politika

Děsivé! To vážně nikdo nezkoumal duševní stav ministryně války Černochové?

 

ČESKO: To by pak ale znamenalo, že všechny smlouvy za 200 miliard, podepsané nejen v USA, by byly neplatné. A musely by se anulovat!

Nebo to Černochová s Fialou hrají tak, že v případě soudního procesu jako s paní Parkanovou by byla prohlášená jako nesvéprávná, tudíž právně pro trest nezpůsobilá?

Ta duševně vyšinutá Černochová nosí v tašce tank a jezdí si s ním po stolech, protože nemá žádné děti a to je pravděpodobně příčinou jejího duševního stavu, byť po intenetu už kolují děsivé lékařské diagnozy (nutno podoktnout, že to nejsou oficiální lékařské zprávy).

Za druhé prý soutěží se skutečnou ženou afrického původu a je prý rozzuřená, že si tu provokaci dovolila. (Opět, zda je to pravda, není ověřeno, ale po útocích na všechny muže, na excesy proti profesionálům, a útěku policisty, dnes politika Červíčka lze věřit všemu)

tank
 Vladimír Ustyanovič Kdo to je paní Černochová? Mohu pouze citovat vyjádření MUDr. Jana Hnízdila. „Je nemocná, těžký narcismus, prvky sadismu, deprivantka, traumata z dětství, pohrdavá, maligní narcismus s příměsí sadismu, autoritářský absolutismus, získaný pocit megalomanie a nesnáší kritiku.“ Položím jednoduchou otázku. Vojenští velitelé na různých stupních musí absolvovat psychologickou přípravu a také psychologické testy. Tím nechci nabádat, aby takzvaní volení zástupci lidu toto absolvovali, protože by se mohlo stát, že Poslanecká sněmovna by byla zredukována na polovinu. U paní Černochové včetně jejích hysterických reakcí to vidím jako bezpečnostní riziko, dokonce i svým způsobem jako ohrožení státu.

Nedávno chtěl kvůli údajným neshodám s ministryní rezignovat velitel generálního štábu Karel Řehka, teď se zase hovoří o tom, že Černochová usiluje o propuštění šéfa Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) Miroslava Zavorala. Spory mezi Černochovou a Řehkou vyvrcholily setkáním s premiérem Petrem Fialou (ODS) ve Strakově akademii.

Důvody toho, proč by měl Zavoral z čela ÚVN zmizet, nejsou jasné. Server iRozhlas pouze s odvoláním na své zdroje napsal, že se ministryně snaží, aby odchod lékaře, který měl na starost léčbu exprezidenta Miloše Zemana, vypadal jako dobrovolný krok.

A miláček Černochové místo rodiny v originále:

tank2

Jak je možné, že toto šílené může být ministryní války a rukojmím této partičky se 108 lidmi ve sněmovně 10 miliónů občanů České republiky?

AUTOR: Petr Pokorný

sdílet na

149 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sizok
29. 5. 2023 22:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě jsem neslyšel, že by se kravám dělaly testy.

Albi
29. 5. 2023 22:53
Odpovědět  scipio

Fakt? Myslela jsem, že je rovnou zabíjejí.
Stejně škodí klimatu. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
30. 5. 2023 01:15
Odpovědět  scipio

🙂

30. 5. 2023 07:54
Odpovědět  Albi

Leninský prospekt a Rublevka: Moskva byla napadena rojem dronů 

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
30. 5. 2023 10:26

Co na hovínkách nenajdete
Na Srby zaútočili albánské speciální jednotky a NATO. Vučič se mění v Janukovyče 

V pondělí 29. května se odehrál další akt tragédie pod názvem „očištění Kosova a Metohije od Srbů“. Srbové byli zplynováni, biti a stříleni z kulometů nejen kosovskou „policií“, ale také „mírovými silami“ NATO.
Srbská premiérka Ana Brnabicová v reakci na to označila posledně jmenované za „partnery“ a prezident Aleksandar Vučić vyzval kosovské Srby, aby se v žádném případě nedostali do konfliktu s armádou NATO, uvádí zpravodaj PolitNavigator.

Kdo nemáte na de-bilovi onlajn překladač, přesto klikněte na odkaz. Stačí ty fotky a video.
https://www.politnavigator.net/serbov-atakoval-albanskijj-specnaz-i-nato-vuchich-prevrashhaetsya-v-yanukovichae-vstupajjte-v-konflikt-s-nato.html

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Staník
30. 5. 2023 11:07

Vučič kličkoval jako zajíc. Myslel si, že bude sedět na dvou židlích a nevyšlo to. Srbsko, nebo KosMet, není nic jiného, než otevření druhé fronty a snaha o oslabení Ruska. Útok proti pravoslavným Srbům, kteří jsou v 80-90%, je sekundárním útokem proti Rusku. Prezident Srbské krajiny v BaH Dodig, je určitě mnohem radikálnější, než Vučič a je také mezi Srby mnohem populárnější. Pokud Vučič nechá mlátit Srby na KosMetu, potom to bude jeho politický konec. Musí se zachovat stejně jako VVP a poslat armádu do Kosova, ochránit tamější srbskou populaci, napravit křivdy a historické okrádání Srbů na Kosovu a sebrat Albáncům nakradené majetky. Více než 90% Srbů je proti uznání KosMetu jako samostatného státu. Jestli to Vučič nechce udělat, měl by odstoupit a nechat prostor tomu, kdo obnoví Srbsko, včetně KosMetu a Srbské krajiny v BaH v jeden stát. Kosovo a stejně tak i Černá Hora nejsou schopny samostatné existence bez obchodu s drogami a podpory USA. V Evropě už nejsou zbraně, které by bylo možné proti Srbům použít.

Staník
30. 5. 2023 11:29
Odpovědět  Staník

Podle rezoluce OSN tuším 1245, je KosMet nedílnou součástí Srbska. Podle stejné rezoluce může mít Srbsko na daném cca 3000 policistů nebo jiných pořádkových sil. Evidentně neplatí ani jedno, ani druhé. Hlavně, že Západ má plnou hubů keců o dodržování mezinárodního práva.

30. 5. 2023 13:20
Odpovědět  Staník

Řeknu to takto, jakkoli nesnáším “kdyby”.
Kdyby byl prezidentem Srbska Orbán nebo Putin, platilo by jedno i druhé.

Zdena
31. 5. 2023 09:03

Všimněte si jak se pod vedením těch ošklivých ženských svět v prdel obrací ,omlouvám se za sprostá slova,ale co se do politiky dostaly ty nemocný kr…vy tak to jde ke dnu,myslím, že ženy v politice tak akorát v sociální oblasti ,nebo ekonomky ale jinde NE

30. 5. 2023 07:56
Odpovědět  Albi

Leninský prospekt a Rublevka: Moskva byla napadena rojem dronů  Anatolij Lapin.  

30.05.2023 08:22

  (Msk), Moskva

Drony dnes ráno zaútočily na ruskou metropoli.

https://www.politnavigator.net/leninskijj-prospekt-i-rublevka-moskvu-atakoval-rojj-bespilotnikov.html

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
30. 5. 2023 08:48

A tady v tu stranu jen Slováci vidí situaci v reálu. https://1url.cz/jutV5
Taky trochu děsivé.

