Držme palce Pirátům. Rozvrátí Fialovu vládu na to tata

Možná se mýlím. Ale je dobré si v představě o budoucí Fialové vládě dát před sebe fotografii fanatického undergroundového bojovníka Antify Ivana Bartoše, vyhodnotit si všechny možné výroky pirátských představitelů v posledních čtyřech měsících. A přidat k tomu doslova třídní boj téhož Bartoše proti těm, kteří byli mnohem úspěšnější ve volbách, ač podle Pirátů to měli být právě oni.

Piráti mají zcela mylnou představu, že za jejich neúspěch může tu Babiš tu STAN, jehož stoupenci kandidáty Pirátů vykroužkovali.

Omyl. 60% voličů nevolilo nově nastupující koalici, ale jen 40 %.

Ale pomohl dokonalý fígl Rychetského, který ovšem navrhl europoslanec za STAN Stanislav Polčák a strany celé budoucí vládní koalice nenechali propadnout ani jeden hlas.

Jiná situace ovšem byla u předvolebních koalic.

Piráti se v průběhu volební kampaně stali doslova nejnenáviděnější politickou skupinou, a to nejen u těch, kteří koalici SPOLU a Pirstan nevolili, ale i mezi těmi, kteří dnešní vládní koalici volili. Co názor, to politický kretenismus. Transgender… miluji Vás, jste krásní… Pojďme souložit… Vláda členské země EU může být většinově přehlasována v EU atd…

Dnes se Piráti přeměnili doslova v lítou smečku, která trhá kolem sebe jak může a zdá se, že jim dochází zásoby trávy. Mindráky a z toho narůstající agrese, která se bude stupňovat postupem času, bude zbývajícím členům vládní koalice, ubírat ne trpělivosti…

A protože bude zle po všech stránkách, po ekonomické, zdravotní, zahraniční, bude stačit malý impuls, například emotivní demise Bartoše a spol. a tato vládní koalice, která v této fázi má luxusních 108 mandátů, čili vtipně přesně tolik jako kdysi Nečasova se může rozpadnout jako domeček z karet.

Takže soudruzi Piráti, drahá ANTIFO. Do boje! Nepřátel se nelekejte a na množství nehleďte.

Jiří Vyvadil
Vaše věc
https://bit.ly/3bM712C

sdíletj na