkum bojem,“ uvedla SVR.

Podle SVR se během cvičení pomyslný nepřítel nachází na západě od Polska a opírá se o diasporu žijící v Západopomořanském vojvodství (Województwo zachodniopomorskie). Oddělení zde odkazuje na etnické Němce, kteří provádějí „vojenskou agresi“.

Na bráněném území navíc působí sabotážní a průzkumné skupiny a buňky radikálně smýšlejících představitelů národnostní menšiny. Očekávají se raketové a letecké údery. 

„Obranu provádějí síly tří brigád ozbrojených sil Polska v oblasti osady Tanovo-Pargovo. Hlavním úkolem je zastavit nápor nepřítele,“ uvedla zpravodajská služba RF.

Ve zprávě je zdůrazněno, že při úspěšném postupu nepřátelských vojsk polské ozbrojené síly přijaly opatření k ničení mostů a zaminování území s cílem omezit ofenzívu pomyslného nepřítele.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3NdY71U

sdíletj na

3.9 10 hlasy
Ohodnotit příspěvek
34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
25. 4. 2023 04:37

Čím by jako Německo mělo jako útočit? To Polsko má dnes pravděpodobně silnější početně armádu i vybavením. A určitě má lepší vztahy s USA …

sergej
25. 4. 2023 04:44

Programový imbeciliát.
Jewropani s pindos už prohráli, otrokárny úžerů. A vrcholné parazity podporují, no ano jistě. Brutopýrace kadlace bez návratu k životům z živoření nevolnictvím zdebilismem oplzlými tupými odpornými blby zmarů čehokoliv zdebilitou programově na piedestal ctností zrůdaři školastik odpadu hrůz zrůd. Prostě si koledujete o válečný pluh či až o vámi vyžadovaní “sorošovci sázek a krize 5. demolice s vystrkanými šmejdy zaříznutí čehokoliv programovými nýmandy hlupáctví školastik odpadů lidstva kryplací šmejdy zmarů / pořádek musí být a přetěžováím buzeracemi a pracovně drilem v stupidní kolonii dosazovaných až nemožných ikváčů raichlády & květinky korporátním drábům – jak je libo.
https://www.pi-news.net/2023/01/george-soros-und-die-herrschaft-der-kakistokraten/
Jdete od svobody a života do pekel programově snad nějakou MKultra zkumáků nenažraných upírů ale už na to “demokraticky nemáte intelekt z programových působení bačů. Zdegeneři zdegenerům zmarů a retardace totál v nevědomé blby nadcvičených automatonů sebeadorací vylágrování z postat čehokoliv. Evropa nikdy s implantovanými “dárečky nebyla blbější vy úslužný hovada pekelných “devastorů a nehodláte v soutěžení závody na dno skončit zázraci kryplace zdegenerů. 
Život vás nevzdělal v lágru tupounů a hovad pádiví hovniválové nejhorších rasů čehokoliv a ještě obdivem zániků poznání čehokoliv strojoví nádeníci pádivostí zhlédnutí v kryply úžerů cíly.
https://www.pi-news.net/2023/01/george-soros-und-die-herrschaft-der-kakistokraten/
https://www.youtube.com/watch?v=0qanF-91aJo

JKkklkkkkk
25. 4. 2023 10:25
Odpovědět  sergej

Pri negativnim hodnoceni se zvysi i pozitivni hodnoceni prispevku.

sergej
25. 4. 2023 11:03
Odpovědět  JKkklkkkkk

Začvachtej si v rypáčku s červy a brouky 90% hmoty exkrementů s parazity.

JKkklkkkkk
25. 4. 2023 15:04
Odpovědět  sergej

Bez nekam, kretene! Ty tvoje zvasty v necestine je odporna snuska ohavnosti!

sergej
25. 4. 2023 15:42
Odpovědět  JKkklkkkkk

Jseš nechutnej “dobroto namlaskaná.

sergej
25. 4. 2023 15:50
Odpovědět  sergej

A pochval si titulovaný sociopaty jedno titulantů zdrbů hrůz zrůd. ZDROJE JSOU polpotovci. Že se nám cia pochlubila formantem s “výsledky, no. Kolik že je tu komorníků konírny a žvanírny 156? Aspeniády prací druhými, america first – především, úžasnáci.

sergej
25. 4. 2023 15:52
Odpovědět  JKkklkkkkk

Pinglišátorku odrbaného jazyka skřeků, nabobe zduřelej.

