historiepolitika

Evropu opět zasáhl „hnědý mor“

Z Pobaltí přicházejí monstrózní zprávy:

„Lotyšský prezident Egils Levits vyzval k vypořádání se s rusky mluvícími obyvateli země, kteří nepodporují protiruský kurz. Úkolem úřadů je podle jeho slov izolovat Rusy v Lotyšsku od zbytku společnosti.“

Lotyšský prezident Egils Levits. 
Rusofob a neonacista.

Aby si čtenář uvědomil, co se ve skutečnosti za těmito rusofobními výroky skrývá, udělejme krátkou odbočku do historie.

Po nástupu Hitlera k moci začalo v Německu systematické pronásledování Židů.

Aby “žába nevyskočila z hrnce”, protižidovské zákony byly zaváděny postupně a postupně se také zpřísňovaly.

Vše začalo „náhodnými“ útoky na jednotlivé osoby židovské národnosti v roce 1933. Dále se do protižidovských aktivit zapojily státní instituce – policie a soudy přestaly Židy chránit. Docházelo k periodickým jednodenním bojkotům židovských obchodů.

O rok později bylo židovským studentům zakázáno skládat zkoušky z některých specializací a všem Židům bylo zakázáno sloužit v armádě.

O rok později byli Židé zbaveni většiny občanských práv. Smíšená manželství byla zakázána. Zároveň jim byl omezen výjezd ze země, přestali jim vyplácet finanční pomoc, bylo jim zakázáno navštěvovat parky, restaurace a koupaliště, a začali být vyhazováni z univerzit.

5 let po prvních „náhodných“ útocích začaly masové pogromy. Židé jsou vystěhováni ze svých domovů, pohyb je omezen podle denní doby (židovský zákaz vycházení).

V roce 1941 museli všichni Židé nosit na oblečení Davidovu hvězdu. A o rok později byly židovským dětem upřeny školy.

V roce 1943, pouhých 10 let (!) po prvních klíčcích protižidovské politiky, začaly deportace a masové vyhlazování v koncentračních táborech.

A tak za pouhé desetiletí nacistické Německo degradovalo významnou část populace Evropy z úrovně „občana“ na úroveň „podléhající zničení“. 

A všechno to začalo izolací. 

Tou samou izolací, o které tak hlasitě hovořil současný prezident Lotyšska. Až na to, že teď v souvislosti s Rusy.

Pochybuje ještě někdo o tom, že se nacismus vrátil do Evropy? 10 let uplyne jak voda, nenápadně.  Stejně nenápadně se může šířit i rusofobie. 

Budou v Evropě do roku 2032 kouřit pece koncentračních táborů pro Rusy? Objeví se plynové komory 21. století? I když s novými medicínskými technologiemi to nemusí být pece, ale třeba speciální očkování západních farmaceutických firem.

Protižidovské aktivity nacistického Německa dostaly samostatný název – holokaust (z anglického  holocaust, z řeckého ὁλοκαύστος – „zápalná oběť“). Právě dnes před našima očima navrhuje evropský politik na úrovni hlavy státu členských zemí EU nastoupit cestu k novému holocaustu – ve vztahu k rusky mluvícímu obyvatelstvu. Nic víc, nic míň.

No… nezačali jsme to, ale ukončíme to. 

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3FAIMEN

sdílet na

50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
RASputin
2. 11. 2022 06:01
Ohodnotit příspěvek :
     

nu, dobrá, beru,
ale proč asi byli vyhostěni ze 139 států světa v historii. kde je nikdo nechtěl?
že by to jejich mamon/vliv, lichva a nadlidstvost?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
2. 11. 2022 09:27
Odpovědět  RASputin

A řešit to vraždou? Víte, k jaké monstrózní zvůli by to vedlo?
Každý – bez výjimky každý člověk vykazuje nějakou vlastnost, která se jinému nemusí líbit. Vyvraždíme se “demokraticky” navzájem? Vyřešíme tím “kvalitu” lidí, nebo naopak zůstanou jen ty vraždící zrůdy? Až tam jsme došli?

