politika

Fialova vláda si půjčí u Evropské investiční banky bezmála 5 miliard korun na zdravotní péči o ukrajinské migranty v ČR!

Fialova vláda si půjčí u Evropské investiční banky bezmála 5 miliard korun na zdravotní péči o ukrajinské migranty v ČR! Rozhodla o tom těsně před Vánoci! Co to má znamenat, Fialo? Když nemáš na uprchlíky peníze, tak jich tolik nepřijímej a nezadlužuj republiku! Neuvěřitelný skandál, který odhaluje, že Fialova vláda pomáhá Ukrajině už nejen za své peníze, ale dokonce už i na dluh! Vláda schválila i vyslání 1 200 českých vojáků do Pobaltí a Polska, přičemž do České republiky přijede prvních 800 vojáků ze zemí NATO a ministr financí dostal za úkol vyčlenit peníze pro Síly rychlé reakce k nasazení mimo území ČR!

Naše redakce dostala od našeho externího zdroje několik dokumentů odsouhlasených vládou Petra Fialy a nestačili jsme se divit. Fialova vláda totiž podle všeho těsně před Vánoci, když mají lidé úplně jiné starosti, úplně zešílela a rozhodla se, že Česko snese fšecko a schválila usnesení č. 1044 ze dne 14. prosince 2022, že si Česká republika půjčí 200 milionů EUR, což je v přepočtu zhruba 4,83 miliardy korun, na úhradu zdravotní péče pro ukrajinské migranty v ČR!

Vláda totiž s hrůzou zjistila na konci roku, že náklady na zdravotní péči o Ukrajince jsou natolik astronomické, že to prostě nelze uhradit z normálních příjmových kapitol státu, z žádných rezerv, protože vláda již žádné rezervy nemá, a tak bylo rozhodnuto, že si na zdravotní péči o Ukrajince půjčí peníze, a to u Evropské investiční banky (EIB) na neuvedený úrok, protože ten bude předmětem vyjednávání s EIB, za kolik ten úvěr vlastně bude! To je neuvěřitelné! To je možné jenom v Česku!

Fialova vláda dočista zešílela. Jedna věc je pomáhat Ukrajině za své peníze, za peníze vlády, za peníze vlastního rozpočtu a rezerv, ale úplně jiná věc je, když Fialova střelená vláda přijímá jako šílená na dluh další a další tisíce a tisíce ukrajinských uprchlíků, z nichž mnoho jich utíká z Ukrajiny před 6. vlnou mobilizace v důsledku postupu Ruské armády, takže náklady na zdravotní péči o tyto migranty lezou do astronomických čísel, a to zejména v zimním období.

V Česku je tolik ukrajinských migrantů (okolo půl milionu), že česká vláda už na ně prostě nemá peníze a musí si začít na Ukrajince půjčovat. Přitom Česká republika by měla v nějaké chvíli za normální situace říct, že již další Ukrajince přijímat nemůže, protože na to finančně nemá peníze. Jenže tohle Fialova vláda neřekne. Ta je připravena totiž nasunout do ČR tolik Ukrajinců, že dojde k ukrajinizaci České republiky a spolu s tím i české ekonomiky, sociálních a školních struktur a tím pádem k obrovskému deficitu a zadlužení ČR.

Občané ČR by měli udeřit na Fialu a položit mu otázku, proč zkorumpovaná Ukrajina za své úvěry neručí sama svým majetkem, ale musí za ně ručit český občan

Tohle samozřejmě není jediná pomoc na úvěr a na dluh, protože koncem minulého roku se evropské země zavázaly za záruky mamutího úvěru [1] pro Ukrajinu na evropské úrovni. Jedná se o úvěr ve výši 18 miliard EUR pro Ukrajinu a úvěr vyjednalo evropské předsednictví Petra Fialy, přičemž za tento úvěr, který poskytne Evropská centrální banka, budou ručit členské země EU.

