politika

Denacifikace Pobaltí není daleko

Denacifikace Pobaltí není daleko, ale stále mají šanci změnit názor

Sbíráme zprávy kousek po kousku a pokračujeme ve vytváření holistického informačního obrazu světa. Dnes je na pořadu dne denacifikace Estonska.

První zpráva:

Již dříve, od 26. dubna do 10. května, estonské úřady zakázaly veřejná shromáždění, na kterých se používají „nepřátelské symboly“, za které jsou tam nyní považovány svatojiřské stuhy, písmeno Z, vlajky Ruska a SSSR a také sovětské vojenské uniformy.

Druhá zpráva:

16. srpna estonské úřady s podporou armády rozebraly v rusky mluvícím městě Narva památník – tank z doby Velké vlastenecké války T-34.

Třetí zpráva:

Estonsko 18. srpna přestalo vydávat víza ruským občanům a zakázalo jim vstup na schengenské karty, které již Estonsko vydalo.

Obecný obrázek:

Pochodňové průvody estonských neonacistů a uctívání vojáků wehrmachtu už dávno nikoho nepřekvapuje. Nepřetržitě se konají ceremonie k uctění památky legionářů 20. divize Waffen-SS.

Přemítají o své “hrdinské” minulosti

Ve vládě už sedí zástupci nacionalistické strany EKRE (19 křesel), jejíž členové se tradičně scházejí na sletu esesáků v Sinimäe. Jejich zástupce dokonce zasedá v Evropském parlamentu.

Pochodňový průvod nacionalistické strany EKRE

Otázka: v čem se Estonsko liší od Ukrajiny z hlediska nacistických projevů a kolik času zbývá do okamžiku, kdy rusky mluvící obyvatelstvo začne být vystaveno stejným perzekucím, které vyvolaly počátek speciální operace?

Totéž platí pro Lotyšsko a Litvu. Nejsou na tom o nic lépe. Opravdu si Baltové myslí, že je mine osud denacifikace? Nebo doufají, že si včas převlečou kabát?

Nezapomínejme, že požadavky Ruska na bezpečnostní záruky zahrnovaly stažení pozic NATO daleko na západ od pobaltských států. A je zřejmé, že dobrovolné odevzdání stávajících pozic od Aliance v Moskvě nikdo nečekal. A to může znamenat jediné – ​​plány na odzbrojení a denacifikaci pobaltských zemí také existují. Pravděpodobně budou takticky přizpůsobeny aktuální bojové situaci, ale hlavní strategické cíle zůstanou nezměněny.

Dmitrij Medveděv již oslovil občany EU ve svém telegramovém kanálu:

„Vlády evropských států, zejména zbídačených Baltů, běsnících Poláků a prchajících do NATO Finů, soutěží o to, kdo bude mluvit zlostněji o jejich touze přerušit všechny vztahy s Ruskem. Doslova: Rusy pohrdáme a nikdy je nechceme nikam pustit.”

„Ale obyčejní občané, soudě podle výsledků průzkumů veřejného mínění, neztratili zdravý rozum. Více než polovina obyvatel zemí EU vůbec netouží po přerušení kontaktů s Ruskem. Chtějí plnohodnotný vztah, jako tomu bylo dříve .

„Tak jednejte, evropští sousedé! Nemlčte. Volejte své hlupáky k odpovědnosti. A my vás uslyšíme.”

Pokud budou mlčet nebo se nedokážou vypořádat se svými kolaborantskými vládami, Rusko to bude muset udělat za ně. Opět jako v roce 1945!

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3Tqlcza

sdílet na

139 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
30. 8. 2022 02:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Je mi za to trapně, ale musí to jít ven. Jak tak karta ukazuje, pokud to v této zemi do jara neřachne a nevypořádáme se s vlas-tizr-ádci a zemskými škůdci svými vlastními silami, nic jiného Rusku nezbude, než to opět vyřešit za nás…
Dopr-dele !!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
all
30. 8. 2022 07:44

Spějeme k tomu.Rusko nás bude zase znovu osvobozovat a slovanské národy se opět sjednotí.Už kvůli předkům našim a lepší budoucnosti,kdy opět bude člověk člověkem.

Pavel K
30. 8. 2022 10:06
Odpovědět  all

Ale pořádek si tu máme udělat MY sami a ne cizí stát, pak bychom byli snad nesvéprávní. Jenže?!! Kdo může vědět co se bude dít, když přijde do tuhého, co tuna budou dělat ozbrojení ukrajinci v naší zemi, ale podle toho jejich chování odhaduji že asi nic dobrého. No a pak je tu spousta protinárodních kolaborantů a v okolí vojáci NATO.

Elise
30. 8. 2022 15:48
Odpovědět  all

mám obavy, že Poláci, Češi a Slováci teď nedostanou šanci na reparát. Národy mezi Německem a Ruskem mají být zrušeny. Vymazány z existence a z mapy Evropy. Alespoň podle proroků jako Irlmayer, Sv. Agnes z Akito, Vilna Gaon, Sv. Paisios atd.

