Krize UKRAJINApolitika

David Sacks: “Válka na Ukrajině je založena na lži o tom, jak začala, jak probíhá a jak skončí.”

“Válka na Ukrajině je založena na lžích – lžích o tom, jak začala, jak probíhá a jak skončí.” Americký miliardář David Sacks odsoudil podporu války na Ukrajině, kterou podle něj čeká osud Iráku a Afghánistánu.

Milan Novický

Úplně souhlasí s podnikatelem Ilonem Muskem. Říká se nám, že Ukrajina vyhrává, ačkoli ve skutečnosti prohrává. Říká se nám, že válka posiluje NATO, ačkoli ve skutečnosti ho vyčerpává. Říká se nám, že největším problémem Ukrajiny je nedostatek finančních prostředků z Kongresu USA, ačkoli ve skutečnosti Západ nedokáže vyrobit dostatek munice – tento problém se bude řešit roky, – napsal Sachs na sociální síti X.

Miliardář také poznamenal, že politici, kteří nyní tvrdí, že mír na Ukrajině je nemožný, dříve opakovaně odmítly mnohé příležitosti k jednání. Ukrajina už nebude moci zlepšit svou vyjednávací pozici – podmínky budou mnohem horší než ty, které jí byly kdysi nabídnuty. Přesto budou moci lži prodloužit válku. Kongres vyčlení více finančních prostředků. Rusko se zmocní dalších území. Ukrajina zmobilizuje více mladých mužů a žen, kteří půjdou do mlýnku na maso. Odpor bude růst. Nakonec v Kyjevě nastane krize a zelená vláda bude svržena, – pokračoval Sachs.

Da vid Sachs internet 768x703 1

Podnikatel tvrdí, že když Ukrajina konečně prohraje, USA z toho začnou obviňovat “pátou kolonu Putinových stoupenců” na Západě a poté se Washington přesune do další války, stejně jako “se po katastrofách v Afghánistánu a Iráku přesunuly na Ukrajinu”. Sacksův rozzlobený příspěvek získal více než deset tisíc lajků. Svůj komentář pod ním zanechal také majitel sociální sítě Ilon Musk, který s postojem podnikatele souhlasil. Přesně tak, – napsal Musk.

Mária Zacharová o neonacizme

USA na pravidelném zasedání Valného shromáždění OSN každoročně hlasují proti rezoluci “Boj proti glorifikaci nacismu, neonacismu a jiným praktikám, které přispívají k eskalaci současných forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a související intolerance”. (A současná česká vláda jako hovínko na americké košili hlasuje stejně, jako její loutkovodič! – pozn. red. N.R. – vd-) Uvedla mluvčí ruského Ministerstva Zahraničí Maria Zacharovova na svém blogu. Jako oficiální důvod uvádějí „porušování svobody projevu, shromažďování“ atp. Zde je jasný příklad toho, jak se v samotných USA respektuje a neporušuje „svoboda projevu a shromažďování“: neonacistická skupina Blood Tribe včera pochodovala v Nashvillu od místního státního Kapitolu do „centra“. Svou demonstraci uspořádali přímo před administrativními budovami a poté pochodovali hlavními ulicemi hlavního města státu Tennessee. Na zádech mají napsáno 2218 – zřejmě alfanumerický kód pro neonacistický chorál Bring back Adolf Hitler (Vrať se Adolfe Hitlere). Samozřejmě, všichni zůstanou zticha. I Bílý dům, i mnohé veřejné organizace. Izrael bude také mlčet. Prý jde o něco jiného, ​​ne o nacismus a rasismus. Vždyť jsou to jen svobodní lidé ve svobodné zemi, kteří se svobodně procházejí po ulicích města.

Koneckonců, toto všechno se “dá vysvětlit” ve smyslu “nového normálu”: hajlování je nyní podle rozhodnutí italského nejvyššího soudu “římským pozdravem” a již není zločinem; hákový kříž – jeden z hlavních vnějších atributů Třetí říše – se stal „Starobylým symbolem Dobra“. Lidé také mlčí. Považují to za zábavu a jen si to natáčejí na telefony jako nějaký Halloween, gay pride parade nebo každoroční doprovod na Den díkůvzdání z Macy’s na Manhattanu. Ve videu jen jeden odvážlivec žádá nacistů, aby ukázali své tváře, a říká jim, že jsou hanbou svých dědů. Naivní. Vždyť oni vidí, kterým dědům strhávají pomníky a kterým tleskají v kanadském parlamentu.