Gene
2. 11. 2022 10:30
Odpovědět  Albi

To je sice pekne co pisete, ale prozatim jste nevysvetlil proc je nikde nemohli ani citit? Nestoji tak nahodou za tema vrazdicima zrudama ti, kteri se potom vydavaji za obeti? Nemel tak nahodou ten nacizmus pripravenou cestu k moci prave systemem kteremu vladnou ty obeti? A to vse pro to aby na konci byli prave oni vitezove? V dalsim komentari vam uvedu co o ukonceni prvni svetove valky napsal Henry Ford.

Gene
2. 11. 2022 10:34
Odpovědět  Gene

Dearborn Independent Henryho Forda přinesl tento článek, 9. července 1921:
Jak bylo vylíčeno v tisku po celém světě, bratr z Ameriky a bratr z Německa se setkali v Paříži jako zástupci vlády při určování míru. V německé delegaci bylo tolik Židů, že byla známá pod pojmem „košer“, také jako „delegace Warburg“, a v americké delegaci bylo tolik Židů, že delegáti z menších zemí Evropy se tomu podívovali. Spojené státy jako židovská země, která si díky neslýchané štědrosti zvolila za prezidenta nežida… Židé měli ve válce několik cílů a jedním z nich bylo „získat Rusko“

Albi
2. 11. 2022 11:39
Odpovědět  Gene

Víte Gene, problém – jako každý jiný – nezačíná tam, kde je už pro každého viditelný.
Podobně jako ukrajinská “válka” nezačala prvním ruských vojákem, který 24.2.22 překročil hranice na Ukrajinu.

Ve zkratce to popsat nejde, ani to neumím, ale koho ten “židovský” problém nadvlády zajímá – myslím opravdu zajímá, nejen povrchně, protože má dosah i k dnešku – doporučuji zhlédnout sérii videí
https://www.youtube.com/watch?v=JQekI_iuQRM&list=PL83w55tb_FRGEGgOsrtFyMJY5bREPQ1rD
České titulky,
Je třeba je zhlédbout všechna, protože ty informace na sebe navazují a jsou někdy potřeba k pochopení těch následujících. Zato jsou ale zajímavá a mohou se “dávkovat” postupně podle volného času, není třeba u počítače strávit hodiny v kuse.

Albi
2. 11. 2022 11:19
Odpovědět  Gene

Nestoji tak nahodou za tema vrazdicima zrudama ti, kteri se potom vydavaji za obeti?
Ne – ti ne. Ti jsou jen “materiál” jako každý jiný “lid” = plebs. Materiál, který potřebuje každá “věrchuška”, tedy i ta židovská.
https://zemavek.sk/rabin-weiss-za-holokaustom-antisemitizmom-a-izraelskym-terorom-stoja-sionisti/
Nemusíte číst celé, můžete si jen vybírat. I tak to postačí k pochopení “wo co go”.

“Keď začali byť židia v roku 1938 atakovaní, zorganizovali stretnutie, na ktorom vystúpil a hovoril Chajim Weizmann: „Palestína nemôže prijať všetkých európskych židov. Chceme, aby šli s nami iba tí najlepší mladí židia. Chceme iba vzdelaných židov, ktorí vstúpia do Palestíny a ich cieľom je zvýšiť kultúru. Ostatní židia budú musieť zostať tam, kde sú, a čeliť akémukoľvek osudu, ktorý ich čaká. Tieto milióny židov sú iba prach na kolesách histórie a možno budú musieť byť odfúknutí. Nechceme ich pustiť do Palestíny. Nechceme, aby sa Tel Aviv stal ďalším podradným getom.“

A ten “prach na kolesách histórie” si odnáší nenávist, zatímco jejich “věrchuška” v pozadí je téměř neviditelná a nikdy nepotrestaná.

