politika

Co bude skutečným trestem pro Británii?

Aziz
Объясняю на пальцах

Nebudu říkat za jaké „zásluhy“ – všichni tyto “zásluhy” velmi dobře známe. Jen uvedu, jaký výsledek vidím v nadcházejících desetiletích.

Nemyslím si, že přijdou na řadu raketové útoky, jaderné bomby, atd. Taková možnost samozřejmě je, ale doufám, že lidstvo bude dostatečně chytré, aby se tomu vyhnulo.

Hlavním a skutečným trestem bude definitivní odhození tohoto státu na „smetiště dějin“ s následným zbídačením obyvatelstva.

Britská verze devadesátých let v Rusku. Desetinásobná

Připomeňme si, co se stalo za posledních 200 let.

Před 200 lety byla Británie nejmocnější a nejvlivnější říší na světě, a v té době, i v historii lidstva.

V podobě kolonií jí patřila téměř polovina planety. Přičemž se nejednalo o „neokoloniální“ vlastnictví, jak je tomu dnes (tj. vlastnictví „na papíře“), ale o to nejskutečnější – s vojenskou podřízeností, dominující silnou armádou, námořnictvem, atd.

Británie dokonce přemohla Ruskou říši v Krymské válce v letech 1850-53 (i když ve spojenectví s Osmanskou říší, Francií a Sardinským královstvím).

Myslím, že na konci 19. století si nikdo nedokázal představit jak hluboko tento stát díky první a druhé světové válce klesne. Tyto války jedna po druhé devastovaly Británii, podkopaly její vliv a připravily ji o její kolonie.

Dnes je čas na spravedlivou otázku ohledně Churchilla. Byl opravdu tak úspěšným politikem? Koneckonců přijal Britské impérium, nad kterým slunce nezapadlo, a zanechal ho zbavené milionů čtverečních kilometrů koloniálních zemí.

Churchill je obdobou našeho Gorbačova. Vzdal zemi a nechal ji rozpadnout. Až na to, že u nás si Gorbačova nevážíme, ale Britové z nějakého důvodu Churchilla milují. Zřejmě kvůli krásnému vzezření s doutníkem a koňakem.

Ale to je jejich věc. Hlavní věc, kterou bych rád poznamenal: po každé světové válce klesala Británie níž a níž.

Dnes „propalují“ zbytky své bývalé velikosti a z nějakého důvodu táhnou svět ke třetí globální konfrontaci.

Takže v důsledku této konfrontace se stane jednoduchá věc: Všechny země definitivně začnou žít „za své“.

Rusko a Čína budou žít na základě přírodních a pracovních zdrojů, které mají, a Británie bude žít z toho, co je dostupné na jejích ostrovech. Tedy z ničeho.

70 milionů lidí (polovina Ruska) žije na odděleném území o velikosti Sverdlovské oblasti. A tato ostrovní území nejsou ani zdaleka nejbohatší z hlediska nerostů, půdy, klimatu, obdělávaných oblastí, čisté vody, atd.

Britské ostrovy nemohou v žádném případě nasytit 70 milionů lidí. Základem jejich blaha je čerpání peněz a zdrojů od ostatních. K tomu mají různé „kusy papíru“ – akcie, smlouvy, pojistky, osvědčení o vlastnickém právu na továrny a naleziště, atd.

Ve chvíli, kdy se všechny tyto kousky papíru promění v toaletní papír, Británie se svými 70 miliony obyvatel rychle spadne na úroveň státu Bangladéš.

Myslíte si, že se to nemůže stát, protože Londýn je hlavní město světa?

Na světě bylo mnoho takových hlavních měst. I Řím byl hlavním městem a svého času i Athény a Konstantinopol.

Může se velká civilizace skutečně zhroutit?

Často lze slyšet pochyby, že úpadek velké liberální civilizace je možný (liberální civilizací mám tentokrát na mysli západní země, včetně Spojených států). Inu, ekonomická a vojenská síla této civilizace je možná vrcholem v celé historii lidstva. Finance, technologie, zdroje, armáda – vše je v jejich rukou. Jak může někdo čekat, že se to všechno zhroutí a uvolní místo někomu jinému?

Abychom pochopili, že to možné je, stačí se obrátit do historie a připomenout si, že mnohé z největších říší a civilizací se zhroutily stejným způsobem a sklouzly na nerozpoznatelně nízkou úroveň.

