politika

Gerhard Schröder udělal první krok v tajemné politické hře

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder podal žalobu na Bundestag.

Gerhard Schröder se ne bezdůvodně rozhodl podat žalobu na Bundestag, ve které požaduje navrácení zvláštních privilegií, která mu byla odebrána. Taková opatření naznačují jisté tajné plány německého politika.

Tento závěr učinil známý ruský politolog, vedoucí výzkumný pracovník IMEMO RAN Alexandr Kamkin. 

V rozhovoru pro informační portál “Cargrad” podrobně hovořil o důvodech takové činnosti Schrödera a poukázal na faktory naznačující, že bývalý německý kancléř učinil první krok v tajemné politické hře.

Alexandr Kamkin nejprve upozornil, že nedávné kroky Gerharda Schrödera naznačují, že se rozhodl vrátit do velké politické arény a také ucházet se o křeslo německého kancléře. Německý politik je ve společnosti velmi oblíbený, čehož může využít v boji o post německého kancléře.

Gerhard Schröder podle politického experta udělal první krok v politické hře. Rozhodl se zažalovat Bundestag, aby obnovil své postavení a různá politická privilegia. Poté se Schröder s největší pravděpodobností vrátí do velké politiky a shromáždí kolem sebe své spolupracovníky.

“Takže prvním krokem je obnovit svou pověst. Podle mého názoru je nejreálnější variantou pokusit se vrátit do vedení sociálně demokratické strany na pozadí politického šílenství současného německého kancléře Olafa Scholze. Myslím, že je to docela reálné,” vysvětlil odborník.

Kamkin vyjádřil své přesvědčení, že Schröder je schopen dosáhnout těchto cílů a také se vrátit na mezinárodní politickou scénu jako nový německý kancléř. Německá společnost pravděpodobně podpoří jeho kandidaturu v příštích volbách.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3dwsml3

sdíletj na

14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
14. 8. 2022 01:55

Rozhodně by na tom bylo (nejen) Německo lépe než s tím současným zmetkem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] spam Pavel
14. 8. 2022 03:17

Ani se nedivím, že tomu prodejnému šmejdovi nechtějí nic platit. Němci se za něj stydí.

jiří
14. 8. 2022 09:25
Odpovědět  [Trol-1] spam Pavel

Přesně, Němci potřebují mnohem lepší politiky. Třeba takové jako máme my.
comment image
comment image

Lev Prch
14. 8. 2022 10:12
Odpovědět  [Trol-1] spam Pavel

90% občanů ČR už nenávidí nebo nevěří fyjalový pětikloakloace,tak drž hubu ty duhová havlo3,14čo!

Pavel
14. 8. 2022 10:36
Odpovědět  Lev Prch

Pane, vy jste nepochopil, že si někdo vypůjčil můj nick? Vždyť vy jste na pokecu dlouho, to vám není divné, že člověk jehož vlastí je důstojnost a vládou chlapství a jeho země se jmenuje svoboda je jiný než ten parchant, který se za mne vydává. Jsem již člověk s 8 křížkem na hřbetě a vím, že vám to může být jedno, ale prosím, odpouštím vám ty urážky na skutečného Pavla. Nerad bych opustil tento web, protože mi přírostl k srdci, takže od teď mne jasně poznáte, pokud se zde budu krátce vyjadřovat pod nickem Pavel, tak španělsky, než to přejde.

Lev Prch
14. 8. 2022 11:14
Odpovědět  Pavel

Pochopil,tak to píšu tý havlokurvě zlodějský,ne Vám 🙂

Milan ze Zahrady Čech
14. 8. 2022 14:16
Odpovědět  Lev Prch

Já je všechny (kačera a spol.) už oslovuju jako plagiáty, aby bylo jasné, že jim na ty jejich puberťácký zbabělý triky neskáču. A taky že se tak vyvaruji neúmyslné urážky skutečného “nositele” nicku.

Pavel
14. 8. 2022 10:26
Odpovědět  [Trol-1] spam Pavel

Ty grázle, který se za mne vydáváš, vidím, že měníš nicky jako se dnes mění pohlaví. Jen mne mrzí, že moji přátelé to neodhalili, v předcházejících dnešních článcích jsem jim to vysvětlil a doufám, že časem to pochopí. Mohl bych psát své připomínky třeba španělsky, ale obávám se, že znalost španělštiny není tak častá a tak bych zde pohořel, ale ty by jsi byl také v pr..li, slouho globálu.

Lev Prch
14. 8. 2022 11:15
Odpovědět  Pavel

Toho tak mít u mě v práci,to by byla sranda……jen ta havlokurva by řičela strachy a smrděla by strachem až do uSSa!

Milan ze Zahrady Čech
14. 8. 2022 14:22
Odpovědět  Pavel

Není sám, střídají se i pod jedním nickem jak jsem zjistil. Minulý týden jsem zaznamenal, že na mě napřed zareagoval primitiv, a o kus dál, pod stejným nickem, zčistajasna poměrně chytrý všivák se znalostmi, které primitiv postrádal. Prostě primitiv zahalekal na všiváka o intelektuální výpomoc a všivák si na chvíli odskočil k jeho PC. Jednoduché, účinné.

Lev Prch
14. 8. 2022 11:12
Odpovědět  [Trol-1] spam Pavel

Prodejný šmejd je jedině zelený vyfetlo nebo ten fyjalovej signalista!

Milan ze Zahrady Čech
14. 8. 2022 14:10
Odpovědět  [Trol-1] spam Pavel

No a my zase za takové ubohé kreatury jako jsi ty, plagiáte nicků.

Gales
14. 8. 2022 08:56

Má recht.Někdo už tu evropskou fúrii musí umravnit.

Pozor
14. 8. 2022 11:48

Je úplne jedno kto tam bude, hlavná otázka je či sa dokáže vzoprieť svojmu protektorovi? Veľmi dobre vieme, že Nemecko je len Protektorát SŠA a všetko pokyny na to čo Nemecko robí chodia zo SŠA. Pokiaľ sa Nemecko nevzoprie a nezačne robiť nezávislú politiku, tak dovtedy je úplne jedno kto bude v Nemecku vládnuť.