30. 5. 2023 09:47
Odpovědět  Markýza

Díky. Konečně mám úředně potvrzeno, že 79% české populace má vymyté mozky. Víš co to znamená? Že spoléhání se na změnu systému zevnitř a kladný výsledek řečí typu: “každý musí začít u sebe a pak…” je bl-bost na kvadrát.
Že si referendum o vystoupení z EU a NATO nemůžeme dovolit. Že dokud nebudeme rejt držkou v zemi, nic se nezmění. Z čehož plyne, že zachránit nás může jen vnější síla – přičemž zde nadále zůstane 79% kryptofašistů.
Z čehož plyne, že zásah vnější síly, aby byl co k čemu a měl naději na slibnou budoucnost, ne dříve, než budeme žrát kořínky a – nechce se mi to říci, ale musím – až padne pár českých synů v boji na straně banderů. To říkám s plným vědomím, že se to týká – myslím mobilizace – i mých dvou synů a zetě, z nichž ani jeden nepatří k oněm 79% vymatlaných kryptofašistů.
Nezbývá, než se modlit.

30. 5. 2023 09:51

Popatřiž, ó Hospodine, neboť mi úzko; vnitřnosti mé zkormouceny jsou, srdce mé svadne ve mně…
Slýchajíť, že já vzdychám, [ale] není žádného, kdo by mne potěšil. Všickni nepřátelé moji slyšíce o mých bídách, radují se, že jsi to učinil, a přivedl den předohlášený, ale budouť mně podobní.
Nechť přijde všecka nešlechetnost jejich před oblíčej tvůj, a učiň jim, jakož jsi učinil mně pro všecka přestoupení má; neboť jsou mnohá úpění má, a srdce mé neduživé.
Jeremiáš 1/20-22

Vzývám jméno tvé, ó Hospodine, z jámy nejhlubší.
Vidíš všecko vymstívání se jejich, všecky úklady jejich proti mně.
Slýcháš utrhání jejich, ó Hospodine, [i] všecky obmysly jejich proti mně,
Řeči povstávajících proti mně, a přemyšlování jejich proti mně přes celý den.
Pohleď, [jak při] sedání jejich i povstání jejich jsem písničkou jejich.
Dej jim odplatu, Hospodine, podlé díla rukou jejich.
Dej jim zatvrdilé srdce [a] prokletí své na ně.
Stihej v prchlivosti, a vyhlaď je, ať nejsou pod nebem tvým. 
Jeremiáš, kap. 3/55,60-66

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
30. 5. 2023 12:59

Kamaráde Milane, nechci se opakovat, ale vždyť já to zde tvrdím tak dlouho, že důstojnost lidu tohoto národa je tak mizivá, že není jiné cesty než absolutní úpadek. S výjimkou pár procent lidí je tento národ totálně odrovnaný. Přijde argentinská cesta držkopádu a bohužel i my co vládneme svým mozkem to schytáme. Nic lepšího si bankovní nadnárodní kapitál nemohl přát než vlastnit dluhy státu. Vždyť to jsou ta jejich nejlepší aktiva. Paní Helena to tady často píše, nebudeme mít nic, koukali jsme se celé desítky roků jak naši vlast tunelují, okrádají a zadlužují a v konečné fázi si ještě tutani zvolili úplně to nejhorší z lidského rodu, aby byla tato likvidace dokončena. A my nevíme jak povstat a koho si zvolit do čela odboje. Na každém možném adeptu se hledají nějaké vady na kráse a přitom ti dotyční ještě nedostali příležitost se skutečně projevit. Tvrdím to ale stále, až mne to se.re, s 80 % této duševně vyprázdněné společnosti se nedá nic dělat. Kdo z mladých a důstojných lidí by se chtěl zachránit, musí odsud odejít. Tak to bohužel je a žádné řeči o tom, že to není důstojné na tom nic nezmění. My ostatní, o starých ani nemluvím končíme.

Pavel z Moravy
30. 5. 2023 13:13
Odpovědět  Pavel z Moravy

Co jsme zaseli, to sklízíme, i když my to zrovna nejsme, ale zaplatíme za všechny. Když se nemyslí, tak se zaplatí. Všechny tyto dluhy budou tvrdě vymáhány, lidé budou plakat, ale nic jim to nepomůže. Grázlové nadnárodního kapitálu se nezastaví před ničím. Jak to teď říkal ten Šváb na Bali
1.třída jsou ti, kteří řídí hru
2.třída jsou ti, kteří hru sledují, ale jsou pasivními účastníky
3.třída jsou ti, kteří se ptají co se to děje?
A těch je tvých 79 %, já bych dal spíše odhad Sizoka tedy 93 %.
Ten obyčejný plebs má být podle těchto vládců méně než červíček, kterého můžeš libovolně zašlápnout. Tito současní mlaďoši se svými totálně vypatlanými kebulemi to nemohou nikdy pochopit. Ptát se jak to, že nemohou je jako ptát se proč prase nemůže létat. Tady to prostě nemá řešení.

30. 5. 2023 13:29
Odpovědět  Pavel z Moravy

Má. Řešení. Tvrdý držkopád na dno. Jedinou pozitivní věc na tom vidím – zaplatíme a ods-ereme to za kret-ény i my, ale, na rozdíl od nich, počítáme s tím, a proto to ustojíme s úšklebkem, bez psychotik (stejně jim na ně nezbude) a bez šrámů na duši.

Pavel z Moravy
30. 5. 2023 15:14

Tak positivum, že jsme v obraze a víme co nás může potkat to je. Tady je ještě jedna důležitá vlastnost. Většina z nás se musela brzy starat sama o sebe. Já hned od 18 let a i v dětství poté co mi v 10 letech zemřela máma to stálo za howno. Ale člověk se tím nesmírně zocelil. To by dnešní mamánci nepochopili. Já lituji pouze ty malé človíčky, ty tříleté, čtyřleté, a pětileté caparty, kteří neví co je čeká a co jim jejich neinformovaní a zhlouplí rodiče připravují. Jinak zhlouplí staří, ať si potom poradí. Nemyslí se, zaplatí se.

30. 5. 2023 17:35
Odpovědět  Pavel z Moravy

To jo, těch cvrčků mi je taky líto.
Koukám, že i osud máme drobet podobný. Mě sice rodiče nezemřeli, ale v necelých šestnácti mi táta řek: “Když se ti doma nelíbí, tak táhni! Nikdo tě nedrží!” Tak jsem táhnul. Měl jsem občanku? Měl. A za necelou hodinu po mě doma zbylo akorát něco smradu. A víš proč? Protože rodiče byli bigotní baptisti (původně byl náš rod bratrského vyznání, od založení Jednoty ještě za husitů, ale JB neměla nikde poblíž modlitebnu ani kostel, tak přistáli u Baptistů) a trvali na tom, abych chodil do kostela. Což jsem odmítl. A taky hádky, že jsem se nípal v Bibli a s lecčím nesouhlasil. V každém případě jsem šestnácté narozeniny slavil už mimo teplo domácího krbu. Proto vím, že mě vzali na sandál ještě před šestnácti.
Víš jak jsem je oslavil? Šestnácti lounskými desítkami. To jsem se poprvé zbořil. A zjistil tak, že vlastně dost vydržím. Asiže dědictví po sprostým strejdoj Jozefoj. Ten jich, když už šel do krčmy, vyžah přes třicet a jednou ze sázky padesát. A odešel po svejch a ještě se porval s celou hospodou, jak mi žalovala teta. A vidíš – hulil, nárazově chlastal, a až do smrti bystrý rozum. Odešel, jako jeho brácha, strejda Jenda, v 84 letech.

30. 5. 2023 17:36

P.S. Bl-bý je, že ti cvrčkové de-bilů se zachránit nijak nedaj!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
30. 5. 2023 18:20

Tak to brácha mojí mámy letos slavil 94 a prakticky není nemocný. Makal na dráze, pokládal pražce, prostě celý život tvrdě makal. A té slivovice, špeku a uzeného co spolykal. Já tam dostával první dávky slivovice a u druhého strejdy, který bydlel ve stejné vesnici, jsem se fakt někdy přikrmil, že jsem pak přejel i stanici vlaku kde jsem měl vystoupit. Byl to stavbyvedoucí, ale bohovský chlap a když jsem potřeboval s něčím poradit, byl mi vždy k dispozici. Všechno jsou to zkušenosti k nezaplacení. Proto si mně také nikdo nekoupí, protože fakt vím co je život. A budu mít rád koho budu chtít a opovrhovat tím kdo k opovržení je. Ale nenávidět se nesnažím, to pak nedělá dobře psychice. I když tady s těmi škůdci je to problematické. Nu ale ono zrádci také neví kdy na ně dojde. Tak jsme to měli v životě podobné, ale aspoň jsme odolní. Tak se měj.