Řekněme, že Mongolská říše se kdysi rozprostírala od Dunaje po Mekong a dnes je Mongolsko politický trpaslík se slabou ekonomikou, armádou a demografií.

V době Kolumba to vypadalo, že neexistují mocnější země než Španělsko a Portugalsko. A kde jsou teď? Žijí z almužny od Evropské unie, turistů a milovníků vína. Kdyby nebylo teplého moře a podnebí, bůhví, jak by teď žily.

Dovolte mi připomenout, že před 500 lety Portugalsko a Španělsko uzavřely dohodu, podle níž byla celá planeta rozdělena na dvě polokoule podél takzvaného „Papežského poledníku“.

Podle dohody všechna moře a nové země, které se otevřely východně od tohoto poledníku, zabralo Portugalsko. A na západě Španělsko.

Portugalci a Španělé si tak rozdělili planetu na dvě části. Tak mocné to byly říše. Postupem času se vše promíchalo a Portugalci měli kolonie i na západ od Papežského poledníku. Například – Brazílii.

Ano, jak víte, téměř celá Latinská Amerika mluví španělsky a pouze Brazílie (a několik dalších malých území) mluví portugalsky. Tak se odráží jejich koloniální minulost. Až do roku 1821 byla Brazílie podřízena Portugalsku.

Dnes je Portugalsko jednou z nejchudších zemí Evropy s populací 10 milionů lidí a maličkým územím o rozloze 90 tisíc km2. Roční HDP (PPP) – 350 miliard dolarů. Zemědělský sektor (např. vinařství) zaujímá velmi velkou část ekonomiky.

A srovnejme to s Brazílií, bývalou portugalskou kolonií.

  • Populace – 210 milionů lidí (21krát více)
  • Rozloha – 8,5 milionu km2 (94krát více)
  • HDP – 3 200 miliard dolarů (9,5krát více)

Brazílie má velmi rozvinutý průmysl. Například její automobilový průmysl je v počtu vyrobených aut na 9. místě na světě. A Embraer je jedním z lídrů v globálním průmyslu civilních letadel.

Je nepravděpodobné, že by si někdo v 16. nebo dokonce 17. století dokázal představit, že Portugalsko sklouzne na okraj světové politiky, ekonomicky i vojensky oslabí a stane se jednou z nejméně vlivných zemí v Evropě.

A co víc, jen stěží si někdo v 17. století dokázal představit, že se Brazílie v 21. století dostane na seznam deseti nejvlivnějších zemí světa. Před Portugalskem je v žebříčku o desítky míst.

Ano, úpadek Portugalska a vzestup Brazílie trval staletí. Současný svět je však odlišný v tom, že je rychlý. Nebo přesněji zrychlený. To, co dříve trvalo staletí, se nyní může stát za desítky let.

Ano, v historii lidstva bylo mnoho “hlavních měst světa”.

Koneckonců i Moskva byla hlavním městem světa, ale co se s ní stalo v 90. letech? Akademici u metra kšeftovali s různými prkotinami, generálové taxikařili a obyčejní lidé se občas prostě báli večer vyjít z domu.

Přičemž Rusko má stále alespoň přírodní základnu. Dači (chaty), zahrádky. Ropu, plyn, uhlí, kovy. I když to bylo všechno rozkradeno, i když lidé počítali každou kopějku, přišli “jenom” o peníze. Alespoň fungovalo topení a mohli jsme si přinést z dači brambory.

Co bude dělat Británie při svém přelidněním? Se svými příchozími z Afriky a Blízkého východu? Je to velmi jednoduché: až neokoloniální svět definitivně padne, bude čelit desetinásobku našich „devadesátých let“. 

A nejsou potřeba žádné bomby ani rakety. 

Stačí, aby Británie byla odpojena od globálního finančního systému a zdrojové základny.

To bude ten největší trest.

https://1url.cz/auPbM
https://1url.cz/AumjR

sdílet na

71 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
19. 4. 2024 01:31
Ohodnotit příspěvek :
     

k odpojení i muslimvé pomohou vnitřním rozkladem VB,…..stačí vypnout elektřinu na týden !!!!

Jaris
19. 4. 2024 02:12
Ohodnotit příspěvek :
     

myslim si, ze toto Britanii nehrozi. Dokud bude hlavnim svetovym financnim centrem rothchildovske City of London, nemusi mi Anglani zadne obavy.