Takže tam slaví „dědy“ jako Chrystia Freelandová*) nebo Annalena Baerbocková**). Vždyť přesně to dělají všichni šéfové NATO v čele s USA. Podívejte se pozorně, nikdo nevolá policii: svoboda, každý si dělá, co chce. Ukazuje se však, že to platí jen pro síly zla, jako jsou neonacismus, genderové experimenty na dětech, legalizace drog, satanismus a tak dále. Svoboda amerického typu uvolnila vše, co bylo lidstvem tabuizováno a zahnáno jako špatný džin do lampy, zdánlivě navždy hozené do moře. Odpor vůči tomuto zlu se však podle americké svobody trestá jako jeho porušování – dodala Mária Zacharovová.

*

Milan Novický, AMsk,na snímku nahoře je zachycena skupina předních ukrajinských propagandistů – banderovců při “práci” s občany. Do podřízených ukrajinských médiích mají neomezený přístup

*) Christina Alexandra Freeland – kanadská vicepremiérka, její ukrajinský dědeček byl nacista

**) Annalena Baerbocková – současná ministryně zahraniční za Zelené ve spolkové vládě Německa. Její děda byl, podle hodnocenáí hitlerovského wehrmachtu, aktivním nacistou

sdílet na

60 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Burák
20. 2. 2024 22:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem z toho sám zničený. Kam to ještě přijde, dokud nezvednou lidé hlavy. Oni je ale nezvednou, jako je nezvedli ve 36 roce, kdy už bylo jasné, kam to všechno vede. Každý chce mít klid. Tak ho bude mít ale pro mnohé až v hrobě.

stan
20. 2. 2024 22:14
Odpovědět  Burák

Neboj, Rusko je připraveno. Putin je uvolněný , v pohodě. Ví , že Rusko v tuhle chvíli má nad USA a Západem navrch a Rusko nedovolí , aby se tenhle hnědej svrab roztáhnul po světě

Pavel z Moravy
21. 2. 2024 11:12
Odpovědět  stan

Jenže naše mladá populace je duševně zmrzačená. Tady jak se říká končí veškerá legrace. Tyto generace si to co bylo před téměř 90 lety zažijí znovu. Musí ochutnat to, co si sami když ne přejí tak svým nezájmem podporují. Není z toho východiska. Vladimír si vyřeší svoje, ale není tak mocný, aby mohl ovlivnit procesy u těch zdegenerovanců, kteří svoji cestu již zazdili. Hnědý mor je velice nebezpečný, ten se nedá tak lehce zlikvidovat. Spíše zlikviduje on nás. Ale když se dědečkové a babičky bojí říkat potomkům svoji verzi, není jiné cesty, než ta, která je čeká. A oficiální materiál země je již prosáklý do morku kostí příslušností k tomu co mělo být již minulostí. Nechápu, jak si mohou někteří lidé dělat iluze, že se to vše v pohodě vyřeší. Nevyřeší, tento mor je nesmrtelný a prostě postihnul opět tuto dobu. Už nepomůže ani Lidé bděte. To se již propáslo, ale většině to dojde až při katastrofě.

Jan Vintr
21. 2. 2024 12:02
Odpovědět  stan

Jenže podle určitých náznaků to vypadá, že i Putin múže být součástí toho komplotu. Je možné, že to nepřátelství Ruska a Západu je jen kamufláž na oklamání obyčejných lidí.My nemáme šanci to poznat (dokud nespadne klec).

Pavel z Moravy
21. 2. 2024 17:35
Odpovědět  Jan Vintr

Moje žena kroutí hlavou, že v žádném případě ne a ona mívá dobrý nos. Říká, že to by mu národ nikdy neodpustil. A položte si jednoduchou otázku, proč by to dělal? Má doma i ve světě těch prostých lidí velkou podporu, je pan někdo. Kvůli komu by se zaprodal? To, že tady žijeme v samé lži a přetvářce neznamená, že tak máme posuzovat všechny. Ale samozřejmě rozebírat se má vše.