Gene
2. 11. 2022 11:51
Odpovědět  Albi

Ja to samozdrejme vim. Chazarska mafie to to vrazdeni vyprovokuje, obetuje pro ne neuzitecne zidy a pak vydira zucastnene narody. Nechapu proc tvrdite ze ne? Tady ten holocast byl pripravovany davno pred druhou svetovou valkou. Vresteli o holocastu za cara, po prvni svetove, vresteli ze jejich revoluce v Rusku je antiseministicka. Pritom se staci podivat na zidovsky almanac o zidovske populaci v techto letech.
https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=85432

Albi
2. 11. 2022 12:41
Odpovědět  Gene

To přece ani nepíšu, natož abych tvrdila.
Píšu jen to, že obyč. Židé – tedy většinou obchodníci (protože – a asi taky hlavně zásluhou těch vůdců v pozadí jim Evropa jiné “počestné” zaměstnání nepovolovala), to “židovské spiknutí” nepřipravovali. Sami byli obětí – a že spousta z nich spolupracovala – co jsou naši dnešní nadšení rusofobové?
Došli k tomu názoru sami, svobodně, ze své vůle? Nebo byli šikovně a nenápadně dovedeni tam, kam měli dovedeni být? Jako ti obyč. Židé?

Je to jejich vina? Částečně jistě, ale “autory” té myšlenky nebyli.

Gene
2. 11. 2022 12:56
Odpovědět  Albi

Ja pisi o zidech, teda chazarech vseobecne. Bohuzel, pro zida vzdy budeme jen goimi jim slouzici. Ovsem souhlasim s tim ze jejich fyzicka likvidace je svinstvo.

2. 11. 2022 13:47
Odpovědět  Gene

Dobrá židobijče, jak se to má se Židy jsi nám už osvětlil.
Co kdybys nám teď vysvětlil, jak se to ve tvé nové vlasti, v Kanadě, má se zákonem o euthanasii dětí bez vědomí rodičů? I v tomto bych byl rád osvícen, bych věděl, co si o tom mám myslet.

Gene
2. 11. 2022 13:58

Proc bych mel byt zidobijec? To nemuzu napsat jak se veci maji? Pouzivate stejnou retoriku jak vase vlada a chtel by jste neco menit? Stejne mysleni, akorat jihy breh? Kanada neni moje vlast. Moje vlast zustane Morava, i kdyz neni uznana jako stat. Kanada nejaky taky zakon ma, ale mam dojem ze pisete o deckach starsich 18cti let.

2. 11. 2022 14:29
Odpovědět  Gene

Můžeš, stejně jako já a kdokoli jiný, maximálně napsat, jak si myslíš, že se věci mají, ne jak se mají.
Přijde ti ta poznámka rovněž jako rétorika naší vlády, manipulátore?

Gene
2. 11. 2022 15:51

To co pisi je vcelku podlozeno dokumenty a da se rici i dejinama. Samozdrejme, clovek napise co se vam nelibi, tak u vlady je rusofil, kdyz se to nelibi napisete ze je zidobijec a nebo manipulator. Vzdyt jste typicky produkt teto spolecnosti.

Vladimír
2. 11. 2022 16:27
Odpovědět  Albi

Zde je zajímavé, kdo že vyzývá k izolaci ruského etnika? Příjmení Lewits cosi napovídá. Tož jsem šel do GB wiki a ejhle … syn židovského inženýra. Takže, Evropu opět zasáhl hnědý mor a kdo jsou protagonisté tohoto procesu? Alespoň v tomto případě je to zřejmé…

Pavel
2. 11. 2022 17:25
Odpovědět  Vladimír

Lidská povaha je nevyzpytatelná.Kdo byl na vojně mi potvrdí, že nejhorší šikanisté byli většinou ti největší chudáčci, co byli prvním rokem šikanováni. Pak si vybíjeli svoji flustraci a komplexy na nováčcích.S židy se mi to jeví podobně.Izrael páchá denocidu arabů desetiletí a je to cajk! Celý svět vidí jen holokaust židů, kolik z nich bylo ale občanů SSSR? Kolik Rusů a ostatních národů z Evropy a SSSR bylo usmrceno v nacistických koncentrácích?! O nich se nemluví, je to stejné jako dnes s Palachem. Ještě za 100 roků budeme uctívat jeho tzv.”oběť”, ale chudák 74 letý důchodce, co se ze zoufalství z tohoto režimu zastřelí před “strakovkou” jim nestojí ani za tu pietu se svíčkou,natož nějaký soucit!!!Je mi na zvracení z tohoto světa!!!

