politika

Dokonce i Čína si sundala rukavice: USA jsou „říší lží“

Určitě jste před pár dny viděli, když se americký ministr zahraničí Anthony Blinken na Twitteru pokusil o ošklivou manipulaci s nacistickým masakrem v Babin Yar (Ukrajina) v roce 1941 (Babin Yar byl nacistický tábor smrti pro Židy, Romy a ruské vězně a civilistů po dobu dvou let), že Rusové tuto skutečnost dosud tajili a nyní toho zneužívají. Uživatelé Twitteru Blinken rychle odhalili:

Tento tweet od Blinkena samozřejmě není náhoda, ale je to americký modus operandi. Vyprávění o studené válce postavili na manipulacích a financování médií v zahraničí, prostřednictvím kterých šířili svou propagandu (to, čemu říkají „podpora svobody slova“), a na manipulacích vybudovali svou hegemonii tři desetiletí po pádu železné opony. Na manipulacích a lžích stavěli „argumenty“ pro útok na Irák, Libyi, Sýrii… Dnes samozřejmě USA obviňují z manipulací ostatní a nejnověji začali Čínou. Čínské ministerstvo zahraničí jim nezůstalo nic dlužno a ve svém posledním prohlášení si sundalo rukavice a obvinilo USA, že jsou „říší lží“. Že si v USA myslí, že mohou zvítězit v informační válce, pokud budou produkovat dostatek lží.

překlad prohlášení :

Poznámky mluvčího ministerstva zahraničí ke zprávě amerického ministerstva zahraničí zaměřené na Čínu

2023-09-30 19:23

Otázka: Ministerstvo zahraničí USA vydalo 28. září zprávu, v níž tvrdí, že Čína investovala miliardy dolarů do celosvětového šíření dezinformací. Říká, že čínská „globální manipulace s informacemi“ není pouze věcí veřejné diplomacie – ale výzvou pro integritu globálního informačního prostoru, a pokud nebude bráněno, úsilí Pekingu by mohlo v budoucnu vést k prudkému omezení globální svobody projevu. . Jaká je reakce Číny?

Odpověď: Zpráva amerického ministerstva zahraničí je sama o sobě dezinformací, protože zkresluje fakta a pravdu. Ve skutečnosti jsou to USA, kdo vynalezl zbrojení globálního informačního prostoru. Příslušné centrum amerického ministerstva zahraničí, které zprávu vymyslelo, se zabývá propagandou a infiltrací ve jménu „globální angažovanosti“. Je zdrojem dezinformací a řídícím centrem „války vnímání“. Od operace Mockingbird, která podplácela a manipulovala sdělovací prostředky pro propagandistické účely v éře studené války, až po lahvičku s bílým práškem a zinscenované video „Bílých přileb“ uváděné jako důkaz vedení útočných válek v Iráku a Sýrii na začátku tohoto století, a pak k obrovské lži, která byla vytvořena k pošpinění čínské politiky Sin-ťiangu, fakta znovu a znovu prokázala, že USA jsou skrz naskrz „říší lží“.

Někteří v USA si mohou myslet, že mohou zvítězit v informační válce, pokud produkují dostatek lží. Ale lidé světa nejsou slepí. Bez ohledu na to, jak se USA snaží připevnit nálepku „dezinformace“ na jiné země, stále více lidí ve světě již vidělo ošklivý pokus USA udržet si svou nadvládu tím, že vetkávají lži do „císařových nových šatů“ a špiní ostatní.

6b.cz/h851

sdíletj na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ModrýKlokan
2. 10. 2023 22:35

SSA, City of London a celá KoZa jsou říší “dezinformací”. Česká vláda je pekelný kotel, ve kterým umounění čerti z “dezinformací” vaří Bruselský šrot pro prasata. A Česká telekukavize je pajzl čtvrté cenové skupiny, kde se “dezinformace” prasatům servírují. Hlavní pingl je Jakub Fetka Rezavá.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank
3. 10. 2023 07:53

USA je země zločinců a země zla od dob vyvraždění “indiánů”. USA mají na svědomí miliony mrtvých a taková odporná svoloč si osvojuje mentorovat ostatní!

sergej
3. 10. 2023 08:22
Odpovědět  Frank

Ze spolčení kupčíků a penězoměnců pistolníků, zlatokopů a hord “dobrodruhů, jo? Dnes reálně největší firma vězeňství s exportem a importem. Co si podhoubí lůzr šlechty pěstuje s parazitací. Čirý hnus

Pavel z Moravy
3. 10. 2023 09:02

Tak normální lidé ty amícké a zápaďácké dezinformace v pohodě vnímají a nemají problém si s nimi poradit a v mozku si je utřídit. Ti co svoje myšlení nepoužívají si za to, že jsou hlupáci mohou sami. S tím my nic neuděláme, proto se s tím ani netrapme. Nemá to smysl.

Frank1
3. 10. 2023 13:14

Gauner si hraje na moralni autoritu. Je to jen prolhany Zidak.

Vladimír
3. 10. 2023 13:23

Blinken zase něco vyblinkal, ale koho to zajímá? Možná nějaké libtardy.

josef
3. 10. 2023 21:49

Autor tohoto článku má hrubou chybu hned v první větě. Ne gramatickou.Ta by šla omluvit třeba překladačem. Má chybu faktickou. Babij Jar nebyl koncentračním táborem. Bylo to místo masové vraždy a hromadný hrob obyvatel Kyjeva.
A Blinken? Co by jste chtěli od amíka. Sebestředný trouba.