Drancování Evropy

– Evropská energetika je zcela závislá na drahých externích dodávkách, to táhne ekonomiku ke dnu bez ohledu na vládní rozhodnutí;

– Evropský průmysl, zejména německý, se stal nerentabilním a trpí ztrátami (mnozí se stěhují do USA); nad vodou ho drží jen půjčky od bank, které jsou samy silně zadlužené;

– evropská sociální sféra je ořezávána a bude doražena velkým kapitálem (dnešní nepokoje budou vypadat jako procházka a inflace a nezaměstnanost se dostanou na úroveň 30. let);

– evropské zbraně se pálí v peci speciální operace na Ukrajině. V NATO Evropu Američané používají jako lidský a teritoriální zdroj (ty země, které včas neutečou z Aliance, budou posílat své lidi umírat – jako potravu pro děla pod ruské rakety);

– evropská populace rychle vymírá: demografická díra, kterou zakrývají migranti, ve skutečnosti ukončuje evropské národy jako významný fenomén na západním poloostrově Eurasie;

– ty z evropských zemí, které to všechno pochopí a pokusí se o útěk, začnou vyskakovat z Evropské unie jako některé republiky ze SSSR, ale na rozdíl od SSSR se je Brusel pokusí udržet silou – budou to brutální policejní a NATOvské útoky;

– a nakonec – v případě výměny jaderných úderů budou prvními cíli ruských jaderných zbraní evropská města, která jsou mnohem hůře chráněna protiraketovou obranou NATO než města Spojených států amerických.

Nejdůležitější ale je, že to vše proběhne za účasti a přímé podpory Spojených států, které tento proces drží ve svých houževnatých prackách – Američané budou poplácávat všechny ty scholze-macrony po zádech a pomalu je zavedou do propasti .

Spojené státy si uvědomily, že v novém světovém řádu nastoleném Ruskem a Čínou je jejich jediná šance jak přežít jako jedno z mocenských center ve drancování Evropy. Stejně jako Evropa sama kdysi přežila zničením Byzance a ukradením jejích materiálních hodnot, tak totéž nyní dělají Spojené státy s Evropou. 

Ještě jeden postřeh. 

Při slavnostním předávání pověřovacích listin v Kremlu byl markantní rozdíl ve výrazu obličeje velvyslanců ze západních a nezápadních zemí. Tváře západních velvyslanců jsou prázdné a arogantní, zatímco ty Asiatů, Afričanů, Syřanů jsou bystré, zdvořilé, pozorně naslouchající Putinovi. 

Není to o konkrétních lidech, ale o způsobu uvažování – Západ ve své domýšlivosti nevidí svůj zánik, zatímco ti ostatní vše chápou a čekají.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://russkiy-malchik.livejo…

sdíletj na

3.7 17 hlasy
Ohodnotit příspěvek
34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jaris
7. 4. 2023 03:44

Budu asi cynicka, ale Evropa si tenhle marast zaslouzi. Nejenze zapadni evropske zeme kolonizovaly a sproste vykradaly po staleti jine staty, navic zotrocovaly lidi ve svych koloniich. Evropa zpychla z blahobytu.To se jim to zilo na vysoke noze z kradeneho bohatstvi! Vychodni Evropa sice zadne kolonie nemela, ale nakonec se pridala na spatnou stranu a podporovala ty nejvetsi gangstery USA. Vytvorila si imaginarniho nepritele z Ruska a pridala se do teroristicke organizace NATO. Zacala na nej zasilat hromy blesky s nespocetnymi sankcemi. Ty se Evrope vratily jako bumerang primo do ksichtu. Evropani zacali razit stupidni zelenou agendu, zacali vyzdvihovat slaboduchou zaskolacku Gretu na podstavec zachrany sveta. Zlikvidovali si atomove elektrarny a zamerili se na likvidaci tezby ohavneho uhli, pricemz ho pokoutne dovazeli az z Australie.
Nejvetsim husarskym kouskem vitezstvi vsak bylo, ze odmitli Rusku dodavky ropy, plynu a dalsich surovin, ze pry se da zit i bez nich. No jak vidim, tak ne. Fabriky zaviraji nebo se stehujou do Asie kvuli velkym nakladum vyroby. Tech problemu, co si Evropa diky sve tuposti vytvari je daleko vic. Holt to jsou evropsti furianti, kteri naivne tvrdi, ze se bez RF lehce obejdou.