Gales
2. 11. 2022 10:07
Odpovědět  RASputin

Ukrajinu si juďáci rychtují pro sebe. ,,Mírumilovně” a nenápadně.

Jaris
2. 11. 2022 06:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Zajimave ovsem je, ze se zidi v Izraeli chovaji uplne stejne k lidem jineho etnika. Jejich slogan, ze nelegalni teroristicky Izrael je jenom pro zidy, zni velice rasisticky. Okradani Palestinci o sve uzemi jsou na prvnim miste genocidy ze strany zidu. A svet se chova jako ty tri opice – nevidim, neslysim, mlcim.
Jinak obavy o chudaky zidy nejsou na miste. Ti dnes Nemecko plne ovladaji a kdyby jen Nemecko.

Autor
2. 11. 2022 07:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Těch deset let bylo pouze oficiálně. Jinak základy tohoto moru byly njiž dávno předtím. Byly však na hranici společnosti, jen jim jejich kurátoři pomohli na světlo. Naprosto stejně jako poté na Ukrajině. Navíc využili “podivuhodnou” porážku Německa v První světové. Ne, že by to celkově něco změnilo, dopadlo by to pro obyčejné lidi v podstatě stejně.
Ostatně podívejme se na to, jak se změnily stereotypy chování u nás za “jemného” vedení po 33-ti letech. I u nás je potenciálních i reálných fašistů celá kupa. Za První republiky vládnoucí vrstva také celkem velmi sympatizovala s tím morem, rovněž provokovala Moskvu. A pokud by nehrozilo nebezpečí z Německa, tak vůbec by … Smlouva se SSSR byla pro Beneše pouze politická taktika, proto nevyužil možnost nabídky podpory v boji proti Němcům v r. 1938.

Jiří
2. 11. 2022 07:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Koncentráky nehrozí ,ale oslava nacistů v pobaltí je evidentní. Nepomůže demokracie ,protože v roce 1933 se Adolf také dostal k moci demokraticky. Byl zde společenský řád ,který neřád nepustil na veřejnost ,tak lze znovu bojovat proti náckům.

Pavel
2. 11. 2022 17:36
Odpovědět  Jiří

Netvrdil bych,že koncentráky nehrozí! Podívejte se na videa “ukronácků”,kde se chlubí zabijením ruských zajatců a opolčenců.Dávají si na twiter video doražení zraněného opolčence přejetím tanku. Jinak svědectví vojáků wermachtu po válce o “Babím jaru” nenechává nikoho na pochybách o nátuře Ukrajinců.I otrlí einzackomanda SS zvracela při vyčínání Ukrajinců při tomto pogromu.O tom se dnes ale nesmí mluvit.Stejně jako o banderovcích! Dejte jim možnost a máme tu ty lágry zpět!

janle57
2. 11. 2022 07:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Lovci šprotů z Pobaltí,nuzácká sebranka Evropy,kteří musí i plech na ty svoje rybí konzervy
dovážet z Ruska,se budou ted´naparovat a adorovat nacismus a oslavovat návrat ke svému
idolu A.Hitlerovi,ne nadarmo se tam u nich pořádají srazy bývalých SSmanů z jejich hrdinných
SS divizí,asi si na nich vyprávějí,kdo kolik povraždil nevinných lidí po celé Evropě,tady
každý vidí,co Ti vlastizrádci Gorbačov s Jelcinem napáchali,být ted´v Sojuzu,tak by defilovali
v průvodu se státní vlajkou RF.

Pavel z Moravy
2. 11. 2022 08:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Můj mnohem starší kamarád, dnes již mrtvý to říkal již před 10 roky, že to tady hnědne, v době kdy to ještě téměř nikdo nevnímal. Tenkrát mi také opakoval, mám strach, že to tady budou chtít spálit, myslel tím jadernou válku ze západu.

Aleš
2. 11. 2022 08:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Ano EU je fašistická bestie.

