Geoffrey Young: „Dokonalá bouře“

Kandidát na guvernéra Kentucky Geoffrey M. Young věří, že porážka Ukrajiny v konfrontaci s Ruskem povede k naprosté katastrofě pro Západ. Na své twitterové stránce vyjádřil názor, že západní imperialismus se zhroutí, když ruská armáda zvítězí.

Americký politik poznamenal, že protiruské sankce uvalené Spojenými státy, Ameriku poškodí.  Americkou ekonomiku podle jeho názoru čeká kolaps.

Západní imperialismus skončí, když se zhroutí dolar. USA, NATO a loutková vláda Ukrajiny budou rozhodně poraženy na bitevním poli a sankce Washingtonu nás zasáhnou tak tvrdě, že se zhroutí celá naše ekonomika. Dokonalá bouře“, napsal Young.

Politik také uvedl, že ti, kdo popírají nacismus na Ukrajině, klamou sami sebe.

Každý, kdo popírá, že na Ukrajině existuje nacistický, loutkový režim Spojených států a NATO, lže buď sám sobě, nebo celému světu, nebo obojí,“ napsal politik.

Geoffrey M. Young také řekl, že generální tajemník NATO Jens Stoltenberg by měl být postaven před soud za válečné zločiny a nazval Stoltenberga „vrahem milionů a válečným zločincem“, který by měl být poslán do vězení v Haagu na 30 let.

“Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg je vrah milionů a válečný zločinec, který má být odsouzen soudem v Haagu na 30 let nepodmíněně,” napsal.

Hněv politika vyvolal nedávný rozhovor generálního tajemníka aliance pro německou tiskovou agenturu DPA, ve kterém prohlásil, že vojenská pomoc Kyjevu je „nejkratší cestou k míru“.

Odsoudil také demokraty, kteří v americkém Kongresu hlasovali pro podporu Ukrajiny.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3ICEpdU
https://bit.ly/3WRwAFw

sdíletj na

4.3 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jiří
19. 1. 2023 22:20

Dnešní exkluzivní materiál Vás překvapí, stejně jako Putin překvapil všechny své nepřátele. Vojenské plány jsou za války takřka výlučně odhalitelné pomocí maličkostí, které o nich vyplují tu a tam na povrch. A to se právě včera stalo, a já jsem jen zíral, jak to Vladimír vymyslel. Putin totiž zatím sehrál před zraky celého světa jen velkolepou válečnou komedii zvanou “speciální operace”, při které všechny převezl a vlákal je do pastí, které předem připravil. Teď je celá komedie u konce a Vladimír se chystá odkrýt své skutečné plány. Je na čase si vše postupně vysvětlit.
https://cz24.news/putinova-nejtajnejsi-operace-prekonala-vse-co-dosud-predvedl-ted-je-uz-pripraven-uderit-a-zvitezit/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pepa
20. 1. 2023 08:38
Odpovědět  jiří

No nevím, jestli to bylo opravdu sehrané až tak.

Boomer
20. 1. 2023 10:48
Odpovědět  Pepa

..kdo neplánuje, říká si o porážku.

me2d44
20. 1. 2023 10:55
Odpovědět  jiří

Vzhledem k tomu, že vím, že Putin je nejen judista ale i šachista, tak mě článek v odkazu nepřekvapil. I v šachu se začíná v prvním tahu pěšcem. Pak se začíná připravovat útok ale současně i budovat obrana. Ovšem v šachu umírají “jen” figurky. Při dobré rozehře má pěšec i šanci (jako jediná figura) stát se dámou – když dokáže přejít až na poslední řadu. A Krále lze bránit malou, nebo velkou rošádou a samozřejmě silnými figurami (jezdci, střelci, věžemi, dámou) v dosahu. K přeměně pěšce na dámu zpravidla dochází v koncovce (pokud to pěšci přežijí), není to pravidlo jako takové – ale někdy se to povede. Putin dokazuje, že šachy – i v reálu s armádou – hrát umí. Žádný spěch, hlavně myslet 3 až 5 tahů před nepřítelem!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
20. 1. 2023 11:16
Odpovědět  me2d44

.. Putinovy schopnosti už jsou poměrně známy, zato Gerasimov zůstává mimo odborné kruhy velkou neznámou. Ale pokud si člověk srovná jen dostupné videomateriály, všimne si jedné věci.. oba dokáží udržet naprosto nečitelný obličej, žádné viditelné emoce.

V.V. Gerasimov je specialistou na hybridní vedení války, jeho učitelem byl I.D.Sergun.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aleš
20. 1. 2023 08:28

Má pravdu politik.

Jan1
20. 1. 2023 09:35

Bohuzel, hlas volajiciho v pousti. Musime si na to vystrizliveni kolektivniho zachodu jeste pockat. Pan Young to uz pochopil.

