politika

FOTO: „Od Abdullaha Macronovi, vůdci nevěřících – popravil jsem jednoho z vašich pekelných psů, který se odvážil ponížit Mohameda.“

„Popravil jsem psa pekla!“ 
Čečenec mužovi usekl hlavu a obrátil se k Macronovi.

Na předměstí Paříže bylo nalezeno sťaté tělo muže, očití svědci uvedli, že neznámá osoba zaútočila na oběť nožem s výkřikem „Alláhu Akbar“. 

Na předměstí Paříže 18letý Čečenec sťal učitele dějepisu a zeměpisu, který používal karikatury proroka Mohameda (ty samé z redakce „Charlie Hebdo“, kvůli nimž již byla redakce vystřílena a několik lidí bylo později pořezáno nožem), aby učil děti o svobodě projevu. 

Útočník na Twitteru zveřejnil fotografii useknuté hlavy učitele s odvoláním na Macrona. 

Terorista měl na sociální síti stránku, kde si říkal „Al Ansar – Tchetchene_270“ (Čečenec 270), zveřejnil na ní fotografii useknuté hlavy a poslal zprávu francouzskému prezidentovi – „Od Abdullaha pro Macrona, vůdce nevěřících – popravil jsem jednoho z vašich psů pekla, který se odvážil ponížit Mohameda.“ 

Francouzská televizní stanice BFM přenášela informace z dobře informovaného zdroje: teroristou byl 18letý chlapec čečenského původu, který se narodil v Moskvě.

„Uprchlík z Ruska“

Vrah byl osmnáctiletý Abdullah Anzorov, Čečenec, který se narodil v Moskvě. Jeho rodina se přestěhovala do Francie v roce 2008 (když mu bylo 6 let) a v roce 2011 dosáhla u soudu status uprchlíka a od té doby tam žije.
Anzorov letos obdržel povolení k pobytu ve Francii na 10 let. Většinu svého krátkého života žil ve Francii.

Podezřelý z vraždy učitele poblíž Paříže měl status uprchlíka, uvedl šéf francouzské protiteroristické prokuratury Jean-François Ricard.

Uřízl hlavu učitele dějepisu s výkřiky „Alláhu Akbara“ a stejnými výkřiky vyrazil na policii s nožem ..

Na zavražděného učitele si již dříve stěžovali muslimští rodiče, kteří nebyli spokojeni s metodami výuky, což mimo jiné souviselo s demonstrací karikatur zesměšňující islám a nahého proroka Muhammada. 

Učiteli se rovněž dostalo různých hrozeb souvisejících s jeho vyučovacími metodami a některými se již dříve zabývala policie. Ale jak vidíme, Anzorov se rozhodl přejít od hrozeb k činu.

V tomto duchu byl vychován ve Francii. To však nezabránilo některým „obzvláště nadaným“ sdělovacím prostředkům, aby prohlásily, že „Moskvan usekl hlavu učiteli“ a začaly hledat ruskou stopu.

Sergej Parinov, vedoucí tiskové služby ruského velvyslanectví ve Francii, řekl agentuře TASS, že podezřelý vstoupil do Francie se svou rodinou v roce 2008 ve věku šesti let.

„Zde rodina požádala o politický azyl, žila na základě povolení k dlouhodobému pobytu, sám Anzorov dosáhl letos plnoletosti,“ uvedl.

Diplomat zdůraznil, že po získání statusu politického uprchlíka ruské občanství zaniká.

“Tento zločin nemá nic společného s Ruskem, protože tento člověk žil ve Francii 12 let, jeho rodina byla přijata francouzskou stranou,” dodal Parinov.

Nelze se nevzpomenout na čečenského teroristu Achmeda Čataeva, který byl zachráněn aktivisty za lidská práva před pronásledováním ruských speciálních služeb. 
https://colonelcassad.livejournal.com/2823351.html

Skončilo to tím, že se „bojovník s Ruskem“ připojil k ISIS a podílel se na organizování teroristického útoku na letišti v Ankaře, při kterém zahynulo více než 100 lidí.

Vzkaz do Francie – podpora terorismu na státní úrovni má často bumerangový efekt. A ve spojení s blázny-provokatéry z „Charlie“ je to skutečně šílené kombo.

https://bit.ly/3j8Mo1O
https://bit.ly/3j8v6lx
https://bit.ly/3j4xUQR

sdíletj na