Hladový v koncentračním táboře bude krmen hadičkou (VIDEA)

Několik dní ovládly média noční můry, zoufalství a panika. Srdcervoucí titulky jako – „Zabíjejí ho!“ a spousta stereotypních výkřiků „Nesnesitelné!“ a „Už nemá sílu vydržet!“ – zaplnily informační prostor.

Jako třeba zde:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hladovy-v-koncentracnim-tabore-jak-navalnyj-drzi-hladovku-149256#utm_content=ribbonnews&utm_term=navalnyj&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

Další rozruch podle očekávání nastal kvůli hlavnímu chovanci jedné z kolonií v oblasti Vladimir – Alexeji Navalném. „Berlínský pacient“ se rozhodl pokračovat ve svém výstupu a samozřejmě – svými obvyklými metodami, jejichž repertoár není příliš velký – humbuk a lži. 

A reakce „progresivní komunity“ na to, co se údajně stalo „berlínskému pacientovi“ v kolonii, se ukázala být celkem standardní, nic nového.

Ukazuje se, že Navalnyj byl v kolonii „mučen“. A nejenže ho mučili, ale dělali to sofistikovaným a divokým způsobem. Ubohý muž byl přiveden do stádia, kdy si strhl záda, a dokázal to udělat bez jakékoli tvrdé práce. Vůbec žádné práce. A také mu kvůli jeho zádům začala odmítat poslušnost noha, na kterou nyní došlápne s velkými obtížemi, ale vůbec na ni nemůže stát. 

Kromě toho „nešťastný politický vězeň“ nesmí v noci spát, protože ho schválně probouzí doslova každou hodinu. Obecně je to úplná noční můra. Již se začíná hovořit o tom, že se ve skutečnosti jedná o skutečnou reinkarnaci prokletého Gulagu.

Samotný Navalnyj nazval svou kolonii „koncentračním táborem“ a tak zahájil hladovku.

Rozhodli se nakrmit Navalného přes sondu. 

Je vysoce pravděpodobné, že najednou okamžitě přestane hladovět. 

Hladovka Alexeje Navalného je obecně považována za něco hloupého. Mnoho vězňů drželo hladovku –
o desítkách z nich se ani nemluvilo a ani se o nich nevědělo, že hladoví. Protože tito lidé mají daleko k PR. 
A všichni si rychle přestali hrát na blázny, protože si uvědomili, že je to v systému FSIN (vězeňské služby) k ničemu. 

Ve skutečnosti můžeme i Navalného hladovku ignorovat – nenechají ho zemřít, budou ho krmit sondou.  

Jen si vzpomeňte jak probíhala hladovka s Nadeždu Savčenkovou. Výsledek je vždy stejný. Vězeňská nemocnice. Výživa sondou, injekce glukózy. 

V závěru i Ukrajinka Savčenková, kvůli které byli zabiti ruští novináři, vyšla z vězení svěží a zdravější. 

Navalného nástupci by si přáli, aby Alexej Navalnyj zemřel ve vězení. Koneckonců, pak by se „krvavý režim“ ukázal v celé své kráse. Ale problémem je – není „krvavý“.

V systému FSIN je nyní nemožné zemřít hladem – časy nejsou jiné. Vězeňská správa nemá právo nechat hladovějícího ležet na palandě a umírat. V takovém případě vydírání nebude fungovat. 

Z popisu procesu. V lékařském středisku je k posteli připoután hladovějící člověk. Hlava je také upevněna. 
Do úst mu je vložena sonda. Prostřednictvím které se do žaludku nalije výživová směs. Dostává injekce glukózy. Jen málo lidí pokračuje ve své hladovce. Protože to prostě nemá smysl. Při takovém „krmení“, docela bolestivém a násilném, můžete „přežívat“ celý dlouhý čas. 

Zdá se, že „nemoc“, „mučení“ a „hladovka“ Navalného byla vržena do informačního prostoru, právě když vyšlo najevo, že akce „Svoboda pro Navalného!“ hrozí fiaskem.

„Berlínský pacient“, dokonce i v kolonii, je zaneprázdněn svou oblíbenou činností – lží!

Nelze však podceňovat mazanost režimu a vězeňské služby. Dopustili se zjevné, neskrývané podlosti.
Jmenuje se nahrávání videa. A tak „režim udeřil“ – bylo zveřejněno několik videí z kolonie s Alexejem Navalným. Tato videa jasně ukazují, že „pacient“ se cítí skvěle, chodí po místnosti s šálkem něčeho v ruce a s poněkud arogantním pohledem komunikuje se zaměstnancem kolonie. 

A je zřejmé, že Navalnyj nemá žádné problémy se zády ani s nohama ani se spánkem.

 Video Navalného z kolonie s „bolavou“ nohou:

Kromě toho máme video kontroly Navalného po zhasnutí světel, které vyvrací další z jeho lží. Tento test je standardním postupem pro vězně s charakteristikou „náchylnost k útěku“. V souladu se zákonem je nutné udělat obchůzku obytných místností a provést vizuální kontrolu přítomnosti odsouzených na lůžku.

Video ukazuje, že zaměstnanec přichází s videokamerou tak, aby vězně neprobudil. Jak vidíte, Navalnyj spí,
v uších má špunty a na obličeji masku. Ačkoli bloger tvrdil, že byl v kolonii probouzen „každou hodinu“.

Ukázalo se, že Navalnyj a jeho kamarádi opět dělají to, co mají rádi a co umí nejlépe – lžou. 

Nefungovalo to moc dobře, protože byli nachytáni „na švestkách“, ale nemyslím si, že s tím skončí. Ne. 

Je jisté, že sténání a pláč, že Navalnyj je strašně nemocný, že je v ohrožení života a že je neuvěřitelně krutě mučen, budou pokračovat. Jak jinak? 

https://bit.ly/3upbjEF
https://bit.ly/3ulfykE

sdíletj na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
4. 4. 2021 08:55

Ty věznice by pro nás nebyl problém naplnit.

Hantek
4. 4. 2021 10:39

Mám zkušenost, že co disident, tak povaleč, flákač a lempl… V tomto případě zřejmě i zločinec. Je zajímavé, jak se někomu hodí takový lump, ale nekritizují ty co škodí, vraždí děti, používají otravné látky… No hold, měří se dvojím metrem. To je staré jako lidstvo samo!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
KarelDar
4. 4. 2021 12:09

Ať ho nechají zdechnout a bude klid

Naposledy upraveno$ s uživatelem$