Fallout 2020: Pentagon zahájil aktivaci podzemního bunkru Cheyenne Mountain Complex ve Skalistých horách v Coloradu

pro přípravu přesunu vrchního velení, prezidenta, americké vlády a výkonné moci do bezpečí v případě zhoršení bezpečnostní situace na území USA v důsledku virové epidemie! Začínají se prohlubovat výpadky v zásobování zbožím, očekává se proto vypuknutí vln rabování. Donald Trump povolal 1 milion záložáků Národní gardy, v USA se všechno schyluje k vyhlášení výjimečného stavu a stanného práva! V roce 2017 zemřelo ve světe 1,6 milionu lidí na prudce nakažlivou tuberkulózu, 10 milionů se nakazilo, ale nikdo pandemii nevyhlásil, nikdo nevyhlašoval karantény!

Pokud sledujete situaci, která se odvíjí v USA, určitě tušíte, že vývoj začíná připomínat opravdu velice nebezpečný model superkrize, která spojuje v sobě několik krizí dohromady. Virová krize je v USA úzce spojena s krizí ekonomickou, sociální a bezpečnostní. Zastavení businessu v USA a ve velkých městech spolu s karanténami, zastavením dopravy, leteckých spojů a omezením pohybu, vytvořilo v USA situaci, kdy miliony lidí ze dne na dne přišly o práci, další miliony lidí se vrhly do obchodů a začaly v panice vykupovat všechny potraviny, a ještě další miliony Američanů začaly vykupovat zbraně, protože každý Američan ví, co se stane, když vypukne krize.

Vnitřek Cheyenne Mountain Complex bunkru.

Všichni si pamatují na hrůzy roku 2005 v New Orleans v Louisianě, kde po ničivém hurikánu Katrina došlo k protržení mořských hrází a k zaplavení města. Systém vlády v městě se zhroutil, federální vláda nebyla schopna zásahu a ve městě začaly řádit ozbrojené gangy. Stabilita v USA spočívá na jediné věci, na plynulosti zásobování. A je úplně jedno, jestli myslíte zásobování potravinami, léky, nebo benzínem na pumpách. Jakmile cokoliv z tohoto začne být nedostatkové, vzniká panika a run na obchody a pumpy. Spolu s tím jde ruku v ruce ztráta příjmu ze zaměstnání. Lidé potřebují mít kde bydlet a potřebují jíst, i když nemají práci a i když platí karanténa.

Pentagon zahájil v noci na dnešek aktivaci podzemních protiatomových bunkrů ve skalách v Coloradu pro přesun americké vlády, prezidenta a výkonné moci pro případ, že by se situace v USA vyhrotila

Americké banky očekávají v polovině dubna první defaulty na hypotékách kvůli neschopnosti splácet v důsledku zavřených businessů. Vůbec zde ani nemusíme hovořit o nezaměstnaných, to by byla chyba a omyl, zásadní nepochopení. To se týká jen lidí, kteří dostali výpovědi. V USA jsou však miliony lidí, kteří jsou doma, nemají žádný příjem, ale výpověď zatím nedostali. Stejná situace platí v Česku a v dalších zemích. Nelze se dívat na ukazatel nezaměstnanosti jako na indikátor celého obrazu. To je pouze zlomek lidí, kteří dostali výpovědi už nyní, protože většina lidí je doma bez peněz a čeká na návrat do práce v co nejkratší době.

Vstup do útrob bunkru.

Nejhorší situace je v New Yorku, kde legendární metro je dnes epidemiology považováno za příčinu toho, že město se v příštích týdnech dostane do naprosté a nevídané epidemie. A protože New York je centrem obchodu v USA na východním pobřeží, virus se odtamtud už musel rozšířit do celých USA v minulých týdnech. Není proto překvapením, že unikly na veřejnost informace, že Pentagon aktivoval [1] v Coloradu ve Skalistých horách podzemní bunkr Cheyenne Mountain Complex z dob Studené války, který se nachází uvnitř hory v hloubce více než půl kilometru pod skalou.