Jan Vintr
21. 2. 2024 18:43
Odpovědět  Pavel z Moravy

Taky bych moc rád věřil, že je Rusko na té dobré straně

21. 2. 2024 22:13
Odpovědět  Jan Vintr

Jakých ?! Podle “určitých náznaků” jsem dokonale schopnej prezentovat Dolfího jako svatýho a Krista jako satanáše!

janle57
20. 2. 2024 22:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Zkuste někde na veřejnosti nebo na netu prohlásit,že válka na Ukrajině vznikla kvůli
nezákonnému puči v Kyjevě a následnému vojenskému zásahu banderovské armády
proti těm,kteří s tím nesouhlasili a chránili své blízké před zvůli ozbrojených nacistických
band,které je chtěly 8 let vojensky vyhladit,tak vás okamžitě demokratická policie sbalí,
předá postkomunistickému st.zástupci Střížovi a ten Vám navrhne doživotí na Mírově
a nezávislý soud v zádech s normalizátorem Baxou Vás s tam s úsměvem na tváři pošle,
demokracie jak má být,přesně v duchu Ústavy a paragrafu o právu na svobodný názor,
tohle jsme si v tom revolučním roce 1989 těmi klíči vycinkali.

Jaris.
21. 2. 2024 05:45
Odpovědět  janle57

Coz o Strize a dalsi prorezimni profesionalni stetky celkem nejde.Ti jsou za lzi placeni. Skutecna tragedie je, ze obycejni lide, at uz mladsi ci starsi de/generace, jsou nakazeni protiruskou vzteklinou a rvou proti Rusku s penou huby. Tech rozumnych, kteri sleduji zidoukrajinskou valku od zacatku, je poskrovnu.

eFPe
21. 2. 2024 06:50
Odpovědět  janle57

Vše zlé je pro něco dobré. Pokud budete souzená a odsouzená za to, že se otevřeně postavíte podporovatelům nacistických ideologií, můžete celkem úspěšně zažádat o politický azyl.

jmm
21. 2. 2024 08:42
Odpovědět  eFPe

Už asi víme kde….

katango
21. 2. 2024 12:15
Odpovědět  jmm

Jo, chystám se oprášit své jazykové dovednosti. Už jsem si našla jazykovku, nedaleko od nás, kde mají výuku toho jazyka v repertoáru. Na emigraci už jsem bohužel moc stará a moc nemocná, ale jedna nikdy neví.

Joe Arp
21. 2. 2024 12:45
Odpovědět  katango

Já třeba studuji univerzitu 3. věku, obor medicína. Pročítám příbalové letáky k lékům.

katango
21. 2. 2024 14:01
Odpovědět  Joe Arp

Tak tohle studovat nepotřebuju.

K těm příbalovým letákům. Je nutno si uvědomit, že za nežádoucí účinky léku se považuje VŠE, co se přihodilo při užívání toho léku. Příčinná souvislost být zdaleka nemusí, může to být koincidence. A co je to hlavní – farmafirmy se tím chráněj.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Joe Arp
21. 2. 2024 16:26
Odpovědět  katango

Cha, cha, chá. Madam vy jste takovej boombr v sukních, že? Neberte se a vše tak vážně, život je krátkej.

Slovan
21. 2. 2024 16:51
Odpovědět  Joe Arp

😊
krysy už jsou tady, je jich plno všady….a že to trvalo……..🙄🙄🤦‍♂️

Pavel z Moravy
21. 2. 2024 18:14
Odpovědět  Slovan

Tak mezi hodnými kocourky a kočičkami se vždycky nějaká ta krysička objeví. Protiváha musí být. Jak by to vypadalo, kdyby byli všichni miloučtí, do koho bys se trefoval chá, chá.

Slovan
21. 2. 2024 19:05
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak děkuji pro objasnění, že jsem si hřál hada na prsou. Koukám že je to tu hezky propojený. A já kokott si myslel že jsem na demo diskuzi.

Markýza
22. 2. 2024 08:53
Odpovědět  Slovan

Ach vy dušinko křehká……………….. 😀 😀 pejsánečku náš maličký! Vy můžete kousat do kotníčku, co? Páč jste majintej.

Pavel z Moravy
22. 2. 2024 09:40
Odpovědět  Slovan

Co tě to proboha kouslo? To myslíš tu svoji připomínku vážně a ještě vůči mně? Vždyť jsem to uvedl jako všeobecnou legrácku. Tak jsem holt nepochopenej, co už s tím nadělám, jdu se kát.

