Geopolitické vítězství Slovanů v čele s Ruskem nad Anglosasy je neodvratné!

Peter Kohút

Pokud jsem ve svém předchozím článku https://blog.hlavnespravy.sk/29553/žádne-americke-zakladne-nebudu-neslavny-konec-caka-bandu-vlastizradnych-zločinců/ argumentoval, že žádné americké základny na Slovensku nebudou, tak teď na něj naváži a ukážu, co se bude dít na mapě globální politiky už v nejbližší době. 

A věru, je se na co „těšit“, neboť se budou dít věci nevídané. 

Nejprve však odcituji některé pasáže z předchozího článku s cílem na ně navázat:

Historie nás učí, že Rusové sice dlouho zapřahají, ale pak jejich trojku se saněmi nikdo nezastaví. Teď už také zapřáhli a nasedli na saně. Jejich koně je dovezou tam, kam chtějí a dosáhnou toho, co deklarovali ve svém ultimátu. Globální parazit (tj. sionisticko-anglosaské světovládné mocenské elity) a jím ovládaný kolektivní Západ je v takovém katastrofálním úpadku a rozvratu díky svému primitivismu, že silné Rusko si s ním už bude pohrávat jako kočka s myší. SŠA (USA, pozn.red.) se rozpadají, hrozí tam občanská válka, energetická krize, obrovská zadluženost a prasknutí do obludných rozměrů nafouklé finanční bubliny, kolaps dolarového měnového systému, bída, hlad a sociální nepokoje. Putinovi stačí udělat pár dobře mířených šťouchanců, on je v tom mistr… Rusko se už rozjelo a bude bodat jako podrážděný roj včel, dokud nebudou splněny jeho ultimativní požadavky.

Podívejme se blíže, co udělá Rusko, aby dosáhlo toho, co si předsevzalo. 

Vůbec to nebude tak, jak si zbožně přejí mocenské „elity“, které jako jedinou naději na svou záchranu vidí v rozpoutání bratrovražedné války mezi Rusy a Ukrajinci, jakož i případný válečný požár v Evropě, na úkor kterého by se Anglosasové zahojili a obnovili svou světovou dominanci. 

Je však už pozdě, sami si pod sebou podřezali větev svým nebetyčným primitivismem. Jak se říká „pozdě, pozdě, milý drozde“ nebo „kdo druhému jámu kope, sám do ní spadne“. Svým válečným štvaním chtějí zahnat Ukrajinu do války s Ruskem, ale už ani Zelenskému se do ní nechce. 

Ukrajincům se konečně otevírají oči, vidí jaké podlé záměry s nimi mají anglosaské elity, které lze vyjádřit jednou větou: „My (Anglosasové) vám dodáváme zbraně a vy vyvolejte válečný konflikt. My se sice do něj nezapojíme, ale vy umírejte ve jménu našich mocenských zájmů!“ Už nepřímo ohlašují provokaci, na kterou jim ale Rusové nenaletí.

Rusové připravili následující scénář:

1. Koncem února a začátkem března rozběhnou obrovské strategické manévry s použitím pozemních vojsk, válečných lodí a ponorek i vzdušných a kosmických sil, při kterých budou imitovat globální jaderný útok na strategické cíle a centra přijetí rozhodnutí, jakož i totální zničení Velké Británie a SŠA obklíčené ruskými jadernými ponorkami ze všech stran. 

Plejáda raketových systémů, kterými disponují je odstrašující – kalibry, kinžaly, iskandery, zirkony, avantgardy, poseidony,… Proti hypersonickým střelám jsou bezmocné všechny systémy protiraketové obrany. Tyto manévry budou výstrahou a připomenutím, jaká bude odveta Ruska, pokud Západ na něj zaútočí jadernými zbraněmi.

2. Po této výstraze Rusko ultimativně požádá o stažení amerických a NATO základen (i raketových) ze zemí východní a střední Evropy, tj. Rumunska, Polska a pobaltských států, aby byl splněn jejich požadavek uvedení bezpečnostní situace do stavu před rokem 1997. Za daných okolností budou Američané jen velmi těžko umisťovat své základny na Slovensku. Pokud by to i stihli, tak následně se budou muset pakovat.  

3. Pokud se anglosaské elity budou vzpírat a vyhrožovat všelijakými sankcemi, Rusové si půjdou tvrdě za svým a dají jim jasně na vědomí, že raketami, samozřejmě bez jaderných náloží, zasáhnou a zničí vojenské základny a velitelská stanoviště ve zmíněných zemích. Na stranu Ruska se postaví nejen Čína, Írán, Bělorusko a státy jihovýchodní Asie, ale s Rusy se přetahovat nebudou ani státy Západní Evropy, tj. Francie, Německo, Itálie a další. Přece nebudou riskovat válečný střet kvůli jakýmsi Rumunům, Polákům či pobaltským státům. Vlastně tímto se i oni osvobodí zpod anglosaské nadvlády.

