Fox News Tucker Carlson: Nulandová skutečně potvrdila přítomnost tajných laboratoří na Ukrajině

„Náměstkyně ministra zahraničí USA Victoria Nulandová skutečně potvrdila přítomnost tajných amerických biologických laboratoří na Ukrajině, ačkoli to Washington zpočátku nazval „moskevskou dezinformací,“ řekl moderátor Fox News Tucker Carlson.

„Kdybyste nám před čtyřmi dny řekl, že Bidenova administrativa financovala tajné biolaboratoře, a to ne jen tak kdekoli, ale na Ukrajině, nevěřili bychom vám,“ řekl komentátor.

Připomněl, že hned v prvních hodinách ruské operace na Ukrajině noviny USA Today zveřejnily „vyvrácení pro všechny ty psychopaty, kteří křičeli o tajných ukrajinských biologických laboratořích“.

Taková prohlášení šířila také Evropská unie s argumentem, že „toto jsou konspirační teorie,“ řekl.

„A tak to zůstalo až do včerejška, kdy jsme narazili na materiály ze slyšení zahraničního výboru Senátu. Victoria Nulandová tam odpovídala na otázky – což je docela zajímavé, protože je jedním z těch lidí, kteří nás zatáhli do války v Iráku a nikdy se za to neomluvili… Ví toho o této zemi hodně. V roce 2014 Victoria Nulandová provedla na Ukrajině státní převrat – ve jménu demokracie, … samozřejmě,“ řekl.

Novinář také zdůraznil, že Nulandová je „extrémně informovaný zdroj o všem, co se děje“ na Ukrajině.

„Takže když mluvila s floridským senátorem Markem Rubiem a odpovídala na jeho otázky, Rubio vypálil z nečekaného úhlu – kde jsme to vůbec nečekali…. Zeptal se Nulandové, zda má Ukrajina biologické zbraně,“ řekl.

Carlson citoval odpověď Nulandové, která řekla, že „Ukrajina má… zařízení, kde se provádí biologický výzkum.“

„Obáváme se, že by se nad nimi ruské jednotky mohly pokusit převzít kontrolu. Takže se společně s Ukrajinci snažíme zajistit, aby se tyto výzkumné materiály nedostaly do rukou ruských sil, pokud se přiblíží,“ uvedla náměstkyně ministra zahraničí USA.

Moderátor uzavřel: „Abych nenadával v éteru, řeknu jen, že nám spadly čelisti.“

„Na veřejném slyšení před výborem Victoria Nulandová právě pod přísahou potvrdila, že ruské dezinformace, o kterých nám několik dní říkají, že jsou nemorální lži, konspirační teorie a nesmysly, jsou ve skutečnosti absolutní pravdou. Wow,“ řekl.

Více podrobností – v materiálu InoTV.

10. března ruské ministerstvo obrany oznámilo, že obdržené informace potvrzují vedoucí roli Pentagonu ve financování a provádění   vojenského biologického výzkumu na Ukrajině.

Ministerstvo připustilo, že jedním z úkolů Spojených států a jejich spojenců je vytváření bioagentů, které mohou selektivně působit na různé etnické skupiny obyvatel.

Kirillov hovořil i o projektu R-781, kde jsou podle něj netopýři považováni za nosiče potenciálních agentů biologických zbraní. Současně byla na Ukrajině studována možnost šíření infekcí  prostřednictvím stěhovavých ptáků.

Kromě toho se Pentagon na Ukrajině zajímal o hmyz – přenašeče nebezpečných infekcí.

https://bit.ly/3J2lUx3

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ladik
11. 3. 2022 07:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Že mě nic nepřekvapuje?!!!