Lev Prch
30. 8. 2022 16:17
Odpovědět  Elise

Lidí toho napovídají….😀

Masunta
30. 8. 2022 16:27
Odpovědět  Elise

Od Baltu po Černé moře má vzniknout Velké Maďarsko. Orbán už ukazoval mapu. Je to i vůle toho, kdo má monopol na politické řízení světa. Narody nezaniknou. USA by chtěly vznik subjektu s názvem Trojmoří, na oddělení Ruska od západní Evroky, ale na tyhle realizace už nemají sil. Samy budou přeformátovány. ČR je pro Rusko okrajová záležitost. Škatulku už od něho máme.

Lev Prch
30. 8. 2022 17:13
Odpovědět  Masunta

Máte odkaz? Děkuji.

Masunta
30. 8. 2022 17:48
Odpovědět  Lev Prch

1 část: Díky za reakci, pane kolego. Globalistiku v sobě dlouhodobě střádám, především od prof. Pjakina – jeho dřívější vystoupení; nyní naštvaně řeší vlastizrádce, až se v tom utápí. Zadejte jeho jméno a hledejte v jeho starších vystoupeních. Nikdo jiný není tak vyspělý.
Když máte takový zájem jak to vypadá, tak zde máte info podrobnější:
Evropští i další politikové na rozdíl od Putina konceptuálnosti a globalistiky
neznalí, se chovají tak, že si myslí, že si mohou hrát jen na svém
národním pískovišti. Doplatí na to. Za pět let nejpozději například, bude naplno spuštěn BRISC SWIFT s padesátirublem o průměru 17 mm krytým
zlatem. Už se razí. EU, USA to přijde velmi draho už jen na dovozech z
Číny (Německo má hafo dovozů z Číny a z Německa i my), na půjčkách, na navýšení finanční obsluhy státních dluhů. V USA nejvíce, nastanou masové a krvavé nepokoje. Už sílí rozbroje proti státu a rozbroje bílých proti černým. Neschopný Biden to umocňuje. Za Trumpa, vykonavatele globálního záměru nadnárodního politického řízení světa (globálbí prediktor s monopolem na politické řízení světa, nejčastěji představovaným Kisingerem) by přetransformátování USA či jeho perestrojka na národní

Lev Prch
30. 8. 2022 18:00
Odpovědět  Masunta

Že je uSSa na pokraji občanské války vím, ostatní uvidíme,zda se nějakém časovém horizontu podaří či ne.

Masunta
30. 8. 2022 18:02
Odpovědět  Lev Prch

2.část: stát (Američané nejsou národem), byla méně krvavá. USA nadměrně spotřebovávají světové zdroje – 2 pětiny, a nadměrně produkují odpad. Globální prediktor už od něho dlouho roli světového četníka nechce, neosvědčily se, ale USa si vzaly do hlavy, že je to jejich parketa a tak stále četníkují. I energetická krize a USa vyvolaná válka na ukrajině s cílem zastavit Sev. proud 2 a spolupráci Ruska s Německem (technologie), tyto procesy urychlí. Jak to bude konkétněji vypadat uvnitři USA: Jako v amerických katastrofických filmech, které ne náhodou mají scénář jaký mají a občané sou tak na katastrofu připravováni. Uvnitř území budou bloudit zoufalí občané a budou přepadávání bandami. Nebude úniku. Cenné strategické objekty jako jaderné elektrárny, budou neprodyšně hlídány Národní gardou. Na jihu nepropustá pětimetrová zeď, na oceánském východě a západě námořní flotily včetně britské. Na severu bude hlídat Kanada. Dionisté mají přichystané drahé příbytky na Novém Zélandu – jistě se potom zase vrátí škodit, i když ti mají být podler záměru souzeni. Obyvatelstvo N. Zélandu má být obslužné; jistě nic netuší. Nejcennější výroby, technologie, už USA přesouvají do Jižní Koreje.

Masunta
30. 8. 2022 18:19
Odpovědět  Lev Prch

3.část: Zárukou zachování civilizovanosti na Zemi je pouze RF – přes nedostaky, je to diamant nemající obdoby. Základní jeho filosofie v unitárním státě (záruky národních etnických svobod, jejich naplňování, ale přísné dodržení státní ideologie) je: Pojď mezi nás a buď s námi šťastný… mnohým nyní spadla brada. Od gl. prediktora (jeho vnitřním prediktorem je Ruský židovský kongres – při sankcích Rusko finančně zachránil) má mj. za úkol odstranit oligarchy podpindostníky z vedení státu a Rusko čeká zavedení jednotné závazné a vymahatelné státní ideologie (gubernie jsou dosud státy ve státě). Až potom bude možno provést celkovou ekonomickou reformu. Nakonec podle demografů však Zemi ovládnou Číňané. Žel, Čína, Indie, Izrael a další jsou fašistické státy. EU je podle Pjakina ve druhé fázi fašizace. Viz inkluse, genderismus, NWO a další projevy jako omezování nepohodlných názorů. Asi před 2,5 roky Putin, pracující cílevědomě a konceptuálně podle tajného plánu, řekl, že svět bude za 5 let jiný. Už je vidět, že bude jiný velmi. Rusko má obrovskou konceptuální moc, ale malou politickou – už se to začíná napravovat. Například o vstup do BRICS projevilo zájem 17 států. Odepište mi.