31. 5. 2023 15:37
Odpovědět  Pavel z Moravy

🙂

Pavel K
30. 5. 2023 16:26

Když se kácí les, tak bohužel létají třísky, to se neda nic dělat. 🙄😊😢

Zmatený
30. 5. 2023 15:34

Asi tak:

z Evangelia Matouše:

Sluchem uslyšíte, ale nepochopíte,

zrakem uvidíte, ale neprohlédnete.

Neboť srdce tohoto lidu ztvrdlo;

ušima ztěžka slyšeli a oči pevně zavřeli,

jen aby očima neuviděli, ušima neuslyšeli,

srdcem nepochopili a neobrátili se,

abych je nemohl uzdravit…

30. 5. 2023 16:58
Odpovědět  Zmatený

Mě se víc líbí kralický překlad. Je poetičtější než ten ekumenický:

 A naplní se na nich proroctví Izaiáše, řkoucí:

“Ušima uslyšíte, ale nesrozumíte; a hledíce, hleděti budete, ale neuzříte. Nebo ztučnělo jest srdce lidu tohoto, a ušima těžce slyšeli a oči své zamhouřili, aby snad neuzřeli někdy očima a ušima neslyšeli a srdcem nesrozuměli.”

sizok
30. 5. 2023 10:37

A co jsi čekal? Já to zde tvrdím už rok.
Hloupý národ si zaslouží jenom hloupou vládu.
S tím nejde nic dělat.

anbar
1. 6. 2023 08:55

obávám se, že ta % nejsou konečná, každý rok opouští školy další “to” s vypláchnutými mozky

Janaz
30. 5. 2023 10:32
Odpovědět  Markýza

Uvedomte si, že Globsec je založený CIA a financovaný všetkými najväčšími sviňami z “kolektívneho západu”, takže tie čísla v neprospech vojnových štváčov sú ešte vyššie, jasné, že nemôžu napísať, že vinu za rozpútanie vojny nesú podľa väčšiny Slovákov usácke hnidy so svojimi poskokmi, to by ich sluhovia na Slovensku od rezidentky po pisálkov neustáli.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
30. 5. 2023 11:09
Odpovědět  Janaz

👍 👍 👍 👍 👍
Jistěééééé!! 😊🙋‍♂️

30. 5. 2023 09:56

Tak to bych fakt rád věděl, za co to minus. De-bile.

Pavel K
30. 5. 2023 11:12

Hele už jedou? A pro koho? Pro tebe ty de-bile!! 🤣🤣🤣🤣
Že tě to tankuje. 🙋‍♂️

30. 5. 2023 13:32
Odpovědět  Pavel K

Netankuje, ale přece jen mě sem tam něco překvapí. Protože to nemá logiku, ať už to fláknul někdo z jakéhokoli břehu. Žeby masunta?

Pavel K
31. 5. 2023 06:30

Hele vidíš, hned přiběhl i ke mě, když jsem se zmínil. Napsal jsem srandu, šup a mám je tam. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

31. 5. 2023 15:39
Odpovědět  Pavel K

Kyš… kyš…

sergej
29. 5. 2023 22:57
Odpovědět  scipio

No? Z těch úsměvů na fotkách jí minimálně vibruje bránice, kdo ví proč a i je jinak neobyčejně hbitá. Zatím to ovšem vypadá že vibruje paralyzované okolí. Ale u příbuzného druhu bravurních se spongifonnní encefalopatií se může projevovat i se zaskočením veterinářů a zvěře, cože právníků což ovšem zvládnul i náš slovutný institut profesor klaun skořápkář neviditelné ruky trhu jeho slovy musíme zhasnout a být rychlejší jak již zmínění právníci a řešil bych ji jimi poté co by se nepotvrdila nemoc +- zvibrované “kopulačky. 🙂 🙂 🙂

sergej
29. 5. 2023 23:04
Odpovědět  sergej

Na pravém prostoru by dostal kadel záchvat brutopýrace s tancem svatého víta gramatika slabikáře. Že to není česky, ale všichni víme kromě postižených že ti pod stovku sarkazmus a ironii vůbec nejsou schopni vůbec zareflextovat se zmateností. Někteří jsou z brutální nechápavosti zcela pominutí, že jo. 🙂

sergej
30. 5. 2023 20:21
Odpovědět  sergej

Vždyť to říkám ne? Že “hormonálníci jsou afektovaně podrbaní bez soudnosti a nadhledu. 🙂

sergej
29. 5. 2023 23:18
Odpovědět  sergej

mahulena nahulená

Albi
29. 5. 2023 22:49
Odpovědět  sizok

Kravám ne, ale paní ministryně je entita člověku podobná, proto by ty testy mohla a měla podstoupit.

Sakra – copak stát musí AŽ TAK šetřit? Ať někdo, kdo to umí založí sbírku, ráda paní ministryni přispěju, když na péči pro tak důležitou osobu se ve státním rozpočtu nenajdou prostředky.

Helena
30. 5. 2023 06:52
Odpovědět  sizok

Neurážejte taková užitečná zvířata, jako je kráva. Ta pani co si jí usáci vybrali na ten pro ně nejhlavnější post je nejspíš z nějakého ústavu – potřebují, aby vůbec nemyslela, aby jí na nikom nezáleželo-tj. na dětech a rodině, aby nedokázala nic domyslet – a to se jim povedlo! S troubou Řehkou klidně pošlou naše kluky na ukradinu potupně chcípnout. Už víte, co za rozkazy si přivezli z USA – je to přesně týden – a už to leze ven. Jinak celý svět dává už od usáků ruce pryč.

Liba
30. 5. 2023 10:49
Odpovědět  Helena

Souhlas, je to samý psychopat, jedeme po struhadle do kyseliny sírový 😴😴 a lidí spí

Jaroslav
30. 5. 2023 19:51
Odpovědět  Helena

Spousta těch kluků si myslela a veřejně prohlašovala, spolu s Milošem, že v Afghánistánu bojují za Prahu. Teď se jistě najdou podobní. Mel jsem šanci jít s prvním ČS praporem do Zálivu, ale jasně jsem chápal o co šlo. Peníze za to by mne tížily. Tehdy jsme ještě nebyli všichni v armádě tak “demokraticky” na výši. Nedávno Rusové hlásali, že byl na Uk likvidovan i jeden Čech. Co tam na dělal, humanitní pracovník?

