politika

Co pro nás chystají – “V případě potřeby dalších devět Ukrajin”

„Už žádné Ukrajiny“

To je název článku bývalého amerického kongresmana a úředníka Reaganovy administrativy, nyní washingtonského zasvěcence Davida Stockmana. 

„Ukrajinami“ myslí země Bukurešťské devítky.

Právě s jejich lídry se Joe Biden setkal během své návštěvy Polska a slíbil jim „neomezenou ekonomickou a vojenskou podporu“.

▪️“To znamená, že v případě potřeby je možný výskyt dalších devíti Ukrajin,” poznamenává Stockman ironicky. Vypadá to, že tak se nyní budou nazývat všichni američtí proxy bojovníci v Evropě.

Co konkrétně Davida Stockman napsal:

Joe Biden na setkání s takzvanou bukurešťskou devítkou slíbil těmto bývalým zemím Varšavské smlouvy –které v první řadě nikdy neměly být přijaty do NATO– neomezenou ekonomickou a vojenskou podporu

V případě potřeby dalších devět Ukrajin.

Biden vyjádřil ujištění, že Spojené státy jsou připraveny urychlit jejich obranu, pokud se dostanou pod útočnou akci Moskvy. Mezi tyto národy patří Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Rumunsko a Slovensko.

Pro vyvrácení pochybností zde ocituji, jen pro případ, že jste zmeškali zprávu mluvčího NSC Johna Kirbyho. 

“Toto je z velké části skupina spojenců NATO z východního křídla, kteří jsou v podstatě a upřímně řečeno  doslova v předních liniích naší kolektivní obrany právě teď,” uvedl mluvčí Rady národní bezpečnosti John Kirby. 

Řekl, že cílem prezidenta na setkání je „znovu potvrdit  neochvějnou podporu Spojených států  bezpečnosti této aliance a transatlantické jednoty“. Má to také poslat Putinovi zprávu, že jeho země nemůže zastrašit tyto demokracie, některé z nich jsou relativně nové a křehké.

No, uvidíme. Kde je zdokumentováno, že Putin někdy vyhrožoval Bulharsku nebo Maďarsku nebo Slovensku nebo Litvě nebo komukoli jinému? Jak se ukázalo, maďarský vůdce se dokonce odmítl zúčastnit tohoto nesmyslného představení Bidena.

Koneckonců, co by proboha mohl Putin získat útokem na tyto národy a okupací nepřátelského obyvatelstva a poškozených ekonomik? Jedinou jistotou by byly ohromné fiskální ztráty.

Faktem je, že Washington se tak zbláznil z protiputinovské válečné horečky, že si tyto základní otázky ani neklade, natož aby si na ně odpověděl. Místo toho jejich uvažování analogicky přešlo do uvažování jako na základní škole. 

Pokud Putin zaútočil na ukrajinskou vládu, pak je sázka na jistotu, že devět žlutých kostek domina zvýrazněných na mapě níže je další na seznamu, které padnou.

Státy Bukurešťské devítky

Vůbec ne. Ukrajina je sui generis.

Autor je šokován vyhlídkou vedoucí k jadernému armagedonu. 

Podporuje architekta studené války Johna Kennana, který 5. února 1997 označil rozšíření NATO za „nejfatálnější chybu americké politiky v éře po studené válce“.

▪️ Recept na správný svět je podle Stockmana následující:

— poslat Zelenského do nějaké Kostariky;

— souhlasit s rozdělením Ukrajiny, aby její východ a jih „šly vlastní cestou nebo se znovu spojily s Matkou Rusí“ ;

— stáhnout rakety NATO a další pokročilé zbraně ze zemí bývalé Varšavské smlouvy s cílem eliminovat vojenskou hrozbu na ruském prahu;

— po skončení zástupné války na Ukrajině zorganizovat brzké rozpuštění NATO;

— znovu uzavřít a doplnit smlouvy ABM, INF a START;

— snížit rozpočet USA na obranu ve výši 850 miliard USD o 50 %;

— uzavřít novou globální smlouvu o výrazném omezení konvenčních zbraní;

— začít snižovat roční deficit USA ve výši více než 2 biliony dolarů.

▪️ Před námi je další americký „ex“, v jehož hlavě se rodí racionální nápady – ovšem až po odchodu z funkce. 