Lev Prch
30. 8. 2022 19:28
Odpovědět  Masunta

Kolego,je to na mě nějak nesrozumitelný,takovej guláš od všeho něco…….
Al díky za snahu 👏👍

[Trol-1] Michal
30. 8. 2022 12:19

Už se těšíš, jak je budeš vítat. Vlastizrádce jako Bilak.

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:27
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Hele,stará Indoběhna s novým nickem.-))))))

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
30. 8. 2022 13:13
Odpovědět  Lev Prchala

Staronovým. Jen ho oprášil.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
30. 8. 2022 13:12
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Trolle, odpovíš mi na otázky které jsem ti položil pod článkem “Němec přijel do Prahy diktovat?”

30. 8. 2022 22:16
Odpovědět  [Trol-1] Michal

(_!_)

Slávek
30. 8. 2022 23:02
Odpovědět  [Trol-1] Michal

přece vůbec nezáleží na tom kdo je bude vítat a kdo nebude. Jako stát ČR už dnes jsme pod rozlišovací schopností velmocí. Při novém dělení Evropy se to prostě stane a kdo bude chtít zůstat, zůstane, kdo odejít tak sbohem a už se nevracej. Podobně jako se stalo ruským oligarchům podpindosům. Kdo není schopen sledovat Pjakina natož jej chápat ať raději denně mrská tělo v posilovnách kdo na to nemá ať kouká telenovely a Soukupa a žere o toho popkorn. Konceptuální politika neb řízení světa je nevyhnutelný nadnárodní proces, který mele pomalu, ale neomylně jistě. Nic víc a nic méně

[Trol-1] Jarda2
31. 8. 2022 03:39

Jo, jo, Okamurovci už se chystají na druhou normalizaci. Zradcům zmar, ČR zdar.

Lev Prchala
31. 8. 2022 07:58
Odpovědět  [Trol-1] Jarda2

Většina lidí jsou jako špendlíky – hlavičky na nich nejsou to hlavní.

ijn
30. 8. 2022 02:06
Ohodnotit příspěvek :
     

nacistické koncepce dodnes prosazují naši ž/Ž spoluobčané, kteří převládají v ovládaní států EU i USA a VB,….! cíl je však jiný,….. depopulace Evropy i planety Země všemi prostředky!!!

all
30. 8. 2022 07:58
Odpovědět  ijn

Depopulují se sami,už jen kolik ůchyláků je dneska mezi nimi,co se mohou namnožit jedině jako , Ovce Dolly, ta ale brzo pošla,příroda se nedala přelstít. Dnes už očkují transhumanoidní jedy a svinstva ničící imunitní systém lidí,kur.vící krev i mezibuněčnou tekutinu ( mezibuněčný matrix) a DNA,tyto vakcinované,tupé ovce,mají zaděláno stejně,jako ta Dolly,co po roce chcípla.

Editor
30. 8. 2022 11:25
Odpovědět  all

proboha, na začátku slova se píše ú a ne ů!!! Lidi, nekurvěte tu češtinu.

Lev Prchala
30. 8. 2022 11:59
Odpovědět  scipio

Ty zase dostaneš céres v podobě mínusů.-)

[Trol-1] Michal
30. 8. 2022 12:22
Odpovědět  scipio

Scipio. Máš to marné. Na proruském webu těžko můžeš čekat příliš vzdělaných lidí. Ty SPD zpravidla nevolí.

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:29
Odpovědět  [Trol-1] Michal

F73+A52+F22+F100+F102+F104+F200+F600F+800+G10+N393…..mám pokračovat ve výčtu tvých dárků od matkosestry a bratrootce?

30. 8. 2022 13:25
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Ha! Ha! Ha! A co na Seznam zprávy trolldo, tam ano? Tam mohu čekat vzdělance? Kašpare.

Lev Prchala
30. 8. 2022 14:12

Tam jo,tam je to samej právník z Plzně.-)

Masunta
30. 8. 2022 16:29
Odpovědět  [Trol-1] Michal

V mládí bili do hlavinky ?

30. 8. 2022 22:17
Odpovědět  Masunta

Nemuseli. On se bez mozkových závitů už narodil.

Gene
30. 8. 2022 14:22
Odpovědět  scipio

Jste normalni s tou cestinou? Misto aby jste byl rad ze spousta lidi procita s toho zapadniho snu, kritizujete je za nespravnou cestinu. Ja osobne jsem z kraje kde se cestina pouzivala jen ve skole. A po skole uz mam skoro padesat roku. Jestli vam je malo, ze nas uz rozdeluje a provokuje mezi sebou vlada, tak jste na dobre ceste zacit nas delit na lidi s dobrou gramatikou a se spatnou gramatikou. Ze by jsme se take zacli hadat mezi sebou?

