historiepolitika

Bezohledně a bez lítosti. Jak se Západ chystá odstranit Zelenského, který se stal nepotřebným

Neúspěšná protiofenzíva Ozbrojených sil Ukrajiny se stává pro Západ zdrojem stále vážnějších problémů. Na tomto pozadí se v informačním prostoru prudce rozmohla diskuse na téma, jak se zahraniční kurátoři zbaví současného prezidenta Ukrajiny Volodymyra Zelenského.

Když se podíváte na to, jak se Washington zbavil lídrů, kteří ztratili jeho podporu, například ve Vietnamu v posledních měsících vietnamské války. Jedná bezohledně a velmi rychle najde náhradní lídry. To se může stát i na Ukrajině.  Zelenskij dělá, co se mu řekne, ale v určitém okamžiku ho Washington nahradí,“ je si jistý Jost Niemoeller, nizozemský analytik a odborník na geopolitiku.

Nevhodné politiky USA odstraňovaly různými způsoby. Jsou to vojenské intervence, jako v Iráku (přičemž pod falešnou záminkou, což o mnoho let později uznali sami američtí představitelé) a Libyi, v důsledku čehož byli zabiti Saddám Husajn a Muammar Kaddáfí.

Jsou to státní převraty organizované přímo Washingtonem. Tak Američané svého času přivedli na Ukrajině k moci proamerického Viktora Juščenka a později odstranili Viktora Janukovyče.

Jsou to i biologické zbraně: podivnou shodou okolností byla onkologická onemocnění diagnostikována u řady vůdců latinskoamerických zemí, a hlavně těch, kteří usilovali o to, aby jejich státy byly soběstačné a nebyly jen zadním dvorkem Spojených států.

Patří sem venezuelský prezident Nicolás Maduro, brazilský prezident Luis Inacio Lula da Silva a jeho nástupkyně Dilma Rousseffová, bývalý paraguayský prezident Fernando Lugo, bývalý kolumbijský prezident Juan Manuel Santos, bývalý haitský prezident René Préval.

Jak zjistila WikiLeaks, v roce 2008 CIA požádala americkou ambasádu v Paraguayi, aby shromáždila biometrická data, včetně DNA všech čtyř prezidentských kandidátů, a pokud je k dispozici kód DNA, není vývoj onkogenu pro konkrétního člověka obtížný.

Na Ukrajině Spojené státy také prováděly experimenty v biolaboratořích. 

Podle dokumentů vše bylo prováděno jako studie konkrétní nemoci s cílem zlepšit metody léčby, ale ve skutečnosti Američané vyvíjeli nový typ biologické zbraně, řekl bývalý důstojník SBU Vasilij Prozorov v dokumentu „Agent Zelenskij“, který natočil bývalý zpravodajský důstojník Scott Ritter, který pracoval jako hlavní zbrojní inspektor OSN v Iráku.

Bývalý analytik CIA Larry Johnson je také přesvědčen, že Zelenského dny u moci jsou sečteny.

Americké zpravodajské služby často eliminují své loutkové lídry v jiných zemích poté, co se stanou pro USA nepoužitelnými, což je osud, který brzy postihne prezidenta Ukrajiny, protože Západ zuří kvůli selháním Ozbrojených sil Ukrajiny a neschopnosti Zelenského zahájit úspěšnou protiofenzívu, říká Johnson.

“Domnívám se, že Zelenskij nebude dlouho naživu. Není z těch, kterým dovolí odejít do exilu. <…> Nejpravděpodobnější variantou je výbuch v jeho velitelství, který bude možné vydávat za úder ruské rakety, ale já si myslím, že klíčovými aktéry budou sami jeho vojáci, jmenovitě vrchní velitel Ozbrojených sil Ukrajiny Zalužnyj,“ řekl Johnson.