Edivan
19. 4. 2024 06:19
Odpovědět  Jaris

Ale svět se mění a nic už nebude takové jako dřív

Pijack
19. 4. 2024 07:33
Odpovědět  Jaris

Několik unesených letadel a hlavně se trefit. Metody jsou známé 🙂

Pavel z Moravy.
19. 4. 2024 10:01
Odpovědět  Jaris

Mám pocit Jaris, že se pleteš. Jakmile budou Britové a s nimi celý západ odpojeni od zdrojů, které jim zajišťovaly blahobyt, bude po celé Evropě a Británii dříve než si kdo myslí. Z čeho bude Evropa žít. Ze své podstaty to již nepůjde. To spíše věřím tomu, že přežijí amíci, neboť nějaké zdroje ještě vlastní a pokud se zbaví těchto současných degenů, tak se ještě uživí. A tady v Evropě rozhoduje další faktor. Stěží lze předpokládat, že omladina bude mít zájem tvrdě manuálně makat a jen tak zběžně si žít. Můj starší známý říkával – tady to dojede, až nebudou moci omladině zajistit jejich vysoké životní nároky, která tato děcka mají. A to již začíná. A jako typický opťouš říkám, že do 5 roků je tady bída jako prase, ale ne vypasené, ale chuďoučké. A nikdo s tím nic nenadělá. Evropané si svoji cestu vybrali, neboli lépe řečeno nechali si ji vybrat těmi, které si ve volbách zvolili.

PřemekJ
19. 4. 2024 10:30
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pavle, za pět let tu bude Zlatý věk s hojností všeho, na co si vzpomenete při mezinárodním férovém sdílení zdrojů a přátelských vztazích mezi národy. BRICS+ již takto přinejmenším částečně funguje.

Lékořice
19. 4. 2024 11:08
Odpovědět  PřemekJ

No myslím si,že “Zlatý věk hojnosti” tady zrovna nebude, ale doba se asi začne lámat ve svém vývoji. Jakým směrem se bude vše ubírat si nedokážu představit.

Frank1
19. 4. 2024 11:03
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Dobre dis.

JardaPacifik
19. 4. 2024 13:05
Odpovědět  Pavel z Moravy.

To je racionální názor.Žádná “City” Anglii nezachrání.Oni už neuvažují o penězích jako ekvivalentu hodnot.Je to pro ně médium,jehož rozdílné “ohodnocení” vede k jejich “zisku”,
ale třeba Čína snadno může odstranit peníze a bude fungovat.Euroatlantická civilizace
bez alespoň formální existence peněz nebude.Je postavena na LŽI.Kdo lže ten krade – viz kolonie.Kolonie ale dnes kamarádí s Ruskem,které jim nebere jejich bohatství a tím si je
získalo.A nejhorší součást bývalých mocností Francie a Anglie jsou islamisti.Nepracují,nic
neumějí,a chtějí žít na evropské úrovni.A množí se.A mají představu,že je společnost bude
živit – ale z čeho,když bohatství kolonií nepřiteče?Navíc mají agresivní ideologii.Základ
občanské války nebo vyhubení původního obyvatelstva.To je konec.Anglie se promění v ostrov strachu a smrti.Žádné “City” s tím nic nenadělá.Nebudou ani tousty v bufetu.
U nás je to tak jak říkáš – mladí mají očekávání,ale země je vykradená,zadlužená,v moci
duševních naháčů a grázlů.Je zničený vzdělávací systém – to byla naše jediná záchrana,
protože chytrých lidí je ještě sem tam trochu.Nápady bychom mohli vyvážet.Blbost
politiků asi ne.

Ladislav 💤
19. 4. 2024 13:10
Odpovědět  Pavel z Moravy.

👍 přesně 1********

Jaris
20. 4. 2024 03:13
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Rusko neni jedinym zdrojem surovin, Pavle. Sice ty ruske byly nejlevnejsi, ale jsou i jine zeme, ktere budou ochotny prodavat Britanii nerostne suroviny. City of London je ovladan zidovskou mafii a je financni centralou sveta. Je to stat ve state. Rothchildove maji neuveritelnou financni, ekonomickou a politickou moc a zcela urcite nemaji zajem, aby se z Anglie stala nejaka zebracka zeme tretiho sveta.

