George Soros platil mnoho let 54 vlivným mediálním osobnostem

George Soros platil mnoho let 54 vlivným mediálním osobnostem, včetně novinářů ze CNN, NBC, CBS, Bloombergu, NPR a Washington Post.

Podle studie MRC Business Soros utratil nejméně 131 milionů dolarů za získání 253 médií, která by pokrývala světové události tak, jak chce. Platil všechny od reportérů a hlasatelů po redaktory a mediální šéfy. – Zdroj

Zacharova: Pokud jsou americká média financována Sorosem, veškerá jejich demokracie se může zabalit do ústavy a vyhodit do koše

Oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova se na svém kanálu Telegram  podělila o další důkaz oddanosti Západu zásadám „demokracie“. 

Maria Zacharova upozornila na článek připravený televizní společností FoxNews, který uvádí, že „George Soros platil mnoho let 54 vlivným mediálním osobnostem, včetně novinářů ze CNN, NBC, CBS, Bloombergu, NPR a Washington Post.  Podle studie MRC Business Soros utratil nejméně 131 milionů dolarů, aby získal 253 médií, aby pokrývala světové události tak, jak chtěl. Platil všechny od reportérů a hlasatelů po redaktory a mediální šéfy.“

„Pro USA je takové prohlášení jaderným výbuchem. Pokud se prokáže, že přední americká média dostávala peníze za korekturu prezentace informací, pak veškerá demokracie ve Státech je zabalena do jejich ústavy a vyhozena na smetiště dějin. Koneckonců je to Washington, kdo vždy trval na tom, že svoboda a nestrannost médií jsou základem demokratické struktury státu,“ napsala Zacharova.

Americké centrum pro dohled nad médii Media Research Center (MRC) již dříve uvedlo, že miliardář George Soros prostřednictvím financování navázal spojení s řadou známých mediálních osobností v USA i v zahraničí, které svými názory „inspirují“ miliony lidí.

Financování novinářů a aktivistů z dobročinných organizací Sorose umožňuje miliardáři „zanechat bezprecedentní stopu ve světových médiích“, uvádí publikace. Mezi myšlenkami liberála Sorose organizace MRC jmenuje zejména zastavení financování policie a „LGBT fanatismus“.

https://bit.ly/3ZTnCJG

sdíletj na

4.8 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
20. 1. 2023 22:13

Soros je mezinárodní zločinec a měl by být zatčen, zabaven mu veškerý majetek a souzen jak nacisti v Norimberku se všemi které uplacel.

Pedro
20. 1. 2023 22:45
Odpovědět  Aleš

To bys musel zatknout skoro celou ameriku, až na výjimky jsou jedna podlá pakáž. Za peníze jsou schopni zradit i vlastní bastardy.

janle57
21. 1. 2023 10:32
Odpovědět  Aleš

Söros,Gates a Schwab,trio,které za pomoci uplacených vládnoucích politiků v žumpách
jménem EU a USA má za cíl,udělat z lidí otroky s právy jako ve starém Římě nebo Řecku,
nic víc,nic míň,důkazem toho jsou současné volby u nás a podpora toho,kdo má tohle u nás
zařídit,pokud do toho nehodí vidle Rusové s Čínou, pak pán Bůh s námi !!

Peter 008
20. 1. 2023 22:59

K čemu podporoval to LGBT je jasné. Polici přestat financovat, aby se jednak společnosti rozložily a vypuklo násilí, ale HLAVNĚ ABY POLICIE NEPŘEKÁŽELA DISTRIBUCI DROG!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Radegast
21. 1. 2023 00:46
Odpovědět  Peter 008

Kalergiho plán –  Legální genocida evropských národů imigrací Afričanů s vysokou reprodukcí.

Harvardský a Houstonský projekt – Plán na likvidaci Slovanů válkou a propagací promiskuity, homosexuality, drog, alkoholu, tabáku, dehonestování národní kultury, jazyka, zesměšňování hodnot, jako je rodina.

krtek
20. 1. 2023 23:01

On je pouze loutka ještě prachatějších psychopatů za oponou.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
21. 1. 2023 01:23
Odpovědět  krtek

Proto by mel byt tento zrudny zidochazar Soros zatcen a vyslychan uspesnymi americkymi metodami, aby prozradil jmena tech, kteri za nim stoji. Osobne jsem presvedcena, ze tenhle bastard Soros je jednim z hlavnich hracu svetoveho deni.

Gales
21. 1. 2023 11:09

Zlaté tele světem vládne. A slepí za ním kráčí.