Teoreticky by ruské ozbrojené síly mohly eliminovat Zelenského při návštěvě pozic ukrajinských jednotek na frontě, ale jak vysvětlil plukovník Hlavního zpravodajského ředitelství, v souladu s mezinárodními dohodami je zakázáno útočit na vysoce postavené státníky a ruská armáda toto pravidlo dodržuje.

Zelenskij má proto bezpečnostní záruky, může se bát jen svých. https://1url.cz/zui6g


“Další na řadě je Zelenskij?” Jak se Spojené státy zbavily nevyhovujících prezidentů

Americké zpravodajské služby mají bohaté zkušenosti s organizováním státních převratů, barevných revolucí a politických vražd v různých částech světa. Zkusme zjistit, který scénář bude realizován na Ukrajině.

Jak řekl bývalý analytik CIA Larry Johnson na kanálu YouTube Redacted – Americké zpravodajské agentury často eliminují své loutkové lídry v jiných zemích poté, co se stanou pro USA nepotřební. Tento osud může potkat i ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského.

“Není z těch, kterému by bylo dovoleno odejít do exilu,” řekl Johnson.

Johnson má pravdu v tom, že se CIA skutečně podařilo zorganizovat státní převraty, barevné revoluce a politické vraždy lídrů jiných zemí, kteří jim buď od samého začátku nevyhovovali, nebo se s nimi zprvu „kamarádili“ protože prováděli politiku odpovídající americkým zájmům, ale pak se stali nevyhovujícími nebo těch kdo „diskredituje demokratické hodnoty“. Zároveň jsou eliminováni nepotřební bývalí nebo neúspěšní spojenci, a to především prostřednictvím zástupných sil.

Připomeňme si jména některých světových lídrů, kteří jak se předpokládá, odešli z politické scény a zároveň zemřeli v důsledku činnosti amerických zpravodajských služeb.

Nejznámějším jménem je jeden z organizátorů kubánské revoluce Ernesto Che Guevara. Latinskoamerický revolucionář se stal neuvěřitelně populárním mezi obyčejnými lidmi, kteří sympatizovali s levicovými myšlenkami, což se nelíbilo americkým zpravodajským službám.

Když v roce 1966 dorazil do Bolívie, aby vedl povstání, bolívijský prezident a diktátor René Barrientos se obrátil na Spojené státy s žádostí o pomoc. Američané tam okamžitě vyslali agenta CIA Felixe Rodrigueze, bývalého kubánského uprchlíka a zarytého antikomunistu.

Poté, co byl při jedné z potyček zraněn, byl Che Guevara zajat. V zajetí s ním zacházeli krutě a nakonec byl bez soudu a vyšetřování zastřelen.

Ale tento idol milionů byl od samého počátku nesmiřitelným ideologickým protivníkem Spojených států. 

A co ti, kteří byli v určité fázi své politické kariéry americkým spojencem, a pak z různých důvodů upadli v nemilost?

Po osvobození od francouzské koloniální závislosti byl Vietnam rozdělen na severní – komunistický a jižní – proamerický. V roce 1955 se prezidentem Jižního Vietnamu stal právník Ngo Dinh Diem.

Spojené státy nejprve podporovaly prezidenta Jižního Vietnamu, který ve své zemi nastolil diktátorský režim a začal bojovat s politickými odpůrci a buddhisty, neboť sám byl katolíkem. Ale po určité době Američané usoudili, že Ngo Dinh Diem proti komunistům nebojuje dostatečně aktivně.

CIA kontaktovala skupinu spikleneckých generálů a podpořila vojenský převrat, v jehož důsledku byl první prezident Jižního Vietnamu zajat a střelen zezadu do hlavy jedním z generálů v suterénu generálního štábu.

Média neúnavně citují amerického prezidenta Franklina Roosevelta, který jednou řekl o nikaragujském diktátorovi Anastasio Somozovi: “Somoza je možná zkurvysyn, ale je to náš zkurvysyn”.