Petr
2. 11. 2022 10:12
Odpovědět  Aleš

Ano, správně, EU je fašistická bestie. Ale kdo ji vytvořil?
Kdo to dovolil? Všichni nadáváte, fašismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, feudalismus atd atd.
Takže Slované jako prý jeden národ to jen národ správný a demokratický.Ale kdypak si užili Slované své velikosti, přiznejte si to, nikdy, až na pár výjimek. Jen v době, kdy měli jednoho tyrana, jak říkáte, jednoho státníka, který stál v čele společnosti. Karel IV, ale tohle nebyl Slovan, tohle byl jeden z té pohnilé fašistické společnosti. Z Evropy. Kde Slované si navzájem záviděli ohlodanou kost na sousedním dvorku a kvůli té kosti byli a jsou schopni zabít souseda. Aby měli tu ohlodanou kost, která se ji´m zdála být větší z dálky, než ta která jim ležela na hnoji ve dvorku.
Tatíček Masaryk, stejný zaprodanec, který pro svou slávu prodal Evropu USA.
A teĎ do mně.

Autor
2. 11. 2022 10:32
Odpovědět  Petr

Vytvořila ji chtivost, mamon, zlodějna. Každý systém je jen popis “něčeho” co se děje. Ale dá se rovněž využít přesně k opačným cílům.
Hodně lidí mluví třeba o tom, že revoluce v 1917 v Rusku – i ta druhá – byla zednářská a přivedla k moci bolševiky. Ale jak Lenin, tak Stalin z toho udělali zbraň i proti cílům zednářů. Právě proto byl na Lenina spáchán atentát, právě proto byl s 99% pravděpodobností zabit “ve správnou chvíli” i Stalin (a mimochodem rovněž i Klement Gottwald).
A kdo to dovolil? No přece i Vy, i Já, My všichni svou pohodlností a tím, že jsme jim přenechali vliv na to nejcennější – na děti.
Těch “pár” hlasů proti – i já jsem neustále protestoval – nikdo nebo téměř nikdo 33 let neposlouchal. Stačilo jen pozorněji třeba vnímat i takovou “neškodnou” záležitost jako reklamy v televizi na zboží pro děti. Kapišto? “My” jsme měli více a důrazněji řvát a “Vy ostatní” jste měli více přemýšlet.
Ještě jednou – kapišto?
Stejně jako mnoho lidí vůbec nechápe že jsme kolonie.

Gene
2. 11. 2022 11:01
Odpovědět  Peter

Peter, Lenin byl jen figurka, hlavnim hybadlem v pocatecni fazi tam byl pravdepodobne Litvinov, neboli Meir Henoch Mojszewicz Wallach-Finkelstein, (narozen 17. července [5. července, starý styl], 1876, Białystok, Polsko – zemřel 31. prosince 1951, Na toho si nedovolil ani Stalin.

Albi
2. 11. 2022 11:51
Odpovědět  Gene

Ono je všechno tak propojené, že do toho důkladně nikdo pořádně nemůže vidět.
Mějme jen na paměti, že jeden člověk bez spousty pomocníků – ať již vědomých či nevědomých, nic neznamená, nic sám ovlivnit nemůže.
Hitler, Lenin, Stalin, Mao, Pol Pot, Lincoln, Washington ….. dosaďte kohokoliv – jsou jen symboly, viditelné plakáty, výkladní skříně nějaké ideologie, sami by nic nesvedli. Jedním slovem – nejsou a nebyli všemocní.

Gene
2. 11. 2022 15:57
Odpovědět  Albi

V tom mate pravdu. Jedno je ovsem jasne, vetsinou jsme jen figurky ze kteryma je manipulovano. A v teto dobe, diky technologii je velice snadne idi manipulovat. Par lidi se tomu systemu postavilo, ale vetsinou spatne dopadli.