Lev Prchala
30. 8. 2022 14:42
Odpovědět  Gene

On to nemyslí špatně.

Slávek
30. 8. 2022 23:08
Odpovědět  Lev Prchala

jen pro jistotu nepoužívá diakritiku, aby byl z obliga. Myslím že o Husa v životě ani nezavadil

Masunta
30. 8. 2022 16:31
Odpovědět  Gene

I ten češtin je prezentace vlastní vyspělosti. Snad nejsme mezi nádeníky.

Lev Prch
30. 8. 2022 17:15
Odpovědět  Masunta

Ale no tak pánové, ČR jde o existenci a Vy se hádáte jako trhovkyně o husu 🤫

30. 8. 2022 22:28
Odpovědět  Lev Prch

Nejde o hádání, ale o blbé machrování a povyšovaní se lepšolida Masunta!
Pokud mu nádeníci smrdí, ať táhne do pr-dele!

30. 8. 2022 22:26
Odpovědět  Masunta

A kdyby – tak co jako? Nádeníci jsou méně lidé a ty jsi vícečlověk?
Víš co? Mohl by ses tady umazat. Nechceš se raději vrátit odkud jsi sem přivandroval? Bude ti tam lépe. A nám také. Tady tak nějak nejsme na mentory zvědaví.

Slávek
30. 8. 2022 23:09
Odpovědět  Masunta

Mansunta Ty

Honza999
30. 8. 2022 23:34
Odpovědět  Masunta

Nádeníci nemají právo na účast ve společenském životě?

Lev Prch
30. 8. 2022 06:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Nacisty celého světa je třeba do jednoho eliminovat!!!!!!!!

[Trol-1] Filip
30. 8. 2022 06:58
Odpovědět  Lev Prch

Prchálku to by bylo nutné zavřít i Tebe.

Lev Prchala
30. 8. 2022 07:58
Odpovědět  [Trol-1] Filip

A kdo mě zavře ty,věčně vylitá senilní havlotroska nebo CIA loutka čOUDelka?

30. 8. 2022 13:26
Odpovědět  [Trol-1] Filip

(_!_)

Masunta
30. 8. 2022 16:33
Odpovědět  Lev Prch

Ano. Jalta i Postupim to ukládala, ale nebylo to provedeno téměř vůbec. Mnoho zemí se dalo na socialistickou cestu, ovšem s fašisty. A proto také vznikly události 1956 v Maďarsku a u nás v 1968.

Lev Prch
30. 8. 2022 17:17
Odpovědět  Masunta

Chcete říct, že Dubček, Černík, Smrkovský a další byli fašisti???????

Gene
30. 8. 2022 18:27
Odpovědět  Lev Prch

Nebyli, ale casem by byli vystridani.

Masunta
30. 8. 2022 22:01
Odpovědět  Gene

Přesně tak.

Lev Prch
30. 8. 2022 22:07
Odpovědět  Gene

A kým konkrétně?

Gene
31. 8. 2022 03:22
Odpovědět  Lev Prch

Podobnou sortou co v Cechach vladne nyni.

Lev Prchala
31. 8. 2022 08:00
Odpovědět  Gene

Ale no tak,po Dubčekovi nastoupil Husák a že by bylo hůř, jako JE ZA TÝHLE FYJALOVÝ STOKY,TAK TO KURVA NI OMYLEM!!!!!

Slávek
30. 8. 2022 23:16
Odpovědět  Lev Prch

Lve Prchu, vždyť ty tomu vůbec nechápeš. Fašizace je postup zdlouhavý než se do národa naroubuje. Na U to trvalo 8 let usilovné práce než ovce byly sehnány do houfu a byli jim přiděleni vůdčí berani

Lev Prchala
31. 8. 2022 08:01
Odpovědět  Slávek

ALE PROSÍMTĚ,SROVNÁVAT ROK 1968 S DNEŠNÍM BANDEROSTÁNEM JE TROCHU MIMO!

Masunta
3. 9. 2022 00:26
Odpovědět  Lev Prch

Ti představovali lidskou tvář, aby lidé byli za změnu. Pak by k moci nastoupily už darebáci, jako to vidíme u nás nyní. Dubček byl navíc jednodušší člověk.