Takže si představte, že když dojde ke zhroucení Zelenského vlády v Kyjevě a ke státnímu převratu na Ukrajině, který se očekává dříve či později v důsledku neochoty Ukrajinců dál bojovat v beznadějné válce, tak ten úvěr přijde do defaultu, Ukrajina se dostane do insolvence a evropské státy budou muset ten úvěr za Ukrajinu sanovat ze svého. A toto je velmi reálná pravděpodobnost, protože Ukrajina po konci války se zredukuje pouze na Kyjevskou Ukrajinu, která bude mít s Moskvou ustanovenou garanční smlouvu, tzv. garanční bumážku. Bez souhlasu Moskvy nebude moci Kyjev nic splácet.

Takhle velké… vám zůstane, milí občané, až moje vláda jednoho dne skončí…

Za tento průser bude osobně odpovídat Petr Fiala, který i po skončení ve funkci premiéra bude nést zodpovědnost za sjednání této nebezpečné půjčky, která ohrožuje ekonomickou stabilitu České republiky. Pomáhat někomu na dluh je projevem šílenství, protože někdo, kdo je ve válce a vy si půjčujete svým jménem, abyste mu půjčili, je nesmysl a dokonce vlastizrada. Toto si musíme vysvětlit.

Za normální situace, pokud by česká vláda chtěla Ukrajině pomoci, ale neměla by na to peníze, by se to udělalo korektně tak, že Česká republika by pro Ukrajinu sjednala úvěr, za který by Ukrajina ručila svým majetkem, nikoliv aby za úvěr ručila Česká republika. Ukrajina by mohla úvěry zaručit pozemky na Ukrajině, např. pozemky na břehu Černého moře, kde by mohlo vzniknout, v případě platební neschopnosti Ukrajiny, třeba tzv. České Pomořansko.

Česko by mohlo mít vlastní pobřeží u Černého moře, kdyby Fiala byl obchodník a zaručil by úvěry Ukrajině pozemky na Ukrajině

Guantánamo Bay na Kubě anebo Panamský průplav, to jsou příklady územních garancí z minulosti za půjčky amerických firem, které poskytly investice těmto zemím, ale protože země je neměly čím splácet, tak došlo k ručení skrze pozemky s pronájmem na dobu 99 let. A toto klidně mohla Fialova vláda udělat a Česká republika mohla mít na dobu 99 nebo dokonce 199 let pozemky u Černého moře. České Pomořansko by byl pěkný a udržitelný název pro takovou exklávu nedaleko Oděsy, případně jižněji u rumunských hranic na pobřeží za české úvěry Ukrajině, které Ukrajina nebude schopna splácet.

Samozřejmě, že musíme realisticky uvažovat, že celé černomořské pobřeží je osídleno převážně Rusy, tedy etnickými Rusy, takže takový prostor by nemusel být realizovatelný, ale jsou i jiné garance, třeba dodávky obilí do ČR po dobu 99 let, dodávky uhlí, surovin, jenže to je právě problém s tím, že všechno toto, co jsem vyjmenoval, se nachází zejména na Donbasu a na východním břehu Dněpru, kde to mají pod kontrolou Rusové. A tím se dostáváme k jádru pudla.

Tohle potřesení rukou vyjde české občany ještě pěkně draho

Něco by se ale na Ukrajině určitě našlo, čím by mohla Ukrajina ručit sama, a ne aby za ukrajinské půjčky ručila Česká republika, rovná se český občan. Půjčky Ukrajině jsou tak ručené evropskými zeměmi, takže Ukrajina neručí za nic, a to je chucpe a zločin proti evropským národům! To je úplně stejné, jako kdybyste si vzali půjčku u banky v ČR, ale za tu půjčku by ručil devizový strýček z Německa.

A jakmile byste přestali splácet, strýček by to zatáhnul za vás. Přesně tento zločin vymyslelo Fialovo předsednictví s tím mamutím úvěrem 18 miliard pro Ukrajinu, kde ty peníze budou rozkradeny, protože Ukrajina je nejzkorumpovanější země v Evropě. Není naprosto jasné, proč za úvěr nemůže ručit Ukrajina, s jedinou výjimkou: Bruselští bankéři totiž nevěří, že Ukrajina válku vyhraje! V tom je ten zakopaný pes!

