Co se děje ve světě, komu věřit v kritických dobách a co dělat?

“Po analýze a systematizaci všech informací – oficiálních i soukromých, které dostávám soukromě od svých informovaných přátel po celém světě – jsem pro sebe učinil jednoznačný závěr: 
Covid 19 – je to uměle vytvořený „válečný virus“. 

Toto je biologická super zbraň současných vládců satanského světa, kteří se snaží udržet svou moc na Zemi vší silou. Jak víte, aby si udrželi svou moc, systém mono-kapitalismu, pravidelně organizují světové války na planetě. Ale kvůli nejnovějším zbraním, které má Rusko, ztratili příležitost beztrestně rozpoutat novou světovou válku pomocí konvenčních, chemických nebo jaderných zbraní. Proto našli „brilantní cestu ven“ – rozhodli se nahradit ji biologickou formou. 

Zároveň plánují vyřešit několik hlavních problémů:

Za prvé, EKONOMICKÝ CÍL: 
uzavřením všech průmyslových podniků na období karantény, jakož i zrušením dalších operací, atd. – snížit ekonomiku všech zemí. V důsledku toho nebudou ztráty v ekonomikách zemí celého světa horší než po „horkých válkách“. A zde je zapotřebí nový „Marshallův plán“ – k obnovení poškozených ekonomik těchto zemí.

Za druhé, FINANČNÍ CÍL: 
k oživení ekonomiky všech zemí světa bude zapotřebí mnoho bilionů „nových dolarů“. Stará měna zkrachuje – tím zůstanou bez obživy nejen obyčejní lidé, ale také většina „národních“ bankéřů a těch, kteří jsou u moci. 
Zavedou novou měnu. A zahrají si o nový rekord! Nové kusy papíru – výměnou za skutečné materiální hodnoty všech zemí světa a jejich občanů. Zapnout tiskařský stroj – a vykoupat se v šampaňském!

Zatřetí, PSYCHOLOGICKÁ ÚLOHA: 
vystrašit obyčejné lidi, přinutit je, aby dobrovolně přijali Nový světový řád, … poslouchat světovou vládu.

Začtvrté, SOCIÁLNĚ-DEMOGRAFICKÁ ÚLOHA:  
poté, co obyvatelstvo všech zemí bude dostatečně vyděšené a smířené, začne hlavní fáze skutečného vyhlazování „krků navíc“ a těch, kteří se nesmíří s novými pravidly hry. Za několik let bude 70-80 procent populace posláno ke svým předkům. Zůstanou ti, kdo budou pokorně připraveni sloužit světové elitě – pro samotnou příležitost žít a nějak jíst …

Ale z nějakého důvodu nebyl tento virus vypuštěný do volné přírody tak účinný, jak očekávali jeho majitelé. 

Nebo je to z jejich strany jen „testovací balónek“ – vyzkoušet reakci lidí na zavedení globálního zákazu svobody a projevu vlastní vůle. A pokud lidé „spolknou“ tuto návnadu, podřídí se „objektivním důvodům“, pak dalším krokem Světového zákulisí bude celá řada drastických opatření – naženou obyčejné lidi do skutečného elektronického koncentračního tábora. Nemůžu s jistotou říci, jak přesně to bude. Ale nejbližší budoucnost dá vše na své místo.

Za prvé, přestaňte věřit v agresivní média, že celý svět je nemocný smrtícím virem. To zdaleka není pravda
Berte to s klidem. Přemýšlejte o tom, kdo z toho těží a proč se taková panika šíří. Když závoj spadne z vašich očí – přejděte druhému bodu – SPOJTE SE. V místních územních komunitách, odborech, veřejných organizacích, atd. – v libovolných skupinách stejně smýšlejících lidí, kteří hájí vaše přirozená a ústavní práva. Pak získáte kolektivní sílu. A toho se všichni “zákulisní hráči” bojí. 

A dělají vše, co je v jejich silách, aby vás rozdělili a navzájem proti sobě poštvali.

Zároveň vám připomínám:
není třeba bojovat proti starému systému – prostřednictvím protestů proti úřadům a nezákonnosti, kterou vytvářejí. No, udělají vám nějaké drobné ústupky. Jenom povolí vodítko na krátkou dobu”. 

Co se děje? Co čeká svět? Co dělat? A jak se cítí společnost ohledně koronaviru? 
– Takové otázky byly položeny na konci května tohoto roku jedinečné osobě, slavnému matematickému géniovi Seddiqovi Afghanovi.

A on, Seddiq Afghan, odpověděl:

Podle všech svědectví je coronavirus testovací balón světového zákulisního centra ohledně prověrky a testování mechanismů pro podřízení si obrovského množství lidstva. 

Je tam opravdu virus? Ano je a je znám již mnoho desetiletí. 
Miliony lidí na něj onemocněly a ani o tom nevěděly. 