30. 8. 2022 22:59
Odpovědět  Masunta

Tsss… tsss… A já měl zato, že odtajněné spisy nekecaj a že v obém měla prsty CIA. A on zatím v Maďarsku věšel bodrý lid ve spravedlivém hněvu fašouny a nám tady o dvanáct let později vykvetl fašismus z podhoubí Pražského Jara.
To se m i vůbec líbí, ten pojem “vznikly”. Připomíná mi neposkvrněné početí. Zkrátka zničehož nic něco vznikne. Teď tu máme fašizmus jak z partesu a také zřejmě vznikl sám od sebe. Jak také jinak, že, když fašouni socialistické cesty už byli odhadrákováni.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slávek
30. 8. 2022 23:11
Odpovědět  Lev Prch

No to ještě bude práce na roky. Doporučuji film “Bílý Tygr” je na ulozto

[Trol-1] Filip
30. 8. 2022 07:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Stovky lidí prchají z ruského Bělgorodu. Bojí se ukrajinského útoku. Ukrajinci na Rusko těžko zaútočí. Ofenziva na jihu ale zdárně pokračuje. Uvidíme, jak dlouho Rusáci udrží Cherson.

Lev Prchala
30. 8. 2022 07:58
Odpovědět  [Trol-1] Filip

NOOOOOOO JOOOOO SEZNAM A HAVLOLEJNOLAHVÁRENSKÁ STOKA JÁSÁ?!

Autor
30. 8. 2022 08:31
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Obyvatelstvo celého regionu je kolik? Milion, dva? Kolik je to procentuálně? Ostatně zbabělci se najdou všude a i když je jich málo, zasmr-dí všechno a všude. Víte kolik procent lidí bylo na náměstích v listopadu 89? propočítejte si to a zjistíte, že hodně málo. Menšina vnutila řevem své představy většině. O to se pokoušíte i vy.

Lev Prchala
30. 8. 2022 08:33
Odpovědět  Peter

Když on pořád věří tomu,že 1+1 je 11,pak slovo PROCENTA zní ve Tvém podání dost záludně,ba co dím sprostě.-)))

Autor
30. 8. 2022 12:40
Odpovědět  Lev Prchala

Jako kluci jsme hráli tenis jen tak mezi sebou a abychom věděli kdo, co a jak, počítali jsme procenta. Až teprve po letech nám došlo, co jsme dělali. Denní procenta jsme počítali správně, ale ty celkové jsme dělali tak, že jsme denní číslo připočetli k dosavadnímu celkovému a vydělili dvěma. Sranda, když jsme na to přišli (a to už byl mezi námi jeden absolovent matfyzu!), ale ještě větší sranda byla ta, že když jsme to poctivě přepočítali, tak nám vyšlo naprosto stejné pořadí! A výše procenta se zase tak moc nelišila. Vysvětlují to stabilní výsledky zápasů.
Takže od té doby vím, co jsou to procenta. 🙂 🙂

Lev Prchala
30. 8. 2022 14:13
Odpovědět  Peter

No jo,jenže to je rozdíl,nikdo z Vás neměl a ani F73.-)

Pavel K
30. 8. 2022 10:22
Odpovědět  Peter

👍 👍 👍 👍 👍 👍
PŘESNĚ!!

Pat
30. 8. 2022 09:54
Odpovědět  [Trol-1] Filip

A co teprve kolik lidí před válkou utíká z Chorvatska!
Teď, po posledním prázdninovém víkendu.
Ta hloupost nadržených svazáků je neomezená.

Lev Prchala
30. 8. 2022 10:27
Odpovědět  Pat

Já doufám,že stejně tolik milovníků banderosvoloče bude po demonstracích utíkat z Čech……

[Trol-1] Michal
30. 8. 2022 12:23
Odpovědět  Pat

Taky mne udivuje, že Tě to svazáctví drží dones.

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:29
Odpovědět  [Trol-1] Michal

F73+A52+F22+F100+F102+F104+F200+F600F+800+G10+N393…..mám pokračovat ve výčtu tvých dárků od matkosestry a bratrootce?

Lev Prchala
30. 8. 2022 13:20
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Lidské tělo obsahuje až 80 % vody. U někoho se však celé toto množství koncentruje v hlavě.

30. 8. 2022 13:47
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Tak co, šášo, kdy se vrátíš k nicku Premek? Nějak na něj v té záplavě nicků co tu v nich skotačíš pozapomínáš.

30. 8. 2022 13:44
Odpovědět  [Trol-1] Filip

To ty bys hrdinně vytrval, viď, bo tys geroj. Šašku.
Prolomení llinie na jednom úseku ze tří, na které bylo v mnonásobném přečíslení zaútočeno, průnik o 6 km – při ztrátě 1200 banderů, desítek tanků a bojových vozidel -, považuješ za “zdárné pokračování ofenzívy”?
Uvidíme, jak dlouho udrží banderové bývalou Ukrajinu.

František
30. 8. 2022 16:03
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Máš smůlu. Ta Ukr. ofenzíva skončila po hodině drtivou porážkou ukroušů.

Lev Prch
30. 8. 2022 17:18
Odpovědět  František

Opravdu????? Můžete mi poslat odkaz, ať si tu radostnou zprávu taky přečtu.Děkuji👍

30. 8. 2022 23:15
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Velice zdárně pokračuje. Zatím, ke včerejšku, přišli banderové o 48 tanků, 46 bojových vozidel pěchoty, 37 dalších ótéček, 8 pickupů s těžkými kulomety a více než 1 200 banderů. Jen tak dál!