Petr
20. 4. 2024 09:00
Odpovědět  Jaris

Až padne dolar, budou jim tyto finance na houby. Celý rozvoj KoZa byl založen na dolaru jako rezervní měně, ničím nekrytou s možností kdykoliv přitisknout další a vnutit je ostatním. Jak toto padne, bude dolar jen potištěný papír.

Jaris
20. 4. 2024 11:49
Odpovědět  Petr

Jj, to uz se rika mnoho let, ze uz uz ten spropadeny dolar padne a ono stale nic.
Doporucuji dnesni clanek AEronetu, kde mate podrobne vysvetleno, proc dolar zatim nepadl a co ho stale udrzuje pri zivote.

Pavel z Moravy.
20. 4. 2024 10:41
Odpovědět  Jaris

Jaris, to vše jsou spojené nádoby. Rotschildi nemohou zachránit Británii. K tomu potřebují ochotnou populaci, která by se pořídila jejich NWO, ale pro ně by znamenala stále vládnoucí postavení. To se ale již příchodem jiných ras podstatně změnilo. Tyto nové koníky starým velkopansko šlechtických zvykům nenaučíš. Pro vás by to mohla být velká výhoda, mohli byste se úplně odtrhnout od této ztrouchnivělé a zkažené moci a nastolit si skutečnou svobodu bez vlastních parazitů. Já bych se na takové grázly, kteří druhé využívají vůbec nevázal. Však zkuste vystoupit z toho společenství a uvidíte co s vámi budou chtít udělat. Až přijdou ve všech okupovaných zemích nadnárodním kapitálem od moci domácí kolaboranti, pak se vše pohne k lepšímu. Možná bude život jednodušší, ale zato normální. Ty jsi asi stejný ročník narození jako já, ženy přece jenom žijí déle než muži, ale i tak, my už se toho asi nedožijeme. Do těch pár roků co nám zbývají tady ta populace bohužel nedozraje, nejsou k tomu dány vhodné podmínky. Ona asi nedozraje nikdy, ale aspoň by se mohla zklidnit. Pěkný víkend přeji ke klokanům.

Jaris
20. 4. 2024 12:01
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Ja to vidim tak, Pavle, ze prave Rothchildi vehementne pracuji na uskutecneni planu NWO. Tahle skupina a spousta jinych organizaci chce ovladat cely svet.
Cina jev tomto vyvoji na prvnim miste a nyni se jedna zlomit Evropu.
Co se tyce Australie, tak ta stoji trochu stranou.Britanie ani kralovska rodina nijak do zdejsiho deni nezasahuji. Jednou za deset let se sem prijedou podivat a pak zase o nich neni slyset.Jestli se Australie ma stat republikou, to je ve hvezdach. Jsou zde o to snahy, ale ja tomu nefandim, protoze by se musely prepisovat zakony a ustava a vypukl by chaos.

PřemekJ
19. 4. 2024 10:27
Odpovědět  Jaris

Jenže to “světové finanční centrum” v Londýně se hroutí stejně jako celá kabala, která je zřídila a udržovala. Dnes již nemá k tomu potřebné zdroje ani kádry a jako zločinecká je globálně stíhána.

Jaris
20. 4. 2024 03:18
Odpovědět  PřemekJ

Ac bych si to, Premku, prala, tak zatim nevidim, ze by se hlavni zlate tele = dolar hroutil. O tom, jak funguje paraziticky dolar, je vyborny clanek na dnesnim AEronetu.

Frank1
19. 4. 2024 11:02
Odpovědět  Jaris

Naridte si hodinky.
Financni centrum v Londyne se stehuje do Ciny. Tam bude stredisko svetoveho byznysu a vyroby. Proto se tak rychle buduji transportni trasy pro zbozi z Ciny.
Anglinu nahradi cinstina a rustina.

JardaPacifik
19. 4. 2024 13:24
Odpovědět  Frank1

Trošku jinak.Nový světový řád (Rusko a Čína) má být postaven na multipolárním světě.
Takže žádné stěhování četníka.Jak je napsáno výše : každý za své.A to bude spravedlivé.
Rusko má všechno,nepotřebuje vést agresivní války,ten problém doma brzy dořeší.
USA – Rusko jim sundalo vojenský satelit a tři další paralyzovalo – reakce :pláč a nářek.
Kde jsou ty časy,kdy by USA zvedly klacek.Dnes se o něj opírají,aby se nesvalily.Svět
se změnil.