Helena
30. 5. 2023 08:09
Odpovědět  sizok

Tahle válka v býv. vých. bloku/hranice s Německem se zavřou, aby jim maso do kanonů neuteklo/ s Ruskem je poslední šancí pro USA, USA je na dně, v krachu. Boháči, co mají v USA majetky o ně přichází a přijdou. Dojde tam k šílené nezaměstnanosti a hladu – nikdo už jim nedodá vůbec nic – nebudou mít co a z čeho vyrábět.
Tak proto Černochová musela do USA a proto vykřikují,
že ODS zachrání USA – oni to myslí vážně a dobře ví CO říkají. Tohle je poslední šance USA-pak končí-definitivně. Méédia to zahladila tím, že si zvedli jakýsi dluhový strop-to je jen zástěrka pro skutečnost: USA končí !! Celý svět tomu přihlíží a mlčí a čeká.
Vyprázdnili asi 340 pošt, a tam nejspíš zřídí odvodová místa. Lidi se poserou, až jim začnou chodit předvolání.
A po vyhlášení válečného stavu nastane krádež movitého i nemovitého majetku občanům, jako na Ukrajině.

sergej
30. 5. 2023 09:08
Odpovědět  Helena

No, mnozí neprozřeli.
Koller je skvělý analytik a ví kam dostrkali formanty inkluzek odpadem školastiky trha.
Vojenský analytik a diplomat Martin Koller komentuje válku na Ukrajině. – YouTube
Naučili troubelíny zachraňovat ty pravé co je “zdebužírují. Úžasňáci 🙂 Ale odnesli to ty gemnerece co to celý život budovali pro děti a dobráci od kosti to vyhulili do cizin a zdefraudovali a aby se zadlužením všech kakistokracií prohlásili že sobě přidají ze zákona a jim ale taky ze zákona zrušili valorizaci a skrouhly ty bez kterých by nemohli přes 30. let mlaskat z hodování na jimi vybudovaném, ani by sre nenarodili či spíš behemoti . hovada narostlé nevyskytli a zkrouhli jim důchody buldozerujícími šmejdy 5.ti demolice podvodu voleb rychtou €panem světoobčani, kejklíři zasraní úžerů co to tu vám pohnojili dobytci bravurní.

sergej
30. 5. 2023 09:10
Odpovědět  sergej

Nemám problém jim vmést jejich pravý neretušovaný obrázek skutků šmejdů bossingostalkingových sebeadorantů zhouby vymařovačů, devastovačů, vyprzňovačů a znásilňovačů kupčíků a penězoměnců parazitace vexláků. 🙂 Končím protože vím že gramatici slabikáře brutopýrní kadlace se slabikářem v ruce budou řvát že to není česky. Stručnými jednoduchými holými větami, edizoni.
George Soros und die Herrschaft der Kakistokraten | PI-NEWS
Dole je překlad “translate.

Josef
30. 5. 2023 23:25
Odpovědět  sizok

A co éra slintavky, později šílené, krávy.
Vlastně předchůdce naší ministryně.

Helena
31. 5. 2023 08:48
Odpovědět  sizok

A dnes je vidět, že loutky USA nasazené do vlády ČR začaly kakat magi v kostkách. Dostali setsakra strach – proto Brusel potvrdí “obrannou smlouvu ČR s USA” sám !!!!! A tenhle cár papíru už nebude mít vůbec žádný význam ani váhu: nebo bude mít význam – bude to hlavním důvodem opuštění toho teroristického a fašistického spolku EU !!
https://www.michalapetr.com/map-1692-totalni-konec-suverenity-cr-brusel-se-chysta-sam-podepsat-za-cr-mezinarodni-pakt-s-usa-ktery-bude-pro-cr-pravne-zavazny/

Nadia369
29. 5. 2023 23:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Byvalo drive dobrym zvykem ze jedinci s takovymi psychickymi diagnozami byli umistovani do uzavrenych oddeleni na psychiatrickych klinikach aby neohrozovali spolecnost. Jak vidno, v dnesni dobe jsou naopak oslavovani a je jim umozneno pouzivat jejich zvraceny potencial v plne mire.Vitejte na ceste k Velkemu Resetu.

Kilián
29. 5. 2023 23:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Já by som ju dal za Čepičku ku Čiernym baronom!

Gales
2. 6. 2023 13:36
Odpovědět  Kilián

Tak to by ji Terazky nechal rypákom guľozem riť.

Jiří
30. 5. 2023 00:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč jen Černoška ? Vždyť od roku 1989 se vystřídalo na nejvyšších místech 99% nevzdělanců ,vždyť zničit Československo je tak jednoduché ,že. Klaus byl proamerický blb ,ale trumfnul jej bezpáteřní pablb na hradě.

Jaris
30. 5. 2023 01:22
Odpovědět  Jiří

Asi jste zapomnel, ze Klaus mel vyborne vztahy s Putinem a casto do Ruska jezdil. Zaroven neschvaloval vstup CR do EU.Lisabonskou smlouvu nechtel podepsat. Nakonec byl jistou skupinou v cele se zmrdem Hnizdilem malem prohlasen za nesvepravneho, tak to nakonec na prani vetsiny lidi podepsal.
Jiste, V.Klaus udelal chyby hlavne ze zacatku nez prokouknul proradne zapadni umysly. Jako politik mel v zahranici velky respekt a podle meho nazoru to byl nejlepsi premier a prezident CR od r.89′. Za jeho vlady CR v zahranici mela jmeno. Rozhodne to nebyl zadny vlezprdelista jako Havel, Zeman a Fyjala.

Evžen
30. 5. 2023 05:43
Odpovědět  Jaris

Jistě ale jen díky tomu že západ si udělal a bylo to západu umožněno z Česka zlatý důl! Dnes Klaus prozřel ale to nezmění nic na jeho podílu že Česko je dnes v řiti…!

Pavel K
30. 5. 2023 07:28
Odpovědět  Evžen

👍 👍 👍
Nó, prozřel. Až takhle bych to neviděl, on je rád středem pozornosti a tato doba mu nahrává neskutečně. Ale lidi jsou schopni mu vše odpustit za ty jeho moudra. Jsme holt to Češi, smějící se bestie. 😊🙋‍♂️

Pavel K
30. 5. 2023 07:25
Odpovědět  Jaris

Tak vlezprdelista to asi nebyl to ne, ale narcis jako poleno, on chtěl aby tam lezli jemu. Já si myslím ať tam byl od roku 89, tak všichni byli dosazrni (i Klaus) za účelem postupného zničení ČR. Teď dělá jako že to myslí dobře, protože teď je to EXTRÉM, tak si podle mě žehlí preference. Nebudu vypisovat co nebylo pro lidi dobré jeho zásluhou. Mám doma člověka, který i v této době miluje ODS i bez Klase, natož když tam byl, to asi tekl blahem. 😊🙋‍♂️

sergej
30. 5. 2023 08:23
Odpovědět  Pavel K

🙂 Vy by jste ty svině rypákatý nenechali rejdit v korytě, že jo.

Pavel K
30. 5. 2023 11:14
Odpovědět  sergej

NE!! 🙄😋🤣

sergej
31. 5. 2023 21:17
Odpovědět  Pavel K

Správně. 🙂

30. 5. 2023 22:04
Odpovědět  scipio

Bane, flákaj to tak i někteří senioři, které z takového vzdělání nemůžete podezírat. Nejvíc se mi to ale líbí u Standy, právníka a technika se dvěma vejškama, jak tu předkládá k uvěření. A rozum mu nebere, proč ho mám za zakomlexovanýho pito-mce. .
Mě by vlastně nevadil, každej jsme ňákej, a taky každej se někdy ve fofru sekne, ale z duše se mi eklujou lidi co si hrajou na něco co nejsou – přičemž by jste sem a by jste tam, nemluvě už o mezírkách za čárkou, nebo za ukončením věty -, natřásaj si peří vylhanou identitou, a čekaj, že jim to falešný peří každej sežere a sedne si před nimi v úžasu na pr-del, že jsou vzdělanci.
P.S. Jestli bl-bá syntax tak pardon, chvátám.

sergej
31. 5. 2023 10:15
Odpovědět  scipio

Zázračně by to zkádrovali brutopýraci kadlace že to není česky a není tomu rozumět.
Tak je nechte ať si čvachtají v rypáčkách v korytech. Moment, nedoporučil jsem vám žádný translátor na překlad a asi není, tak máte smolíka. (obrazně aby jste ho po mne nechtěli, preclíci kostnatý) 🙂

Time 12:50
2023-05-30 – Pokřivená zrcadla tohoto světa s Petrem Václavem 268. díl – 120 min. | Svobodný vysílač CS (svobodny-vysilac.cz)

sergej
1. 6. 2023 03:02
Odpovědět  scipio

🙂 A opravdu nejsi inkluzivní učitel alias formát? Co mi je po vaší kratochvíli dortíkování cukroušem. Tak si řiďte svoji výrobnu sladkostí ale příčí se mi vážně vykat svéhlavé jediné správné poloze “totalitě a fuj kopulace, pane misionář a kazatel. A tak to je projevem tfujtajbl sekerníka bez vysílacích a přijímacích schopností jinak než vaší osobní morseovkou / a radši nic nedodám přestože je to zřejmé a abych nezapomněl pozdrav, nazdar bazar.