Bankéři z ECB vědí, že Ukrajina válku nevyhraje, a proto nechtějí ručení ukrajinským majetkem, ale chtějí záruky od zemí EU

A to je ten důvod, proč Ukrajina ničím neručí a proč evropští bankéři se s ručením ukrajinským majetkem nespokojí, protože ani oni nevěří, že po válce bude Ukrajina vůbec něčím disponovat. Proto ECB požadovala po Fialově předsednictví, že za úvěr 18 miliard EUR pro Ukrajinu musí ručit přímo země Evropské unie. Taková je holá realita! Bankéři nejsou politici a ti vědí, jak válka skončí. To je přesně ten důvod, proč švýcarské banky již od porážky Wehrmachtu ve Stalingradu nechtěly Německu půjčovat peníze naproti státním dluhopisům Říšské banky a začaly požadovat ručení ve zlatě, v drahých kovech atd. Jenže Fialova vláda se chystá na válku s Ruskem, první kroky již byly učiněny v červenci.

Meme anebo realita? V Zelenského válečném stanu s kokešem na stole…

Fialova vláda usnesením č. 644 ze dne 27. července 2022 rozhodla, že od 1. ledna 2023 bude v Pobaltí, v Polsku, na Slovensku a v Maďarsku rozmístěno 1 200 českých vojáků a ve stejný okamžik přijede do ČR až 800 vojáků NATO jako přípravný kontingent na obranu zemí NATO. A to není všechno. V dokumentu se nařizuje ministru financí zajistit úhradu rozpočtově nezajištěných finančních prostředků mimo kapitolu Ministerstva obrany na pokrytí případného nasazení sil a prostředků rezortu Ministerstva obrany v operacích Sil rychlé reakce NATO mimo území České republiky v letech 2023 a 2024. Ano, čtete správně. Vyčlenění prašulí pro útvary rychlé reakce mimo území ČR. Těch 1 200 vojáků je první vlna, přípravné zázemí pro zajištění týlového působení českých vojsk po případném vypuknutí konfliktu NATO s Ruskou federací.

Fialova vláda vyšle na čáru doteku s Ruskem, Běloruskem a Ukrajinou 1 200 vojáků prvního předvoje. Do ČR přijede 800 vojáků NATO. A ministr financí má najít peníze na financování českých Sil rychlé reakce, kdyby se to s Ruskem jako fakt zvrtlo

Je to standardní přípravný postup, první kontingent, vyčlenění mimořádného finančního rámce, se kterým se původně nepočítalo, příjezd 800 vojáků NATO do ČR, vytvoření komunikačních struktur a místně-lokálního řízení a logistiky, přípravy silnic a železnic pro vojskové a těžkotonážní transporty atd. Namísto mírového dialogu a aktivace diplomatického úsilí na urovnání konfliktu na Ukrajině se vyčleňují finance a posílají se vojáci AČR do pohraničí s Ruskou federací, Běloruskem a Ukrajinou, zatímco do ČR přijíždí vojáci NATO. A česká vláda je na tom tak špatně, že už nemá peníze ani na placení za zdravotní péči pro ukrajinské uprchlíky, ale velkorysé spoluručení ČR za mamutí úvěr 18 miliard EUR pro Ukrajinu není problém.

Nikdo přitom po Ukrajině nepožaduje žádné ručení vlastním ukrajinském majetkem nebo pozemky u moře, protože i těm politikům je nakonec jasné, že Ukrajina nemůže ručit něčím, co nemá de facto pod vlastní pevnou kontrolou, buď teď, anebo v blízké budoucnosti. Taková je realita! Ručit bude český Honza a česká Mařka, protože mají asi tolik peněz, že neví co s nimi, takže rádi zaručí Ukrajině 18 miliard EUR nebo třeba úvěr na zdravotní pojištění pro půl milionu, nebo třeba celý milion ukrajinských běženců, to podle toho, kolik těch Ukrajinců ještě Fialova vláda přijme “na dluh” během roku 2023. Andrej Babiš má pravdu, tohle je nejhorší vláda ČR od roku 1989. A já říkám, že je to vláda národní tragédie!

