politika

Dopis do Evropy

Peoples of Europe! 

Občané Německa, Francie, Maďarska, Polska, České republiky, Řecka, Bulharska a dalších zemí! 

Všichni lidé dobré vůle, kteří nechtějí šílenství globální války, do níž se nás všechny snaží zatáhnout globalističtí gerontokraté jako Soros, Biden a Pelosi, kteří ztratili rozum! 

Jmenuji se Alexander Rogers. A jsem Rus. Ne ministr, ne úředník, ne propagandista pracující pro stát, ale nezávislý ekonomický expert. 

Přečtěte si tyto stránky, protože to je pravděpodobně jeden z nejdůležitějších textů ve vašem životě. 

2014 

Rusko nikdy nechtělo válku. A nechce ji ani teď. 

Putin snášel všechno to dovádění kyjevského režimu osm let. Dvakrát je přesvědčil, aby podepsali minské dohody – první a druhé. Podle kterých Donbas zůstal součástí Ukrajiny, ale jeho ruské obyvatelstvo získalo autonomii, pokud jde o právo mluvit svým rodným jazykem a zachovat svou kulturu. Plně v souladu s Evropskou chartou. 

A sama Ukrajina se zavázala zachovat neutrální status. Nebýt součástí Ruska, nestát se jeho vazalem – Rusko bylo s neutralitou Ukrajiny celkem spokojeno. 

Tou, která byla vložena do ústavy Ukrajiny v době jejího vzniku v roce 1991. A hrubě pošlapaná po ozbrojeném převratu v roce 2014, inspirovaném zvenčí, kterým byl svržen ústavní pořádek a přijal protiústavní novely zákonů, jež hovoří o „aspiracích na vstup do NATO“. 

Státní převrat byl proveden podle amerických příruček za americké peníze a opíral se o Sorosovy placené struktury a neonacistické skupiny živené americkými zpravodajskými službami. Přes deklarace evropské a demokratické orientace měl převrat výrazný neonacistický a protiruský charakter. S čímž obyvatelé jihovýchodní Ukrajiny, etničtí Rusové, nemohli souhlasit. 

Ve skutečnosti jsou tyto regiony jediné, které zůstaly věrné ústavě Ukrajiny a neuznávaly výsledky ozbrojeného převratu. Povstání v Oděse bylo brutálně potlačeno nacistickými bojovníky, došlo k masakru a upalování lidí zaživa. Na Krymu, Doněcku a Luhansku se podobné masakry plánovaly také, ale nepodařilo se je provést. 

Pak kyjevští spiklenci rozpoutali občanskou válku. Aby se zabránilo genocidě Rusů, bylo Rusko nuceno zasáhnout omezeným způsobem.

Ze Zelenského se snaží udělat demokrata, ale ten zakázal opoziční strany, uvěznil většinu opozičních politiků, novinářů, politologů a ekonomů a všechna média v zemi podřídil jedinému informačnímu centru, čímž vznikl státní monopol na informace. Toto je otevřená teroristická diktatura, která potlačuje a zabíjí všechny disidenty. 

2021 

Na konci roku 2021 se ruský prezident Vladimir Putin obrátil na kolektivní Západ s prohlášením o nepřípustnosti dalšího rozšiřování NATO na východ. Protože tím vznikají přímé a jednoznačné hrozby pro bezpečnost Ruské federace. 

Rusko znovu vyzvalo Západ (především Spojené státy), aby vyjednal kolektivní bezpečnost. Tyto návrhy byly ignorovány. 

2022 

Ani po zahájení SVO (speciální vojenské operace) Ruska na Ukrajině se ruské ministerstvo zahraničí nepřestalo snažit vyjednávat o míru. A v Istanbulu se obě strany na kompromisu prakticky dokázaly dohodnout. Ale pak Spojené státy a Velká Británie ve skutečnosti zakázaly svým kyjevským loutkám uzavřít mírovou smlouvu a dokonce i pokračovat v jednáních. 

Jako další důkaz naší mírumilovnosti Rusko nepoužilo všechny své ozbrojené síly (v počtu asi dvou milionů lidí) k úplné invazi na Ukrajinu, ale operuje s omezeným kontingentem, který byl donedávna menší než velikost ozbrojené síly Ukrajiny. A teprve nyní, po osmi měsících bojů, bude zvýšena. 