Dnes se však rozhodli použít ho jako světového strašáka, za jehož zády se provádí speciální operace k přípravě genocidy lidstva.

Aby se zabránilo tomu, že by lidé kladli vážný odpor této genocidě, byla provedena mnohaletá operace pro narušení sociálních osnov a společenských základů. 

To bylo vyjádřeno v následujících procesech a formách:

– kulturní nihilismus a nahrazování duchovních hodnot čistě hmotnými náhražkami;

– změna národních tradic na celosvětové kargo kulty;

– rozdělení a rozleptání národů, národností, náboženství a sociálních skupin – uvnitř zemí i na mezinárodní úrovni;

– komplexní dehumanizace – rozklad v psychologických, sexuálních, sociálních a jiných plánech existence lidstva;

– nahrazení živých osobních vztahů – na virtuálně-formální;

– digitalizace všech sfér společnosti – s plnou kontrolou a přímým dopadem na život každého jednotlivce …

A to vše dohromady je přímý a rozhodující pokus samozvané „světové elity“ vytvořit na Zemi Nový světový řád. Rajský život – pro sebe a elektronické Peklo – pro své otroky, jejichž počet podléhá prudkému snížení. 

Otázka tedy zní: CO ČEKÁ SVĚT? – Myslím, že každý si může odpovědět sám, v rozsahu svého přirozeného důvtipu a povědomí o internetu/filmech. Nemyslím si, že to budou nádherné obrazy duhy. 
Spíše – koncentrovaný obraz apokalypsy nejhroznějších scénářů Hollywoodu. 

Všechno se to však stane jen v tom případě, pokud neprojevíme dostatečný odpor k těmto protilidským nenávistným plánům… “

Zdroj: https://midgard-edem.org/?p=94…

Pro ty, kteří nevědí, kdo je Seddiq Afghan:

Seddiq Afghan je zakladatelem vědy „Filosofické matematiky“. Je zakladatelem a vedoucím Světového střediska filozofického výzkumu matematiky. Je akademikem, profesorem, členem UNESCO. 

Předpověděl dávno před samotnými událostmi 
https://www.youtube.com/watch?v=_2O24cSREv8&feature=youtu.be
začátek tzv. „perestrojky“ v SSSR, „srpnový puč“, „kolaps SSSR v roce 1991“, „teroristický útok z 11. září 2001 v USA, „příchod černého prezidenta USA k moci“, „vojenský konflikt na Ukrajině “…

To byly předpovědi Seddiqa Afghana na základě filozofické matematiky, kterou vytvořil, a vzorců, které vymyslel, ty mu umožnily vypočítat budoucnost. 

Co se dnes reálně ve světě děje?

Nejbohatší lidé planety, dolaroví miliardáři – ti, kteří skutečně vytvořili kult neomezené spotřeby, ti kteří se považují za „stínovou vládu světa“, se zjevně rozhodli upravit světovou populaci sami, odkazujíc na zdevastovanou přírodu (což je jejich práce), poukazují na její depresivní stav, říkají, že již nemůže vydržet takový barbarský přístup! 

Proč je dnes v USA, ne-li revoluce, pak přímé střety černých Afroameričanů s bílými Američany a celé bílé části americké populace je vštěpován do myslí jakýsi kult viny vůči černochům, kteří v této zemi byli oficiálně otroky do 1. února 1865? 

A co je nejdůležitější, kdo jsou ti skuteční darebáci, kteří nyní uvádějí do praxe (v rozporu s prezidentem USA Donaldem Trumpem) starý známý slogan: „rozděl a panuj!“?

Již ve svém předvolebním projevu D. Trump hovořil o existenci „černé aristokracie“, která ohrožuje samotné USA i celé lidstvo!

Pokud spojíme všechny dostupné informace a pochopíme je, pak nám, pouhým smrtelníkům, nezbývá nic jiného, než připustit existenci světového spiknutí:
… jak se ukazuje malá hrstka superbohatých, navíc satanistických pedofilů, používá všechny páky své stínové moci k vytvoření Nového Světového Řádu na planetě a k zajištění snížení světové populace!

Kromě toho je důležité pochopit, že toto světové spiknutí „černé aristokracie“ je rovněž namířeno proti prezidentovi USA D. Trumpovi a proti ruskému prezidentovi V. Putinovi. 

A to dává určitou naději na to, že Nový světový řád může být v příštích letech ustanoven, ale vůbec ne podle plánů spiklenců.

20. června 2020 Murmansk. Anton Blagin
Zkráceno
https://bit.ly/3etywxa

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vladimír
13. 7. 2020 23:21

Zmíněný “génius” se jmenuje celým jménem Muhammad Sediq Afghan, a jak napovídá příjmení, je z Afghánistánu. Jeho webové stránky jsou zde: http://sediqafghan.com/ Matematiku tam žádnou nevidím, pokud se tedy neskrývá někde za arabským písmem. Spíš bych řekl islámský numerolog, než matematik. Predikovat vývoj světa pomocí “matematických vzorců” je naivní pohádka pro laiky a žádná věda. Respektive, asi taková “věda”, jako astrologie a podobné esoterické nauky. Nedovolil bych si tvrdit, že vůbec nefungují, ale exaktní vědou tedy určitě nejsou.