Kvůli své hrozné pověsti se tento brutální diktátor a zkorumpovaný úředník stal pro Spojené státy přítěží. V důsledku pokusu o atentát v roce 1956 byl smrtelně zraněn. Somoza zemřel v americké nemocnici v zóně Panamského průplavu, žil osm dní po operaci.

Dominikánský diktátor Rafael Trujillo udržoval svou vlastní zemi ve strachu a hrůze v letech 1930 až 1961 a bránil jak americké tak i své vlastní zájmy. Jeho největším zahraničním podporovatelem dlouho byly USA, které ho vnímaly jako významného spojence v boji proti komunismu. Ovšem stejně jako Somoza začal i Trujillo Spojené státy vážně kompromitovat. Výsledkem bylo, že pokus o atentát na Trujilla zorganizovali s pomocí CIA dva generálové a jeho osobní pobočník.

Srbský politolog, člen Institutu evropských studií (Bělehrad), hostující profesor na MGIMO Stevan Gajič, v exkluzivním komentáři pro Ukraina.ru připomněl osud iráckého prezidenta Saddáma Husajna.

Podle slov Gajiče Spojené státy Husajnovi přímo pomáhaly se zbraněmi v době, kdy ho potřebovaly k boji proti Íránu – poté, co tam proběhla islámská revoluce a k moci se dostal Chomejního režim, nepřátelský vůči USA.

“Později Saddám Husajn Spojeným státům už jenom překážel. Američané ho pobídnuli k invazi do Kuvajtu a poté bylo skutečně rozhodnuto o jeho likvidaci. Americké zpravodajské služby zabily Husajna, ale cizíma rukama. Byl souzen šíity, ale pokud by ho Američané nechytili, k tomuto soudu by nedošlo,“ řekl Gajič.

Podle politologa v minulosti došlo k politickým atentátům, kde stopa po amerických speciálních službách není tak zřejmá, ale přesto existují verze, které je třeba zvážit.

“Možná jedním z nejvýraznějších příkladů je smrt pákistánského vojenského diktátora Muhammada Zia-Ul-Haqa. Nejprve byl odpůrcem Spojených států, ale USA si uvědomily, že Zia-Ul-Haqa potřebují ve své zástupné válce proti SSSR”.

Po válce ve Vietnamu Američané vyvodili patřičné závěry – Rusové je tam vyčerpali, teď si uvědomili, že sovětská intervence v Afghánistánu byla ideální šancí, jak vyčerpat SSSR,“ řekl srbský politolog.

S pomocí Zia-Ul-Haqa zorganizovali Američané to, čemu se v zemích Perského zálivu říkalo „protisovětský džihád,“ pokračoval Gajič.

“Ukázalo se ale, že Zia-Ul-Haq je pro Američany příliš nepředvídatelný. Jeho smrt při letecké havárii, z níž byl okamžitě obviněn Sovětský svaz, stále zůstává záhadou.

Ale v knize „Ghost Wars“ Steve Call poskytuje docela přesvědčivé důkazy, že za touto událostí stály americké zpravodajské služby,“ připustil Stevan Gajič.

Politolog také připomněl atentát na srbského premiéra Zorana Djindjiče v březnu 2003. Kromě oficiální verze, podle níž si atentát na premiéra objednal mafiánský klan Zemun, existuje ještě jedna verze, která spojuje pokus o atentát s politickými prohlášeními Zorana Djindjiče především o Kosovu.

“Djindjić požadoval politickou diskusi o statusu Kosova. V jednom z posledních rozhovorů řekl, že během jednání o Kosovu by se nemělo diskutovat o lidských právech a právech Srbů, ale o tom, co má srbský stát v Kosovu.

V tomto smyslu se domněnky, že za vraždou Djindjiče mohou stát Američané, uvedené v knize „Třetí kulka“ od Milana Veruoviče a Nikoly Vrziče, nezdají být tak nepodložené,“ řekl Gajič.

Politolog vidí kořeny akcí na likvidaci politických oponentů v samotné americké ideologii. Podle jeho slov měla CIA od prvního dne své existence prioritu – zajistit americkou převahu.