Jak opakovaně prohlásili Putin i Lavrov, Rusko je připraveno na jednání i dnes. Ale kyjevský režim si na příkaz svých pánů právně zakázal (což je naprosté šílenství) o míru vyjednávat. 

Pokračováním této zbytečné války jsou vinni výhradně Joe Biden a Boris Johnson (nyní i Liz Truss, která pokračuje v Johnsonově politice) a jejich vnitřní kruh. 

Tento vojenský konflikt není namířen ani tak proti Rusku, jako proti Evropě. Evropané byli donuceni přijmout obrovské množství sebevražedných sankcí (které americké firmy většinou nedodržují, místy dokonce zvyšující obchod s Ruskem) a které ničí ekonomiky evropských zemí. 

Dnes je evropská ekonomika na pokraji kolapsu. Zavádí se omezení teploty v domech a spotřeby teplé vody. Tarify za energie, ceny za plyn a elektřinu, za topení a teplou vodu se za poslední rok zvýšily o řády. Evropanům se dokonce nabízí, aby jedli kobylky a prali opakovaně použitelný toaletní papír (a kde na to vzít horkou vodu?). 

Ve Francii jsou obrovské problémy s benzinem – nejen že zdražuje, ale téměř neexistuje. Totéž brzy čeká i mnoho dalších evropských zemí. 

Dokonce i nejstarší hospoda ve Spojeném království je nyní zavřená. Přežila napoleonské války a nacistické bombardování, ale přežít vládu Borise Johnsona nedokázala. 

A co je nejhorší, továrny se zavírají. Vražda ekonomiky, pokles HDP, nezaměstnanost, chudoba. 

Děje se tak s cílem převést evropské výrobní závody do Spojených států. Otevřeně o tom píší Wall Street Journal a Bloomberg, a to i bez skrývání.

Ursula von der Leyen, Josep Borrell, Annalena Berbock, Robert Habek a mnozí další jsou zrádci Evropy. 

Rusové nepotřebují ruiny Evropy, Rusové potřebují spolehlivé partnery a solventní trhy. Zničení Evropy je nutné pouze pro Spojené státy, které rychle ztrácejí zbytky své bývalé síly a snaží se zachránit požíráním zemí EU. USA dokonce vyhodily do povětří Nord Streams ze strachu, že by se Evropa mohla dohodnout s Ruskem. Protože protiválečná shromáždění s podobnými požadavky se již konají po celé Evropě. 

Rusko má plyn, ropu, teplo, jadernou energii. Vytvořili jsme jaderný reaktor nové generace BN-800, založený na rychlých neutronech, který může celé planetě poskytovat levnou a bezpečnou elektřinu na několik tisíc let dopředu. Máme ještě pokročilejší vývoj. 

USA nemají nic. Až na ten šíleně obrovský dluh. Jsou na mizině. Spojené státy se zoufale snaží vyjednat dodávky energie s Íránem, Saúdskou Arábií a Venezuelou, ale všechny tyto země je odmítají. OPEC+ od listopadu snižuje těžbu o 2 miliony barelů denně. Americké strategické zásoby ropy jsou na nejnižší úrovni od roku 1940. A stále je rychle dočerpávají. 

Rusko může (a je připraveno) zachránit Evropu. USA nemohou (a nechtějí). To není propaganda. To je realita, která je zřejmá každému zdravému člověku. 

Vyjděte do ulic. Požadujte rezignaci loutkových proamerických vlád a zvolení svých. Požadujte ukončení podpory neonacistického režimu v Kyjevě. Požadujte nezávislost svých zemí na Spojených státech. Požadujte přátelství s Ruskem. Rusové nepotřebují vaši podřízenost, Rusové potřebují vaši ochotu budovat společnou budoucnost. 

Jak řekl Putin před 15 lety, „Evropa od Lisabonu po Vladivostok“. V pravoslaví existuje pojem katolicity. Číňané mají koncept společného osudu. Společně vytváříme koncept katolicity společného osudu. Jak zpívali velcí Beatles, všichni žijeme ve žluté ponorce. Svět má společný osud. 

V případě potřeby vytvořte novou skupinu. International Peace Party (v případě potřeby mohu pomoci i se sepsáním jejího programu). 

Jedině svobodné národy mohou zachránit svět před globální válkou, do které se ho Soros, Schwab a Biden (a ti za nimi) snaží zatáhnout. 