-VK-

Šéfredaktor AE News

sdílet na

53 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
3. 1. 2023 17:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Nemám nervy to číst. Stačí mi vidět ty ksichty a mám vrahounský myšlenky.

Nejhorší vláda od r. 1989?! Howno! Nejhorší vláda od pádu monarchie vůbec !!!
(Protektorát se nepočítá)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
IVAN
3. 1. 2023 18:20

Milo ,moje řeč.

Teuton
3. 1. 2023 19:14

A to je přesně ten důvod, proč už je většina obyvatel na Ukrouše vyloženě alergická.

Pedro
3. 1. 2023 22:23

Ta podoba

pravda_laska.jpg
sizok
3. 1. 2023 17:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Z cizího se půjčuje dobře.

Pavel K
3. 1. 2023 17:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Tohle nedopadne dobře. To co dělají má podle mne za cíl tuna rozpoutat nepokoje, občanskou válku. Co nám budou ještě mušet udělat, než abychom konečně vzali klacky do ruky a hnali je až na ukrajinu.

sizok
3. 1. 2023 17:58
Odpovědět  Pavel K

Kdo, nás 20 tady?

Zbytek jsou ovce.

Pavel K
3. 1. 2023 18:23
Odpovědět  sizok

Tak já se mám doposud ještě taky dobře, pořád si mohu koupit potravina atd. A le otázka času kdy……..

Pavel z Moravy
3. 1. 2023 19:29
Odpovědět  sizok

Mám informace od syna z práce, to co mi říká, tomu se nechce věřit. Tupá vysokoškolská banda předčí dnes asi i ta normální vyučená děcka. Takhle vypadá situace. Dle mne se již nic nedá dělat. Budou si muset prožít vše po čem prahnou, tedy absolutní držkopád a otroctví. Já už tyto mamánky neřeším. Je konec.

Pedro
3. 1. 2023 22:26
Odpovědět  Pavel z Moravy

Největší hnus je procizácká tv. Ona rve do lidí ty lži a zvrácenosti. Ukradli nám všechno i děti i budoucnost i zemi i svobodu a tv se stará o to, aby to nebouchlo a ovce to vzaly jako nutnost, protože Putin.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Evžen
8. 1. 2023 05:36
Odpovědět  Pedro

Ti zaprodání si myslí že jsou za vodou ale hluboce se mýlí!

3. 1. 2023 18:02
Odpovědět  Pavel K

Válku ne, jen nepokoje, aby byl důvod zakročit a přitvrdit.

Pavel K
3. 1. 2023 18:39

Kamaráde ať je to co je to v každém případě to chtějí vyvolat. Jak dlouho vydržíš tolerovat a dělat jakoby nic, když bude po tobě soused dennodeně plivat a škodit, jak dlouho?

Pekos
3. 1. 2023 18:10
Odpovědět  Pavel K

Sám se tomu divím, ale kupodivu znám dost, spíše většinu lidí, kteří jsou maximálně spokojeni a když už náhodou začnou remcat, tak za to může Putin. Co potom chcete ?

sizok
3. 1. 2023 18:16
Odpovědět  Pekos

Dneska jsem poslouchal dva důchodce, pejskaře. Nestačil jsem se divit.
Fiala je náš nejlepší premiér. A jak dobře vypadá. Ble, ble, ble.
Typický vzorek naší společnosti. Oblbnutí propagandou v televizi a novinách.
Pro jedny byl Stalin Bohem, pro druhé vrahem. Záleželo na tom, kam jsi byl
Stalinem zařazen.

