politika

Dalo se vcelku očekávat, že Aréna Jaromíra Soukupa bude výbušná

Dalo se vcelku očekávat, že Aréna Jaromíra Soukupa bude výbušná, ale ta změna Jaromíra Soukupa samotného?? Čekali byste to??

Včerejší Arénu dozajista sledovalo hodně lidí.

Málokoho asi zajímaly věcné argumenty a spíše každý očekával, že bude opět nějaké pořádné divadlo.
To se také stalo. Starosta Novotný nezklamal a vlastně ani Hřib. Jen Leo Luzar se držel poněkud při zdi.

Ovšem zaperlil Jaromír Soukup. Dříve na vystoupení velmi dobře připravený, ale nyní v roli hloupého Honzy, který jedno nechá historikům, druhé zase politikům, jen když je dobrý kšeft.

Co je příčinou takové změny pana Soukupa???

Celý pořad byl v ryze tendenčním duchu a zlobte se na mě jak chcete-já jsem za tím vším viděl linoucí se duch fašismu. Moderátor pan Soukup, i když je vzdělaný to člověk, tak připustil velmi zavádějící diskusi, která neměla jiného cíle, než degradovat v očích veřejnosti úlohu Sovětského svazu za druhé světové války, ale došlo i na překrucování faktů ohledně Pražského povstání, což je dehonestací všech lidí, kteří se na povstání podíleli a to je ponižování i samotných Čechů.

Nabízí se zde otázka pane Soukupe-kolik Vám za to dali??? Víte, sleduji některé vaše pořady docela často a vás samotného taktéž. Od jisté doby už to není ten Soukup jaký býval. Vymizela snaha o vyváženost pořadů a objevila se místo toho poněkud okatá snaha o zaujatost. Proč?? Už Vás mainstream dostal kam chtěl viďte??? Chápu, že výhrůžky vaši televizi i vám osobně byly na denním pořádku, a že byl váš byznys ohrožen, ale vy jste se vlastně dal defacto koupit!!!

Znám to, i když jistě ne v takovém rozměru jako je to u vás, ale také mi bylo vyhrožováno, nebo nabízeny úplatky, jen když zavřu hubu. Já neustoupil a koupit se nedal. Vím, že mě hlídají a věčně mě vyhazují z práce za mou politickou činnost, ale mě budou muset zabít. Já nejsem děvka. Jenže u vás je to o mnoho horší, neb přes vaše pořady ovlivňujete masy lidí a hlavně těm mladým vymýváte mozek.

Kdysi jsem napsal pane Soukupe, že byste byl vhodný kandidát na prezidenta. Bože jak jsem se mýlil!!!

Musím se tu proto veřejně omluvit všem čtenářům, že jsem nedokázal odhadnout jaký jste had. Váš odklon od čestnosti sleduji už asi tak rok a je mi smutno z toho, kam až je člověk schopen klesnout pro peníze.
Nebo je to pro něco jiného??

Nemá asi smysl tu rozebírat hulvátství a demagogii pana Novotného a pana Hřiba. To, co vy vydáváte za pravdu, je účelová lež a propaganda. Naštěstí já velmi dobře vím, odkud toto vše pramení a proto doporučuji vřele všem, aby se někdy jeli podívat na to, co se projednává a co se školí naši někteří politici v městečku Teplá, či v Mariánských lázních.

Pak to pochopíte a bude se vám chtít zvracet. Ano, jde o politiku sudetoněmeckého landsmanšaftu-tedy nacistických pohrobků. Nicméně tato politika je přímo spojena s politikou spolkovou-tedy celoněmeckou. Žádná média o tomto nepíší-bohužel. Nikde ani nenajdete videozáznamy z těchto jednání, i když existují.
Jsou totiž utajovány a mohou je mít jen vyvolení.

Aby však bylo jasno pane Hřibe. Napadl jste Sovětský svaz, že společně s Německem vyvolal velkou válku.

Je to lež!!!

Žádná druhá světová válka nemusela být, pakliže by Anglie, Francie a USA trvaly na dodržování dohody z Versailles. Jen díky fatálnímu nezájmu mocností se Hitler mohl dostat k moci.

Byznys byl západu přednější, než klidný život lidí bez válek.

Apropo to je i dnes směrný bod politiky klíčových představitelů EU. Hitler se nedostal k moci díky Sovětskému svazu-ten byl zdecimován občanskou válkou, ale díky značné finanční pomoci ze strany USA, Anglie a Francie.

Nějak jste opomenuli fakt, že spousta Amerických firem daleko více spolupracovala s nacisty než Sovětský svaz. Mezi ty firmy patřily firmy Standard Oil /ropa/, Ford /nákladní auta/, IBM /systémy evidence vězňů/ atd. Banky snad netřeba zmiňovat. Sovětský svaz dodával do Německa převážně železnou rudu. Sovětský svaz dodával až do svého napadení, ale USA obchod s Němci utnulo až rok poté.

Proč neříkáte i tuto pravdu??? Ano-to by nebylo proti Rusku, ale z hlediska historického sprostě lžete.

Můžeme diskutovat i o tom, proč do Prahy přišla první vojska Sovětská, když tam Američani mohli být o 2-3 dny dříve. To je sice pravda, ale takto debilně může uvažovat jen politik a ne voják.

Každá akce vyžaduje své plánování a následnou koordinaci a vězte, že ve válečném zmatku to není snadná věc. To už není jen o zapichování vlaječek do mapy, jaké si mohou dovolit politici a pak dělat jak jsou chytří,
a že to byli oni, kdož vyhrál válku. Takto plácat může jen omezenec typu Novotného.

Dotyk jednotek vítězných mocností byl naplánován daleko dříve, než Pražské povstání vůbec začalo a to z důvodu, aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám na životech spojeneckých armád. Časový harmonogram na vzdálenější dobu nelze stanovit na hodinu přesně.

Pražské povstání bylo koordinováno vedením pražského povstání s velením sovětské armády a nikoli s Američany. To bylo dáno předchozími dohodami a nikoliv nějakou libovůlí.

A že Sověti vstoupili do již osvobozeného města??? To je bohužel pravda jenom z části a vy to dobře víte.
Praha nebyla Plzeň, kde skutečně Američané již vstoupili do města osvobozeného Českým odbojem, kde k vaší nelibosti byli vůdčí silou právě komunisté.

A Vlasovci??? K tomu se nebudu již vyjadřovat, neb jsem to již dříve učinil, a nešlo o nic jiného, než o účelovost vynucenou okolnostmi, která je dnes zneužívána k politickým účelům.

Závěrem tedy asi toto: 

Je smutné, kam až jsme došli. Je smutné kam až pan Soukup klesl, ale nejsmutnější na tom všem je, že do naší malé země se pomalu skrze pravici vkrádá fašismus. ODS, TOP, Piráty, Stan a lidovce prostě nevolit.
Bratříčkují se s fašisty.

Oldřich Rambousek
https://bit.ly/3beb70W

sdílet na