“To je aplikovaný machiavelismus – účel světí prostředky. Pokud je cílem americká převaha ve světě, pak je dovoleno naprosto vše, včetně politických vražd,” shrnul Stevan Gajič.

Ale vraťme se ke slovům Larryho Johnsona, že Volodymyra Zelenského může postihnout stejný osud jako ostatní bývalé americké spojence a partnery, které jsme uvedli.

Nebudeme diskutovat o tom, nakolik je to pravděpodobné. Zkusme ale hovořit o vyhlídkách na spojenectví mezi americkou administrativou a Volodymyrem Zelenským.

Je zřejmé, že cíle kolektivního Západu, a to jsou ve skutečnosti USA, EU a NATO, jsou odlišné od toho, co Zelenskij ve svých veřejných projevech nazývá „vítězstvím nad Ruskem“. Zelenskij mluví o „obnovení územní celistvosti Ukrajiny“, ale nabízí se otázka: slíbili mu jeho západní partneři přesně tohle?

Ukrajinská protiofenzíva, na kterou alespoň v mediálním prostoru sázel Západ, se zadrhla hned na začátku a šance, že se ozbrojeným silám Ukrajiny podaří zvrátit situaci ve svůj prospěch, je zatím velmi malá.

Američtí spojenci NATO v Evropě jsou zároveň unaveni dodáváním zbraní režimu v Kyjevě. Už teď přemýšlejí o tom, že nastal čas myslet na vlastní bezpečnost a nechat si doma potřebné množství techniky a střeliva.

Tato okolnost, i když to může znít podivně, může hrát do karet Spojeným státům. Nejde jim tolik o „územní celistvost Ukrajiny“, mnohem důležitější je pro ně udržovat Rusko v neustálém konfliktu, který odčerpává jeho ekonomické, lidské i vojenské zdroje.

A tak by další mírová jednání přišla vhod, byla by to ideální situace. Oddechnout si, zmrazit konflikt, doma uspořádat prezidentské volby a pak se uvidí.

A co Zelenskij? Americké zpravodajské služby ho vybraly pro roli prezidenta Ukrajiny v době, kdy potřebovaly, aby Ukrajinci bojovali s Rusy. Zelenskij se roli dobře naučil a hraje ji velmi přesvědčivě. Ale v kině a divadle, stejně jako v politice, se stává, že se z této role nemůže dostat.

Než se Zelenskij stal prezidentem, neměl žádnou politickou autoritu, takže nemůže vystoupit a říct obyvatelstvu Ukrajiny, že krvavá válka, do které zemi zatáhl, se ukázala jako zbytečná, že žádné „obnovení hranic“ nebude.

Prostě mu neporozumí. Proto tvrdošíjně hraje svou roli – a přehrává.

Zelenskij, který ultimátním tónem požaduje ještě více západních zbraní, modernější vybavení, stíhačky, tanky a rakety, zapomíná, kdo je skutečně šéf. Na to ale nezapomínají na Západě.

Na druhou stranu, co s ním? Nemůžou ho poslat do Haagu, aby byl souzen za válečné zločiny, když z něj předtím tvrdošíjně dělali nekompromisního ochránce spravedlnosti a mezinárodního práva a pořádku, před kterým se musí sklonit celý kolektivní Západ.

Západ se nemůže zbavit Zelenského tak, jako se zbavil Slobodana Miloševiče. A Zelenskij buď věřil, že na něj připadla zvláštní mise, nebo prostě chápe, že se z toho nemůže dostat a stává se stále drzejším a náročnějším.

Spojené státy mají možnost připravit Zelenského o moc a jmenovat prezidentem Ukrajiny osobu, která je v této fázi vhodnější. Stačí zastavit podporu Ukrajiny a v zemi začne krize, která povede buď k palácovému převratu, nebo k předčasným volbám, domnívá se politolog Bogdan Bezpalko.