Pavel K
3. 1. 2023 18:21
Odpovědět  sizok

By jim chtělo ubrat na důchodu, že se to musí poslat na ukrajinu a jako bonus zaslat složenky za energie.

4. 1. 2023 08:42
Odpovědět  Pavel K

Neboj, bude jim ubráno. Už se to rychtuje. Akorát že nám taky.

Pavel K
4. 1. 2023 08:56

Tak bacha, já jsem před týdnem dostal přidáno 155,- kč. Jen co se vymarodim půjdu si koupit něco na sebe.

katango
4. 1. 2023 10:36
Odpovědět  Pavel K

Náhodou, můj nejlepší 100% kašmírovej svetr mne v sekáči stál stovku, stále drží, stále hřeje a stále dobře vypadá. Máte naději.

Pavel K
4. 1. 2023 17:15
Odpovědět  katango

To já zase radši naházím něco šmakovného do sudu a pak se zahřívám vnitřně. Mám to rád a baví mě to. 😋😂😲🙋‍♂️

katango
5. 1. 2023 14:29
Odpovědět  Pavel K

Já zase házím něco šmakovného na sebe. Nepiju kvůli lékům, co musím brát. Ale vám budiž přáno!

me2d44
4. 1. 2023 14:33
Odpovědět  Pavel K

Nedávno jsem se bavil s pejskařem (taky mám 2 fenky malého knírače, tak se potkáváme). Jeho mámě naše vláda přidala “Babišových” 1500 Kč na tři děti, takže jí k důchodu jako takovému přidala 25 Kč a ke vdovskému 9 Kč. Tomu se nedá říkat jinak, než výsměch. Ale “modrák” Fiala z toho bude dělat jeho úspěch. Dostal jsem jako důchodce, taky zvýšení důchodu – a po 18 letech v armádě si až tak nestěžuji. Ale jestliže mně zvedli důchod o 1200 a sami sobě vládní, parlamentní, senátní, ale i soudcovské platy o 5000 až 20 000Kč, tak je – s ohledem na nutnost šetřit na důchodcích – někde něco špatně. Já na svůj důchod jsem pracoval 43 let hlavou a rukama – za +1200, Jiný hned po škole nastoupil někam na ministerstvo – a dostane +5000. Děkuji. A ty dluhy, co děláme pro Ukrajinu, zaplatí KDO? No samozřejmě, my dole, pánové posranci by neměli na zahraniční dovolené, drahé jachty, nákup pozemků, a další požitky.

Pavel K
4. 1. 2023 17:12
Odpovědět  me2d44

Já bych řekl že ty dluhy už nikdo nezaplatí.

4. 1. 2023 18:03
Odpovědět  Pavel K

Vida. Tak to máš na fusekle.

Jan
3. 1. 2023 20:20
Odpovědět  sizok

Zalezi kdo o Stalinovi mluvi. A ti duchodci brzy procitnou az dostanou ucty za energie. Prolhana masaz ovcanu od sametu zanechala nevratne stopy.

4. 1. 2023 08:41
Odpovědět  sizok

Kluci, vy mě děsíte. Já mám za souseda posledního kámoše (ostaní kámoši se uchlastali, Jarda naštěstí nechlastá), dědka o rok staršího než já (kámoši od r. 1967), a zbytek sousedů jsou mladší ročníky.
Fakt je mezi námi tolik kre-ténů?

Pavel K
4. 1. 2023 08:59

Zřejmě dobrý oddíl. 🤣
Ale zase když už, tak to dělali poctivě a s láskou. Rozhodně kdyby žili, tak by tak blbě nekecali jak ti pejskaři. Už si je dokážu představit Ynteligenty.

Pavel K
3. 1. 2023 18:40
Odpovědět  Pekos

Všeho dočasu, není kouře bez ohně.

Pekos
3. 1. 2023 18:49
Odpovědět  Pavel K

To je sice pravda, ale potom to budeme společně odsírat díky debilům i my, kteří jsme tento odporný hnus nevolili.