PS – radeji jsme si koupili rychle nemeckou pracku Miele, protoze to vypada, ze v budoucnu budou helmuti ze sajrajtu vyrabet akorat valchy do necek.

Pavel z Moravy
7. 4. 2023 09:46
Odpovědět  Jaris

Jaris, lépe to říci nejde.

Autor
7. 4. 2023 20:49
Odpovědět  Jaris
  1. Samy USA nemohou obnovit svoje hospodářství,protože se jim hroutí celá infrastruktura. Poslední dobou se zintenzivnily případy vykolejení vlaků, velkých nehod v podnicích, ono ta bylo i před tím, ale teď to dosahuje “vrcholu”
  2. Vydrancováním Evropy si nepomohou ani náhodou. Všechno vytáhnuté se hned promění v – brak – díky finanční krizi
  3. bez zboží není ani služeb, ani bankovních operací v dosavadním rozsahu nebo ve kterém by to potřebovali
  4. Zničením Evropy oslabí citelně svou pozici (i vojensky) ve světě, kdo bude brát v úvahu názor kolonie a “muzea”?
  5. Většina těch fabrik má za akcionáře (aspoň co jsem “viděl”) právě Američany a Anglány. Jak jsem uvedl, jak budou dopravovat surovny a zboží? Bez problémů?
  6. Pro výrobu potřebujete dvě zásadní podmínky – zkušené pracovníky ve výrobě i výzkumu – a potřebujete obrovský trh to v případě USA, aby to pro ně mělo smysl. Ostatně nedávno jsem zde uvěřejnil překlad, kde se mluvilo o tom, že mají potíže i se základem obnovy – betonem.

Ne všechny “předpovědi” se splní, ale ty které ano, jsou založené na základních faktech, podobných, jako jsem vyjmenoval.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JKkklkkkkk
10. 4. 2023 13:20
Odpovědět  Peter 008

Zona $ zustane v Evrope. Ta bude vyrabet realie, ktere budou USaci nakupovat za natistene papirky.

sergej
9. 4. 2023 17:15
Odpovědět  Jaris

Ten napráškovaný feťák úpící hlady ale hodlá do pekla vzít sebou všechny, “samaritán.

JKkklkkkkk
10. 4. 2023 13:18
Odpovědět  Jaris

To nejsou furianti jak pisete, to je hluboke nepochopeni. Vsechny vlady jsou zrizene tak, aby byly 100 % ovladany Zidy v Londyne. Proto i jejich rozhodnuti sice muzete kritizovat, ale rizene zlo sidli v Londyne. Tak je to uz po staleti.Ted maji vlady za ukol znicit Evropu, aby zchudla, stala se rozvojovou zonou, kupujici drahe suroviny z USA. Bude odbytistem US sracek a prejimat vsechna kretenstvi odtud.
Brzy i u nas:
https://www.youtube.com/watch?v=vYT429JJ1rs&t=2s

Milan ze Zahrady Čech
7. 4. 2023 06:55

Není co dodat.

Eva
7. 4. 2023 09:29

Tohle všechno už přece dávno víme!
Ale jedeme dál ze strmých skal.
A teď už samospádem!!!

Pijack
7. 4. 2023 09:32

Autor originálu ještě zapomněl na jeden významný fakt, který vede Evropu do bídy. Tím faktem jsou mocenské elity, jejichž intelekt silně upadá do bezvýznamnosti. Za posledních 30 let sledujeme duševní vyprázdněnost politiků. Je to dáno jejich vzděláním v systému, který akcentuje průjmové tzv. “humanitní” vědy a přírodní vědy silně upozaďuje. Pak z těchto systémů přijdou předurčené “elity” do reálného světa politiky a neumí se v něm orientovat. Uvažování a myšlení těchto elit už můžeme sledovat živě z Bruselských institucí.
Chápu, že autor byl pravděpodobně Rus, takže neposuzuje problém ubohého politikaření tak jako my v Evropě. Vzdělávání na Ruských fakultách má vysokou tradiční úroveň. V zemi, jako je Rusko nemění studijní osnovy jako ponožky do bot podle zájmů ideologických neziskovek. Rusko tenhle pochybný progresivizmus nezná a máme dost indicií, že ho silně potírá, což vede k upevnění tradic a jeho obyvatelstvo tak nesklouzává do roviny Amerického primitivizmu…

