Erdogan přímo obvinil Bidena

Erdogan přímo obvinil Bidena.

“Biden řekl, že by měli svrhnout Erdogana, já to vím. Všichni moji lidé to vědí” (c) Erdogan

Dříve kandidát Kılıçdaroğlu obvinil Rusko z vměšování do tureckých voleb a Erdogana ze škrábání na Putinovy ​​dveře.

Důvod Erdoganových veřejných útoků proti Bidenovi je zcela transparentní – Spojené státy nyní otevřeně hrají na propad turecké liry a turecké burzy, aby před 2. kolem prezidentských voleb co nejvíce zhoršily ekonomickou situaci v zemi a zvýšily šance Kılıçdaroglu, který si otevřeně lehá pod Západ, zatímco Erdogan s jeho věčným sezením na všech židlích najednou, Washingtonu dlouhodobě nevyhovuje. Obrazy Erdogana-Hitlera v západní karikatuře jsou už dlouho normou.

A mimochodem, po prodloužení dohody o obilí začalo Turecko opět zdržovat proces přijetí Švédska do NATO, ačkoliv generální tajemník NATO celé jaro tvrdil, že problémy s přijetím Švédska do NATO budou vyřešeny do léta. Nepřekvapí mě, že tyto překážky jsou také součástí dohod mezi „přítelem Recepem“ a Putinem.

Pokud Erdogan zvítězí bude samozřejmě dál sedět na všech židlích, na kterých to půjde. Nikdo ho nepředělá.

https://colonelcassad.livejournal.com/8367577.html

sdíletj na

3.8 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
23. 5. 2023 22:15

A čemu se vlastně divit? Každý to tak dělá, pokud není supevelmocí. A musí sedět na vícero židlích. I když – Erdogan sedí vlastně jen na jedné židli a to je turecká židle.
No a konec konců konec zřejmě bud logický. Do EU Turecko ani přes dlouhodobé sliby – nebyly však míněny vážně, jen pro udržení vlivu na Turecko -A tak Turecko se vydá nejspíš opačnou cestou. A je k tomu i západem tlačeno, protože členství v NATO je maximu, čeho se může Turecku dostat od západu. Turecko půjde tou cestou, která mu umožní rozvoj, pokud na – prý – 90% vyhraje Erdogan. POkud vyhraje “opozice” půjde p to. že se Turecko vloží do bojů proti Rusku.
Taže věřme, že Turci dopadnou lépe než my a v jejich čele zůstane ten, kdo chce skutečně nezávislé Turecko.

Milan ze Zahrady Čech
23. 5. 2023 22:55

To sice nepředělá, ale fakt je, že Rusko, na rozdíl od záchodu, ví, kdy Receptovi židli přidržet, a kdy a jak ji, když moc zlobí, pod ním drobet rozkvrdlat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Spam vlasta
24. 5. 2023 00:12

Jak už tady někdo píše o židli, je to turecká židle a sedí na ní turek a je to tak správně ! Amíci radši sedí na rakvi a že už jich po světě rozhodili víc než dost !

Luboš
24. 5. 2023 01:18
Odpovědět  Spam vlasta

A ještě jich bude než ta jejich ( nadvláda ) skončí.

Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2023 13:26
Odpovědět  Spam vlasta

Není. Je to evropská židle a sedí na ní Turek.
Turci židle neměli. Dřepěli na bulanech.

unor 2022
24. 5. 2023 08:06

Jezdit nakupovat do Polska je z Turecka prece jen daleko. Tak se nakupuje v Turecku a pro Turecko.

aamater
24. 5. 2023 17:47

Tak potom tomu nerozumiem prečo Turecko ešte trpí okupantov z USA na svojom území? prečo ponecháva teroristickú organizáciu NATO na svojom území? To Turecko nie je suverénny štát?