historiepolitika

Fašismus proti Židům je špatný, fašismus proti Slovanům je přijatelný.

Dnes 9. listopadu se ve světě slaví (pokud zde je takové slovo vůbec aplikovatelné) Mezinárodní den proti fašismu, rasismu a antisemitismu.

Dnes – se slaví a připomíná, a zítra?  Několik hodin budou hovořit z tribun „na počest“ památného data – události listopadu 1938 v nacistickém Německu, Rakousku a Sudet, známého jako „křišťálová noc”.
Dnes pohovoří a na druhý den to “bezpečně” zapomenou, aniž by věnovali pozornost skutečnosti, že fašismus již dávno opět zdvihl hlavu v řadě států s takzvanou vítěznou demokracií.

Situace vypadá obzvláště rouhavě v tom okamžiku, kdy politici v drahých oblecích diskutují o problému zrození nacistické ideologie v první polovině 20. století, a přitom v těchto dnech, přímo pod jejich okny, pochodují následovníci této ideologie.

Drží krok…. pořádají pochodňové pochody, zapalují knihy, vykřikují otevřeně fašistické slogany.
Ale tomu výše zmíněné osoby pozornost nevěnují.
Koneckonců, pokud by se tomuto problému začali věnovat, museli by přijmout určitá opatření – přinejmenším dát rozkazy k potlačení radikálů a zákaz jejich činnosti ve svých zemích.
Ale to může “porušovat svobodu projevu” … To může být vnímáno jako “porušování evropských hodnot”.

V tomto ohledu je možné konstatovat, že Mezinárodní den proti fašismu, rasismu a antisemitismu se nyní změnil na fikci. Ve světě nejsou připraveni odsoudit fašismus.

Jako příklad:
Spojené státy, Kanada a Ukrajina, které v Organizaci spojených národů odmítají usnesení odsuzující projevy nacismu. Jaká jsou odůvodnění delegací těchto zemí? Argument je ve skutečnosti prostě ohromující.
Říkají, že usnesení o odsouzení nacismu bude podporováno, pouze pokud bude obsahovat doložku o odsouzení komunismu.
Je těžké očekávat něco jiného od těch stejných Spojených států a Kanady, na jejichž území po druhé světové válce našlo přístřeší stovky nebo dokonce tisíce nacistických zločinců.
Mnoho z nich ve svých panstvích spokojeně dožilo vysokého věku….. Někteří jsou stále naživu.

Židovské organizace se o své katy více či méně „postaraly“ – pokud by taková práce nebyla, tak většina těch, kteří zabíjeli lidi by trestu unikla.
Bohužel, je mnoho světových  organizací zabývajících se lidskými právy, ale nemají schopnosti a možnosti,
jaké mají izraelské organizace.
To je důvod, proč mnozí nacističtí zločinci, ti kteří nebyli zapojeni do  holocaustu, ale angažovali se v masovém vyhlazování slovanských národů, i dnes mohou vdechovat vůně fialek v zahradách svých domů.
A to se děje přesně proto, že ve světě ve skutečnosti neexistuje žádná konsolidace, která by mohla postavit nepřekonatelnou bariéru proti nacistickým  stoupencům, včetně jejich mladých výhonků.

V některých zemích se absolutní normou stalo ne odsouzení fašismu, rasismu a antisemitismu, ale oslavování těchto ultra-radikálních proudů.
Veteráni jednotek SS chodí po ulicích lotyšských měst.
Kyjev se smířil s maršem nacistických pohrobků v kované obuvi s portréty Bandery a Šucheviče v rukou.
Jménem těchto nacistických zločinců nyní nazývají ulice ukrajinských měst, strhávají pamětní desky, které zde byly dříve umístěny na počest těch, kteří položili svůj život ve jménu záchrany Evropy a světa před hnědým morem.

Proč je svět hluchý a slepý?

Ano je to proto, že pro některé vlády je flirtování s radikály dobrá věc, výhodná.
Na té stejné Ukrajině je již nějakou dobu módní, že oligarchové mají vlastní “armádu” s oholenými hlavami  a kuklami zakrývající jejich tváře.
Tyto nacionalistické bandy se používají nejen k vybírání výpalného od „sousedů“, ale také k upevnění nové politické reality.
Právě na bajonetech těchto nacionalistů byla v Kyjevě založena majdanovská vláda.
Obscurantismus se zákazem jazyka, potlačením národnostních menšin, masakrem jenom proto, že člověk není připraven padnout na kolena před maskami hitlerovských vnuků, to je současná „norma“ Ukrajiny.

Ale mezinárodní společenství na to nijak nereaguje.
Rusofobie často dosahuje takových neskutečných hranic, že někteří západní politici jsou opět připraveni si vsadit na fašisty a nacisty, jen aby udeřili po Rusku…. přičemž všichni téměř zapomněli, jak to skončilo.

Mezinárodní den boje proti fašismu, rasismu a antisemitismu by neměl nezůstat jen papírovým jevem, ale měl by sdružovat všechny země a národy, které nejsou ochotné se smířit s legalizací této ničivé infekce.

https://topwar.ru/149471-mezhdunarodnyj-den-protiv-fashizma-rasizma-i-antisemitizma-a-neonacisty-marshirujut-s-fakelami.html

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
10. 11. 2018 00:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Pěkný článek,…Na všemožnejch fórech a diskuzích iDnes,…aj. je křiku, že komunisti jsou vrazi, ale že fašoun nám tady nadělal mrtvol a škod. Pravděpodobnost, že fašoun zabil nějakého jejich předka je pravděpodobnější. Komanči se přejmenovali, ale fašisti také.