Nikomu nevydávám ultimáta (jsem prostý člověk, nemám armády ani pravomoci). Dávám vám všem na výběr. 

Dnes mě (a dalším Rusům) můžete věřit. Nebo za šest měsíců ti z vás, kteří přežijí chlad, hlad a temnou zimu, budou hořce litovat, že jste mi nevěřili. 

Volba je vždy na vás.

https://alexandr-rogers.livejournal.com/1609615.html?utm_source=3userpost

Vystavil Vlabi
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2022/10/dopis-do-evropy.html#more

sdíletj na

22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Lekno
14. 10. 2022 22:13

pre niektorych (WEF) nie je velky rozdiel medzi “umriet na vacci” a “zmrznut”, hlavne ked sa ma elita squelle a na zimu si mozu, osobnym triskacom, odskocit do vyhriatych letovisk

Albi
14. 10. 2022 22:28
Odpovědět  Lekno

Tak tak, to známe. Všichni jsme si rovni, ale někteří rovnější.

Pan Tau.
14. 10. 2022 22:53
Odpovědět  Lekno

Ona začne honba na škodnou.
comment image

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
15. 10. 2022 09:07
Odpovědět  Pan Tau.

🤣 🤣 🤣 🤣 👍 👍

Gales
15. 10. 2022 09:52
Odpovědět  Pan Tau.

Zlatí komunisti.

David
16. 10. 2022 20:41
Odpovědět  Gales

To je zase druhý extrém. Asi by nikdo z nás nechtěl žít v padesátých letech.

me2d44
15. 10. 2022 11:17
Odpovědět  Pan Tau.

V první řadě bych začal asi politickými neziskovkami, pokračoval bych “madam deset svetrů” a jejími kolegy z posralnecky ve sněmovně, a tím “signalizátorem”, co na nás při projevech mává rukama, jak je všechno v pořádku. Banky (nezdaněné) se pakují na úrocích, nadnárodní společnosti (s daňovými úlevami) vyvážejí ročně miliardy, vláda cpe další miliardy na Ukrajinu, ale aby se to zamázlo, vláda posune odchod do důchodu nad 65 let! (a to si v dobách Klause 80 mld z důchodového fondu “půjčili”). A pak že komunisti kradli (ovšem cpali to na hromadu, která byla rozkradena až po “plyšáku”)!

Aragonit
14. 10. 2022 23:32

No niektorí sa už poberajú do teplých krajín tušiac k čomu príde. Samozrejme niet inej cesty všetci odísť do teplých krajín nemôžeme ako to robia na jeseň lastovičky. Pád vlád posluhujúcich páničkom v USA je nevyhnutný pre naše prežitie vôbec. Tak že 28. 10. sa zvoláva demonštrácia do Košíc možno dúfať že sa tam ľudia zúčastnia vo veľkom počte. Slovensko potrebuje niekoho takého ako je Orbán. Doba dozrela k zásadnej zmene. S autorom článku možno len súhlasiť. Chceme mier a nie vojnu. Chceme ľudskejší svet a nie páničkom organizované ekonomické katastrofy, pandémie, hladomory pohromy a vojny
https://aragonit11.blogspot.com/2022/07/zelenskemu-volali-z-domu-zo-slonoviny-v.html

Buchtík
15. 10. 2022 00:25
Odpovědět  Aragonit

Třeba tady pan Ľupták, že?
https://www.youtube.com/watch?v=IdxcAyH2fNg
Ten radí využít jako bezpečný přístav před jadernou válkou ostrov Mauritius, kde už se sám pomalu, ale jistě, zabydluje.
A pro ty chudší z nás, kteří nemají prostředky na Maurtius, doporučuje alespoň Řecko. 🙂
Dobrých rad není nikdy dost!

Administrátor
P.A.Semi
15. 10. 2022 12:02
Odpovědět  Aragonit

Ta stránka na Aragonit – rozdělujte to na menší stránky !

Takhle to je vražda na web-browser – ve starším Firefox jsem to naštěstí včas zavřel, než by zkolaboval, v Brave se to sice otevřelo, ale vyžaduje to 760 Mb paměti… Uložit to v Brave nejde, píše “Out of memory”…

Nemůžete tam mít na jedné stránce tolik obrázků a videí za čtvrt roku najednou, nebo musí být maličké náhledy a otevírat větší až na požádání…

Z technického hlediska to je sobecké, brutální…!