Autor
7. 4. 2023 20:59
Odpovědět  Pijack

Možná byste se divil, jak to se školstvím v Rusku je. Není tam vše růžové a po dlouhou tam tón určovali liberálové. Ano, teď loni vyhlásili změny, ale ty se projeví až s odstupem tak 5 – 10 let. To, že tam jsou mladí, kteří dokáží přemýšlet, je kromě jiného také výsledkem toho, že tam si “matérsky” vydávali např. učebnice pro školy z doby Sovětského svazu a zvláště z doby “stalinismu”. Čili to byla iniciativa a vůle samotných rodičů, kteří třeba i svým dětem raději pouštěli dětské flmy a siály z té “prokleté doby”, než aby je jen tak nechali pod vlivem “našich západních” multi kulti filmů a seriálů, později je mohli k tomu pustit, ale jejich dětiuž měli v sobě “očkování”. Ti mladí, kteří měli štěstí na takové rodiče mají mnohem vyšší pravděpodobnost, že se budou věnovat tomu, čemu chtějí a na vysoké úrovni a navíc se pravděpodobněji stanou přirozenými lídry.
I ta generace, která je tak mezi 30-55 lety vlastně vyrostla “navzdory systému”, který máme i u nás.

JKkklkkkkk
10. 4. 2023 13:29
Odpovědět  Peter 008

Skolstvi znicili zradci Ruska, uplaceni poskoci zapadu. Prepisovali i ucebnice dejin, vsechna vitezstvi tam byla jen kratce popsana nebo vubec ne, Stalingradska bitva byla pro ne fuj a tak tam nebyla. Protlacovali i LGBT. Tu pakaz na ministerstvu osvety uz odstranili na zaklade prokazani trestne korupce, ktera v Rusku vsude kvete. Za Stalina by je rozstrileli.
Westernizace skolstvi byla leta podporovana. Az ted si Rusove uvedomili nebezpeci. Chces-li narod znicit, prevychovej mladez!

Gales
7. 4. 2023 10:03

Jak ještě víc zdecimovat německej průmysl a náš s ním? Jednoduše.Vyřadit jaderku temelín z provozu

Vaska
7. 4. 2023 16:38
Odpovědět  Gales

to brzo bude – chtěj zase kupovat palivo od westinghausu

Gales
7. 4. 2023 17:03
Odpovědět  Vaska

Zatím mají zásoby asi na čtyři roky.

Autor
7. 4. 2023 21:01
Odpovědět  Vaska

Westinghaus už neví, co to je jaderné palivo, protože se celý rok věnoval nákupu vlašských ořechů a vyloupává z nich jádra! 🙂 🙂 🙂

Oy Vey
7. 4. 2023 21:47
Odpovědět  Gales

magor Habeck už na tom pracuje.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ijn
7. 4. 2023 10:44

Většina EU politiků je vydíraná a BIS zná rozsah jejich “odklánění” veřejných prostředků do svých kont a zlatých cihel či plíšků!!!

Např. v r. 2002 zatopení Prahy vyneslo jistým činitelům obrovské odměny za vyčerpání vody z Metra, které bylo zatopeno skokovým odpouštěním vltavské kaskády na příkaz BRS 17.8.2002. SNĚMOVNÍ TISK 282 dokládá hlavní příčinu: obrovská nekompetence rozhodujících vládních činitelů,……dones jsme se nepoučili,……. vládnou nám pořád hůře a škodlivěji,….a na tom je založeno USA vydírání,…MO nakoupilo Pandury o 60 mil. Kč/kus dráže než Portugalsko,

Kolik se ztratí z ČR každý den miliard Kč za podvodné jednání energetiků???

ijn
7. 4. 2023 10:51
Odpovědět  ijn

podvodní energetici jsou pokryti vládou, a slepou i zaplacenou justicí!!! Kolik berou soudci za zproštění? 10 mil.Kč/rok, hrozí-li 10 let, tak podezřelý pachatel musí složit 100 mega Kč nebo Au-cihličky!!! Příčinou úpadku jsou podvodníci + justice, politická moc=politici!!!