Slávek
30. 8. 2022 23:19
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Myslím že už se z toho “posrali” sami. Předsmrtná křeč

[Trol-1] Filip
30. 8. 2022 07:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyby to Rus zkusil, dostal by konečně pořádně přes držku. Jelikož to ale ví, tak to neudělá. Neví si rady ani s Ukrajinou. Za poslední dva měsíce se fronta skoro nehnula.

sizok
30. 8. 2022 07:26
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Jsi hlupák.

all
30. 8. 2022 08:14
Odpovědět  sizok

Nereagujme na řeporyjské nácky bez budoucnosti

Pavel K
30. 8. 2022 10:31
Odpovědět  all

To je marný, neposlechnou a krmit je budou furt.

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:30
Odpovědět  Pavel K

Říká se STÁLE.-)

30. 8. 2022 13:48
Odpovědět  Lev Prchala

Taky mi to furt říkaj.

Lev Prchala
30. 8. 2022 13:57

No jo,když nám to nedá,viď?

Masunta
3. 9. 2022 00:28
Odpovědět  sizok

Buď jej v mládí mlátili do hlavinky nebo je denně pod vlivem. Protože sám od sebe asi nikdo nechce, aby si o něm někdo myslel, že je vejr.

sefko
30. 8. 2022 07:40
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Filipe přiznej už konečně barvu, jsi placený hujer? nebo bambus?

milan h
30. 8. 2022 08:48
Odpovědět  sefko

on je nick mnoha jmen a delnik od Jandy

Pavel K
30. 8. 2022 10:33
Odpovědět  milan h

Tak si myslím že všichni víme odkud vítr fouká a pak se udivuji, že vy ostatní se podivujete. 🤣🤣🤣🙏🙋‍♂️

[Trol-1] Eda
30. 8. 2022 12:24
Odpovědět  sefko

Kdo je bambus?

Lev Prchala
30. 8. 2022 08:00
Odpovědět  [Trol-1] Filip

To,že seš hluboce mentálně retardovanej výstřik z halomOUDra je vidět den co den.-))))

vlasta
30. 8. 2022 08:09
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Vypadá to že jsi najatý provokater, taky ti to tak myslí !

Lev Prchala
30. 8. 2022 08:13
Odpovědět  vlasta

To je pořád stejný kačer,ovšem v novém hávu.-)

Pavel K
30. 8. 2022 10:34
Odpovědět  Lev Prchala

Ale výsledek je stejný né?!! Je to 🔶

Lev Prchala
30. 8. 2022 10:58
Odpovědět  Pavel K

Já to vím,ovšem nemám v plánu nechat takový póvl bez komentáře,což je ovšem jen a jen moje starost-blbost,říkej tomu jak chceš.-)))

Pavel K
30. 8. 2022 11:56
Odpovědět  Lev Prchala

Neblbni, nemůžeš komentovat každou 🔶
A jestli jo, tak tě to musí bavit, já mám v 🔶🙋‍♂️

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:00
Odpovědět  Pavel K

Každej holt má to svoje.-)

STANISLA
30. 8. 2022 11:25
Odpovědět  [Trol-1] Filip

KOKOTE BLBEJ!!!SLÁVA RUSKU!!AT ŽIJE RUSKÁ ARMÁDA A NÁŠ PRESIDENT PUTIN!

[Trol-1] Michal
30. 8. 2022 12:25
Odpovědět  STANISLA

To je dobře, že si ani na Čecha nehraješ. Stačí Google translator.

Lev Prchala
30. 8. 2022 12:32
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Dummkopf!

30. 8. 2022 13:51
Odpovědět  Lev Prchala

To je, co? Tenhle vřed na hrbu českého národa sám sebe považuje za Čecha!

Lev Prchala
30. 8. 2022 13:59

V dobách všeobecného blábolu cena mlčení nehorázně stoupá.
Kdyby se tím ten vlastizrádce řídil……

STANISLA
30. 8. 2022 14:37
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Čuráku sdice nevím co tím chceš říct,ale máš pravdu já si na čecha nehraju pze Čech nejsu já su Moravák z Moravského Brna

[Trol-1] Michal
30. 8. 2022 15:13
Odpovědět  STANISLA

Takže moravskej Rus. Když říkáš o Putinovi náš prezident. Na Pražském hradě nesedí.