Navíc v samotných Spojených státech a v řadě jimi ovládaných oblastí světa ustupují od praxe politických vražd a nahrazují jednoho loutkového lídra druhým, když přijde čas.

Ovšem někdy musí jednat v extrémních podmínkách. S největší pravděpodobností mají americké zpravodajské služby pro takové případy „plán B“.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://1url.cz/Nui68

sdílet na

38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jaris
19. 8. 2023 01:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejsem si jista, zda Zelenskeho si troufnou zabit. Je to zid a tem se nemuze v dnesni dobe zkrivit vlas. Na to si ani USA netroufne a Zelensky to vi. Jedine, ze by sam spachal sebevrazdu, ale na to, aby to udelal je prilis srab.

19. 8. 2023 07:18
Odpovědět  Jaris

Trochu naivní, na co si troufnou a na co ne…

Standa
22. 8. 2023 19:08
Odpovědět  primak

Souhlas.Ale, ,,sám spáchat ,,sebevraždu”??Trochu problematické.Zastřelí ho jeho ochranka.
Spíše zmizí! Má přez miliardu dolarů.Argentina, Brazílie, jiná identita.Konečně máme zkušenosti s Vatikánem,Mengelem,Echmanem a stovkami dalších, a kdo ví?

josef
19. 8. 2023 20:19
Odpovědět  Jaris

Je to feťák? To je cesta. A Zapomenutá mina … .

19. 8. 2023 01:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Jistěže mají plán Bé. Ale i Cé, řekl bych. Proč jinak by měli v záloze jeho hologram a dvojníky, žejo. Nebo radši rovnou plán Cé, a nechať si ho bandeři sami pověsí, páč obětního beránka za všechny ty kurewstava bude třeba, a pak instalace jiné maironety? Jéje! Takovejch plánů může bejt půl abecedy. Akorát nultej plán nikde nevidím – skřetovo přežití. Hmm… Přikláním se k plánu Cé – je tak nějak nejelegantnější. Uvidíme. A nebude to zas tak dlouho trvat.

Autor
19. 8. 2023 01:47

Jestli jim bude nepohodlný a nebude pro budoucnost žádnou nadějí, udělají cokoliv a nebudou se na nic ohlížet. Například mnoho nepohodlných vědců a politiků, kteří “záhadně zemřeli” byli také židé … prostě typické anglosaskéožidovské – To víš, kámo, nic osobního – byznys – prásk!

Pedro
19. 8. 2023 16:51

Naaranžují to na Rusy a udělají z něj mučedníka.

19. 8. 2023 20:03
Odpovědět  Pedro

Jestli nemaj mezi velkým a malým mozkem cihlu, tak jim třeba dojde, že aranžmá na Rusy jim už nikdo nesežere. Ale uvidíme – možností hafo.

Jaroslavem
19. 8. 2023 07:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Já jen doufám, že se to těm zasraným anglosaským špínám vrátí. Ten seznam zla,co napáchali je otřesný. Až ta ukrajinská fašounská hnída chcípne,koupím sud piva,opeču pašíka a budu slavit. Tajně se budu modlit, aby došlo i na ty český swině jako je Fiala, Rakušan a jim podobný. Je třeba dát svět do pořádku,aby naše děti mohli žít normální život.

tupý hulvát
19. 8. 2023 09:09
Odpovědět  Jaroslavem

Z našich dětí vstanou svině nové,lidé se nemění.

Standa
22. 8. 2023 19:32
Odpovědět  Jaroslavem

Kde bydlíte? Přijedu! Ale , doufám, že tam už nebudou sedět Fiala, Rakušan, Adamová,Jurečka …..,,Ty swině obrátí kabát a budou opět u žranice.

