politika

Globalisté oslavují své dokonale provedené zničení Srí Lanky – další na řadě je vaše země

Globalisté oslavují své dokonale provedené zničení Srí Lanky – další na řadě je vaše země.

Podle WEF šlo na Srí Lance všechno skvěle, ale to, co vidíme o čtyři roky později je: bankrot, inflace, platební neschopnost, nedostatek potravin a paliva, nedostatek zboží, násilí na ulicích.

Předseda vlády Srí Lanky vyhlásil výjimečný stav poté, co prezident Rádžapaksa a jeho manželka uprchli na Maledivy několik hodin předtím, než měl odstoupit.

Země zažívá nejhorší ekonomickou krizi od získání nezávislosti na Britech 4. února 1948.

Pro globální ekonomickou elitu byla Srí Lanka perlou Asie, vysvětluje novinář Glenn Beck. V roce 2018 Světové ekonomické fórum ocenilo zemi v článku s názvem „Takto bohatou Srí Lanku udělám do roku 2025“. Není divu, že tento článek byl nedávno v tichosti odstraněn.

“To bylo před čtyřmi lety a teď jsou na mizině,” vysvětluje Beck. “Tak, co se stalo?

No, obvyklé nesmysly, které slyšíme od vládců v Davosu.

Srí Lanka se musela zaměřit na sociální ekonomiku a utrácet miliony na transformaci na nový druh kapitalismu. Srí Lanka snížila daně, ale nesnížila výdaje. Ve skutečnosti, aby podpořili velký reset své ekonomiky, začali tisknout hotovost bezprecedentním tempem.  Zdvojnásobila své úsilí o zelenou energii, … zní něco z toho povědomě?

Protože měli zelenou ekonomiku, museli jí prostě sloužit. A protože se vše zazelenalo, obrátili naruby své zemědělství a zemědělskou výrobu. Vše muselo být ekologické a vše muselo být vypěstováno podle nových pravidel.

Podle Světového ekonomického fóra bylo vše v pořádku, ale co vidíme o čtyři roky později: bankrot, inflace, platební neschopnost, nedostatek potravin, nedostatek komodit, nedostatek paliva a násilí v ulicích.

A nyní, když se jejich země hroutí, organizace, které ji tlačily tímto směrem – organizace, které prosazovaly a podporovaly tuto „transformaci“, včetně MMF (Mezinárodního měnového fondu) a Světového ekonomického fóra, prostě odešly. 

Beck varuje všechny, aby si pamatovali, co globalisté udělali Srí Lance. 

„Až příště uslyšíte Klause Schwaba mluvit o Velkém resetu, jak říká teď je čas na Velký reset, kdykoli uslyšíte o tom, že náš zemědělský průmysl potřebuje přejít na zelenou, až znovu uslyšíte o tom, že Rusko způsobuje růst ceny plynu, chci, abyste si vzpomněli na Srí Lanku”.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

Globalists Celebrate Their Perfectly Executed Destruction of Sri Lanka – Is Your Country Next
https://bit.ly/3o8ei37

sdílet na

12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
17. 7. 2022 02:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Cíl Pentagram… pal!

Ladislav
17. 7. 2022 07:22

A neminout, raději stokrát opakovat Sarmatem!

katango
17. 7. 2022 10:24
Odpovědět  Ladislav

Stačil by bohatě jeden.

Pavel K
17. 7. 2022 08:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Všem dobrým lidem přeji hezké nedělní ráno. 🙋‍♂️

Pavel
17. 7. 2022 09:45
Odpovědět  Pavel K

Díky Pavle a jak říkal herec F. Husák ve filmu Všichni musí být v pyžamu, srdíčko zatím pumpuje, ručičky a nožičky se zatím hýbají a nové generace čummobilistů si z ničeho nic nedělají. Takže se přidávám a všem slušným lidem přeji pěkné nedělní dopoledne a správný apetit k obídku.

Pavel K
17. 7. 2022 13:22
Odpovědět  Pavel

Tak taky děkuji. Zrovna teď jsem dojedl oběd. Máme rádi vepřové mrkev, branbor. Maso brambory no budiž. Ale ta mrkev!! Bledá a mdlá. Ani dochutit to nešlo. Kdoví co to je za mrkev. Ta mrkev skoro ani jako mrkev nechutná, takže mám po apetitu. Ještě že mám ve sklepě naraženo. 🙋‍♂️

Gales
17. 7. 2022 10:18
Ohodnotit příspěvek :
     

A takhle dopadne i lejnostán.Ukončit v něm členství anebo ho přetransformovat.Jiná cesta není.

Ladislav
17. 7. 2022 10:56
Odpovědět  Gales

Ukončit trapení jednou pro vždy!

Vladimír
17. 7. 2022 12:15
Ohodnotit příspěvek :
     

No, nakonec tu Srí Lanku skutečně zresetovali. Po nabootování bude mít nastavení z kterého roku? 1500? 1600?

Leguizam
17. 7. 2022 13:13
Odpovědět  Vladimír

Bláboly… Srilanka se celou dobu potácela na hranici chudoby, po občanské válce přišel kovid a turisti nepřijížděli, po hinduistickém terorismu přišel terorismus muslimský, kromě pěstování čaje a toho, že srilanka byla krejčovskou dílnou globálních značek ekonomika stála za houbeles. Nikde v Asii jsem neviděl tolik odporných žebráků jako na SriLance. Tam nebylo co resetovat, vláda rozkradla i to málo co měli.

Janaz
17. 7. 2022 15:21
Odpovědět  Leguizam

Taras blbosti.Clanok píše pravdu , globalisti donútili Sri Lanku k zelenej ekonomike postavenej na turizme, pred rokom zakázali používať umelé hnojivá, takze spúšťačom nepokojov bol najprv veľký nedostatok potravín znásobený drahým benzínom a naftou. Ľudia si nemajú čo a ani za co kúpiť potraviny!

Slava
17. 7. 2022 19:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím, ale já jsem tam nikde nějaký blahobyt neviděl. Lidi tam jsou velice příjemní a srdeční, ale žili ze dne na den. (U nich je to snazší, protože nemají zimu, jen tropické deště). A možná proto, že nemají co ztratit, žijí spíše venku a více spolu komunikují, tak se snadno odhodlali vypráskat tu jejich všivou, lichvářům zaprodanou vládu. Uvidíme kdo dál.