STANISLA
30. 8. 2022 15:44
Odpovědět  [Trol-1] Michal

kokote blbej ,já nejsu rus ani jinej občan Ruské Federace……čuráčí hlavičko tak upřesním……su státní příslušník Česka,Občan ČR národnost Moravská,su narozen v Moravském Brně na Moravě….tudíž nejsu Čech z Čech ale ani Čech z Moravy,su moravák tak jak ty blbe seš asi Čech a jinej je třeba Slezan a podobně Putin je president všech mírumilovných lidí světa,Stalin našich dnů,Stalin pozvedl Rusko rozvrácené židobolševismem, vykinožil židobolševiky,vrátil Rusku slávu carských dob atd.Putin a jeho lidíé vrátili to stejné dnešní Federaci a od 2014 pomalu se Federace stává světovou supervelmocí………a jinak škoda že nesedí na hradě pražském …

Lev Prch
30. 8. 2022 16:19
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Lidské tělo obsahuje až 80 % vody. U někoho se však celé toto množství koncentruje v hlavě.

sizok
30. 8. 2022 20:46
Odpovědět  Lev Prch

To je fakt.

30. 8. 2022 13:47
Odpovědět  [Trol-1] Filip

(_!_)

František
30. 8. 2022 16:13
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Kdyby to Rus chtěl udělat po Americku, tak je dneska u Atlantiku. Ovšem jako Američan přes velehory mrtvol nevinných lidí, i těch, kteří tu plácají rusofobní hovadiny. Máme kliku, Rus nechce ty hromady a jde jen po nacistech.

Masunta
30. 8. 2022 16:40
Odpovědět  [Trol-1] Filip

Americký podplukovník Daniel Davis, vojenský expert televíznej stanice „Fox News“, povedal, že žiadna veľká ukrajinská ofenzíva neexistuje a ani nemôže, a naopak, mala by sa začať tá ruská.
„Za posledných šesť mesiacov ruské jednotky ovládli pomerne veľkú oblasť. Pohybujú sa pomaly, ale metodicky a neúnavne. V posledných dňoch Rusko pokračovalo v útočných operáciách,“ vyhlásil Davis.
Zdôraznil, že Ukrajinci „už mesiace rozprávali o veľkej ofenzíve s cieľom získať späť Cherson, ale nič sa nedeje“.

Teuton
30. 8. 2022 07:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Podpraporčík Michal Čoudelka, náčelník BIS, Bezpečnostní informační služby, se po aplikaci kokainových čípků do nosu a heroinové kapsle do konečníku domnívá, že za všechno můžou karibští piráti a cizí agenti z Vrbětíkova a Honiptákova.

vlasta
30. 8. 2022 08:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Zřejmě by bylo denacifikovat i pražský hrad od pohrobků Neuratha a Haidricha ! nějakým způsobem se nám tu hoši namnožili !

[Trol-1] Michal
30. 8. 2022 12:27
Odpovědět  vlasta

Scipio, vysvětli Vlastě gramatiku a způsob psaní Heydricha. Ve zvláštní škole to neměli.

Lev Prchala
30. 8. 2022 13:08
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Narodit se hloupý, to je nevyléčitelná choroba.

30. 8. 2022 13:55
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Praudu díš. Správně se to píše ta swině Hajdrych.

Lev Prchala
30. 8. 2022 14:15

On to Papá Majer ještě neví.

[Trol-1] Michal
30. 8. 2022 15:15

Svině to byla. Tak snad se ho bude snažit napodobit co nejméně lidí v Kremlu.

30. 8. 2022 15:59
Odpovědět  [Trol-1] Michal

To ty jsi také. Jako každý, kdo hájí zájmy kořistníků proti vlastnímu národu.

Lev Prch
30. 8. 2022 16:20
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Narodit se hloupý, to je nevyléčitelná choroba.

Autor
30. 8. 2022 08:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Ono je to tam již delší dobu. Je třeba si uzvědomit, že v těchto zemích jsou dva druhy obyvatel. Základní a pak trpění, kteří ovšem nemají právo volit, nemají právo na skoro nic , jen případně pracovat sa držet hubu. Ano, to jsou etničtí Rusové. A EU, která je tak znepokojena starostmi a obtížemi všech menšin i etnických, mlčí, mlčí a nic nevidí … Jistě by se jich zastala, kdyby to nebyli právě Rusové.
To celé je zase řízeno zvenku a tamní vlády jsou iniciativní přesně tak jako “naše” vlády v Čechách i na Slovensku. Už chybí jen to, aby byl za národního hrdinu prohlášen zrádce těch, kdo zabili Heydricha …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
milan h
30. 8. 2022 08:50
Odpovědět  Peter

Peter doplnim ze i na Morave my nejsme Cechy ani ze srandy

all
30. 8. 2022 10:23
Odpovědět  milan h

To ne,ale musíme držet spolu,nemůžeme se takto rozdělovat,máme už tisíc let společné dějiny.Zvláště v dnešní době. Morava je prastará,okolo 20.000 let a můžeme být jako česká republika na to hrdi( kdyby to bylo u amíků,chvástali by se tím denodenně ! Buďme rádi,že jsme, Češí,Morava,Slovensko )

Lev Prchala
30. 8. 2022 10:59
Odpovědět  all

Buďme,abychom byli a ne,abychom existovali jen na cáru papíru a přežívali!

