politika

Greta Thunbergová čelí trestnímu řízení kvůli „prozrazenému“ výcvikovému manuálu

Greta Thunbergová čelí obvinění z podněcování střetů.

Greta Thunbergová byla dlouho podezírána z práce pro západní politiky. Včera dokázala, že je to pravda.
Dívka publikovala příručku, která podrobně popisuje, co se doporučuje dělat na podporu indických farmářů.
Od konce ledna dochází v Indii k násilným střetům mezi zemědělci a úředníky donucovacích orgánů kvůli novým zákonům o zemědělství.

Švédská aktivistka Greta Thunbergová se ocitla uprostřed skandálu. Buď náhodou, nebo úmyslně zveřejnila na své stránce Twitter metodického průvodce určeného pouze pro ni.

Dokument, který se objevil na webu, naznačoval, jaké příspěvky by měla Thunbergová psát, jaké fotografie a videa je mají doprovázet.

Manuál Grety Thunbergové

Zde, dokud nebude odstraněn: 
https://archive.is/9oF4n#selection- 59.0-227.12

Greta smazala svůj: 
https: //docs.google.com/document/d/1OGlhfox6ks_2fPOoUo2jUBUmSNW55HUpwdRr …

O „poetické spravedlnosti“.

Švédská ekologická aktivistka Greta Thunbergová omylem tweetovala zprávu s podrobnými „doporučenými příspěvky“ o probíhajících občanských nepokojích v Indii

Zpráva brzy zmizela, ale uživatelům sítě se podařilo uložit screenshoty. Výsledkem bylo, že městská policie v Dillí zahájila vyšetřování, píše New York Post.

„Manuál“ obsahuje zejména rady ohledně toho, co přesně je třeba zveřejnit, jaké publikace je třeba znovu zveřejnit a jaké osobnosti by měly být v jejich příspěvcích uvedeny. Aktivistce bylo údajně doporučeno věnovat pozornost postům americké zpěvačky Rihanny věnovaným tématu protestů farmářů v Indii. 

Rovněž bylo navrženo pokrytí plánovaných demonstrací na indických ambasádách. Podle Times Now byly materiály kampaně a šablona sociálních médií vytvořeny kanadskou nadací Poetic Justice Foundation.

Ve čtvrtek zahájila policie v Dillí případ týkající se zveřejnění „výcvikového manuálu“. Řekli, že cizí zásahy do záležitostí, které jsou výlučně vnitřními záležitostmi země, jsou nepřijatelné. Indické ministerstvo zahraničí obvinilo „cizince“ a celebrity ze snahy prosadit svou agendu. Indická média uvedla, že byl rovněž zahájen případ proti Gretě, ale tato informace zatím nebyla potvrzena.

Indičtí zemědělci protestují proti novým zemědělským zákonům, které podle nich způsobí, že budou chudší a vydáni na milost a nemilost korporací. 

Při nejnásilnějším střetu 26. ledna byly stovky policistů zraněny a jeden demonstrant zabit.

“Skupiny, které sledují své sobecké zájmy, se bohužel snaží prosadit svou agendu na tyto protesty a narušit je,” odpovědělo v tomto ohledu indické ministerstvo zahraničí.

Případ podle článku „Podněcování protestů“ již byl zahájen.

Thunbergová má již 18 let – pokud tedy bude obviněna, pak v plném rozsahu. A to bude velice zajímavé, vzhledem k tomu, že kvůli protestům v Indii jsou již zraněni, dokonce mrtví.

Šance Grety Thunbergové na Nobelovu cenu míru klesají, šance Tichanovské a Navalného rostou. 

V těchto krysích závodech politických šílenců není prostor pro chyby.

Lze také poznamenat, že právě proto pěstují tyto umělé figurky, aby je pak bylo možné použít k ovlivnění procesů v jiných zemích na zakázku sponzorů „boje za životní prostředí“ nebo něčeho jiného.

Mezitím v Indii:

https://bit.ly/2YTYsN4
https://bit.ly/3aE5XwU

sdíletj na