Slovan
22. 2. 2024 10:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak si z toho nic nedělej, já tuna byl nepochopen už mockrát a vždycky přiskočil ten správný nabušený nick a hop, hop, přískok a byl tu lidoop. 🤣 A bylo mi do bezvědomí vyčiněno, jsme ve válce kolego, tak bojuji.To víš dnes si nejsi nikde jistej, kdo je na tvé straně a snadno zapochybuješ. Když si projdeš tvrdou liní PP, tak vidíš nácka za každým rohem, tak nevěřím nikomu. 😊Sešlo se zase moc indícií najednou a já zapochyboval jestli nepatříš k těm z odvrácený strany Měsíce. 😊 Tak jsem na ověření rozhodil sítě a místo ryb jsem chytil houwnoo, o kterém jsem věděl že přiskočí. Ale akce se zadařila. 🤣 🤣

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
22. 2. 2024 12:21
Odpovědět  Slovan

Jo, pochybovat se má a je to lidské. Ale my už se asi známe dlouho. Takže z mé strany nikdy žádné pochyby nebyly. Tak se měj.

Slovan
22. 2. 2024 12:45
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nikdy neříkej nikdy!! Ale to ty dozajista určitě víš.

21. 2. 2024 22:17
Odpovědět  Joe Arp

Dáma je lékařka a dobře ví o čem mluví

Slovan
22. 2. 2024 08:21

….😊😊🤣

Joe Arp
22. 2. 2024 10:59

To vím taky, že pomáhala Grýnštajnovi s klystýrama, byla to legrace na ten její pohotový vyčerpávající rozbor mého štěku.

Slovan
22. 2. 2024 11:13
Odpovědět  Joe Arp

Tak to buď rád, mě tu tyhle blbé kecy neprochází. Hed je ta veš v kožichu. 😊

Joe Arp
22. 2. 2024 11:31
Odpovědět  Slovan

No to máš zato, žes jako malej trhal blechám nožičky, sadisto, tady se nic neutají, já jsem zas blbej šofík, no.

Janaz
23. 2. 2024 14:47
Odpovědět  Joe Arp

Vďaka, už dlho som sa tak zchuti nezasmiala.

Tupý hulvát
21. 2. 2024 09:33
Odpovědět  janle57

Ale jděte,to by byly už preplněné věznice,zveličování a lhaní tady na foru nikomu neprospěje.Všimněte si,jak to dělá Rusko,naprostá většina zpráv z ruských zdrojů se po čase ukáže pravdivých,bez ohledu na hýkání a kvičení západu.

Pavel z Moravy
21. 2. 2024 11:22
Odpovědět  Tupý hulvát

Nevím jestli mi není dáno, ale stále nemohu pochopit jak ta většina nemůže dodnes pochopit o co v tom převratovém roce 89 šlo. Už mne to ani nebaví komentovat. Jak se říká, vysvětlím někomu něco jednou, podruhé, snad potřetí, ale pak se raději půjdu ožrat než to zkoušet znovu.

katango
21. 2. 2024 12:16
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jděte se raději ožrat místo vysvětlování.

Pavel z Moravy
21. 2. 2024 13:37
Odpovědět  katango

To pak budu ale ožralý v kuse, budete mně léčit? Já u psychiatra ještě nebyl, tak abych byl připraven. Nedáme si po kalíšku jak se na Valašsku říká? A ruštinu teď také probrnkáváme se ženou. Ona měla v 50 také těžkou CMP, ale jak říkáte, jeden nikdy neví i staří a nemocní mohou ještě toužit a snít. Pěkný den přeji.

katango
21. 2. 2024 14:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

No, já kvůli lékům piju alkohol velice zřídka, ale pokud máte dobrej, tak ulizovat bych mohla.

Tím přípodotkem jsem spíš myslela, abyste nemarnil čas zbytečnema pokusama o vysvětlování a rovnou si nalil, stejně byste to udělal a aspoň byste si ušetřil nervy.

katango
21. 2. 2024 15:43
Odpovědět  scipio

Jo, s vínem hodně vařím. Někdy se do jídla nebo do těsta dává i tvrdej alkohol – namátkou francouzský Coq au vin nebo řecký koláč sv. Fanuria. Obojí dělám a myslím, že dobře.

Jaris.
22. 2. 2024 01:51
Odpovědět  scipio

Tak to ja mam stesti, ze mi jakykoliv alkohol nikdy nechutnal, ac jse se snazila popijejici spolecnosti prizpusobit. Po vypiti jedne sklenicky vina se mi v zaludku udelal takovy nestravitelny kamen. Pak jsem zkusila Tequilu s citronem a soli, a to mne polozilo. Malem jsem urvala zachod. Po malem pivu jsem zase vzdy usnula. Pak jsem si jednou rekla, ze to nemam zapotrebi. Zadna vesela euforie me nikdy neprepadla a tak jsem s alkoholem sekla pred dvaceti lety jednou pro vzdy. Nesnasim ho ikdyz je pridavany do jidla. Smrdi mi.

