politika

Global Times: Sankce proměnily Evropu v „kus masa“ na americkém prkénku

Čínské vydání Global Times uvedlo, že nedávné výbuchy v Nord Stream ukázaly, jak křehká je evropská energetická infrastruktura.

V materiálu se podotýká, že i přes sabotáž na ruských plynovodech chce Evropská unie stále posilovat protiruské sankce.

Tak vyznívá projev předsedkyně EK Ursuly von der Leyenové, která říká, že EU připravuje „osmé kolo sankcí proti Moskvě“ na pozadí minulých referend na Donbasu.

„Pro Evropu je absolutní tragédií, že její závislost na Washingtonu narostla do takové míry, že musí tančit na melodii Spojených států ohledně své ruské politiky,“ píše Global Times.

Autoři článku poukázali na to, že EU s vypuknutím ukrajinského konfliktu na pozadí amerických manipulací výrazně ztratila kontrolu nad svou ekonomikou.

„Když vypukl vojenský konflikt mezi Moskvou a Kyjevem, mnoho Evropanů věřilo, že proti Rusům jednají na stejné úrovni jako Američané. Realita však ukázala, že se mýlili: Evropa je kouskem masa na prkénku Washingtonu,” konstatuje Global Times.

Pro Pokec přeložila Janinna

https://bit.ly/3SMxmRS

sdílet na

18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Masunta
1. 10. 2022 00:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Ursula von der Leyenová, další vysocí funkcionáři EU, evropští předsedové vlád a ministři zahraniční věcí před uvedením do funce absolvují sezení s člověkem – členem globálního prediktoru. Jsou poučeni a je jim předán klíč od schránky, přes kterou dostávají obrovské sumy. A pak poslušně, až neuvěřitelně slepě plní to, co se od nich žádá. Tak se také vyvarují atentátu. To jsem si přečetl. K neuvěření, že ? Také například projevy našich politiků na půde Europarlamentu jsou nejprve vedením EU schvalovány a potom přečteny. Nic se neponechá náhodě (demokracii).

Delnas
1. 10. 2022 01:18
Odpovědět  Masunta

A nekdo je snad prekvapen?
Vsichni to vime…jenze PST…nesmi se o tom mluvit.

1. 10. 2022 02:00
Odpovědět  Delnas

Kačere kačere, ty se na té noční dneska vyblbneš…
Ale ten ďelňas je dobrej. Hlavně dávej bacha aby sis neušmudlal biskupa nějakou prací, když máš ejčkon ten pracovitej nick.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
1. 10. 2022 08:22

Hmm… mno … Chasidy – byl ses třeba do Strašnic, Motola (či do Pelhřimova) podívat, abys viděl, do čeho záhy půjdeš ? Doneslo se mi že už si nemáš dlouhohrající desku pouštět a ani do větších akcí se pouštět. Memoáry už nezačínej psát, lze jen trochu uklízet snad… Kuk… 🙂

Masunta
1. 10. 2022 16:21
Odpovědět  Delnas

Vidíš, jaký má Milánek náš Chasidy záchvat ? Myslí si, že mám nový nick. Ti dva floutci jak vidí VIP nick = Masunta, tak ztrácejí funkci ovládací. Chasidi dosud ani nerozchodil svůj názor na mé IQ. Nakonec, ať je to vše sejří, ne … 🙂

1. 10. 2022 01:57
Odpovědět  Masunta

Ježíšmarjá, to sis přečetl? A kde? To tedy muselo bejt záživný počteníčko. Nejvíc se mi líbí ta schránka, přes kterou dostávají ohromné sumy. To ve mě zanechalo fakt mohutnej dojem, ta představa kurýra, jak peláší s narvaným pytlem eur do schránky. Něco jako běží liška k Žebráku, nese vééélkej pytel chechtáků.
Jo a to má každej ministr svou schránku? Prostě je tam kamrdlík plnej schránek – něco jako úschovna zavazadel na nádraží? A ten klíč – je na něm provázek, aby ho ministři neztratili a mohli ho nosit na krku?
Kam se na tuhle schránkovou hovadinu hrabe schvalování proslovů politiků! Ale ani ten pokec se členem globálních lichvářů není marnej. A co pokec s někým od CIA – ten se nekoná? Všechno to prostě maj pod palcem globální lichváři a Deep state nic?
Že ty ještě věříš na bubáky. Nebos to jenom přepísknul s fetem? Či s chlastem snad?
Nebo jednoduše lžeš a spoléháš na to, že sis už svým národoveckým postojem získal sympatie a že ti aspoň někdo na ty slabomyslnosti skočí a rozpoutá se kolem toho jalová debata.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
1. 10. 2022 08:24

Tak ty žiješ, trojzávadový ? Nezapomínáš na těch 12,5 minuty ?

1. 10. 2022 01:57
Ohodnotit příspěvek :
     

To osmé kolo sankcí mě fascinuje. Na co uvalej sankce “jaké ještě svět nepoznal” teď? Opravdu nevyčerpatelná studnice blbosti ten Eurosajuz.

Pat
1. 10. 2022 07:46

Občané Eurosajuzu ještě mají co jíst, ještě mají práci a dokonce ještě mají i trochu tepla.
Takže sankce proti Rusku ještě musí přitvrdit!

Masunta
1. 10. 2022 09:30

Fascinuj se intenzivně, Milánku náš postradatelný. Dlouho už asi nevydžíš.

Václav
1. 10. 2022 09:30

Už zbývá jen sankce na rozbité plynovody.

Gales
1. 10. 2022 10:48

Teď už bude EU dávat jenom sankce na sankce.

Vlad III.
1. 10. 2022 10:52
Odpovědět  Gales

Bereme to zkratkou na životní úroveň Haity.

Pavel z Moravy
1. 10. 2022 11:10
Odpovědět  Vlad III.

Nu, ono to s takovou nemá daleko ke státnímu bankrotu. Teď se to ještě možná jeví jako hloupost, ale každý začátek má svůj konec. A ten bude, že buď národ zmoudří, nebo může skončit v bankrotu, když tak vidíme jak je řízen.

Vlad III.
1. 10. 2022 10:52

Kdyby za blbost platili špičky fašoEU,bylo by v minutě po sankcích.

Gales
1. 10. 2022 10:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Global Times má recht.Jidáši z EU musí plnit přání páníška a lidi jsou nuceni plnit nařízení Jidášů. Ale doba Jidášů končí a lid je přestane poslouchat.

PENNYS
2. 10. 2022 20:25
sergej
2. 10. 2022 20:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak obrázek je za tisíc slov. A jako jo, úplně transparentní děti.
comment image