Jan1
20. 1. 2023 09:46

Proc se zapad chova jako namysleny blbec? Je to hra s loutkam kolektivniho zachodu.
Tento clanek leccos osvetli:
https://cz24.news/putinova-nejtajnejsi-operace-prekonala-vse-co-dosud-predvedl-ted-je-uz-pripraven-uderit-a-zvitezit/

Pavel z Moravy
20. 1. 2023 10:07

Jane, pan Young neprohlédnul, ten to ví již od samého začátku. On to pronesl již mnohokrát. Existují prostě lidé, kteří na oficiální narativ neskočí, protože jsou moudří a rozumní. A on je jeden z nich. Když přemýšlím, skládám si záležitosti které probíhají do souvislosti, hodnotím osoby na scéně tohoto lidského divadla, jak se mohu jako rozumná bytost mýlit. Může být 90 % popletených a tisíckrát na mne uvrhnout klatbu, jelikož neodpovídám jejich parametrům chápání a já přesto pochopím oč jde a jaké jsou cíle těch, kteří tuto hru proti lidskosti rozjíždí. Západní kapitalismus je v takové krizi jak ekonomické tak morální, že jeho východiskem je pouze válka. Rozumných a normálně uvažujících lidí je tam jako šafránu a jedním z nich je pan Young. A EU má zase svoje Jourové, Lejnové, Timmermansy a další. Kde bychom měli zařadit tyto lidičky? Já to vím, ale nenapovím.

ladik
20. 1. 2023 10:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

Kapitalismus vyčerpal veškeré zdroje, které vedly lidskou společnost určitý čas vpřed. Jeho vnitřní (imanentní) rozpory ve vyostřily natolik, že je nelze utlumit jinak, než nastolením fašistické diktatury, ale rozhodně je nelze vyřešit. To je možné jedině nastolením jiného společenského systému. Neřešené a neřešitelné rozpory nutně povedou ke zhroucení kapitalismu, buď pomalejší cestou – vydrancováním přírodních i lidských zdrojů, nebo zničující válkou.

Boomer
20. 1. 2023 11:19
Odpovědět  ladik

..je jisté, že vládnoucí kruhy jsou si toho vědomy, tudíž se snaží o nejméně dvě řešení problému, obě však s jedním společným cílem.

Lidí je na světě jako s*aček, Kefalín..

Boomer
20. 1. 2023 10:55

.. netroufám si odhadnout, nakolik je pravdivá informace o polských posádkách tanků Leopard, které měly odmítnout svoji účast v bojích na Ukrajině. Pokud to je pravda, možnou motivací jejich rozhodnutí by mohl být nedávný smutný konec jednoho ešalonu tankových stíhačů na nádraží Časiv Jar.. ovšem informací pomálu, obě strany tvrdí, že lže ta druhá a obyčejný venkovan je z toho jelen.

Markýza
20. 1. 2023 17:13
Odpovědět  Boomer

Ale bylo by to hezké….až jsem se zasnila.

Standa
20. 1. 2023 17:32
Odpovědět  Markýza

Laňko , také jsem se zasnil. Jelen.Těch ešalonů se ještě musí zlikvidovat…hafo.
Bylo by nejlépe už v Polsku, abychom si neničili ,,obilnici Evropy”.
Poláci se přece rádi obětují.

Markýza
20. 1. 2023 17:49
Odpovědět  Standa

Ó. No laňka potěšila 🙂

Boomer
20. 1. 2023 19:53
Odpovědět  Standa

..právě jsem se vrátil z hradu, tedy vlastně z návštěvy u televizních známých. A tam jsem se ke své hrůze dozvěděl, že ešalony asi v dohledné době nebudou.. páč ten emerický tankový zázrak Abrams dle vyjádření emerických potentátů není vhodný pro ukrajinské válčiště.
Je tu někdo tankista, aby mi nalil nějaký ten rozum stran vhodnosti a nevhodnosti tanků tu i tam nasazených v boj?
Jináč si totiž budu svým selským rozumem myslet, že dosavadní Abramsí bojové úspěchy spočívaly výhradně v absolutní převaze na zemi a ve vzduchu, což umožnilo poskytnout tankovým jednotkám podporu tak masivní, že jejich účasti v boji vlastně ani moc zapotřebí nebylo, ale škrtnout si musely kvůli reklamě.

Připomíná mi to roky strávené na železné dráze, kdy čas od času docházelo k situacím, pro které naše tehdejší technické vybavení nebylo vhodné. Obzvláště sníh nás s*al strašlivě a mráz trhal koleje, v létě zase sluníčko pražilo, až se nám koleje klikatily. A záviděli jsme těm v Metru, že jsou ukrytí v trubce.. než přišla povodeň.
Ale že by na podobné nemoci trpěl nejlepší tank na světě? Jedině snad, že někdo tady kecá stran kvality, podobně jako třeba u elektromobilů.
Neverím, bohajeho neverím..