Jaris
3. 11. 2022 04:34
Odpovědět  Albi

Albi
Tak ja si troufam rici, ze Stalin zadnou figurkou n i k o h o nebyl. Dokonce si myslim, ze tou ovladanou figurkou nebyl ani Hitler – tedy alespon ze zacatku sveho nastupu k moci. Existuje velmi zajimavy a poutavy dokumentarni serial o Hitlerovi “The Greatest Story Never Told”.
Cely serial se po odmlce znovu na youtube objevil, ale neco je spatne se zvukem. Nekdo to snad bude umet spravit.
Stalin i Hitler byli osobnostmi 20.stoleti, at uz se to nekomu libi nebo ne, a to v dobrem i spatnem slova smyslu. Spolecnou veci bylo, ze oba byli proti zidovskym uzurpatorskym manyrum. Dnes z nich zidovsky tisk a media udelala ty nejhorsi zlocince, jaci kdy po svete chodili. Ovsem o sve krvave historii, castecne popsane treba v Bibli, k te se zidi jaksi nehlasi.
https://www.youtube.com/watch?v=JQekI_iuQRM&list=PL83w55tb_FRGEGgOsrtFyMJY5bREPQ1rD

Gene
3. 11. 2022 12:51
Odpovědět  Jaris

Jaris, Hitler figurka byl, je otazka, jestli vedome nebo nevedome.

Autor
2. 11. 2022 12:01
Odpovědět  Gene

Nevím, ale pro mne vždycky rozhodují činy a ne nikdy slova. Faktem je, že Lenin nešel cestou, která v souvislosti s atentátem byla připravena pro Trockého. Lenin totiž kašlal na celosvětovou revoluci a započínal to, co dokončoval Stalin, začal budovat socialismus (komunismus) v jedné samostatné zemi.
Litvinov, pokud máte na mysli toho pozdějšího velvyslance, ten udělal pro SSSR docela dost. Nebo-li jak řeknete vy byl využit.
Nesmíte ale také věřit každému slovu o tom, kdo byl či nebyl židem. To je až moc pohodlné a snadné. Židé měli a mají zvláštní zvyk označovat za “své” i ty, kteří s nimi nikdy nic neměli společného. Dost často je to ve stylu – podobně jako že Adam byl Ukrajincem …
A nezapomeňte vždy, kdo de facto psal a tím nejvíce deformoval historii.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gene
2. 11. 2022 12:30
Odpovědět  Peter

Byl to hlavni banker revoluce. Clovek, pres ktereho sly penize od bankeru z USA. Pokud vas to tema zajima, napisi konkretni informace az budu doma, asi tak za tyden. Bronstein byl pres armadu, Litvinov pres ten zbytek. Oba dva ze stejne staje. Lenin byl financovany naprosto stejnyma bankeri, ovsem ze strany Nemecka. Tenkrat a i ted jsou ti hlavni bankeri jedna velka rodina. Jediny Stalin se te smecce urval, ovsem i presto musel s nimi spolupracovat. Potreboval technologie a finance. Kdyz jim zacal byt nebezpecny, tak ho odstranili.

Gene
2. 11. 2022 12:32
Odpovědět  Peter

Lenin tou cestou sel. Jeden z jeho prvnich cinu byl zakon o antiseminizmu.

Jaris
3. 11. 2022 04:45
Odpovědět  Gene

Stalin se skodicich zidu chtel zbavit jednou pro vzdy a proto pro ne odrizl kus Ruska na vychode, kde vytvoril autonomni stat BIROBIDZAN, ktery dodnes existuje jako autonomni uzemi pro zidy. Stalinuv plan byl presidlit vsechny zidy prave tam.
https://russiatrek.org/birobidzhan-city

Gene
3. 11. 2022 12:49
Odpovědět  Jaris

Trochu precenil svou moc a doplatil na to.

Pavel K
2. 11. 2022 08:19
Ohodnotit příspěvek :
     

No srovnávat Rusy s Židama je trochu pomýlené. U Jude etnika vznikla nenávist kvůli jejich “vyčůranosti, mazanosti”, my Češi na to máme spouty slovních příkladů. No a co se týče Ruska a jejich obyvatel tak tam jde hlavně o jejich přírodní bohatství a aby nepřekáželi. A nalijme si čistého vína, kdo o tohle usiluje, nejsou to právě movitější příbuzní těch, který nám jsou neustále falešně předhazováni. No a nemusím ani psát odkud ten fašismus a náckové došel. S Ruska určitě ne.

skeptik
2. 11. 2022 08:38
Odpovědět  Pavel K

Nesrovnává Rusy s Židama ale připomíná jak to začalo a kam až to vedlo.
A dnes se vyvolává nenávist proti Rusku a začalo to už mnoho let zpátky.