30. 5. 2023 10:09
Odpovědět  Jaris

“Jiste, V.Klaus udelal chyby hlavne ze zacatku nez prokouknul proradne zapadni umysly.”
“Prokouknul”, až si nahrabal. Miliardy od skopčáků za likvidaci poldovky měl zašité napřed v Amsterdamu, pak je někam převexloval.
https://www.youtube.com/watch?v=qE5KjmNaGag
Dříve “neprokouknul”. Jediné co mu přiznám je, že Kikina sice je darebák, ale darebák vlastenec. Asi dostal bobky, že když nás rozkradou cizí, na naše zloděje už nic nezbude.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
30. 5. 2023 11:22

Přeložený Pjakin z 22.5. Ještě jsem ho nečetla, tak nevím, co je obsahem, ale snad tam bude něco nového než jen vlajka. 🙂
https://pjakin.blogspot.com/2023/05/otazka-odpoved-vv-pjakina-ze-dne_28.html

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
30. 5. 2023 14:09
Odpovědět  Albi

Vlajkuje tam sice až hrůza, ale ubylo lízání – ale a hlavně, i když mu občas klnu, díky jemu můžeme nahlédnout pod pokličku.
Albi teď nešamaním, ale blesklo mi při sledování politruka hlavou, zda už něco pod pokličkou nebublá a zda proto Kuchtík teď, když si uvolnil ruce, nebude něco jako tajná garda pretoriánů v záloze, kdyby se vlasovci na ouřadech a v generálštábu kvůli výsledku toho bublání šikovali k odporu a hrozila občanská válka.
K tomu mi tam ještě pableskuje, zda druhá tajná garda pretoriánů v záloze nejsou, kdyby nastal čas “lámání chleba”, Ramzanovi machometáni. Protože na koho se může Gosudar spolehnout? Na armádu? Jo – ale až Velkém zametání. Ke kterému, pokud nedojde, hrozí Rusku porážka.
Takže kdo jsou Gosudarovi věrní a při tom nezávislí, protože ne zkorumpovaní Jelcinovou érou, kdy většina generálštábu začala dělat kariéru? Vychází mi jen Kuchtík – proto také tolik mediálních ataků na něj – a pak Razman. Jaké peří má Šojgu, nevím, zato však vím, že jeho idolem je vlasovský generál Roman Fjodorovič Ungern von Sternberg, známý svou krutostí a terorem, a že i Šojgu odstartoval svou kariéru za Jelcina. No, uvidím, co se ze všeho vyvrbí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
30. 5. 2023 17:06

No vidíš – a já měla Šojgu za Putinova člověka.

Jo a dám na tvoji analýzu Pjakinových analýz. 🙂
To o Gerasimovi a spol. a jak teď dochází na “tóčo” mi potvrzuje tvá slova před časem, že čekáš brzy čistky – už je to tu, tak jen aby byly důkladné.

Třeba se konečně i fialovci probudí ze svého snu, dostatečně se leknou a ještě rádi opustí své pozice.
Nahrabáno mají dostatek a prodat se tu už nic moc nedá.
Jen zbývalo darovat to poslední – území cizí armádě a to už udělali. 🙁

30. 5. 2023 17:46
Odpovědět  Albi

Spolek Putin a spol. na to jde vych-caně a osekávaj je po kouskách. Všimla sis? Ale generálštáb asi budou muset vyluxovat naráz. To nejsou analýzy, jen dojmy. Jo, a vzpomínáš si ještě co jsem tehdy napsal? Že ten bordel budou muset vyluxovat před útokem? Jinak by to pros-rali?
Žeby žeby?
P.S. Zmetek Hnízdil vlastně ukázal elegantní cestu jak s ušáky vyjebat. Stačí prohlásit Afropýču za nesvéprávnou. A když je vůle… A vůle je vždy, když zafuní bouřlivý vítr do plachet a je třeba předhodit oběť k usmíření živlů, žejo.
Jo, a se Šojgu to neber za bernou minci, akorát mu nevěřím. Na druhou stranu chodil s Gosudarem na lov do tajgy. A na třetí stranu je Gosudar krom právníka a rozvědčíka také bývalý pouliční rváč, takže má dobrý instinkty. Sám jsem zvědavej, jak to se Šojgu(…em? …gem?) dopadne.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
30. 5. 2023 18:31

A nezapomínejte, že je též judista a šachista.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
30. 5. 2023 22:10
Odpovědět  katango

No dyk.

Jaroslav
30. 5. 2023 20:03

Kdysi to udělal “nějaký ” JVS, a vyplatilo se. Sice začátek nic moc, ale pák je hnali až do Berlína

Albi
30. 5. 2023 22:27

Nevím jak Rusové, ale v češtině bych si tipla, že Šojgu bude nesklonné. Podobně jako třeba GURU, i když dnes mnozí to slovo taky skloňují, podle mě nesprávně.

Možná Scípio by se k tomu mohl vyjádřit, ale diskuze je už tak dlouhá, že se sem těžko ještě podívá. Snad někdy příště na to přijde řeč.

30. 5. 2023 23:41
Odpovědět  Albi

Přiznám se ti, že si taky myslím že je Šojgu nesklonný, ale jistotu nemám.
Taky mě překvapuje jak maj lidi Afropýču rádi, že se tak rozkecali.

Jaroslav
30. 5. 2023 20:01

Prigozina věrchuška nemá ráda, protože se bojí, že pokud by se pokusili o převrat, jejich vlhký sen, tak jim ho “kuchař ” překazí. A že Ti jeho borci jsou třída uznávají snad všichni (možno kromě ruského genštábu )

sergej
31. 5. 2023 19:49

Upozornění s *** po dvadvacáté, děti. Nedělám školastickou polévku týnejdžrům a obětem ale “zmrdy. 🙂
Tak bych řekl že finišují po pružinském klaunem institutem z haliče stejně tak poté ruberšem prý také odtamtud a covid apartheidu poté a nyní s nejlepším ukr premiérem a metou zbytky před krachem rodné hroudě v zániku? Že by vlastenci religiózně? Nic netvrdím ale vidíte snahy indiciemi a tedy cizáci jsou patrně mnohasměrově parazitací na všem zdejším. Tržníci, a dám vám schopný odkaz.
https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/2757.svghttps://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/2757.svghttps://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/2757.svgVyjádření k deklaraci Československa, incidentu na soudě s Peterkovou a krajská referenda https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/2757.svghttps://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/2757.svghttps://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/2757.svg | By Petr Bílý | Facebook

sergej
31. 5. 2023 20:01
Odpovědět  sergej

Fakt nevím co to je za šotka. Odkaz co měl být.
https://wwww.facebook.com/občan.bily/videos/754555953071929/
Tedy ale je to boj s asistentem UI 🙂 Musel jsem to napsat, vrážel si svoji kadlaci.