Autor
30. 8. 2022 12:50
Odpovědět  all

Souhlas. Jsme – pokud to tak je – dva skutečně nejbližší národy. A nejspisovnější češtinou mluvil jeden Moravák … Když nás chtějí, nebo budou chtít rozdělit, pak je zle a dělali bychom něco správně, co by je štvalo. Já mám z jedné strany kořeny na Moravě, a z druhé strany zase ze “západu” středočeského kraje a dál směrem kem hranici. Děda z této strany bydlel na přesné hranici Sudet. On byl ještě Boehmen und Moehren, ale stačilo zajít za ceduli s názvem obce a už to byly Sudety. Když bychom se nechali rozdělit, a takové hlasy jsou, pak “moravští” politici (snad stačí jedno jméno – Kalousek …) přijdou o koryta v Praze a navíc naše národy vezmou jeden hezky po druhém a finito.

30. 8. 2022 14:07
Odpovědět  Peter

Myslíte toho Moraváka, který sám sebe považoval za Čecha národnosti Moravské? Osobně mě se-re, že jsme se nevrátili k názvu naší vlasti pod kterým jsme na téměř všech mapách – Boemia.
A byl by, dopr-dele, konečně klid!

[Trol-1] Michal
30. 8. 2022 15:16

Tak někde byla i Moravia.

30. 8. 2022 14:00
Odpovědět  milan h

Vcelku vás beru, ale někdy se projevujete jako šovinistický moravský vůl.

Frankie
30. 8. 2022 08:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Je potřeba udělat denacifikaci pořádně z jedné vody načisto a nejen na okrajině. A Rusové k tomu mají, jak se zdá, řádně nakročeno.

[Trol-1] Michal
30. 8. 2022 12:28
Odpovědět  Frankie

Hlavně v Rusku. Nikde na světě není pravicových extremistů tolik.

Lev Prchala
30. 8. 2022 13:09
Odpovědět  [Trol-1] Michal

U hlupáků jazyk předhání myšlenku

sizok
30. 8. 2022 20:48
Odpovědět  Lev Prchala

Jakou myšlenku?

30. 8. 2022 14:08
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Tak to máš pravdu. Akorát mě překvapuje, že to víš. Proti čemu musí Gosudar a spol. bojovat. Ale neboj, on tu pátou kolonu likviduje sice pomalu, ale jistě. Ale pokud ho dotlačí tví demen-tní živitelé k vyhlášení válečného stavu a uvolní mu tak ruce k uplatnění válečných zákonů, pak to nabere jiné obrátky, tomu věř.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
30. 8. 2022 09:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Da zdravstvuet savětskaja armia…

Pozor
30. 8. 2022 09:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Denacifikace Pobaltí není daleko – už včera bolo neskoro.

Aleš
30. 8. 2022 09:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Tedy EU podporuje fašismus. To je hnus. Je třeba EU zlikvidovat.

all
30. 8. 2022 10:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Washington radí,aby se jaderná elektrárna v Záporoží odstavila. To se jim to kecá! Podporovatelům nacismu a ničitelům Evropy,kterou ssají.

Lev Prchala
30. 8. 2022 11:01
Odpovědět  all

Ať se uSSa stará o to,co nastane,jestli nepřestanou s pseudokauzou Trump a o to,jak na veřejnosti prezentuje tu jejich slavnou debilokracii senilní pedofil Bidet(oba Bideti)

[Trol-1] Michal
30. 8. 2022 12:29
Odpovědět  all

USA podporují Rusko? To jsem si nevšiml.

Lev Prchala
30. 8. 2022 13:10
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Nejsem zajedno s matematiky. Domnívám se, že souhrn nul je nebezpečné číslo.

30. 8. 2022 14:09
Odpovědět  [Trol-1] Michal

Kdyby jenom toho…

Masunta
30. 8. 2022 16:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Pobaltské státy, stejně jako ostatní bývalé sovětské republiky se SAMY vráti pod křídla Rusů. Strategického spojence, který jediný může poskytnout horní 3 formy státní suverenity z celkových šesti. USA jsou na pokraji propasti, budou přeformátovány (jako světový četník se neosvědčily a globální protektor má s USA jiné plány – přeformátování na národní multiazimutový stát. Za 200 let ze sebe nedokázaly udělat normálně fungující stát. A uvedené bývalé sovětské státy nemohou být ve vzduchoprázdnu. Velkou perspektivu má například BRICS, kam projevilo zájem o vstup 17 států. Egypt, S. Arábie, Turecko, Alžírsko, Sýrie … Je třeba něco vědět o globalistice, jinak se jedná jen o spekulace duševních naháčů.

čirůvka fialová.jpg
Lev Prch
30. 8. 2022 17:21
Odpovědět  Masunta

Turky nebrat!

Ladislav
30. 8. 2022 19:50
Ohodnotit příspěvek :
     

💤♎Na fotu. Kam jdou ti staří fašističtí páprdi? Ve svém věku by měli odpočítávat ruženec!

30. 8. 2022 23:25
Odpovědět  Ladislav

Jdou si vyhlédnout Růžový palouček.