Vanja
7. 4. 2023 11:37

Je tu mnoho činitelů, které způsobují drancování Evropy:

  1. Hříchy a zvrácenosti, rozšířené v Evropě
  2. Slepá poslušnost ETvropy vůči USA, Británii a NATO
  3. Rozbít fašistickou totalitu Evropské unie nelze jinak než vydrancováním a zbídačením národů Evropy
  4. Obrovský nárust protiruského fašismu nelze likvidovat jinak, než odzbrojením Evroopy, likvidací fašistů v jejím čele, rozdělením Evropy na původní národní státy a neutralůizací celé Evropy
Veny232
7. 4. 2023 15:40

Je to tak jen slepý to nevidí…

aamater
7. 4. 2023 18:24

Ale dáva EU tomu Rusku čo preto, že? Ha, ha, ha … Ruská ekonomika sa drží a tá EU pomaličky, ale zato istotne upadá. A ak to takto pôjde ďalej tak ju nič nezachráni. V USA sa spustil bankrot bánk a už sa to dostalo aj do samotnej EU. Tu je vidieť ako tie sankcie ničia RF. Putin musí byť zatiaľ ozaj spokojný. Teraz mu dokonca pomohli aj bývalí priatelia darebáckeho štátu USA z Saudskej Arábie. Tým, že znížili sami ťažbu ropy pomáhajú RF!!! Tá momentálne vyváža drahú ropu na vlastných tankeroch, čo debilov z USA rozpálilo do červena. Ale aj tak si nevedia a nemôžu pomôcť!!! Putin si mastí kapsy!!!

Pavel z Moravy
7. 4. 2023 20:12
Odpovědět  aamater

Alespoň já jsem téměř přesvědčený, že Evropa je připravena na odpis. Možná to trochu více ustojí západ, ale my jsme hotoví. I tak vše ukazuje na to, že současné evropské hodnoty liberálů, nemusím asi vypisovat budou to jediné co tady zbude. Musíme pochopit, že předtím byla Evropa prakticky nejbohatší kontinent na planetě a to globálním grázlům nevyhovovalo, bylo zapotřebí s tím něco udělat. A rozežranci jako tady, jsou dobře tvární, to oni všichni ti prediktoři, Švábové, Šorošové a jejich obslužná banda vědí. Podle mne likvidace Evropy byl první cíl při zavádění NWO. Se zdejšími mladými vytuněnými generacemi, které dostávají tu správnou učební výuku to jde lehce. Pro ně je právě gender, změna pohlaví a jiné větší prioritou než rodina, práce a spolupráce mezi lidmi, přátelství a mír. Takto to na mne působí i když se to nedá zevšeobecňovat. Ale těch mladých chycených do této pasti je mnoho. Tyto skupiny jsou a budou i jejich věrní voliči. Jediná změna se může udát, pokud to tady úplně klekne a ti vládnoucí nebudou schopni uspokojit potřeby těchto mladých.

Jaris
8. 4. 2023 04:13
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle, problem vidim v tom, ze se Evropa dostala do drapu zidochazarum a sionistum. Nestalo se to hned, trvalo to staleti a nasi predkove nas pred zidy varovali. Proste Evropanum prerostli pres hlavu a kormidlo vyvoje vedou za svymi zajmy. jejich cilem je ovladnout cely svet. My jim, bohuzel, neustale ustupujeme pod karabacem zvanym holocaust a antisemitismus.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JKkklkkkkk
10. 4. 2023 17:47
Odpovědět  aamater

Chazari presto zaridili, ze Rubl vuci € a $ ztraci! To je neuveritelne! Natisknute papiry maji vetsi hodnotu jak Rubl!

vladimir pjakin
9. 4. 2023 15:07

https://www.e15.cz/byznys/burzy-a-trhy/nemecke-firmy-z-indexu-dax-si-udrzely-temer-rekordni-zisky-1396616

Porad jen lzou, pry je nemecko nyni rekordne bohate, tomu neverim !!

vladimir pjakin
9. 4. 2023 15:08

Ve skutecnosti Eu ted konci ekonomicky, uz zde nic nevznikne, jen dluhy !!!

vladimir pjakin
9. 4. 2023 15:09

Budoucnost patri nvym centrum hl v sfrice a asii, to vi kazdy.

sergej
9. 4. 2023 17:13

Jistě očividné a jen pindosfilové jsou ranění slepotou a aspeni kdoví jak “ošetření.
/drancovani-evropy/
…Nejdůležitější ale je, že to vše proběhne za účasti a upřímné podpory Spojených států.