Albi
30. 5. 2023 10:36
Odpovědět  Jaris

Klaus se bránil ze všech sil podpisu Lisabonské smlouvy – ta hlavní žába na prameni byl JUDr. Rychetský. Tím podpisem to všechno nabralo rychlý spád.
Detailní popis (článek se jmenoval “Prezidentův vynucený podpis”, autor byl přímý účastník, myslím, že Hájek) jak to všechno probíhalo už dlouho nemohu najít – asi byl odstraněn. Což jen potvrzuje, že všechno v něm popsané byla pravda..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
30. 5. 2023 14:13
Odpovědět  Albi

Taky jsem ho hledal, taky nenašel.

Jaroslav
30. 5. 2023 19:55
Odpovědět  Jiří

Jiří, lidi nechápou, že hloupost a případně nevzdělanost jsou kvalifikační předpoklady. No a Klaus byl dáreček, ale měl koule. Volil bych ho za dalšího prezidenta. To Miloš je zákeřný a točil se jako korouhvicka, stačilo na něj udělat bububu

Standa
30. 5. 2023 06:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Trochu ji znám! Je to kráva! Má ovšem stranickou knížku ODS!!!!
Byl jsem u ní na nám. Míru -P2. Naproti Sv. Ludmile.Kolikrát stála na rohu ul. Rumunské na chodníku a rozdávala letáčky na své zvolení.Lidé ji obcházeli obloukem!A toto je ministrině války?

Pavel K
30. 5. 2023 07:30
Odpovědět  Standa

Já už se lekl že tam točila s kabelkou. 🙄🤣🤣😋🤦‍♂️

sergej
30. 5. 2023 09:37
Odpovědět  Pavel K

To byla variace s úpisy ďáblovi na “renesanční téma – 123. pohlavních. 🙂 🙂 🙂
Blue Effect – Ej padá padá rosenka – YouTube

Pavel K
30. 5. 2023 20:58
Odpovědět  sergej

Mněkoňě vyvádějí. 🤣 🤣 🤣 🤣 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
30. 5. 2023 22:14
Odpovědět  Pavel K

Neblázni,to by jí ten tank moh vypadnout.

Pavel K
31. 5. 2023 06:33

Ona spíše z toho tanku vypasla a na hlavu, bo neměla ako ministěr blembák na řepě. 🤣🤣

Jaroslav
30. 5. 2023 20:05
Odpovědět  Standa

A teď se mstí i těm co jí odcházeli i těm co ji volili

Pijack
30. 5. 2023 07:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Už mnohokrát jsem na veřejnosti i na různých diskuzních webech prosazoval, aby kandidáti na vyšší politické funkce absolvovali testy IQ. Psychiatři vědí, že velké procento politiků jsou psychopati a sociopati. Tihle lidé by se do politiky neměli dostat. Jenže návrh testů IQ se nesetkává se souhlasem stejně jako s psychologickým vyšetřením. Řidiči z povolání a mnoho jiných profesí to absolvovat musí. Proč ne politici, kteří mají v zemi zásadní pozici a riziko zneužití s nenapravitelnými škodami je vysoké ??? Tenhle volební systém umožňuje vládnutí mafií a duševně nemocných grázlů. TEČKA.

tupý hulvát
30. 5. 2023 07:46
Odpovědět  Pijack

To myslíte vážně,takovou pitomost?To jako že NĚJACÍ “ODBORNÍCI”budou rozhodovat koho lze volit?A kteří odborníci,kým placení odborníci,které straně fandící odborníci,ti odborníci,kteří chválí,nebo kritizují vakcíny,takoví odborníci jako třeba Džamila Stehlíková?Vy radši na to IQ nechoďte!

Pijack
30. 5. 2023 08:01
Odpovědět  tupý hulvát

Vám asi funguje jen 1/4 mozku. Nikde jsem nepsal, že budou rozhodovat odborníci místo voličů. Kdyby vám to myslelo, tak se dopídíte faktu, že zde chybí právo na relevantní informace. Kandidát by musel lidem předložit výsledek testů a duševní stav. Pak by měl volič v rukou něco hmatatelného a věděl by koho volí. Uplatnil by své právo bla bla bla…. Žádný odborník by nezasahoval, což se dá lehce aplikovat do volebního zákona. Pak by se nestávalo, že do vlády nastupují pitomci, idioti, zloději, nenažranci nebo fanatičtí rusofobové. Jen je škoda, že lidé netuší, jaká jsou jejich práva a co mohou chtít. Asi jako vy, když máte ve všem jasno a nejste schopen přijít s myšlenkou a prosazovat ji. Pak si z vás a vám podobných dělá nějaká hospodská cuchta Černochová legraci…

tupý hulvát
30. 5. 2023 08:39
Odpovědět  Pijack

Panebože a o čem píši?Kdo by jim ty testy ,vy chytrolíne,asi dělal,vy?To snad není možné,nepochopit tak jednoduchý text mé reakce!

unor 2022
30. 5. 2023 09:02
Odpovědět  tupý hulvát

je hezke, ze se snazite naplnit svuj nick, lec jde to i jinak.

tupý hulvát
30. 5. 2023 09:38
Odpovědět  unor 2022

Je třeba nazývat věci pravými jmény,tady je přece běžné nazývat političky kravami,nebo ne?Já tak daleko nejdu,nebo ano?

Pijack
30. 5. 2023 09:41
Odpovědět  tupý hulvát

A kdo dělá politikům třeba přiznání majetku a daní? A co vám říkají bezpečnostní prověrky? Máte v té hlavě něco, nebo jen skladiště na kedlubny? 🙂 Když musí kandidáti potažmo politici absolvovat řadu úkonů ze zákona, proč by nemohli dělat psychologické testy včetně IQ ?? V ČR existuje hafo institucí k tomuto účelu.

Albi
30. 5. 2023 10:56
Odpovědět  Pijack

Hulvát má pravdu – dnes už nejde věřit ani mnohým lékařům a psychologům už teprve ne. Psycholog své hodnocení nemůže nijak doložit rozborem krve, rentgenem, CT mozku apod.

Člověk s IQ tykve by nemohl dělat ani starostu v nějaké zapadlé vísce, pokud by se někomu nehodil.
A pokud by se “hodil”, pak nepochybuj, že ti schopní všeho už si cestičku k jeho prosazení do žádoucí funkce najdou.

Pavel z Moravy
30. 5. 2023 13:38
Odpovědět  Albi

Albi, k pochopení stačí prohlédnout si poctivě úplně všechny díly německého seriálu BIG BEN. Je jedno, že to někdo může považovat za nehodné jeho vyspělosti, ale pokud se bude pozorně dívat za jakým účelem byl tenkrát ten seriál vytvořen, protože dokonale mapuje prostředí buržoazní aristokracie ve spojení se soudnictvím a policií, pochopí mnohé. Pochopí jak fungují mocní a jaké praktiky používají. To se opravdu Němcům zdařilo, natočili realitu tohoto západního buržoazního světa, ke kterému nyní patříme i my. Sakra, pochopme že ti co toto zde řídí je vybraná skupina, která je propojená takovými vazbami o jakých se nám ani nesní. Je to prostě dokonalá chobotnice. Jsou to upíři moci. Jenom změna společenského systému může něco změnit. Nemůžeme chtít měnit jen některé aspekty systému a myslet si, že dojde k celkové nápravě. Vždyť takové uvažování je na hlavu.

Albi
30. 5. 2023 17:11
Odpovědět  Pavel z Moravy

Přesně tak, Pavle,
Několik dílů Otce Brauna jsem viděla (celý seriál jsem pravidelně nesledovala), ale vím, oč tam šlo.