JKkklkkkkk
26. 4. 2023 13:25
Odpovědět  sergej

Uz vim, kde jsem tvoje sracky uz cetl. Na Aeronetu, odkud te vyhnali. Jsi prasivy psychopat, uchyl a troll!

unor 2022
25. 4. 2023 07:50

Nemecko a Polsko. To jsou dve dost velke zeme z JEDNOTNE Evropske unie, neni-liz pravda.
Nemate doma, v soukromi, pocit ze jste za osla, pane cesky premiere?

sergej
25. 4. 2023 08:31
Odpovědět  unor 2022

On když “mistruje? 🙂

Helena
25. 4. 2023 09:37
Odpovědět  unor 2022

Chudák Pyjala, nebude vědět odkud a kam vysílat signály. To je takovej fofr, že ty signály lítaj pokaždý z jiný strany a hned je třeba lézt do jiné pr.ele, a to je docela fuška, než vyleze z jedné pr.ele a vleze do té druhé. A co si počne, když pr.el bude strachy stažená a nepůjde do ní vlézt, bude mít Pyjala pořádnou hoňku.

katango
25. 4. 2023 11:21
Odpovědět  Helena

A to se určitě mezi těma prdelema nemeje.

Hanina
25. 4. 2023 15:25
Odpovědět  Helena

Helenko, horší než do stažené vlézt bude, ze stažené vylézt…

Gales
25. 4. 2023 16:14
Odpovědět  unor 2022

Igor Girkin Strelkov kopl do vosího hnízda liberálů v Praze a v Brně a nazval Čechy za dědičné hnidy! V posledním příspěvku na Telegramu odkryl tabu české historie o válečném úsilí Protektorátu a záhadném překlopení ČSR na stranu vítězných mocností na samotném konci II. sv. války! Odboj se formoval na západě v Londýně a na východě v Buzuluku, ale podle Strelkova až 200 000 Čechů bojovalo na straně Wehrmachtu a zbrojovky v Protektorátu jely naplno až do 8. května 1945! Plukovník Girkin odkryl temnou historii českého národa!

Pavel K
25. 4. 2023 16:28
Odpovědět  Gales

Dal jsem sem dnes odkaz na video z přednášky v Nymburce, kde je Štefec atd. Jeden vousatý pán z hostů tam něco podobného říká, že se určitý druh bude velice divit jak divizna až Gosudar rozbalí tajné dokumenty. A něco podobného co píšeš tam říká. ale těch dvěsta táců mě připadá dost. Kde jsou pak partizáni?!!

Milan ze Zahrady Čech
25. 4. 2023 16:47
Odpovědět  Pavel K

Na těch dvěstě tisíc Čechoslováků nevěřím ani omylem. A Strelkovi už vůbec ne. Důvod proč – málo prostoru. Oni se idi-oti najdou všude; jak u nás, tak v Doněcku. Měl bych problém strávit pět tisíc Čechů – ne z ideových; z technických a logických důvodů – ale dvěstě tisíc? Kolik si ten kre-etén myslí, že měla ČSR obyvatel? Za mě si přátelé věřte čemu chcete, kdejaké špíně od kdejaké špíny, ale já po téhle vlně nejedu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
25. 4. 2023 17:29

Je to na Ajronetu podrobně popsané.

Milan ze Zahrady Čech
25. 4. 2023 19:16
Odpovědět  Gales

Tak to jóóó…
Jen tak mezi námi děvčaty – podezírám Střeleného, že ti Češi jsou sudetští Němčouři, to by mohlo odpovídat. S těmi zbrojovkami ale má, bohužel, pravdu. To je právě největší hřích ben-ešedy, že zahnul kramle a vyzbrojili jsme německo. Jdu od toho.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
25. 4. 2023 08:34

Hezky se nám to začíná zamotávat. Já jen čekám kdy vyrukuje ta banda opiček a ručníkárů, asi se furt čeká na befel, ale kdy? Nevěřím tomu, že je ti lumpové do Evropy přesunuli jen tak pro srandu králíků a z lásky nebohému člověku. 😥🤦‍♂️

Milan ze Zahrady Čech
25. 4. 2023 09:06

Futr se něco děje…

All
25. 4. 2023 10:24

Poláci znovu blbnou a posilují armádu,afrika i jižní amerika má hyen už taky plné zuby,turci mají vodu z eufratu jen pro sebe a do sýrie a iráku už skoro nic neteče, čína pozastavuje na přehradách vodu z tibetu a indové budou bez vody v období bez dešťů.Polsko i turci zbrojí,čína má vojska jak mračna kobylek a rusové si už taky nenechají nic líbit a do toho všeho se stále serou panovační yankees.Reaguje i planeta,denně přibývá zemětřesení od 5ti stupňů a probouzí se i dlouho spící sopky.Blbne i bruselský parlament,doslova zcvokovatěl z toho všeho,eu-blázinec bláznů.

zuza
25. 4. 2023 16:05
Odpovědět  All

to o tej vode z Turecka a z Tiberu – môžem poprosiť o zdroj? Teda viem, že Turci vydierajú susedov vodou už odvedy ako postavili Ataturkovu priehradu, ale opisujete nejaké priostrenie
konfliktu?

Milan ze Zahrady Čech
25. 4. 2023 16:52
Odpovědět  All

Připojuji se k Zuze. Na můj vkus Indové na svých webech kvůli vodě nějak málo řvou. Vlastně vůbec. A že i Al Džazíra o tom drží pysk?