V případě Stockmana jeho návrhy do značné míry opakují záruky, které Rusko na konci roku 2021 požadovalo od Spojených států a NATO.

Bohužel, vládnoucí kruhy Spojených států, na vlně revanšismu, jsou zaměřeny výhradně na jednostranný zisk v naději, že dostanou všechno – i Ukrajinu, i Rusko, i Čínu a celý svět obecně.

V souladu s tím budou pokračovat v hraní rulety s potenciální „výhrou“ v podobě jaderného armagedonu.

LewRockwell
https://www.lewrockwell.com/2023/02/david-stockman/no-more-ukraines/
https://t.me/s/EvPanina

 

sdílet na

47 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sergej
1. 3. 2023 01:55
Ohodnotit příspěvek :
     

https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8
7.zemí do 5.let a dolar je zachráněn.

Jaris
1. 3. 2023 03:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Usaci jsou drzi jak opice. Dost bylo techto darmozroutu! Co si umanou to udelaji, at se to nekomu libi nebo ne. Ve vsech konfliktech maji svoje pazoury a vetsina sveta ma z USA zbabely strach. Misto toho, aby staty bojovaly mezi sebou, mely by bojovat proti zdegenerovanym USA a tohoto svetoveho draba zlikvidovat jednou pro vzdy.
Jedine Rusko melo odvahu postavit se Spojenym statum teroristickym. RF opet stoji samotne proti svetovemu nepriteli. Hodne zemi pozaduje od Ruska vojenskou a ekonomickou pomoc, a to ve vetsine pripadu pomuze. Dnes vsak nastal cas statecnemu Rusku pomoci ikdyz o ni nezada.

Pedro
1. 3. 2023 06:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Anglosas je zločinec a my mu ze strachu pomáháme. Stydím se za nás.

Polo 2
1. 3. 2023 07:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Slušně nás z USA chtějí zatáhnout do války, šílené

Pavel
1. 3. 2023 08:37
Odpovědět  Polo 2

To je sice fakt, ale do té války nás nezatáhne USA, ale naši politici spolu s prolhanými medii a Havlovou kavárnou!!! S USA nic nezmůžeme, ale ty u nás, kteří nás chtějí zavléci do války s RF můžeme zastavit.Ale ne tím, že svoláme demonstraci za mír až na 11.3.2023, ale tím, že vyhlásíme generální stavku zaplníme náměstí a zablokujeme válečnou výrobu pro Ukrajinu včetně dopravy zbraní a munice na Ukrajinu! Bohužel na to nemáme koule, všude na západě už jsou lidi v ulicích a řvou kvůli Ukrajině a “čecháčkové”řeší letní dovolené a slevy v supermarketech!Jdu blejt velebnosti.

Pavel K
1. 3. 2023 09:30
Odpovědět  Pavel

👍 👍 👍 👍
Moje to slova. Jsme neobyčejní pokrytci, co dokáží jen bojovat u klávesnice na PC. Když vidím jen ty moje sousedy jak chodící zoombíky je mi z nich nazvracení. Vono to nějak dopadne, oni si udělají stejně co chtějí. Zkátka na palici. Ale se mnou by se poprali kvůli žabomyšímu problému, že mu kouká moje větvička přes plot na jeho pozemek. Nebo že ti moji kanáři moc řvou a ruší je to. 💩💩🤦‍♂️🤦‍♂️🙏👎

Pavel z Moravy
1. 3. 2023 10:24
Odpovědět  Pavel K

Určitým otrokům je dobře když jsou zotročeni. Nemusí přemýšlet. Netrap se, nehneš s tím. Dokud tihle mladí mamánkové a zlatíčka nepadnou na hubu a nespálí se, nic neuděláš. Čau a pozdravuj kanárky, ti vědí co se sluší a patří.

katango
1. 3. 2023 13:15
Odpovědět  Pavel z Moravy

Co vím, tak třeba otroci ve starém Římě ani nechtěli být propuštěni. Pán se o n postaral, dostávali najíst, měli kde bydlet a čím se šatit. Jakožto propuštěnci o to vše přišli a ještě z nich ždímali daně.