Pavel z Moravy
30. 5. 2023 18:54
Odpovědět  Albi

To jsme si nerozuměli, já myslím seriál BIG BEN s tím stejným hercem. Tady je opravdu dokonale prezentováno to prostředí podnikatelské buržoazie ve spojení se soudnictvím, policií a státní mocí. Korupce, prolhanost, bezzásadovost a naprostá arogance moci. Tam je tak dokonale zmapováno toto prostředí a to nahlédnutí do kuchyně kde se tvoří všechna ta pravidla pro vládnutí těchto tzv. elit demokracie, že vnímavý jedinec hned chápe. Já pochopil, že funguje li tato společnost takhle v Bavorsku, odkud seriál pochází a asi v celém Německu, je jasné jak funguje Brusel. To je opravdová nenažraná chobotnice moci a my jsme pouze ti malí troubelíni, kteří to mají schytat a živit je.

katango
30. 5. 2023 21:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jo, to prostředí tam je na blití.

Albi
30. 5. 2023 22:19
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jo, omlouvám se, to byla moje chyba, jednak asi kvůli tomu herci a potom proto, že s tím sledováním to tak bylo (je) stejně. Znám oba ty seriály, ale oba jsem sledovala nepravidelně. A oba hlavní hrdinové byli profesně skoro kolegové. Otec Braun coby církevní osoba, amatérský “detektiv”, Big Ben jako civilní policejní vyšetřovatel.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
30. 5. 2023 14:20
Odpovědět  Albi

Mě se líbí Hnízdil. Vzácně odpornej šmejd. Napřed chtěl poslat do cvokhausu kvůli nepodpisu Lisabonské úmluvy Kikinu, teď, pro změnu za její dodržování, Afropýču.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
30. 5. 2023 17:16

No jo – chtít nestačí, tu Černošku tam měli už dávno štandopéde odlifrovat.

Ferko
31. 5. 2023 18:34
Odpovědět  Pijack

Všechno špatně. Kdybyste věděl nebo aspoň tušil, jak se dělají bezpečnostní prověrky na “tajné” a lustrace v archívech StB, nikdy by vás taková hloupost, jako psychologické testy a IQ testy politiků. Není nic jednoduššího, než “zpracovat” hodnotitele testů nebo lékaře. Za výraz “zpracovat” si jistě sám dosadíte správný výraz.

Janaz
30. 5. 2023 10:38
Odpovědět  tupý hulvát

Máte málo psychiatrov, ty debil? Kto robí testy všetkým tým ktorí sa musia kvôli práci psychologickým testom podrobiť?

katango
30. 5. 2023 18:33
Odpovědět  Janaz

Psychológovia. Psychológ nie je psychiater. Psychiater je lekár. Psychológ nie je lekár.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
30. 5. 2023 10:47
Odpovědět  Pijack

IQ není v přímé úměře k charakteru a morálce. I gauner nad gaunery bývá vštšinou inteligentní, jinak by se těžko dostal na post nejvyšší. Že na nich teď dřepí ta svoloč není jejich zásluhou, někdo jim “umetl cestičku”.
Podezřelé je, že až na nějaké drobné výjimky jsou ti gauneři pevně usazení na všech evropských vládních seslích.

Pavel z Moravy
30. 5. 2023 18:58
Odpovědět  Albi

Šoroš to zařídil. Mladá garnitura propagující vše co se jim nařídí.

zuza
30. 5. 2023 15:24
Odpovědět  Pijack

to by nepomohlo, psychopat a sociopat môže mať aj IQ 160, politici by potrebovali kompletné psychiatrické vyšetrenie. Žiaľbohu, politika najrôznejšie vyšinuté osobnosti nesmierne láka, môžu beztrestne a naplno realizovať svoje úchylky.

Ferko
31. 5. 2023 18:41
Odpovědět  zuza

Máte naprostou pravdu. I běžný živáček s IQ 130 dokáže běžného psychologa s IQ 130 bez problémů oblafnout.

katango
30. 5. 2023 18:35
Odpovědět  scipio

S tím, že nejvyšší IQ mají psychopati a sociopati, by se dalo s úspěchem polemizovat. Tihle se mediálně proslavili. Kolik je ale psychopatů a sociopatů hlupáků, o nichž nikdo nic nenapsal?

Autor
30. 5. 2023 08:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to jednoduché. Zavést OSOBNÍ ODPOVĚDNOST ZA VŠE CO KDO UDĚLÁ I SVÝM MAJETKEM a uvidíte, jak se v politice objeví rychle až bleskově nedostatek kádrů! Zaveďte odpovědnost u bankéřů a to, že budou ručit CELÝM SVÝM OSOBNÍM MAJETKEM I RODINNÝM za výsledky banky a uvidíte jak rychle se dají finance do pořádku!
Víte kolik lidí po listopadu by přišlo o majetky? A ne zrovna malé! Prakticky každý politik má nějaké to máslo na hlavě! Kdyby šlo o neúmyslné chyby, člověk se splete, ale vědomě a cíleně?
Pak takové psychopatky, takoví “přežvýkavci” se budou blahem tetelit jako metaři, hajzlbáby, závozníci …. zkrátka tam, kam patří.
A ještě bych zavedl to pravidlo, že každý v politice by dostával důchod pouze ve výši průměrného důchodu bez možnosti jakéhokoliv jiného příjmu, bez využívání naspořeného majetku … Joj, to by důchody rostly nikdo by netvrdil, že to vyčerpává státní finance.

Kdysi jsem četl příběhy ze světa fantasy, kde se vyskytovala ostrovní země, která byla poblíž jiné země na kontinentu, která připomínala starověkou Čínu a její hlavní město bylo vykládané perletí z mušlí z onoho ostrova. Perleť dodávala hlavnímu městu název Zářící město a snadno se ničila. Takže ostrov měl svým způsobem zajištěnou hlavní část příjmů. Ale nikdo nechtěl být ani na pouhý rok voleným – a to losem – vládcem ostrova. Protože jeho majetek se po zvolení prodal, začlenil do státního rozpočtu a na konci volebního období se zase majetek vrátil. ALE PŘESNĚ PŘEPOČÍTANÝ DO PLUSU ČI MÍNUSU PODLE VÝSLEDKŮ REÁLNÝCH PŘÍJMŮ STÁTU! (procentuálně -Autor Eddings D.)

unor 2022
30. 5. 2023 08:53
Odpovědět  Peter 008

realne vymahatelna osobni odpovednost .. presne tak.

tupý hulvát
30. 5. 2023 09:53
Odpovědět  unor 2022

Reálně NEVYMAHATELNÁ utopie,kdo to bude hodnotit, rozhodovat a vymáhat?Nějaký Stříž,nebo jako u těch testů,nějaký NEZÁVISLÝ odborník,nebo vítěz dalších voleb?Pořád tady meleme o selském rozumu,co si takhle rozmyslet,co vlastně znamená to co hodnotím?

unor 2022
30. 5. 2023 10:20
Odpovědět  tupý hulvát

Tohle nema vyznam komentovat.

Pijack
30. 5. 2023 09:43
Odpovědět  Peter 008

Trefa – tohle má ovšem ve svém programu jen jedna politická strana – SPD. Všichni ten program znají. Asi proto je vůči SPD tolik nenávisti hlavně z řad politické galerky.

Helena
30. 5. 2023 10:06
Odpovědět  Pijack

B I N G O !!! Proti SPD jede i Babiš a ANO. Tak si dejte 1+1 dohromady.

30. 5. 2023 14:34
Odpovědět  Helena

Tak sleduji tu diskuzi “co by se mělo” a celkem by mě zajímalo, kolik z dikutujících cobysemělů to hodilo SPD. Jo, a vynechala jste dceřinou společnost ANO zvanou PRO. Proti SPD začal Rajchlveš intrikovat dokonce už před tou první demoškou v září. Pak zřejmě dostal nové noty a intriky rozšířil i na komáry.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Janaz
30. 5. 2023 10:39
Odpovědět  Peter 008

To tiež, ale lepšie je tomu predchádzať a zabrániť sociopatom a psychopatom sa vôbec dostať do funkcie.