Slovan
22. 2. 2024 08:31
Odpovědět  Jaris.

…inu to víte mušíte trénovat, je to jako s každým sportem. To nejde přijít a nahrnout to bezmyšlenkovitě do hlavy. Hezky pomalu s citem a vychutnávat. Nojó, to vy tam v té Klokaniji neznáte, bo jste moc daleko. Vám ještě nikdo nevysvětlil co se v ČR už dlouho říká? Komu smrdí Rum, tomu smrdí práce, neno co se týče té obliby stravitelnosti alkoholu, tak se tuna v kraji říká, co nezmůže chuť, zmůže množství. Víc už vám poradit nemohu, tak mnoho ůspěchů. 😊🙋‍♀️

Pavel z Moravy
21. 2. 2024 17:52
Odpovědět  katango

Tak mohu doporučit, třeba pro návštěvu výtečný maďarský bylinný nápoj 40% s názvem Unicum. Je snad ze 40 bylinek. Prý se traduje, že nějaký Uherský král či císař potřeboval lék na trávení, tak mu ho jeho šarlatán namíchal a on po vypití pronesl slůvko unicum a podle toho se to jmenuje. Oni ti Maďaři jsou vůbec labužníci, jejich skvělé Tokajské, ale to pravé, ne tady z marketu je také dar přírody. Výhodou je, že si člověk jak toho, tak toho může dát pouze trochu, pouze takovou ochutnávku, štamrličku či decinku. A Tokaj prý prokazatelně podporuje činnost srdce. A i kdyby ne, tak myslet si to nevadí. To mi určitě jako lékařka potvrdíte, že tak nějak to asi funguje, protože závěr vašeho příspěvku netrápit se zbytečným vysvětlováním a rovnou si nalít je také užitečný.

Slovan
21. 2. 2024 19:26
Odpovědět  Pavel z Moravy

……INU to je nápad. 🤣🤣

Joe Arp
22. 2. 2024 11:05
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak Tokaje jsem v 69. – 72. vypil kýble, ASZU 32,-, SAMORODNY 28,- v samošce, cca 60,- ve vinárně. Dnes ASZU podle putnů tuším až 1300,-, to je dílo!

Pavel z Moravy
22. 2. 2024 12:43
Odpovědět  Joe Arp

Tak aszú 5 putýnek kolem 500 a szamorodny kolem 200 Kč. Ale ani se tě nebudu ptát na srdce. Musíš ho mít jako zvon. V knížce sám sobě doktorem od Cingroše, ten sjezdil jako tlumočník celé Rusko a tam se rodí bylináři a kořenářky jako houby po dešti, také má v té knížce spoustu jejich receptů a rad, píše o našem páteru Ferdovi, známém to bylináři a léčiteli. Tak páter Ferda kupříkladu u mnoha bulharských vín měl zjištěné léčivé účinky. Tak třeba Mavrud na to, Bikaver na to, další značku na něco jiného apod. Musel bych to dohledat. Takže závěr je jaký, v rozumné míře alkohol prospívá chá, chá a co je rozumná míra ať si každý určí. Tady si ale fakt dělám prču. Ale jeden příklad, kdysi můj známý v zaměstnání měl asi 2 roky nějaké problémy s celým zažíváním a doktoři na to nemohli přijít. Předtím býval zdravý jako řepa, krom práce ještě soukromničil. Pak se při oslavě bráchových narozenin jak sám říkal dokonale ožral Myslivcem a k údivu všech byl zdravý. Už k doktorům nešel. A včil jak se říká, babo raď.

21. 2. 2024 22:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

A proč myslíš, že, až na vzácný výjimky, na nějaký vysvětlování už delší dobu se-ru?

Pavel z Moravy
22. 2. 2024 10:03

Slovan, Milan
Tak tak kluci, dobře děláte, že už nevysvětlujete, ale rovnou okoštujete. Když jsem ještě jako mlaďoch jezdil k strýci na Hanou, ale ne k tomu 95 letému, ale dalšímu staršímu, který už nežije, on byl zedník, později stavbyvedoucí, tak hned hodil na stůl lahvinku slivovice a ta tedy psala a prý koštnem. Nu a já pak jel domů vláčkem a na konečné v Bohumíně jsem úžasem zíral kam jsem až zajel. Tož to byly košty. A co by také tenkrát na Hané s tím ovocem dělali, že jo? Třeba těch třešní, že to už ani špačci nechtěli. Teď tam kam jezdím ty stromky z velké části odstranili, taky proč by ne, když byly ještě ze socialistického družstevnictví. Člověk se už ani nedokáže nasrat na ty debily co se zde dostali k moci. A teď dejte něco k dobru vy.