A samotný běh světových událostí se z dramat změnil ve špatně režírovanou frašku, ve které celkově už nejde vůbec o nic. Jednotlivé lidské osudy asi dramatické a závažné jsou (jako když třeba někdo závažně onemocní), ale jinak se všechno ztrácí v entropickém chaosu, zmatení hodnot i pojmů. Možná podobně bude vypadat tepelná smrt Vesmíru, které se jistě nedožijeme, ale konce této civilizace možná ano.

Vladimír
14. 7. 2020 00:15
Odpovědět  Janinna

Nemyslím, že ho diskvalifikuje to, že je z Afghánistánu, ani to, že je muslim. Tohle jsem chtěl do svého příspěvku dodat, ale délka je bohužel omezená, musí se šetřit místem.

To, že studoval na Lomonosovově univerzitě jsem se dočetl, ale nějakou matematickou práci, recenzovaný článek v časopise, jsem hledal bohužel marně. Čím se vlastně v matematice zabýval? Diferenciálními rovnicemi? Algebrou? Pravděpodobností? Existuje podrobná klasifikace matematických oborů. I když má někdo jen několik málo publikací, jako třeba PhD student, Google aspoň něco najde.

Vladimír
14. 7. 2020 02:08
Odpovědět  Janinna

Spíš mi to připadá jako nějaká islámská mystika volně inspirovaná matematikou – hledání nějakých číselných struktur v Koránu. Ve středověku se totéž u nás dělalo s Biblí a dodnes tu mnozí žonglují s číslem šelmy a předpovídají Apokalypsu. Tím to nechci celé shodit jen pro to, že je mi to nesrozumitelné. Existuje příklad hodnotné a uznávané islámské mystiky – súfismus. Tak možná je to z podobné kategorie a více než “matematika” to snese název “filozofie” – spíše tedy v kontextu východních duchovních nauk a tradic.

Vladimír
13. 7. 2020 23:52
Odpovědět  Vladimír

Pokud nás světové “elity” chtějí zbavit života, možná to není ani tak špatné, jako se dívat na ten děsivě otravný a nudný film, který režírují a v němž máme někteří hrát. A jim nezávidím už vůbec, jelikož jim dojde, že svět, který stvořili nestojí za nic, až jako těm posledním. Mizerný umělec, úplně sám, se svým nekoukatelným dílem…

A Covid-19? Je naprosto nepředvídatelné, jak se vyvine. Rozumné chování by bylo vyhýbat se mu co nejdéle a zvykat si na něj pomalu. Ale to se neděje. Možná, že hloupé lidstvo bude mít štěstí a Covid nepřežije své vlastní mutace a postupně vymizí. A nebo lidstvu začne jít opravdu o život a přestane to být (konečně!) fraška… Omlouvám se všem za svůj cynismus.

Vladimír
14. 7. 2020 00:37
Odpovědět  Janinna

Nojo, skoro nic o nich nevíme. Ale nestalo se Vám, že jste o něco usilovala, a když jste toho dosáhla, zjistila jste, že jste ve svém nitru chtěla něco úplně jiného? Podle mne se to lidem stává zcela běžně a důvodem je nevědomost a neznalost sama sebe. Opakem takové nevědomosti je osvícení, soucit, moudrost a neusilování…

Pokud mají tyto elity nějakou kontinuitu (a tvrdí se že ano), podle světových událostí se asi k osvícení moc nepřiblížili, že? Spíše připomínají svou posedlostí po hmotě a majetku chlemtající prasátka. Každé prasátko nakonec pojde, některé třeba i na přežrání… Kdo ví, že není jen hmota, chlemtat nemusí a smrti se nebojí.

Editor
14. 7. 2020 22:10
Odpovědět  Janinna

Tak nějak mi při čtení toho článku přišlo na mysl jméno Hari Seldon a jeho vědecká disciplína psychohistorie, aplikovaná matematika pro předpověď budoucnosti

Vladimír
14. 7. 2020 01:02
Odpovědět  Janinna

Ještě se v článku píše o rajském životě pro “elity”. Myslíte, že biologický “rajský život” je vůbec možný? Příroda nic takového nezná. Moudrý člověk by se snažil o vyvážený život, v němž budou i výzvy, zabraňující postupné degeneraci. Proto se mi zdá lepší i boj s nějakou přírodní katastrofou nebo zmutovaným Covidem, než aby lidstvo postupně (a potupně) zemřelo u televize a facebooku na předpisy o doporučeném zakřivení banánů.