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Buchtík
15. 10. 2022 12:13
Odpovědět  P.A.Semi

To není technicky sobecké a brutální, to je prostě normálně debilní 😀
Aragonit tu stránku odkazuje a tím pádem i udržuje a doplňuje dlouhé roky, pamatuji ho (a tu stránku) už někdy z roku 2014, když diskutoval na ac24 a už tehdy to bylo narostlý do rozměrů, že se to načítalo “dvě hodiny”. Teď jsem to ani nezkoušel.

Jirka
16. 10. 2022 10:18
Odpovědět  Aragonit

Od té demonstrace si moc neslibujte. Vláda ji označí za proruské shromáždění a budete rádi, když tam provokatéři nic nevyvolají. U nás měli lidí koncem září možnost vládě dát najevo svoji nespokojenost. A jak to dopadlo ? Na Jihlavsku, kde mohli Vystrčila ( šéf Senátu) poslat k čertu, se 80% voličů ani neobtěžovalo k volbám přijít. A to se nemuseli bát nějakých sankcí, nebo policejní nakládačky.

Wojciechovsky
15. 10. 2022 07:31

Rusko válku nechce,ale vítězně ji ukončí,na tom vem záchodní amislouho jed 👍

Bozena K
15. 10. 2022 10:09

Souhlas…hezky napsané, bohužel Evropa na to neslyší a většina lidi zblbla, nevidí, neslyší, nepřemýšlí…

Pavel z Moravy
15. 10. 2022 10:24

Pane Alexandře, my starší to z většiny víme, ale nás starších, kteří mají ještě vše v hlavě srovnané ubývá. Mladé a střední generace zde na západě a bohužel i u nás ve střední Evropě jsou duševně vyprázdněné. Je to důsledek více jak třicetileté masáže jejich vědomí a není lehké tento stav změnit. Tito mladí chtějí žít na vysoké noze, bez toho, aby se sami přičinili. Kdyby Čína, Vietnam a další svoje zboží místo do Evropy přesměrovali jinam, to by jste viděli, jak by těmto rozmazleným frackům zmehlo. A bylo by po Šorošovině, Švábovině, Fialovině hned. A víte proč, protože by bylo po luxusu. Zatím jsou mámy, tátové, babičky a dědové tou správnou dojnou krávou pro tato rozežraná děcka. A těmto rozmazlencům jde pouze o materiálno, ne o lidské vztahy a slušnost. Takže za mne, děkuji za tuto výzvu, ale pochybuji, že je uskutečnitelná. To neznáte naše mladé generace.

Aleš
15. 10. 2022 10:51

ANO.

me2d44
15. 10. 2022 10:57

Já jen čekám, až si někdo ve vládě (ať už naší, nebo jinde ze západu – včetně USA) uvědomí, že ropné rafinerie jsou dimenzované na těžkou ropu – dodávalo ji Rusko, Saudská Arábie, Írán, Venezuela. Na ty americké frakované splašky ani rafinerie v USA nefungují. Dneska jsem po telefonu setřel jednu dívčinu, co mně – důchodci v pronájmu v paneláku – chtěla za každou cenu vnutit solár – mně, který pracoval 5 let ve firmě, která se dneska soláry živí – byla dotěrná, i štěnic se zbavíte rychleji!

me2d44
15. 10. 2022 11:04
Odpovědět  me2d44

Jen dodám: Majitelům solárních a větrných elektráren – mít tu moc – nastavím pravidla: 1) závazné množství dodané energie, 2) když překročí, tak bonus, když nedodá, tak penále 3) zrušit všechny smluvené dotace na greendeal, 4) je-li elektrárna na zemědělsky využitelné půdě, poplatek za zneužití půdy. Když spravedlnost, tak spravedlnost.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
15. 10. 2022 11:13
Odpovědět  me2d44

Bóže, chlape nešťastná – copak tady v tom gríndýlu jde někomu o spravedlnost? :-))

Stanislav
27. 10. 2022 21:01
Odpovědět  me2d44

Měl jsi se jí zeptat, jestli se holí v rozkroku a uvidíš, jak rychle s tím sekne.

Pavel z Moravy
15. 10. 2022 11:11

Již včera bylo asi přátelé na změnu pozdě, i když se tedy říká, že nikdy není pozdě.

David
16. 10. 2022 20:39

Ono když se nechce, tak je to horší, než když to nejde. Evropa a USA nechtějí a v tom je jádro problému.