Pavel
1. 3. 2023 14:05
Odpovědět  katango

Nejvetsi z nejvetsich a vubec jeden z nejhorsich ,nejvic krveziznivejsich demokratu, Lincoln zacal obcanskou valku, aby bohaci mohli vydrancovat Jih.
/700 tisic mrtvych, nasilne odvody , bohac zaplatil a do valky rovnopravne nemusel , jenom chudak/.
Kvuli lidskym pravum , ktery mohl s Jihem demokraticky vyjednat.
To samozrejme zadnej demokrat nikdy neudela, kdyz muze zacit valku.
Vokrast bohace vo zisky z valky?
Je pro kazdyho demokrata nejvetsi zlocin.
Kdyz se takovej ve vlade najde ,tak se nedozije.
Otroci ztratili vse. V dusledku.
Tlupy jich bez domovu, jidla , bez moznosti zamestnani se potulovali vsude a museli krast a zabijet a za to byli samozrejme krute trestani .
Tak se demokrat a bohaci pomstili lidskejma pravama prave tem ,za kterych udajne prava vyprovokovali valku..A nejhorsi masakry.
Navic bohaci zjistili ,ze Lincolna a jeho vladu prave proto ,uz nepotrebujou, ze spachal moc nepricetnyho zla..

Petr
1. 3. 2023 21:20
Odpovědět  Pavel

Lincoln byl REPUBLIKÁN !!

Pavel
2. 3. 2023 04:11
Odpovědět  Petr

Modla ,totem demokracie,politickyho systemu davanej vsem za vzor.

Jaroslav
3. 3. 2023 14:09
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle, souhlasím že pokud tihle mladí mamánkové nepadnou (ne ovšem na hubu, ale…), nic se nestane. Oni žijí ve virtuální realitě s devíti životy jako kočka.

Pavel z Moravy
1. 3. 2023 10:28
Odpovědět  Pavel K

Oni jsou prostě otroci systému. S tím nehneš. Mamánkové a zlatíčka i s jejich fotříky si musí prožít ten pád na dr.žku.

Pavel K
1. 3. 2023 20:25
Odpovědět  Pavel z Moravy

Bojuj příteli bojuj. 🍀🍀🍀🙋‍♂️

Boomer
1. 3. 2023 18:56
Odpovědět  Pavel K

..inu, ve vedlejší obci zase předloni někomu začal vadit psí cvičák, provozovaný tam už za mého dětství. Hned vedle totiž na zelené louce vznikl satelit, já tomu říkám panelák na ležato, a pejsci o víkendech při výcviku štěkali a rušili..
No, rok bylo ticho a najednou se tam místo výcviku psů konají veškeré kulturní akce, třeba taková pouť.. kolotoč, houpačky, střelnice a samozřejmě reprodukovaná hudba do desíti večer, nebo taneční veselice i s ohňostrojem o půlnoci.. v alejích potom nablito, u plotů gumičky, flašky, injekční materiál. A už to nevadí?
Tož vadí, ale drží pysk, je to přece pro lidi!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
1. 3. 2023 20:24
Odpovědět  Boomer

Ten co povoloval tu zástavbu by potřeboval nakopat do vajíček. Nebo tam měl vybudovat protihlukovou stěnu. K tomu chlastání to nablito už holt parří, ale ty gumičky měly kroužek? 🤣Ještě, to štěkání s nad nebylo celý den a víkend ne? A ostatní psi u baráků neštěkají? Oni by chtěli aby mňoukali že?!! 🤣

Boomer
2. 3. 2023 09:16
Odpovědět  Pavel K

..bylo prostě potřeba to nějak odůvodnit, psí cvičák nic nevynášel a plácek uprostřed vsi byl pro současné komediantské atrakce moc malý. A psi na cvičáku štěkají na povel, v rámci výcviku, jinak jen sem tam blafnou v rámci interních sporů. A v tom satelitním bydlení jsou ti lidi asi nějací nervní, tož není divu, je to tam samá exekuce a některé baráky už mají i třetího majitele, přecenění vlastní úvěruschopnosti klienta se tomu prý říká.
Já mám psí sousedy z obou stran, slepice kdákají, koza občas zamečí, někdy je slyšet cirkulárka, jindy traktor, někdy oslava na zahradě a psi prostě štěkají..no a co? Aspoň vím, že je všechno jak má být..