Aleš
21. 2. 2024 08:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Já nepochopím jedno, jak je možné, že ukrajinci jsou tak hloupí, že se nechají ovládat kriminální EU a USA.

Joe Arp
21. 2. 2024 09:02
Odpovědět  Aleš

A u Čechů to chápeš? Jsme na tom podobně, akorát, že se tu zatím! neválčí.

Pavel z Moravy
21. 2. 2024 18:05
Odpovědět  Joe Arp

U Čechů to chápu ještě méně, protože tady ta většina omladiny také Rusy ani neviděla, ale přitom je nenávidí. Neuvěřitelné. Většina z této omladiny socík nezažila a nebo ten skončil když jim bylo 5 či 10 let, ale také vypráví jak hrozný to byl systém. Toto prostě není ani úsměvné a snad ani k pláči, jak jim tady té omladině dokázali vypláchnout mozky a nadělat z nich takové nemyslící tvorečky. Já také nemohu ze své zkušenosti hodnotit život za první republiky, když o tom mluvím, tak jedině na základě vyprávění prarodičů. Takže když tak mluví o socíku dnešní 30- 40 letí a o těch mladších nemluvě, tak by měli zmínit, že jim to řekli rodiče. Ale pokud jim to říká ve škole nějaký 40 letý učitel, který při konci socíku ještě tahal kačera na provázku, tak je to úsměvné. Měj se Joe.

21. 2. 2024 22:28
Odpovědět  scipio

To, co se sem natáhlo z Ruska po hadráku a stavělo si tu načerno dači, byla většinou rusmafie. Když jsem pak po letech byl v Karlových Varech a viděl to jejich dílo, tak bych jim to s chutí rozbombardoval.

Pavel z Moravy
22. 2. 2024 10:15
Odpovědět  scipio

Tak to jsi asi o dost mladší než já, neboť já startoval do školy už v roce 1957. Takže u nás byli učitelé, kteří prožili 1. Republiku a pamatovali si ty události dobře. Měli jsme dost starších učitelů 50 letých a tak. Takže nemám důvod si vymýšlet, vždyť moji rodiče a tady nás starších se ve 20 letech minulého století narodili, nu a praděda ten mi v pohodě vyprávěl i o Rakousku- Uhersku, když jako mlaďoch musel jít za jednoho toho chytrolína nastavovat krček a zku.rvil si tam dokonale zdraví.

Joe Arp
21. 2. 2024 20:25
Odpovědět  Pavel z Moravy

Je to tak a kdyby si nějaký kantor dovolil “ideovou úchylku” – tak Bednářová!! Člověk v plísni to už ohlídá, vidím to Pavle hluboce v řiti.

Markýza
22. 2. 2024 08:57
Odpovědět  Aleš

To není otázka inteligence. Možná je to náturou, ale nahrnuli se do samostatnosti, aniž věděli, co s ní – prostě je to nezralost. A nezralá mysl se daleko snadněji chytí líbivých řečiček a pozlátka…..

Administrátor
P.A.Semi
21. 2. 2024 19:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Inu, Swastika vždy a na všech kontinentech byla symbolem Štěstí a Míru, než ji ukradli Němci… Používali ji Slované, Buddhisté, amer-indiáni, ale i v antickém středozemí… Takže se jím najednou “nestala”, ale zřejmě se bude vracet…

A hajlování byl starý římský pozdrav, to také Němci ukradli…

comment image

πα½

Markýza
22. 2. 2024 08:59
Odpovědět  scipio

A ti od svých předků. Ave, caesar!

Markýza
22. 2. 2024 08:59
Odpovědět  P.A.Semi

Jo. Mně na tom fascinuje, jak se za deset let dá udělat ze symbolu míru a štěstí pravý opak.

Janaz
23. 2. 2024 14:54
Odpovědět  P.A.Semi

Tak, ako soroškurvy ukradli slniečko a úchylovia dúhu.

23. 2. 2024 21:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Milan ze Zahrady Čech
 22. 2. 2024 15:26

 Odpovědět  Albi

Naposledy upraveno$ s uživatelem$