JKkklkkkkk
10. 4. 2023 13:08

Protoze se spousta zemi uz drancovat neda, musi USA tyhle drive nakradene penize si nejak nahradit. Budou drancovat Evropu a jejich loutky ve vladach ani neceknou. Ovcani budou chrapat dokud budou mit co zrat a co chlastat a koho osoulozit.

PENNYS
10. 4. 2023 15:00
Odpovědět  JKkklkkkkk

Kterou, osouložit????Už není, co osouložit, anku dlanovic?
Tady už, suuudruHownia zo západu do=BALI CELOU zeměkouli!

Pavel K
10. 4. 2023 17:02
Odpovědět  PENNYS

Ale má to zase výhody, je to zadármóó!! A když máš problémy s dechem a nemůžeš ho dohnat tak mu nadběhneš. 🙄🙄🤦‍♂️🤦‍♂️🤣🤣🤣🤣🙋‍♂️

JKkklkkkkk
10. 4. 2023 17:40

Podle Protiproudu pozadal pisemne sef Porsche o moznost vyrabet Skoda modely v Rusku v byvalych zavodech VW. Koncern VW jako druha cast VW Porsche pry o nicem nevi. Nedivim se, jsou to okupovani sraci, bojici se ceknout. Co je tedy na tom, dava to smysl? Dava. Smrdely nam montovny, ted nebudou ani ty a bude nezamestnanost. My budeme ti, kdo ztrati!
Vyroby kapitaliste premistuji tam, kde maji nizsi naklady, levne suroviny a nebudou omezovani ekologii, CO2 silenstvim, zastavenim vyroby spalovacich motoru a jinymi omezenimi a silenostmi EUhnie.
To vse ukazuje na Rusko jako na idealni misto pro vyrobu. Je jasne, ze to nebude jednoduche kvuli sankcim.
Cinane nevahali a zaplavuji rusky trh svymi autaky. Zapad fabriky zavrel, prodal za babku, ci se jich zbavil. Rusky trh ztratil.
Dnes je Rusko zaslibenym rajem pro vyrobce. Ohromny trh, levna a kvalifikovana pracovni sila a energie, dostatek levnych surovin vseho druhu. A zejmena ruska serioznost, respektovani zakonu a majetku, zadne ideologie v podnikani, zadne omezovani technologii spalovacich motoru, atd.
Jaka je alternativa v USA, kde zakony a smlouvy nejsou dodrzovany a prava se nedovolate. Nejsou zadnou alternativou. S tim mansaftem v USA chcete neco vybudovat?
https://www.youtube.com/watch?v=vYT429JJ1rs&t=2s

Ze na tu moznost zapadni degenerati prichazeji tak pomalu? Sef Porsche jim ukazal cestu!

JKkklkkkkk
11. 4. 2023 13:09

Pred nedavnem prolhana Lejnova v EU parlamentu s hrdosti a radostne oznamila, ze EUhnie uz zadne suroviny z Ruska nedovazi.
Ale dovazi!
Tekuty plyn z Ruska kupuje jako LNG z Ciny a ruskou ropu z Indie.Jeji import do Indie uz 30 x stoupnul. Pochopitelne vse s prirazkou a naklady za zkapalneni a dopravu lodemi. Drive teklo vse ekologicky rourou. Az dostanete ucet za energie vezte, ze je nakupuje EU na burze. Za proud platime x krat vic nez za jaky ho doma vyrobime. To je dusledek privatizace (rozkradeni) narodniho majetku zapadem. Byla to jedna z podminek vstupu do EU. Aby nas mohli neustale pak dojit a parazitovat na nas!

JKkklkkkkk
11. 4. 2023 13:17

Ekonomika BRICS je uz silnejsi jak ta zemi G7!