Došlo ale i k aktivaci dalších bunkrů v Coloradu a po celých USA. Armáda vyslala do komplexu personál, aby provedl přípravy na přijetí případných “hostů” v případě, že bude vydán rozkaz k přesunu americké vlády, prezidenta a vrchního velení do tohoto podzemního komplexu. Další informace navíc potvrdila, že do bunkru již byli odveleni i zástupci NORAD a NORTHCOM, tedy zástupci protivzdušné obrany a velení generálního štábu severoamerické obrany.

Bílý dům povolal v pátek do aktivní služby 1 milion záložáků Národní gardy

Donald Trump minulý pátek podepsal rozkaz a povolal [2] do aktivní služby z rezervních záloh celý 1 milion záložáků Národní gardy. Budou v ulicích amerických měst vykonávat práci policie a to je první znamení toho, že v USA se schyluje k vyhlášení výjimečného stavu a rovněž stanného práva, které by spadalo právě pod jurisdikci Národní gardy rozmístěné v amerických městech. Stejné obavy panují i v Evropě a v neposlední řadě i v ČR, kde česká vláda narychlo povolala zpátky české vojáky z Iráku [3].

Mají být připraveni doma, aby pomáhali policii se zajišťováním pořádku. Česká republika už nemá Lidové milice, což byla obdoba Národní gardy v USA, takže policii bude v ČR pomáhat regulérní armáda. Zatím není důvod k nějakému znepokojení, protože virová krize v ČR zatím trvá jen krátce přes 2 týdny, v Číně situace trvá už více jak čtvrt roku a konec virové nákazy je v nedohlednu, i když v Číně se zastavil nárůst nových nemocných, ale nemocných jsou stále vysoká a závratná čísla.

Dveře odolají i výbuchu termonukleární zbraně.

Proces přesunu elit směrem dolů, do podzemí, tak právě začal. Pokud jste četli moje knihy a články o Syndikátu, tak vás tento vývoj situace nepřekvapí. O směru přesunu elit nahoru, dolu a k singularitě jsem psal v minulých letech už myslím dost důkladně. Pokaždé, když na povrchu planety třídy G jako je naše Země, hrozí nějaká krize, ať už klimatická, společenská, bezpečnostní, potravinová, nebo jakákoliv jiná, nižší elity v rámci procesů řízení instinktivně utíkají směrem dolů, do podzemí.

Cesta nahoru, na oběžnou dráhu do vybudovaných “Elysií” a na jiná planetární tělesa, je zatím v realizaci a v přípravě soukromými společnostmi a není ještě teď momentálně dostupná, mluvíme-li o nižších elitách na této planetě, tedy o prezidentech států, o vládách, armádních štábech, bankovních klanech atd. Coronavirus se stal nástrojem krize, pro vyvolání krizového řízení a pro perestrojku globalizace ze starého modelu světa v podobě Průmyslu 3.0 do nové podoby Nového světového řádu a jeho Průmyslu 4.0.

Coronavirus je nástrojem násilného urychlení instalace NWO a jeho prvků neofeudalismu! Když před 3 roky zemřelo 1,6 milionů lidí ve světě na prudce nakažlivou TBC, nikdo se ani neobtěžoval o tom informovat v médiích

Hlavním procesem je krize, která ospravedlňuje krizové řízení, které následně uplatňuje silové a neofeudální praktiky proti paralyzovanému a zblbnutému obyvatelstvu, které se neodvažuje postavit na odpor, protože kdo by se stavěl na odpor proti vlastnímu zdraví, že? A proč tedy dosud není známý pacient 0 z Itálie, ani pacient 0 z Číny? Proč není řešeno, že Coronavirem záhadně onemocněli i naprosto izolovaní lidé na ostrovech v Pacifiku, na Islandu, v odlehlých částech Tajgy v Rusku a v dalších naprosto bizarních a odlehlých místech? Jak se tam ten virus dostal?

