politika

Dva vojáci Bundeswehru plánovali vyhodit do povětří Krymský most

Dva němečtí vojáci Bundeswehru ukradli vybavení z kasáren ve Šlesvicku-Holštýnsku a plánovali vyhodit do povětří Krymský most v Rusku.

Informuje o tom RedaktionsNetzwerk Deutschland.

Telefony vojáků byly odposlouchávány, takže plán byl odhalen. Němci na mobilním zařízení diskutovali o speciálním vybavení, které bylo potřeba ke zničení obrovského mostu.

Pachatelé byli okamžitě zatčeni.

Později se ukázalo, že prokuratura v Kielu vyšetřuje skupinu vojáků. Útočníci opakovaně kradli speciální vybavení ve federálních zařízeních, čtyři z nich byli ve vojenské službě. 

Je upřesněno, že všichni jsou neonacisté.

Hovoříme o skupině aktivních i vysloužilých vojáků Bundeswehru, proti kterým je vedeno několik trestních řízení za krádeže zbraní a vytvoření zločinecké skupiny pro účast na nepřátelských akcích v zahraničí.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3uy0u5t

sdíletj na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
8. 7. 2022 01:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Připomnělo mi to Báchorky od B. Němcové. Jak tam měl ten sedlák hloupou ženu a chtěl ji ohnout přes koleno, ale pak výprask odložil, že když najde někoho ještě hloupějšího než je ona, tak ji nenaplácá. A našel. Zemi Boženka neuvádí, ale mluvilo se tam německy. A to mi připomíná tyhle exoty. To jako mysleli, že se jim vejdou výbušniny na ten kolos do ruksaku a že ho hlídají mužici s holemi a prakem? U těch jejich diskuzích bych chtěl být. A tohle chce bojovat s Federací?

Unter
8. 7. 2022 05:39

Asi zrovna čtou „Hodinu mrtvých očí“.

Ladislav
8. 7. 2022 06:33
Odpovědět  Unter

Spíš číst neumí!

Lubek
8. 7. 2022 09:01

Ak sa to skutočne stalo, nemohli to byť vojaci znalí problematiky a naviac, znalí pomerov na konkrétnom mieste. Skôr konzumenti Hollyyúúdových filmov, (…nemecké nie sú o nič lepšie), alebo počítačových hier. Alebo rozohraná spravodajská “hra” na znervóznenie Rusov. Boli už dáke články s vyjadreniami ukrajinských generálov, že keď dostanú rakety potrebného doletu, zútočia na Krymský most.
Filan sa v jednej Pálenici zabával, ako americký špión v Rusku pil, hral na garmošku, tancoval, aby presvedčil ľudí, že je pravý Rus. Keď mu neverili a neverili, vzdal to a pýtal sa, ako na to prišli, že je američan. “Lebo si černoch.”

8. 7. 2022 11:33
Odpovědět  Lubek

Hm… Měl jim říct: “No a? Pojďte se mnou a ukážu vám bílýho taiwance.”

Josef
8. 7. 2022 09:48

Měli by je poslat na “SAFARI” na Ukrajinu. Jestli jsou výsledkem náborové akce, tak za to může von Leino. A když se bude hodnotit zabezpečení německých muničáků ve světle jejich inteligence. No mají se skopčáci na co těšit až tam příjde elita arabských teroristů.

Pavel
8. 7. 2022 08:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Tento západní svět se dostal do stavu nejvyšší degenerace. Tady musí přijít radikální řez a celá ta sebranka plutokratických grázlů by měla zmizet z řídících funkcí v jednotlivých zemích a uniích. V rukou to má občanstvo, pokud ale nic nechápe, bude zde na západě vymalováno, já si dokonce myslím, že již je.

Markýza
8. 7. 2022 08:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Uršule, Uršule, tohle je taky tvoje práce a dobře ti tak. Já bych se nečílila, přátelé – lepší německý blb, než německý fanatik.
Takže díky, Uršule!

8. 7. 2022 11:35
Odpovědět  Markýza

Nojo, ale tihle exoti byli jak vidno dva v jednom.

Markýza
8. 7. 2022 14:03

Taky pravda………

janle57
8. 7. 2022 12:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Měli to ti blázni zkusit, pak by ovšem bylo SS reichsführerin Lejnové pěkně horko,
asi měli ve svých předcích někoho,kdo prodělal ozdravný pobyt u Stalingradu
a posléze byl umístěn na zdravý polární vzduch někam na Kamčatku.

Vladimír
8. 7. 2022 13:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Blbý a blbější nácek na cestě do Ruska, to by byl pěkný film..! :-)))

Markýza
8. 7. 2022 14:15
Odpovědět  Vladimír

Nebo Svéráz národního odlovu