Albi
30. 5. 2023 11:05
Odpovědět  Peter 008

A právě proto, že by to na 100% fungovalo, by se všichni bránili zuby nehty. A je jich dost, aby něco takového nedopustili.

Proč si asi vymysleli frázi (/a mnozí bezmozci to opakují do do ještě většího zblbnutí, než už existuje), že každý se má postarat o sám o sebe a nenatahovat ruku “státe, dej”). Od čeho potom by ten stát byl, kdyby mohl jen přikazovat a trestat, což by se politikům moc líbilo. A taky to k tomu spěje. 🙁

30. 5. 2023 14:48
Odpovědět  Albi

Zdalipak si vzpomeneš kdo to prohlásil jako vůbec první už před třiatřiceti lety? … … Knižní velkoobchod – furt nic? … … Je viditelný – furt nic? … …
No přece zubař a podvodník Macek, moudros-er na blogu Viditelný Macek!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
30. 5. 2023 17:23

Nevzpoměla – dík za připomenutí. Má spoustu následovníků.

Pavel K
30. 5. 2023 11:31
Odpovědět  Peter 008

Popsal jste přesně to jak by to mělo fungovat ve ” spravedlivém světě”. Však se tuna o tom bavíme dlouho. Jak byla ta poslední konference (zde na ni byly odkazy) to bylo panem 3těpánem řečeno přesně takhle jak jste to zde nyní popsal. A tak by to mělo být. Né že čím větší zloděj a odklaněč, tím váženější občan. Utopie? Možná, ale kdyby společnost (lidstvo) chtěla, tak by to šlo. 😊👍🙋‍♂️

sergej
30. 5. 2023 13:18
Odpovědět  Pavel K

Kafiři dvatřicet pannen v ráji by vám nestačilo že jo. https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f44d.svg

Pavel K
30. 5. 2023 16:38
Odpovědět  sergej

Já bych se spokojil už se zajetou, hlavně že bude cizí a nebude jí čumět z kapsy propadlý lístek z Olšan. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

sergej
30. 5. 2023 18:32
Odpovědět  Pavel K

🙂

Pavel z Moravy
30. 5. 2023 19:08
Odpovědět  Pavel K

Ty máš tedy dneska náladičku, žena se zase chláme. Kde ty na to chodíš? Asi ze života, ale to bys prý musel mít více jak můj 94 letý strejc. Zdravíme západní hranici, střežte ji ať nám zde neproniknou nekalé živly z Bruselu.

Pavel K
30. 5. 2023 20:54
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak kamaráde povětšinou dobrou, občas mě babka nastartuje, jdu si dát za korunu a je po averzi. Jinak bych už byl dávno vdovec, hodil bych jí do studny a poradil, aby plavala motýlka, by se umlátila o stěny. 🤣🤣🤣🤣🤣

Slavek
30. 5. 2023 09:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Nase vlada musi delat to, co na ni zloduch na US ambasade vyzaduje. Kdyz tam nebude Cernoska, daji tam jinou poslusnou krysu. Problem nejsou jenom jednotlivci na ktere nadavate, hlavni problem je, ze jsme od sametu kolonii USA.
Uvalene sankce na Rusko zpusobuji podle zapadnich medii kolaps. Koho? Jak je to ve skutecnosti:
https://cz24.news/j-kaufman-11000-sankci-rusove-i-tak-dnes-ziji-mnohem-lepe-nez-zapad-ktery-je-chce-znicit-experti-zapadni-rise-zla-pri-svem-zlomyslnem-planovani-zla-totiz-zapomneli-na-tento-extra-dulezity-faktor/

Velitel
30. 5. 2023 10:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Jedno se musí ukrajiskému premieru v českém exilu Pjotru Grygorijevič Fialenků nechat, dát dohromady tak mimořádně odpudivé osoby jako afroameričnku a soudruh Lipánka je heroický výkon, najít tak mimořádné blce nebylo vůbec jednoduché a signalista to dokázal.

sergej
30. 5. 2023 10:29
Odpovědět  Velitel

🙂
https://www.youtube.com/watch?v=qMkW6-6bof8
pyjalu nesledovat !!!

Albi
30. 5. 2023 11:17
Odpovědět  Velitel

Signalista sám do té skupiny blbů patří, tak výběr až tak těžký neměl.
Zato ty z opačnéího spektra by hledal moc těžko, protože ti nemluví “do větru” a těm by nerozuměl, když sám zvládne jen jalové žvásty.

Charlie
31. 5. 2023 05:50
Odpovědět  Velitel

To není žádný kumšt…, debilů je ve společnosti mraky!!…😁😉

unor 2022
30. 5. 2023 10:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Tato dobra zena by rada valcila. Za penize prostych danovych poplatniku. Pokud tedy v te valce zustanou na zivu. Zatim co
//sk.news-front.info/2023/05/30/dalsi-megaprojekt-irak-moze-spojit-europu-a-aziu/
je tvurci projekt za predpokladanych 17 miliar dolaru.
Ani ne polovina z nejakych 40 miliard investovanych Americany do niceni a zabijeni na Ukrajine.

Jaroslav
30. 5. 2023 11:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to blbka,a to je dneska skoro jako být inženýr.

Pavel K
30. 5. 2023 12:20
Odpovědět  Jaroslav

😊 😊 😊

Albi
30. 5. 2023 17:25
Odpovědět  Jaroslav

🙂 🙂 🙂 I takových doktorů máme plno, zato lékařů pomálu.

Pavel K
30. 5. 2023 20:49
Odpovědět  Albi

Ani nevíš jakou máš pravdu. Já teď zrovna tím procházím a je to na mrtvici.🙋‍♂️

zuzana
30. 5. 2023 12:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Ekonomický a morální kolaps Německa je varováním, kterému musíme věnovat pozornost

https://aktax.cz/ekonomicky-a-moralni-kolaps-nemecka-je-varovanim-kteremu-musime-venovat-pozornost/

Jura S
30. 5. 2023 15:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Jestliže Norsko koupilo transportéry CV90 za 50 mil. Kč a my je kupujeme za 240 mil, tak je třeba celou vládu poslat za katr a smlouvy zrušit jako nemravné.

Vaska
30. 5. 2023 16:46
Ohodnotit příspěvek :
     

chuťovka – co učej děti ve škole (doufám že to je fejk) – https://t.me/selskyrozum/40533

jmm
30. 5. 2023 18:28
Ohodnotit příspěvek :
     

zlobába….

Charlie
30. 5. 2023 19:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak je možné, že toto šílené může být ministryní války a rukojmím této partičky se 108 lidmi ve sněmovně 10 miliónů občanů České republiky?…..
…, protože jsme debilové??!!..

Pavel K
30. 5. 2023 20:46
Odpovědět  Charlie

👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍

x-13
30. 5. 2023 21:18
Ohodnotit příspěvek :
     

https://www.michalapetr.com/map-1691-tanciky-cernochove-nekolikanasobne-predrazeny-srot-s-mizivou-bojovou-hodnotou-uz-i-egypt-vyrabi-lepsi-bojova-vozidla-sena-200-a-jsou-za-hubicku/

Karel
31. 5. 2023 12:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Černochová je stejná jako celá vláda. Kudy chodí, tudy škodí. A se škůdci je třeba se rázně vypořádat, nebo Česko dopadne jako jeho lesy napadené kůrovcem.

Karel
31. 5. 2023 12:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Černochová, jako ostatně celá vláda, je škůdce národa. Kudy chodí, tudy škodí. A se škůdci je třeba rázně zatočit a nenechat je řádit jako kůrovce. Potom Česko dopadne jako lesy napadené kůrovcem. Prostě nekonečná katastrofa a to jen proto, že byli Češi líní s tím něco udělat.