19. 8. 2023 07:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Nezapomenout, jak si poradili s prezidentem Noriegou, jejich mužem v Panamě. V době našeho sameťáku tam vtrhli, pobili nejméně 3,000 lidí za pár dnů a převezli milého Manuela do USA na spravedlivý soud. A po odsezení 17 let, kdy mu polovinu milostivě prominuli za dobré chování ho vyhostili do Francie, kde dostal další pálku za praní peněz. Jo, tehdy to Francouzům nevadilo, hlavně, že zaplatil miliony za byteček v Paříži. Dokonce tam dostal řád čestných légií, to je ve Francii něco. A pochopitelně, všechny ty jeho konta mu Francouzi i USA spravedlivě pak zabavili.

Nakonec ho vydali po letech zase na Panamu (tam už měli toho správného prezidenta), aby si odseděl zbytek 60 let, co se mu za ty léta nashromaždilo. No nepodařilo se vše odsedět, pokojně pak natáh tam bačkory.

No, nám to taky nevadilo, v té době jsme měli jiné starosti, když už bylo konečně hej, přišli hoši z Jú Es Ej.

tupý hulvát
19. 8. 2023 09:22
Odpovědět  primak

Mě bylo hej PŘEDTÍM,než vám hej konečně bylo,jen mi trvalo pár let,než jsem to pochopil.Bylo mi 35 a nejsem žádný lumen.

Pavel
19. 8. 2023 10:48
Odpovědět  tupý hulvát

Mně bylo také hej, než přišel ten zázrak v podobě převratu tatíčka Havla a kněžourka Malého. Já to ale tušil, co asi přijde, takže až tak moc mne to nepřekvapilo a nepřekvapuje. Když jsem to klukům v práci říkal, zle se na mně mračili. Bral jsem jim bohovskou iluzi zlatého telátka a pečených holoubátek létajících do papulek.

Pavel z Moravy
19. 8. 2023 10:50
Odpovědět  Pavel

Omlouvám se Pavlovi, zase mi to hodilo nesprávný nick a já si toho nevšiml. Takže to napravuji.

Karel
19. 8. 2023 08:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Je skličující číst tyto řádky. Člověk si jen uvědomí, že světu vládne největší terorista – USA. A zatím proti jeho řádění nemá svět obranu. Nadějí pro budoucnost by mohl být Putin. Nikdo jiný nemá sílu a odvahu se té americké zrůdě postavit.

Mike
19. 8. 2023 09:28
Odpovědět  Karel

Při čtení tohoto článku jsem nabyl pocitu, že máme být vděčni USA za likvidaci diktátorů. Přitom už dávno vím, že diktátorem se stává ten, na koho USA ukážou?

Pijack
19. 8. 2023 08:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelenáč je skřet. Skřety neberu vážně. Skřety ignoruji, nestojí mi za to, abych se jimi zabýval. Skřet ke skřetovi. Skřeti v Senátu ČR nají skřeta rádi. Skřeti lžou, to už vědí i všechny děcka. Skřet o sobě tvrdí, že je sebevědomý a rovný 🙂 Zatím jsem viděl skřety jen podlé, shrbené a ulhané. Náš skřet, který se prohlašuje za sebevědomého, přijde na ambasádu druhého skřeta, dostatečně a úslužně se ohne, přikrčí a zeptá se skřeta co má dělat. Skřet poručí a druhý poslušný skřet odjede plnit rozkazy, tvrdíc, že je sebevědomý 🙂 🙂 🙂

sergej
19. 8. 2023 11:31
Odpovědět  Pijack

Tak jako mutr makrela měla multidimenzionální mimokontinentální rodidla “syřanů od malediv po burundi tak “spočítanci jsou mnoho planetárně národnostní, co cálujete. :-).-)

Gales
19. 8. 2023 10:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelezub už má určitě připravené dvojníky které,v případě ohrožení,vystrčí na ulici a bude řvát,v masce, aby ho pověsili.Jedině ho identifikovat podle DNA. – Jestli nemá klon totožnou. Ale i když natáhne ráfy přirozeným způsobem – trefí ho šlak,tak se budou vykládat varianty jeho skonu v několika verzích.Ale ani jeho smrtí by se zfašizovaní lidé nesměli zbavit odpovědnosti za své jednání a mělo by platit přísloví – spolu kradli,spolu pověšeni.

