politika

François Asselineau: nezodpovědní politici a média sjednotí svět proti Západu

Nezodpovědné chování politických lídrů a novinářů donutí celý svět, aby se spojil proti západním zemím. Na Twitteru to oznámil šéf francouzské strany “Národní republikánská unie” François Asselineau.

Politik tak reagoval na zvolení generála Lǐ Shàngfú na post ministra obrany Číny. Asselineau označil jmenování generála za „kousavou odpovědí Pekingu na americké sankce“.

„Pokud bude lidstvo ještě existovat i za dvě století, pak budou historici roku 2223 ohromeni nezodpovědností politických lídrů a hlavních západních médií naší doby,“ napsal lídr francouzské strany.

Asselineau podotknul, že západní politici a média svou „arogancí a slepotou“ proti sobě sjednotí celé světové společenství.

Národní lidový kongres v neděli schválil kandidaturu Lǐ Shàngfú na post ministra obrany Čínské lidové republiky. Generál je pod americkými sankcemi od roku 2018 – Bílý dům obvinil vysoce postaveného vojenského představitele z „vazeb s Ruskem“.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/42dksSy

sdíletj na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
13. 3. 2023 23:17

pouze loutky kolektivního Západu v koloniích dosadí na vedoucí místa strategických resortů pouze hloupé slepice a husy, nebo houpající kachny i bučící krávy,…..prostě lidský dobytek!!!!!

Pavel
13. 3. 2023 23:58

Ten autor bude nejakej akademik ,vopatrnej , co nazyva nezodpovednosti , asi nevi vo co de..A se este dlouho nedozvi..
Ted se jeden kongresman vratil z Tajwanu a prohlasil.ze Usa je ve valce s Cinou, druhej zase kricel ,ze jeste s Mexikem, treti ,ze taky nezodpovedne chce zavrazdit Putina a valku , uz si nepamatuju na na koho..
Putin v nezodpovednosti nezustava pozadu , nejdriv zkrachoval toho blbecka z pomocny skoly pro bankere, 30 miliardicek, ted zesankcoval do krachu 3 dulezity banky a pet nejvetsich korporaci ztratilo asi 60 miliard za moment ,skutecnych vladcu Usa.
Asi na zbrojeni moc nezbyde..
Bida krici ,ze to napravi s Yelen, ale zase byli chyceny ,ze lzou, jako kdyz tisknou a tisknou jeste protoze museji taky ty dolary..
/Vod dolaru se ale prcha/.
Meli spousty casu veci napravit od 2008…/Ted sou z toho zase jelen./.
Jak chteji ubranit miniaturni Tajwan 9 tisic km daleko vod Usa..
A podpora ukru neni nezodpovednost..Umiraji lidi ,akademiku, jestli vis co to je..

oldoo
14. 3. 2023 08:42
Odpovědět  Pavel

Nezvolili si ti LIDÉ náhodou ty nacisty,to vyzbrojování,americkou základnu,osmileté střílení a vstup do NATO DOBROVOLNĚ?

jiří
14. 3. 2023 11:03
Odpovědět  oldoo

DOBROVOLNĚ? Tak jako jsme “volili” u nás a jinde? Nevěřím.

Aragonit
14. 3. 2023 20:57
Odpovědět  jiří

Ale áno videli sme ten majdan podporovali ho mysleli si že v EU im budú padať pečené holuby do huby a teraz nesú následky. Karma sa vybíja.
https://aragonit11.blogspot.com/2023/03/zelenskemu-volali-z-domu-zo-slonoviny.html

Gales
14. 3. 2023 09:41
Odpovědět  Pavel

A z těch sankcí už jsou taky šouf.Voni už si ani sami nepamatují na co všechno ty sankce uvalili.

Frank
14. 3. 2023 05:59

Ale to je snad vynikající zpráva ne? Už se tak děje a proto Američané kolem sebe kopou jako chcípající kobyla. A jejich poskoci také brzy nebudou vědět kudy kam.

Milan ze Zahrady Čech
14. 3. 2023 11:48
Odpovědět  Frank

No a jestli si Si Ping vezme na tu plánovanou návštěvu Ruska s sebou generála Li, to teprve bude hemžení v Pentagramu! Už se těším co najdu na amiwebech, jestli tam odjedou spolu.

Gales
14. 3. 2023 09:47

A Cibulka už je z toho celej hýn. Prověřoval Pavla přes kyvadélko a to se mu tak roztočilo,že ho použil jako větrák.Prej GRU už je na nejvyšším postě.Čaputice dostala z Langley befel,aby se na Pavla nalepila a podávala hlášení o tom s kým a o čem jedná.Proto ho přemlouvá že mu bude dělat společnici při všech návštěvách.

katango
14. 3. 2023 10:31
Odpovědět  Gales

Četla jsem informaci od našich slovenských bratří, že Čaputová je pořád při chuti a nažhavená. Pokud to tak je, dává to tomuto plánu zcela nový rozměr.

jiří
14. 3. 2023 11:10
Odpovědět  katango

A kdyby nebyla, lze ji nažhavit na hranici u kůlu.

Milan ze Zahrady Čech
14. 3. 2023 11:52
Odpovědět  katango

Moc bych se divil, kdyby to umělo ještě něco jinýho,
než nažhaveně šou-stat.

Milan ze Zahrady Čech
14. 3. 2023 11:51
Odpovědět  Gales

Moh by ji, v zámu sjednocování, přefiknout – k ničemu jinýmu se to stejně nehodí – aby byla nějaká sranda na obou Hradech.