Pavel z Moravy
3. 1. 2023 19:57
Odpovědět  Pekos

Ke změně potřebujete lid a ne otroky smířené se svým osudem.

zdena
5. 1. 2023 12:24
Odpovědět  Pekos

Lidi nebudou přemýšlet když mají plný talíř a je jedno jakými sra.ckami ze západu,Ten ukrajinský premier Fialový ……… má jasno vi proc se co deje v Barmě za to dostal 48 mega a až to tu bouchne tak uz má někde připravené hnizdo hlavně že se obouvá do Putina a Babiše

3. 1. 2023 18:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Prostě se Pjotr Banderovič Fialenko rozhodnul,že Čechy rozdá Ukrajincům a Americké mafii…zadluží nás do bankrotu….

Rapa
3. 1. 2023 19:45
Odpovědět  Veny232

Tohle je plánovaná likvidace českého národa.Stačí,co jenom způsobili doteďka,ty obrovské materiální ale i kulturní a vzdělávací škody s debilizací školství. Po tornádu na Moravě přijel Babiš jen očumovat,ale nepomohl,pomáhali dobrovolně sami lidé odevšad. Po babišovi přišla tahle fialová zrůda,poděs,démon zla.Tohle velmi špatně skončí,i když dějí se i zázraky,ale jak pro koho,události běží zrychleným tempem.

Pedro
3. 1. 2023 22:35
Odpovědět  Rapa

Skončí to střelbou do lidí, slouhové amíků odletí, pro jistotu. Oni vědí co dělají, vědí že by viseli.

Pavel z Moravy
3. 1. 2023 19:54
Odpovědět  Veny232

Tak na Kubě vládl do převzetí moci revoluionářem Fidelem tyran Batista se svým klanem, CIA a italská mafie přesně v tomto pořadí. Kuba a její prosperita tehdejší doby, – drogy, prostituce a hazard. Nu a teď jsme u nás doma a můžeme si dosadit do rovnice naše vládnoucí klany, CIA a pravděpodobně v brzké době tu mafii z východu. Předpisový scénář okopčený z Batistovy Kuby.

Pavel z Moravy
3. 1. 2023 19:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Kur.ňa, s tím Babišem už mě serou, vždyť ten se již dávno mohl spojit s opozicí parlamentní i neparlamentí a udělat spolu s odbory takové čoro moro, že by ti grázlovští zemští škůdci prchali jako kdyby jim hořela koudel u pr.dele. A odboráři by nějakého Středulu nemuseli ani řešit. Mohli by ho poslat do prde.lky. Alespoň si mohl Babiš u svých důchodcovských voličů zlepšit profil. Přátelé, to co se na nás valí ale vidíme pouze my. Většina mladých mamánků a mamánků střední generace je spokojená co mají. Fakt nekecám, několik info mám. Já začínám nabývat dojmu, že my se zabýváme tím jak likvidují vlast a děláme si z toho vrásky a mladí se řehtají. Většina z nich má opravdu v makovici vymeteno. Ti asi budou muset prožít totální kolaps a zotročení. To budeme bojovat za tyto rozmazlené mamánky celý život a dělat si starosti o jejich bytí a nebytí? Prosím, jak to vidíte vy?

Ladik
3. 1. 2023 19:31
Odpovědět  Pavel z Moravy

Stejne

Rapa
3. 1. 2023 20:40
Odpovědět  Pavel z Moravy

Taky stejně.Už mne nebaví mlátit prázdnou slámu.Zajistím jen sebe a tyhle nechám být.

4. 1. 2023 08:49
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já na ostatní mamánky zvysoka se-ru a kdyby jim hlad střeva kroutil, svrab a nešťovice je obsypaly a v otroctví by chcípali, slavil bych!
Jenže spolu mamánky to ods-erou i jejich normální vrstevníci, a to je to, co mě užírá.

