blogpolitika

Demonstrace ČR na prvním místě na Václaváku!

Snímek obrazovky 2022 09 28 v 23.49.05
Snímek obrazovky 2022 09 28 v 23.49.05

https://www.facebook.com/watch/?v=798300587984095&t=299

sdíletj na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Masunta
29. 9. 2022 04:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Je třeba počkat na seriózní vyhodnocení demonstrace. Kdo tam vystupoval, kdo tam třeba i oproti dřívější demonstraci nebyl, jaké tam byly změny. Prý tam vystoupila i paní Konečná.
Vrábel má prý třímiliónovou exekuci a někdo uvedl, že peníze jdou jeho ženě. Nevím které peníze. Také zazněl názor, že demonstranti sehráli roli užitečných idiotů, což by mohlo být tak, když vezmeme v úvahu, jak hnutí PRO vyhodnotil MUDr. David na svých stránkách Nová republika. Tedy – že jsou to ti z Miliónu chvilek. A v tom případě vidí Bůh, že to není dobré.

Masunta
29. 9. 2022 05:01
Odpovědět  Masunta

Prošel jsem si diskusi pod informací o akci, zveřejněné na Seznamu. Asi 70 příspěvků. Zaujal mě tento:
Na popud Rakušana, posléze Fialy (který si raději hodil marod), zřejmě PČR (není divu, když si tam dosadili svého člena) nesmí říci svůj odhad počtu lidí? Vážení, bylo jich tam o mnoho více než při poslední demonstraci! Porovnejte fota a uvidíte! A co ostatní města? ČB se ani nezveřejnilo! Konec fialové CENZURY! DEMISI! Pevně věřím, že Zeman udělá jednu, jedinou, dobrou věc, a odvolá toto zlo pětikoalice která se stará pouze o UK národ co tu má vše zdarma a na ČESKÝ LID KAŠLE! NAOPAK! ještě se jim smějí do tváře a chválí si jak to vše zaplatíme! Hlavně že pán Fiala má dlaždici se svým jménem na chodníku v Kyjevě a že již má domluven post v EU jako komisař! Pryč! DEMISI! Naložit na vlak a poslat směrem Kyjev, tam ať tento malomocný pán ukáže co umí!
Poznámka: je to na diskusi a čas nejspolehlivěji ukáže.

Gales
29. 9. 2022 11:31
Odpovědět  Masunta

Všechno je to v pohybu.Boj mezi Ž a ž?

Administrátor
P.A.Semi
29. 9. 2022 11:55
Odpovědět  Masunta

Na Václaváku bylo tentokrát asi polovina lidí, než tam bylo 3.9. … (možná max 2/3, víc ne)
Stejná plocha obsazená, ale mnohem řidší, dalo se tam volně chodit…

πα½

Teuton
29. 9. 2022 11:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Koudelkova BIS, Bezpečnostní informační služba, se včera na Václaváku pokusila o jedinou provokaci. Mladá Ukrajinka těsně pod pódiem začala něco vykřikovat o Banderovi a pak se pokusila s lidmi prát. Dostala na budku a byla promptně vyexpedována. Naprostí břídilové, tahle BIS, člověka nemůže nenapadnout. Americká ambasáda, která BIS řídí, musí mít z těchto neschopných a legračních pitomců těžkou hlavu.

Administrátor
P.A.Semi
29. 9. 2022 12:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Touhle “mírumilovnou” “pokojnou” sérií zcela zbytečných demonstrací jenom ukážou, že takhle jednou za měsíc pokojná demonstrace naprosto nic nevyřeší, tomu se vláda leda tak vysměje… A proč by jako měla kvůli pár hulákajícím lidem jednou za čas cokoliv dělat, cokoliv měnit ? Volby jsou daleko…

Dokud nebude Generální Stávka, a demonstrace denně, tak se nic nezmění…

A tím, jak tam mají profi zvukotechniku a velkou obrazovku – je to Komfortní… Ale ti lidé kvůli tomu nikam nejdou – obvykle se dělaly demonstrace, které někam táhnuly ulicemi… Tady jen vklidu stojí na náměstí a poslouchají “energetické experty”…
Na to, aby to byla nějaká Revoluce, tak tomu schází nějaké Akčnější Vedení… Lidé by náladu měli…

Anebo má vláda nyní unikátní příležitost ukázat nám i světu, že to jde i po dobrém a pokojně… Jenže podle toho, jak je evidentní, že to dopadne, tak nám i světu naopak tahle vláda ukáže, že po dobrém a pokojně to nejde

πα½

Gales
29. 9. 2022 12:55
Odpovědět  P.A.Semi

Taky mi to připadá nějak moc zdlouhavé.No,uvidíme co bude dalším tahem.

Masunta
29. 9. 2022 13:19
Odpovědět  Gales

Es komm der Tag. Čekat na vhodnou příležitost vyplatí se, čas uzrát musí, nepřeskakovat etapy, pak akce účinnější bude a historie oponou trhne, chlapy.

Gales
29. 9. 2022 14:53
Odpovědět  Masunta

Situace v Evropě graduje.Záleží na tom,jaké mají jidáši noty.Doufám že to Putin ustojí a mír v Evropě,na vztek amíkům,bude zachován.

Masunta
29. 9. 2022 14:58
Odpovědět  Gales

Někdy čtu dosti dobře zdůvodněné názory, že se schyluje k až centrálnímu útoku na Rusko, třeba i s použitím jaderných zbraní. Ale osobně v to nevěřím.

Gales
29. 9. 2022 18:33
Odpovědět  Masunta

,,Temné síly” mají strach začít první,bo by to sami nepřežili.Raději budou proti sobě štvát jiné.Dokud se jim to bude dařit,tak do té doby nebude klid.