politika

Erb Černé Hory na neexistující bráně „paláce Putina“ … Kdepak udělali soudruzi z USA chybu?

Ve „vyšetřování“ Navalného na neexistující 3D bráně “paláce Putina” – je erb Černé Hory, a ne ruský dvouhlavý orel. Dělali grafiku zahraniční návrháři?

Není pochyb o tom, že celé toto „palácové vyšetřování“ je jen součástí jednoho velkého plánu. Který zahrnuje „otravu berlínského pacienta“, jeho návrat do Ruska a předvídatelné zatčení. 

Vše je rozehráno jako podle not, bez sebemenší chyby. Žádná improvizace – pouze skladatelův záměr.

Ale bez ohledu na to, jak je skladatel zkušený a talentovaný, může také dělat chyby, zvláště pokud není příliš obeznámen s ruskou mentalitou, zvláštnostmi života, humorem a dokonce ani se státními symboly. 

A také – pokud má takové nešikovné a neznalé konzultanty jako Alexej Navalnyj. 

Co budeme mít v paláci? … udělejme vše pro to, aby to bylo „drahé, bohaté, okázalé“, co nejvíce pozlacení, štukování, dekorací a další. No prostě, aby byl palác palácem jako v historických filmech.

A počítačová grafika nyní dokáže zázraky. 

Nacpali tam všechno, co mohli. S velkou láskou. Je více než jisté, že se v průběhu času začnou v sociálních sítích objevovat informace, odkud vše pochází. Pečliví lidé začnou hledat podobné interiéry ze skutečných historických paláců a budou je nahrávat na web. 

To všechno mírně upravili, sestavili a vložili do “upřímného” hlasu „berlínského pacienta“, který je „šokován“ nepředstavitelným luxusem – a film je připraven. 

Velký přešlap je samozřejmě erb nad bránou. Programátor ze San Franciska nerozumí tomu, co je tam za
«two head eagle». Vybral ty nejkrásnější obrázky z Google a jeden dal na bránu. 

Hlavní věc je, aby to bylo co nejkrásnější. A rozhodně se nehledí na malé detaily. Jaký je rozdíl, jestli je na orlově hrudi lev nebo Jiří Vítězný? A kolik má korun? Hlavní věc je, že orel má dvě hlavy. 

A ve výsledku je na neexistující bráně “paláce Putina” – erb Černé Hory. 

https://bit.ly/3cpBl4F
https://bit.ly/3ckEiDM

sdílet na