Gales
2. 11. 2022 10:45
Odpovědět  skeptik

Kde žid skáče,národ pláče.

Jaris
3. 11. 2022 04:50
Odpovědět  Gales

Ceska republika je toho zarnym prikladem. Od 89′. roku zacali zidi skakat na ruzne dulezite posty ve financnictvi, politice, skolstvi, kulture a dnes narodu skutecne zbyly jen oci k placi. Jestli opet zvolite toho zmetka ze Slovenska – zidochazara Babisze za prezidenta, tak vam neni pomoci.

2. 11. 2022 08:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Spíš Fialovej mor, oprátka to vyřeší….

Petr
2. 11. 2022 08:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Co je to asi za člověka , ten ubožák z Lotyšska , už jen ten jeho ksicht !

Petr
2. 11. 2022 09:59
Odpovědět  Petr

Kuní ksicht jako Fiala, předseda vlády zbytečné české a moravské republiky.

Gales
2. 11. 2022 10:03
Odpovědět  Petr

Ruská bota by mu ten jeho ksicht přeformátovala.Má to zapotřebí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
František Rýpal
2. 11. 2022 09:29
Ohodnotit příspěvek :
     

To mu nakukal strýček Sam, blbovi. Holt musíme ty Rusy provokovat kde se dá, přitom kdyby na to došlo tak za 5 hod jsou natlačeni do moře.

Drak
2. 11. 2022 10:07
Ohodnotit příspěvek :
     

A protože politická pakáž, ovládající ČR, chce urychlit fašizací v naší zemi, tahají sem už zfašizované Ukrajince, kde na nich bylo pracováno již osm let, od roku 2014 a ti už mají vymyté hlavy. Tohle sem tahá ten spratek bez mozku, Rakušan, za plné podpory vlády Petra Fialy a poslanecké sněmovny. Všichni patří před lidové soudy, které je třeba urychleně ustavovat.

Hana
2. 11. 2022 10:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Židé, pokud vím, byli a jsou pronásledování od ukřižování Ježíše Krista. Nechali ho ukřižovat židé, ačkoliv on sám byl původem také žid. Jenže začal věřit a šířit křesťanství. To byla živná půda pro Hitlera a jeho další působení, a proto se daly přesvědčit i jiné národy o potřebě vyřazení židů z jejich životů – židé přeci zavraždili Krista.
Rusofobie zde, podle mého názoru, začala vznikat s revolucí v Rusku a po jejím převzetím vlády. Západní svět šílel hrůzou už od počátku náznaků socialistické revoluce. Nepředstavitelné zločinné myšlenky a činy v podobě svrhnutí carů (potažmo králů a císařů), znárodnění půdy a průmyslu. Od té doby to neustále straší všechny penězoměnce a majitele zemí i země. Rusofobie je přeci i u nás. V posledních 33 letech doznala obrovských rozměrů a nezměrné zášti a nenávisti. Rozšiřuje se to přesně, jako myšlenky na vyhlazení židů. Jestli to někdo nevidí, závidím mu klidnou mysl.

Jaris
3. 11. 2022 05:06
Odpovědět  Hana

Hana
Podle Bible, je Jezis Kristus synem Boha a Marie byla pravdepodobne ‘surogate’ matka. Jezis Kristus byl v zidovske rodine vychovan. Stal se zakladatelem krestanstvi.

krestanska pravda – zidovske lzi
krestanske odpusteni – zidovska pomsta
krestanske obdarovani – zidovsla lichva
krestanske sebeobetovani – zidovske obetovani jinych
krestanska pokora – zidovska nadrazenost
krestanska prace – zidovske okecavani
krestanska tvorivost- zidovska destrukce

skeptik
2. 11. 2022 20:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo zná historii tak se ani nediví.

https://adoc.pub/hitlerovi-evropti-spojenci.html

Milan
3. 11. 2022 11:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to děs, jak rychle se Rusko nacifikuje. Snad se po pádu Putina alespoň trochu vrátí mezi civilizované státy.

[Trol-1] skeptik
4. 11. 2022 21:12
Odpovědět  Milan

Nekecej.