Odpověď je šokující, děsivá, skandální, hrozivá, ale bohužel, jediná pravdivá a možná: Virus se tam dostal z nebe. Odnesl ho tam snad vítr z Číny? Nebo někdo něco rozprašoval z letadel nad celou planetou poslední dva roky? Všimněte si, že virus je najednou na celém světě, zasahuje naprosto veškeré země, což se v minulosti během epidemií SARS, MERS, prasečích a ptačích chřipek nedělo. Anebo se to možná dělo, ale nikdo kvůli tomu nezastavoval světový letecký provoz, nezavíral hranice, nezavíral pobočky bank, nezavíral podniky, nevyhlašoval karantény, omezení trhů, businessů, nikdo kvůli tomu neschvaloval mamutí deficity státu ve výši přes 2 biliony dolarů v USA, nebo přes 750 miliard EUR v Německu.

Národní garda v metru v New Yorku.

Neděste se proto Coronaviru, děste se toho, co se skrývá za ním. Pokud chcete šokující důkaz, jeden vám poskytnu. V roce 2017 se na celém světě nakazilo tuberkulózou 10 milionů lidí [3]. A za rok jich zemřelo 1,6 milionu. Zemřelo tak 16% nakažených! Nikde se o tom nemluví, protože většina zemřela v Africe, v Jihovýchodní Asii, v Mongolsku, v Indii a v Jižní Americe. Nikdo kvůli tomu nezastavoval letecká spojení do těchto nakažených zemí, nikdo v těchto zemích nezastavoval business, nenutil lidi nosit hadry na ústech, nenutil je zavírat své živnosti, nezavíral hranice a nezakazoval svým občanům opouštět své země a cestovat za hranice. Tuberkulóza je přitom jedna z nejnakažlivějších infekčních respiračních nemocí vůbec, ale nikdo neviděl důvod zastavovat globální trhy kvůli těmto nákazám.

Za karanténami se skrývá plán na likvidaci svobod člověka, jeho pohybu, jeho živností, v NWO totiž přežijí jen velké nadnárodní řetězce a koncerny

Jenže v případě Coronaviru k tomu došlo. Nikdy nevěřte politikům, když najednou, jako na povel, začnou zavírat hranice, obchody, živnosti, začnou omezovat pohyb lidí, zakážou jim cestovat, začnou přijímat masivní schodkové rozpočty a ve jménu krize posilují své pravomoci, zakazují demonstrace a shromažďování více než 2 osob na veřejnosti. Kdyby někomu šlo o ochranu zdraví obyvatel, musely by být karantény na světě prakticky nepřetržitě, protože epidemií tuberkulózy, různých chřipek a různých virů je každý rok na světě tolik, že by člověk nemohl nikdy nikam cestovat.

Národní garda zahájila distribuci potravinových balíčků.

Pokud by někdo chtěl zatočit s Coronavirem, nařídil by 3 týdny izolace v celé společnosti a za 3 týdny by bylo po viru a jeho šíření. Jenže, nikdo to udělat nechce, namísto toho vlády nechají několik měsíců zavřené obchody a provozovny živnostníků a nechají je pomalu umírat a přijít o zaměstnance. Zůstanou jen velké nadnárodní firmy, řetězce, globální značky. Každý ekonom ví, že je lépe na 3 týdny všechno zastavit a zbavit se viru, než dlouhé měsíce omezovat provozy živností a fabrik, ve jménu ochrany před stále číhajícím virem, jehož původ je stále neznámý a nikdo se už ani neobtěžuje hledat nějaké pacienty 0, protože by se ukázalo, že virus z laboratoře žádného takového pacienta prostě nemá. Takový virus má jen svého tvůrce, bioinženýra.

-VK- https://bit.ly/2UuVnS3

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
31. 3. 2020 10:25

Prskl na ně Goa´uld Nirrti, zahájili přesun na stanoviště Alfa, Hammond z Texasu a Carterová pak spustí autodestrukci.