Hillary Clintonová: „pravicoví extremisté už mají plán, jak ukrást příští prezidentské volby“

Konstantin Strigunov

Válečný zločinec a spolupachatelka teroristů Hillary Clintonová v noci učinila senzační odhalení, ve kterých uvedla, že „pravicoví extremisté už mají plán, jak doslova ukrást příští prezidentské volby“.

Uvedla také, že “krajně pravicoví extremisté se tím netají. Nejvyšší soud, který kontroluje krajní pravice, by mohl dát státním zákonodárcům pravomoc zvrátit prezidentské volby”.

“Jen si pomyslete, pokud se tak stane, prezidentské volby v roce 2024 by mohly být rozhodnuty nikoli celonárodním hlasováním, nebo dokonce anachronickým sborem volitelů, ale státními zákonodárnými sbory, z nichž mnohé jsou kontrolovány republikány.”

Možnost státních zákonodárných sborů rozhodovat o tom, který kandidát v tom státě vyhraje (významnou část z nich kontrolují republikáni), ve skutečnosti umožňuje zabránit demokratům v podvodu s výsledky hlasování, jak tomu bylo podle řady příznaků v roce 2020.

Právě tyto důvody vyvolaly u jedné z frontmanek ultraglobalistů takovou frustraci, která v předstihu vedla k obviňujícímu prohlášení. Jako by se připravovala půda pro provokaci proti pravici, takže když začne, bude možné říct “pamatuješ si, že jsme tě varovali?” — a použijí ji proti svým politickým protivníkům. Veřejné mínění se ve skutečnosti připravuje na to, aby obvinění pravice (trumpisté, atd.) byla v roce 2024 přijata s třeskem, a aby jakékoli akce proti nim vypadaly legitimně.

Vypadá to, že v roce 2024 může boj přesáhnout myslitelné hranice a nabýt ještě nekonvenčnějších podob, než se předvedlo v roce 2020, po kauze George Floyda a následné aktivaci teroristů z BLM a Antify proti bílým konzervativcům střední třídy – pilířům Trumpa.

Vzhledem k tomu, že rostoucí rozpory v sociální, kulturní, ekonomické a politické sféře jsou ve Spojených státech neodstranitelné, každá další bitva o Bílý dům může být (a s největší pravděpodobností bude) stále zuřivější a přesahující téměř všechna pravidla. Zatím se jedná pouze o náhražku občanské války, ale s takovým „tempem“ může konfrontace skončit právě občanskou válkou.

Konstantin Strigunov

Pro Pokec24 přeložila Janinna

sdíletj na

4.5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Veny232
27. 10. 2022 08:27

Zloděj křičí chyťte zloděje. Pár rodinných klanů vrahů se pere o moc, a celý svět trpí. Vemme už konečně ty sekery a vymažme ty superbohaté rody z povrchu Zemského. Típnul bych to všechno do tisíce od Britského trůnu, a od miliardy dolarů na kontě. Jejich majetky vydražil ve veřejných aukcích do státních rozpočtů a vyřešeno. Svět by se posunul o tisíc let kupředu bez těch ksindlů.

Gene
27. 10. 2022 13:35
Odpovědět  Veny232

Pokud to nevemete pekne od podlahy, tak se tech parazitu nezbavite. Tisic je male cislo.

Aleš
27. 10. 2022 09:15

Pouze návrat Trumpa může zachránit USA.

Gene
27. 10. 2022 13:38
Odpovědět  Aleš

Ach jo, dalsi naiva. Pokud by byl Trump elite nebezpecny, uz neni mezi zivymi. Vse to je jen boj moc. I v dostihu se ucastni kone ze stejne staje.

Veny232
27. 10. 2022 16:11
Odpovědět  Gene

Přesně, kdo nechal zavraždit Perského Generála? Kdo nechal vypustit ty super chytré Tomahawky? Trump! Stejný zločinec jako Bidet.

Pedro
28. 10. 2022 00:04
Odpovědět  Gene

Přesně

Frankie
27. 10. 2022 13:02

Ta fanatická notorička ještě žije?