Pavel K
2. 3. 2023 10:20
Odpovědět  Boomer

Víte, mě tyhle vesnický “zvuky” ani tak nevadí, mno možná ta cirkulárka je na boudu, ale když to není na calý den či déle, chuj stym. Ale na co jsem háklivý tady u mě v polosatelitní zástavbě na ty zkuurwený sekačky. Začne jeden a když skončí rozjede to druhej. Už ty nervy taky nemám tak pevný, ale to by mě jeblo.
Napíšu vám svůj příběh. Jeden můj soused rozjel výrobu palet. Je to dávno. Já tenkrát chodil na směny. V pondělí a úterý jsem měl ranní. St a čt odpolední. Pá+So+Ne noční. Kontrolní otázka, kdy si myslíte, že ten můj soused rozjel a “dost často” tu výrobu palet. Nemusím vám rozepisovat postup a nářadí? Pak se strašně divil, když jsem “přeskočil” plot. 🤣 🙏 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🙄 🙄

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
oldoo
1. 3. 2023 08:54
Odpovědět  Polo 2

Nás zatáhnout!?Ty nevidíš,co se okolo tebe děje?My jsme v tom štvaní na čele,nás nikam nikdo zatahovat nemusí,jsme vždy nejlepší,nejlepší práskači za Hitlera,za Rakouska,nejlepší za socializmu,nejlepe zprivatizovaní,nejlepší kapitalisti.

Pavel K
1. 3. 2023 09:33
Odpovědět  oldoo

👍 👍 👍 👍
Koukám začíná se blýskat na lepší časy je bojovná nálada, jen tak dál.

Pavel z Moravy
1. 3. 2023 15:12
Odpovědět  oldoo

Absolutní pravda, toto tvrdím stále, v tomto jsme absolutně na špici. Řekl bych, že pokřivených charakterů je tu na rozdávání a to trvale.

Karel
1. 3. 2023 07:58
Ohodnotit příspěvek :
     

A nebyl to náhodou Clausewitz, který prohlásil, že Slovany lze porazit jen tak, že je postavíme proti sobě, což implementovala o sto let později doktrína Steel rose.

sergej
1. 3. 2023 10:48
Odpovědět  Karel

No, to je snad na ctrl ojo, vyzíři.
miliarda staci 27.2.2023 16:47:36 Odpovědět
Fwd: FW: Vyjádření světových politiků o jejich plánech s Ruskem + vyjádření Pavla.2
TOTO SNAD I NEVĚŘÍCÍM TOMÁŠŮM OTEVŘE OČI!
B. Clinton: „Cílem NATO v budoucnosti je nasadit mírové síly v regionech etnických konfliktů a hraničních sporů od Atlantického oceánu po pohoří Ural.“ Směrnice prezidenta USA Clintona č. 13 z února 1992. „Na přivedení Jelcina k moci jsme utratili mnoho miliard dolarů, ale vyplatilo se nám to víc, než jsme očekávali: vyřadili jsme politického konkurenta – Rusko ze světové politiky a za zanedbatelné ceny jsme z Ruska odčerpali 20-tisíc tun mědi, 15-tisíc tun hliníku, 2 tisíc tun cesia, beryllia, stroncia a mnohé další suroviny. „Zisk“ pro USA za přivedení Jelcina k moci byl víc jak 5700 %. To se ještě nikdy v historii nestalo!“ (B. Clinton „O stavu země“ ze 7. února 1997).
H. Kissinger: „Kolaps Sovětského svazu je bezpochyby nejdůležitější událostí naší doby a Bushova administrativa prokázala úžasné schopnosti ve svém přístupu k tomuto problému…