4. Pokud Anglosasové a NATO přesto neustoupí, Rusové splní své sliby a zničí jejich vojenské základny ve zmíněných zemích. Nakonec Západ bude muset přistoupit na ultimativní požadavky Ruska a napravit historickou křivdu, kterou spáchal na Rusku tím, že ho oklamal a nacpal základny NATO až do jeho předsíně.  

Co se bude dít potom? 

Dal by se napsat celý elaborát o nastupujícím zániku zločinného liberálně-fašistického kapitalistického systému a budování nového spravedlivého společenského zřízení založeného na zcela jiných principech, principech božských a lidských, ne démonických, na kterých je postaven současný svět pod taktovkou satanistických mocenských elit. 

Norimberk 2 a Jalta 2 jsou přede dveřmi, na které klepe nový světový řád a nové geopolitické uspořádání světa. Je připravován projekt Geo-Russia, tj. spojenectví Ruska, Itálie, Rakouska, Německa, Ukrajiny a Běloruska, jakož i projekt Slovanské konfederace pod záštitou Ruska, který bude odmítnutím anglosaského projektu Mezimoří (tj. buď Dvojmoří nebo Trojmoří).  

Nastává éra nás – Slovanů, neboť jen my máme v sobě duchovní a morální potenciál zastavit pád lidstva do propasti a následně vybudovat zcela novou civilizaci – Království Boží na Zemi. Stojíme na dějinném zlomu, kdy v Armagedonu, tj. celosvětovém střetu sil Dobra se silami Zla, nakonec zvítězí Dobro, Pravda a Spravedlnost. A my se na tom budeme aktivně podílet. Proto se již nyní po Slovensku zakládají společenství vzájemné pomoci, jako je např. i naše Šarišská država  https://www.sarisskadrzava.sk/.

Formuje se Vlastenecký front, který jako ideová, programová a organizační platforma má kromě spojování pronárodních a vlasteneckých subjektů za cíl vypracovat a následně i realizovat program transformace Slovenska ze současného stavu na svobodnou, spravedlivou a prosperující společnost pod vedením špičkových specialistů a odborníků s vysokým morálním kreditem a pronárodním cítěním https://www.sarisskadrzava.sk/vlastenecky-front/

Zaprodaná banda zločinných vlastizrádců a zaprodanců v čele s Čaputovou, Korčokom, Naďom, Hegerom, Matovičom a dalšími ať si už nyní balí svých sedm švestek a vypadne z „této země“, kterou tak nenávidí, ničí a zaprodává jménem svých chlebodárců. Podpisem hanebné okupační smlouvy si na sebe uvalili věčnou hanbu, prokletí a trvalý hněv lidu. 

Nezaslouží si nic než pohrdání. Upletli si na sebe bič. Budou se před národem muset skrývat jako krysy.  

„Slavme slávu Slávů slavných!“

Ing. Peter Kohút, CSc.
https://bit.ly/3GPCbmQ

sdíletj na

3 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
23. 2. 2022 00:43

Znělo by to moc hezky a nadějně, kdyby to nemělo jednu chybu, zato zásadní.
Opravdu proběhne všechno podle autorovy předpovědi?

BB Rad
23. 2. 2022 09:28
Odpovědět  Albi

Myslím si, že to hlavní je ta absolutní VÍRA ve věci příští a lze jen podporovat a obdivovat. Zde v ČR * NENÍ VÍRY A NENÍ KOHO OBDIVOVAT *
myšleno- zodpovědných vedoucích *
Můžeme jen tiše ZÁVIDĚT a to , užírá zbytek sounáležitosti ke SLÁVŮM
( neplést se *slave/ sléjv- otrok )

BB Rad
23. 2. 2022 09:32
Odpovědět  Albi

Myslím si, že to hlavní je ta absolutní VÍRA ve věci příští a lze jen podporovat

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank
23. 2. 2022 12:15
Odpovědět  Albi

Kéž by.

ladik
23. 2. 2022 19:22
Odpovědět  Albi

Peter Kohút by měl přiblížit ty principy božské a lidské. Víra je sice krásný cit, ale pro vysvětlení materiálního pohybu společnosti nepostačující.

Pepo
25. 2. 2022 14:02
Odpovědět  ladik

Skús sa pozrieť do svojho srdca, možno Ti pošepká…, napovie.