Pavel K
25. 4. 2023 11:28

Furt, futruje se mamon, zásoby, syslové a křečkové futrují. 😊🤣🤣🙋‍♂️

janle57
25. 4. 2023 10:10

Jednoznačně podporuji nároky polského lidu a tamní pšontkovlády na spravedlivé
vyplacení válečných reparací ze strany neonacistického Helmutlandu !! …. víte,ony
ty zbraně z Popcornlandu nejsou zrovna zadarmo !!

JKkklkkkkk
25. 4. 2023 10:20

Nemecko ma zlikvidovany Bundeswehr. Tu likvidaci zaridila tehdejsi ministryne obrany U. von den Leyen, ktere vojaci rikali ‘Flinten Uschi’. Ta sama ted likviduje EU a brzy mozna bude likvidovat i NATO az odstrani silence Stoltenberga.
Polakum vladne kompletne zidovska vlada jako na Ukrajine. Etnickeho Polaka ci Ukrajince nepusti mezi sebe a tak pozor v odsuzovani etnickych Polaku a politiky Polska! Etnicti Polaci mohou za jednani sve vlady asi tolik jako Cesi za Petidemolici, dosazenou k moci Zidem Rychetskym.
Polsko je odjakziva rizene chazary z Londyna. Jako stat zmizelo Polsko v pozdnim stredoveku z mapy Evropy. Polsko jako stat bylo diky evropskym mocnostem nove utvoreno jako slepenec uzemi, aby celilo ruskemu vlivu v Evrope. Proto ta rusofobie a nenavist k Rusku i k sousedum. Obsazeni Ceskeho Tesina Polaky hned po obsazeni Sudet a vyhnani Moravanu z jejich domovu Polaky, ozbrojenymi sekyrami, to doklada.
Polsko je pouzivano pro destabilizaci Evropy Londynem od nepameti. Na Nemecko vyzaduje Polsko reparace za skody valky a boji se uzemnich naroku Nemecka kvuli posunuti hranice na Odre a Nise.
Polaci Pilsudsky a Beck byli spojenci Nemecke Rise. Hitler byl na pohrbu Pilsudskeho a sedel v prvni rade pri obradu. Beck chtel za vyhlazovani Zidu postavit v Polsku Hitlerovi pomnik. Soucasna polska zidovska vlada v cele s Dudou a Morawieckim (drive se jmenoval Icik Dikmann) jsou dustojnymi pokracovateli Pilsudskeho politiky, bazici po Velkopolsku.

Zmatený
25. 4. 2023 14:17
Odpovědět  JKkklkkkkk

Cože? Češi že nemůžou za pětikolku??? Kdo ji potom volil? Asi marťani. Žid jim jen umetl cestičku…

JKkklkkkkk
25. 4. 2023 15:14
Odpovědět  Zmatený

Kde zijes? Je jich tady zmatenych vic, jako sergej?
Petikolku protlacili ne volici, nybrz zmenou volebniho zakona Zid Rychetsky tesne pred volbami! Bylo to na vyzvani US ambasady, ktera potrebovala bezpodminecnou podporu vlady k valce na Ukrajine. Rychetsky tim umoznil vladnuti pidistranam, ktere by se jinak nedostaly ani do parlamentu, protoze mely mene jak 5 %. Ted tihle nickove jsou dokonce ministri v ramci koalice, kde se hlasy secetly! Skutecni vitezove voleb, ktere lidi volili tak jenom cumeji co ze se to deje!
Uz mne tady sere ty veci stale vysvetlovat!

sergej
25. 4. 2023 17:55
Odpovědět  JKkklkkkkk

Sám jsi primadona a tancoš tanečních “mistrů. Odhodlanej bezmozku.

Eva
25. 4. 2023 10:20

To je mi vcelku jedno. Mám obavy aby hyena nesežrala naše severní oblasti – už to jednou udělala!!!

JKkklkkkkk
25. 4. 2023 15:02

Aby bylo vyvazenosti ucineno zadost, prectete si jak Polaci v platech i jinak poprve v historii predhonili Cechy a jak Stredula maximalne zvysi minimalni mzdu a ostatni necha zivorit. Jako spravny odborar, ktery podporuje mocipany a kasle na ty, ktere ma zastupovat.
Zda se, ze Zide v polske vlade budou potrebovat pro sve zahranicni rejdy podporu etnickych Polaku, kterym dosavad slapali na krk jako nasi demolicni odbornici u moci.
Ctete na michalapetr.com

sergej
25. 4. 2023 16:01
Odpovědět  JKkklkkkkk

Co čekáš od korporátníků ajnštajne?
https://www.youtube.com/watch?v=oTEFxp2lWd0

zuzana
25. 4. 2023 16:05

Švédští demokraté hrozí pádem vlády, pokud Švédsko schválí migrační pakt EU

https://aktax.cz/svedsti-demokrate-hrozi-padem-vlady-pokud-svedsko-schvali-migracni-pakt-eu/