sergej
1. 3. 2023 10:49
Odpovědět  sergej

„Musí být upřednostněn chaos a občanská válka v Rusku před tendencí umožnit mu sjednocení do jediného, silného, centralizovaného státu.“
Britský premiér John Major:
„Úlohou Ruska po prohrané studené válce je poskytnout zdroje prosperujícím zemím. Ale na to jim stačí jen pár miliónů lidí.“
Margaret Thatcherová:
„Na území Ruska je ekonomicky opodstatněné nechat žít 15 miliónů lidí, kteří budou sloužit na těžbu ropy a plynu, případně v dolech jako otroci“. BEZE STUDU OTEVŘENĚ HOVOŘÍ O VYVRAŽDĚNÍ SLOVANŮ ! ! !
Poradce prezidenta USA Zbigniew Brzezinský:
„Čím menší bude populace na tomto území (SSSR a Rusko), tím úspěšnější bude jeho rozvoj pro cíle Západu.
„Slovani – Rusové, Bělorusové, Ukrajinci – jsou nejvzdorovitějšími národy na světe. Je možné je zničit, ale ne je dobýt. Proto je třeba toto semínko definitivně zlikvidovat.“
„Hitler byl hloupý chlapec, dělal vše otevřeně. My nebudeme zanechávat stopy.“
George Soros:
„Potřebujeme Ukrajinu JAKO TORPÉDO VE VÁLCE S RUSKEM. Osud občanů této země se nás vůbec netýká.“ A ANI OSUD SLOVÁKŮ A ČECHŮ …
_________________________________
a baf
https://www.youtube.com/watch?v=unWLay8gyA8

Pavel
1. 3. 2023 14:23
Odpovědět  sergej

Drive vedli valky ze zakulisi ,ted maji na U. celou vladu,ktera valku vede. Navic i v Usa .
V Usa vladnou a rozhoduji Nuland, Sherman a Blinken plus samozrejme bohaci za nima, na misto Bidy.
/Ten musi jako jejich ochotnej poskok /protoze je jen american/, pobihat taky a dolu po tech schodech do letadla/.
Proto je Ukrajina a cela vlada uz delsi dobu prvni a zdaleka nejdulezitejsi z 51 statu Usa. Proto …
Vo tech dalsich 50 statu neni zajem..
To kazdej vidi sam..
Soros a cela rodina kolaborovali v Madarsku s nacisty a proc by ted mel neco delat jinak..Ovsem ze nebyli vyjimka.
Nacista byl samozrejme nacista ,aby na tom vydelal.
Takze dnes mluvi ve jmenu a za celou Usa. Je ted zase my !!!
Nejdrive byl my ,madar , potom byl my brit a ted je pro zmenu zase my american a kdo vi co bude my, zejtra..
Zalezi kde budou narody , kde si pracujici vybudovali nejvic bohatstvi..Kde je co ukrast..
Aby tam zase byli zase nejvic na svete pronasledovany, obeti…..

katango
1. 3. 2023 18:18
Odpovědět  Pavel

Soros? Kdyby jen kolaboroval? Prej udával svý soukmenovce za podíl na jejich majetku.

Boomer
1. 3. 2023 19:05
Odpovědět  katango

.. sestavováním seznamů osob určených do transportů byla pověřována místně příslušná židovská obec/samospráva.

katango
1. 3. 2023 19:33
Odpovědět  Boomer

Von prej udával tak nějak nad plán.

Pavel K
1. 3. 2023 20:29
Odpovědět  katango

Tak to byl komouš.

Boomer
2. 3. 2023 09:25
Odpovědět  Pavel K

.. nedělejte si srandu. Můj slovenský děda byl u policie už za první republiky, zůstal u ní za Slovenského štátu a hodně lidem pomohl, jenže po válce se spousta gardistov prekabátila na komunistov a ti ho nakonec od policie vyhodili, protože toho hodně věděl o jejich chování.
Při arizaci židovského majetku musela totiž policie od nějaké doby asistovat, anóbrž se jistilo, že slavní gardisti kradli jako straky a v účetních uzávěrkách předávaného majetku pak byly velké nesrovnalosti.

Boomer
1. 3. 2023 19:02
Odpovědět  Karel

..Clausewitze do toho netahejte, tento bonmot je připisován Bismarckovi, ale i jeho autorství je sporné.

unor 2022
1. 3. 2023 08:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Takove ciste americke. Odporne.

Pavel z Moravy
1. 3. 2023 10:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Propánakrále, jak může někdo operovat ve jménu Bidena. Vždyť je to trapné. A tyto země bývalého východního bloku? Zaprodanci se vždy chtějí zalíbit svým páníčkům, myslím, že těchto trpaslíků se Rusko obávat nemusí. Když slona štípne blecha, také ho to na.sere, ale, že by se z toho měl podělat, to asi ne. A stejné je to i s těmito pinčlíky.
.