Vladimír
19. 8. 2023 10:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Prostě bude zabit přirozenou smrtí. Kéž by se z toho poučili už konečně i ostatní západní politici co lezou USA do zadku.

Pavel z Moravy
19. 8. 2023 11:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, něco se tam asi na Slovensku začíná dít. Nevíte o tom něco. Blaha již varuje. A moc prosím, nejde mi načíst jejich web sk.news-front.info. Jak to máte vy?

Pavel K
19. 8. 2023 11:39
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jó, Vašo Patejdl je už na druhé břehu. 😢

Pavel z Moravy
19. 8. 2023 12:14
Odpovědět  Pavel K

A jde ti Pavlíku ten web sk.news-front.info? Dík.

katango
19. 8. 2023 13:13
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nejsem Pavlík, ale mně taky nejde.

Pavel K
19. 8. 2023 16:54
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já tam nechodím. Mám dost toho co tu mám, bo není čas.

Markýza
19. 8. 2023 14:00
Odpovědět  Pavel z Moravy

Taky mi nejede. Napřed zrušili českou sekci, tak teď se jim zřejmě povedlo i tu slovenskou – uvidíme, jestli jen dočasně.

Gales
19. 8. 2023 15:05
Odpovědět  Markýza

Asi Banderovci udělali převrat.

marie
19. 8. 2023 15:49
Odpovědět  Markýza

Dočasně na furt.

Pedro
19. 8. 2023 17:08
Odpovědět  Markýza

Věěttšina webů je napadena, některé total. USA hackeři.

Markýza
19. 8. 2023 18:26
Odpovědět  Pedro

A který? Mně nejde jen newsfront, ostatní bekané dezinformační fungují. Včetně Infoválky a podobných.

Markýza
19. 8. 2023 21:01
Odpovědět  Markýza

Zato jsem si teď dělala pořádky v založených videiích, složka Ukrajina. Nevěřili byste, kolik jich už není dostupných! Měla jsem pár, co dokladovaly situaci na frontě – jak to ti chlápci točili na mobily. Ani jedno už tam není………………….trubka hajzlovská!! :-((

marie
19. 8. 2023 15:48
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já to stále nemohu rozklíčovat co se tam děje?! Pokud se něčeho zastává židule Čapitová, tak věřím víc Ficovi. Ale kdo je např. nějakej Čurilla? To je Čurila Plenkovič nebo kdo? U nás se bojí do toho sáhnout.

Frank1
19. 8. 2023 16:31
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ze by se nad Tatrou zablejsklo? Asi ne, nejvetsi chytraci utekli do Prahy a tady plni dikuse svymi cancy.

Frank1
19. 8. 2023 16:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Udelaji to agenti KOZY a hodi to zase na Rusy. Ruske disidentky si stezuji na zapade, ze byli otraveni. Nemaji dukazy, ale hned vedi, ze to byli Rusove.
Byla to s velkou pravdepodobnosti britska MI6. Info valka a pomluvy Ruska musi byt nejak ziveny, aby se skodilo…

Pavel K
19. 8. 2023 16:58
Odpovědět  Frank1

Tak chápající člověk se tomu muší smát a když dojde na akorát, tak si to možná někde ověří, ale víme svoje odkud vítr fouká.

Markýza
19. 8. 2023 18:27
Odpovědět  Frank1

No jestli to bude stejně idiotské jako zprávy o Skřípalových, tak to si moc nepomůžou.

Vladimír
21. 8. 2023 09:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Alzáka sice stvořil Západ a banderovci, ale nakonec ho Rusové použili proti nim. Nebýt Alzáka, nezemřelo by tolik banderovců a Západ by neměl takové hospodářské a ekonomické problémy. Rusové budou nakonec jeho jediní ochránci.