Jan
3. 1. 2023 19:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Zadluzovani Evropy kvuli Green Dealu je naprosty nesmysl, stejne jako klimaticka zmena kvuli CO2. To je pro nas i rostliny plyn, bez ktereho zemreme.
https://www.infovojna.bz/article/novy-vyzkum-dospel-k-zaveru-ze-neexistuje-zadna-vyznamna-korelace-mezi-co2-a-teplotou

Jan
3. 1. 2023 19:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Mnohem vetsi pohroma je ruceni za pujcky Ukrajine, protoze banky uz Ukrajine nic nepujci. Cesko a staty EUhnie budou rucitele za dluhy Ukrajiny, ktera jak uz je ted zrejme, nikdy nemuze splatit. Dusledek? Rucitele budou ten dluh splacet za Ukrajinu. USA uz s prevahou Republikanu v Kongresu ode dneska zrejme taky nebudou penize posilat jako Demokrate a Biden. Zaplati to EUhnie. Ukrajina potrebuje 7 miliard $ mesicne, aby prezila.

Jarda
3. 1. 2023 21:53
Odpovědět  Jan

Dnes jsem viděl fotku z jedné rodiny na Ukrajině na Nový rok. V TV mluvil Elensky a rodinka seděla a hajlovala. Budiž, ale co mě šokovalo byl ten PLNÝ STUL ŽRÁDLA!!!!!!!!! Přátelé – to jsou právě ty peníze, které jim posíláme. Oni bez elektřiny ani nechodí do práce a my to vše platíme.

Jan
3. 1. 2023 19:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Uz chapete proc nas nahnali do EU a NATO?

Pavel z Moravy
3. 1. 2023 20:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Chlapi, největší trest pro všechny ty mamánky obou pohlaví, protože víc jich asi není, je, že budou muset trvale s těmi fialenky a jim podobnými trvale žít. To je panečku danajský dáreček. Vím, že je to škodolibé, ale bude to pro ně prospěšné. Howg.

Jan
3. 1. 2023 20:24
Odpovědět  Pavel z Moravy

A k tomu splacet dluhy co petidemolice jeste naseka! To je bude srat nejvic.

Jan
3. 1. 2023 20:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Same dystopicke zpravy kazdeho vycvici stat nad veci a zachovat rozvahu. Stejne nic nezmuze sam. A ovce nevyzenes do nebezpeci a nepohody.

Aleš
3. 1. 2023 20:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinský premiér Fialcenko.

Pavel K
4. 1. 2023 09:01
Odpovědět  Aleš

Filckyečenko. 🤣🤣🤣🤦‍♂️🙋‍♂️

jirka
4. 1. 2023 11:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Nicméně soudím, že budeme muset všechny vlastizrádce zabít.

milan h
4. 1. 2023 19:15
Ohodnotit příspěvek :
     

na te kravate nebo co to je za hadr by ho jako vlastizradce meli po vesit

Marko
5. 1. 2023 11:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Su zvědavej jak, těch pár šašků ve vládě splatí těch 5 miliard 🙂
Asi tak, že jim za to bude ručit 10 milionů Čechů že ? >:-(
Já bych to viděl na těžký ÚVĚROVÝ PODVOD…
Babiš je troškař 🙂
A za ty prachy se tu budou léčit Ukrouští vojáčci co?
A na nemocný děcko českýho policajta se pořádá zbírka 🙂
Lidi už se proberte !!!!

PENNYS
6. 1. 2023 13:05
Ohodnotit příspěvek :
     

NIC SE NEMĚNÍ VŠE ZUSTÁVÁ
“Soc. stát vedený KSČ byl nejlepší systém pro život většiny
 obyvatel státu .
Devadesát procent(90%) NÁRODA SE MĚLA DOBŘE.

10% STRANÍCI,POLITICI-PODVODNÍCI,HERCI, SE 
MĚLI-NÁDHERNĚ!
STEJNÝ JAKO DNES
90% NÁRODA SE MÁ DOCELA DOBŘE.
10%, 
POLITICI-PODVODNÍCI-POSLANCI,HERCI,SE MAJÍ STÁLE VÝBORNĚ!