Pijack
1. 3. 2023 10:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

Doporučuji k přečtení jeden parádní román s názvem “Myš, která řvala”. Jakýsi mini státeček vyskakoval na mocného souseda. Podobnost s dnešní politikou ČR je opravdu fascinující.

PENNYS
2. 3. 2023 08:47
Odpovědět  Pijack

Bylo to i zfilmované, ta náhodná podobnost s “TCHEIOU” JE 100%!!!
černochova už ma připravený batalion s oštěpy a Hr na USSR
(VE FILMU NAPADLI usa)

Gales
1. 3. 2023 11:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Bukurešská devítka. To je základ Trojmoří? Řekl bych že jo ale dal bych tomu spolku jiné jméno. – Tupomoří. Snad dokáží občané těchto zemí svrhnout Jidášské vlády a zvítězit nad lží a nenávistí.

Pavel
1. 3. 2023 17:08
Odpovědět  Gales

No až se zapojíme do té války s Ruskem a vyprovokujeme Rusy k použití jaderných zbraní,tak pokud přežijeme, nebude to “trojmoří”, ale kanál Černé moře-Balt.To se pak splní ten Baťův sen o kanálu Odra-Dunaj oživovaný Zemanem a ještě se trochu prodlouží!

Gales
1. 3. 2023 18:00
Odpovědět  Pavel

Zemanovi se nepodařil kšeft ohledně kanálu s Číňany,tak to skusí s Rusy.

zuzana
1. 3. 2023 19:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Spojené státy plánují zorganizovat na Ukrajině provokaci s použitím toxických látek a obvinit z toho Rusko, uvedl na úterním briefingu velitel ruských vojsk jaderné, biologické a chemické ochrany generálporučík Igor Kirillov.

https://aktax.cz/usa-planuji-na-ukrajine-provest-operaci-pod-falesnou-vlajkou-s-pouzitim-toxickych-latek-tvrdi-ruska-armada/

Boomer
1. 3. 2023 19:33
Odpovědět  zuzana

..tenhle scénář už je vyzkoušený a osvědčený v Sýrii. Když někdo vyhrává, použití chemických zbraní je přece naprosto logickým krokem..

volfik
1. 3. 2023 21:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Rumunsko a Slovensko – prostě ty prašivé SLOVANY je třeba vyhubit, tak jak to probíhá mezi Ukrajinou a Ruskem. A ti pitomci tomu ještě tleskají!!!!

M.Š.
1. 3. 2023 21:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím čemu se divíte,jelikož se vyplňuje pravdivé pořekadlo…..za blbost se platí,někdy i vlastním životem.Nikdy bych si nepomyslel,že v českomorácku žije tolik podivně přiblblých ovčanů,kdekdo se nosí jako houno na lopatě ve skutečnosti je však pitomec a hňupus až na půdu.Nejhorší je,že není žádná naděje na nějakou nápravu.Jelikož ti hňupové si zvolili jako dráby nad sebe ještě horší spodinu,než se dá připustit zdravým rozumem.

Standa
2. 3. 2023 07:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Normální amík neví ani , kde leží RF.
Jsou ovládáni DííííSííí a médii. Možná , že tuší , kde leží Evropa.Farmáři na lánech v pustině .Dřevěné domy s termity a a kulturou s papírovými pytlíky s jídlem dole v kuchyni.
A jejich vlastní kultůra? Existuje vůbec?
,,Ostatně si myslím……

PENNYS
3. 3. 2023 16:32
Ohodnotit příspěvek :
     

“TŘECET OSUM LET”
JSEM DŘEL NA TUTO ,VLÁDU NÁRODNÍ ZKÁZY!!!
ZNIČENÉ ZDRAVÝ, ZÁDA , V PDR delly,
DUCHOD JEN ABYCH ZAPLATIL NÁJEM,A NĚCO ZBYLO NA
“nezdravé, zkažené žrádlo z eurosojuzu”
TO JSEM TO ,ALE co KOT,ŽE JSEM SE MUSEL DOŽÍT
TĚCHTO
fy:JALOVÝCH ROKU!!!

Pavel K
3. 3. 2023 18:21
Odpovědět  PENNYS

Jestli tě to pomůže, tak já to mám obdobné, ale je smutné že jsou lidi na tom ještě hůře. A to je špatně. Snad se píše 21 století né. 🙋‍♂️