politika

Franz Klincevič: Podněstersko se na podzim může stát součástí Ruska

Podle exsenátora Franze Klinceviče se Podněstersko může stát součástí Ruska na podzim roku 2022, protože procedura by se neměla zdržovat.

Podle Franze Klinceviče existuje několik předpokladů pro připojení Podněstří k Rusku. To ani nevyžaduje zvláštní přípravu a proces by se neměl zdržovat, uvádí 360 ​​TV kanál.

“Potřebná jsou pouze rozhodnutí parlamentu a prezidenta Ruska. Podněstersko se může stát součástí země letos na podzim, kdy parlament zahájí svou práci,” řekl.

Takový manévr na Západě neocení a budou zavedeny nové sankce proti Rusku. Existence unipolárního konceptu světového řádu však skončila, a tak by Moskva měla hájit své zájmy.

Jak RIA FAN řekl politolog Alexandr Formančuk, politici na Západě mají zájem zatáhnout Moldavsko do vojenského konfliktu. Obávají se však přímého střetu s Ruskem, a tak je prozatím rozhodnuto omezit se na konflikt na Ukrajině.

„Západ demonstruje svůj záměr zatáhnout Moldavsko do konfliktu,“ řekl.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3Sdf5h3

sdílet na

25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
31. 7. 2022 00:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Jaké sankce chtějí ti západní duševní mrzáci ještě aplikovat?

václav
31. 7. 2022 09:20
Odpovědět  Frank

Přestaneme, topit, svítit, pracovat, pít a jíst a to by bylo abychom toho Putina neusankcionovali.

Lev Prch
31. 7. 2022 07:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Moldavci jsou stejný kurvy jako nacisti z Banderostánu!!!!!!

sizok
31. 7. 2022 08:18
Odpovědět  Lev Prch

Souhlasím.

Pavel K
31. 7. 2022 11:02
Odpovědět  sizok

Tak to jsem nevěděl, můžete to nějako trochen rozvést. Díky.

Lev Prch
31. 7. 2022 11:39
Odpovědět  Pavel K

Máme je tady a s banderosvoločí se náramně bratří…..makat ne chlastat jo a jezdit s bandrofanglema v autech,to umí 😡🤮

me2d44
31. 7. 2022 12:13
Odpovědět  Pavel K

Jednoduché: zatímco západní část – před Dněstrem – by nejraději vlezla Bruselu do pozadí, ta východní – za Dněstrem si na pomoc pozvala na pomoc Rusy – a dovolila jim tam zřídit základnu. Na základě toho došlo k patu – no, na ruského medvěda si dovolí jen málokdo – mimochodem, když zapomenete na to číslo na konci, tak kamarádi mi na trampingu říkali Medvěd – a jedna z hlášek mého zástupce (byl jsem šerif osady) bylo: “A nechtěj nas*at medvěda” – myslím, že Evropě a USA se to povedlo – ten z východu je větší!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pozor
31. 7. 2022 15:58
Odpovědět  Lev Prch

Čo sú to Moldavci, pretože ak sa nemýlim v Moldavsku žijú len Rusi a Rumuni a nejaká ich zmeska. To bude niečo ako Ukrajinci, čiže vymyslený národ.

Lev Prch
31. 7. 2022 18:01
Odpovědět  Pozor

Takže banderovský cigán.Oboji je vymyšlený národ.

Pavel
31. 7. 2022 09:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Tito duševně ubohoučtí západní vůdcové to již dávno projeli. Nikdo, krom nich samotných a svých pár miliónů přeformátovanců je nemá rád a nesouhlasí s nimi. Nikdo na planetě je již nemá rád á má jich plné zuby. A oni to moc dobře vědí. Uvidíte na podzim ten hukot až všichni ti přeformátovaní budou tady u nás asi platit za potraviny jak mourovatí, nebo nebudou jíst. V čem budou koupat své děti, to jim budou ohřívat vodu svými plyny, spát budou pod pěti duchnami? Zmrzačená moudra politiků totiž ještě nikomu teplo do bytu nepřivedla a těmi zdegenerovanými moudry se ještě nikdy nikdo nenajedl.

[Trol-1] Tomáš
31. 7. 2022 11:25
Odpovědět  Pavel

Tak pod duchnou jsme spali dříve běžně a byli zdravější než jsou lidé dnes.

Pavel
31. 7. 2022 14:24
Odpovědět  [Trol-1] Tomáš

Jó duchna, to byla pěkně nabušená přikrývka. To jsem vždycky s rozběhem u babičky skákal pod duchnu a to bylo v létě, protože jí do pokojíku nešlo vůbec sluníčko, tak tam bylo chladno. Já si nenaříkám, život byl tak jak má být. Opláchnout ráno čumák v lavoru studené vody, vyprázdnit se na suchém hajzlíku a hle jací kocouři z nás vyrostli.

Markýza
31. 7. 2022 14:46
Odpovědět  [Trol-1] Tomáš

Protože vám táhlo na cemr. Já duchnu nesnášela, když jsem pod ní musela spát, protože když byla udělaná dobře, tak všechny rohy trčely nahoru a nedalo se tím přikrýt a když blbě, tak se sesypala a člověčice měla nahoře zimu a na tlapách vedro. Zlatý paplon!

Pozor
31. 7. 2022 15:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Skutočne ma už ďalšie sankcie ani nenapadnú, to už len chorá hlava môže ešte niečo vymyslieť.