Jaris
20. 4. 2024 03:27
Odpovědět  Frank1

A tomu vy rikate, Franku, vyhra v loterii? Cinsky system bude ta nejhorsi diktatura v dejinach lidstva. Cina se lisa k Rusku jen z toho duvodu, ze ma z nej levne nerostne suroviny, ze kterych vyrabi ruzne produkty a obchoduje s nimi po celem svete. Bez ruskych surovin by se Cina mohla jit akorat tak klouzat. City of London si udela v Cine odbocku, ale centrum zustane v Londyne.

Albi
19. 4. 2024 13:24
Odpovědět  Jaris

Ano – ovšem dokud!
A “dokud” není týden, měsíc, ani rok.
Měla byste číst pozorněji a ty roky – tedy stovky let si psát vedle počítače do poznámek. Lépe se v tom pak můžete orientovat..

19. 4. 2024 16:06
Odpovědět  Albi

Nojo, no. Měl jsem to přerolovat celý, než jsem začal perlit a napsal v podstatě totéž.

Albi
19. 4. 2024 18:00

To mně se stává skoro pravidelně.
A taky – než “přeroluješ”, diskuze už může být “odkloněná” k jiné zajímavosti.

Jaris
20. 4. 2024 03:41
Odpovědět  Albi

Myslim si, ze se v tom orientuji docela dobre. Pravda, svet se meni, ale podstata zustava stejna. Neni jediny duvod, proc by se melo rothchildovske City of London stehovat nekam do tramtarie v Cine. Diky vseobecne digitalizaci to ani neni nutne.
Tim samozrejme nerikam, ze teto financni hydre fandim. Jen vas vidim jako jedince vznasejici se v iluzich.

Pavel
19. 4. 2024 15:15
Odpovědět  Jaris

věř a víra tvá tě uzdraví – zachrání to je tak asi vše co můžeš dělat proti pádu anglosaské nadvlády nad světem východní evropa byla jejich poslední štace kterou vyrabovali ted už bude následovat jenom volný pád

Jaris
20. 4. 2024 03:55
Odpovědět  Pavel

Smankote! Vy jste jeste nepochopil, ze svetem vladne MEZINARODNI SIONISTICKE ZIDOVSTVO?!, a nikoliv anglosas? Ti se jen schovavaji za termin anglosas.
Sundejte si ruzove bryle a dobre se rozhlednete, kdo ovlada politickou scenu, media, kulturu, soudnictvi a hlavne finance. Neni to ani Anglosas, ani Evropan ani American.Ti jsou jen nastaveni jako kasparci klikou sionistu, drziteli dvou i tri ruznych pasu.

19. 4. 2024 16:04
Odpovědět  Jaris

Jistěže – DOKUD. To je oč tu běží. Takže, zaplatpánbů za ty dary, hrozí.

Pedro
19. 4. 2024 06:41
Ohodnotit příspěvek :
     

To bych chtěl zažít, jak satan chcípne.

Ladislav 💤
19. 4. 2024 07:05
Odpovědět  Pedro

👍💥jeden Sarmat a bude klidek!

PřemekJ
19. 4. 2024 10:31
Odpovědět  Pedro

Již brzy se z toho budeme těšit všichni.

stan
19. 4. 2024 07:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Už aby to bylo.Chtěl bych ještě ten úpadek Británie zažít!!
Je fakt, že každá velká říše či mocnost měla určitý omezený čas. A stejně tak omezený čas budou mít i satanské USA.

Róbert
19. 4. 2024 08:53
Odpovědět  stan

Ale ved ho zazivame. V rokoch 2007-2013 som pracoval v UK ako veterinar a dohliadal som na hygienu masa. Uz od roku 2001 tam hygienu zabezpecovali firmy ktore si stat najimal a tie firmy potom zamestnavali veterinarov z celej EU, ktorych skoly presli akreditaciou, alebo ktory si neskor dorobili atestaciu. Uz len toto bol dost velky problem, lebo aj ked nasi statny veterinari niesu dokonaly, ale su na tom vyrazne lepsie co sa tyka vymozitelnosti prava. Veterinar co pracuje v UK pre firmu ktora chce dostavat kontrakty tak nesmie “privelmi hnevat” firmu ktoru kontroluje a tak nesmie nachadzat skoro ziadne problemy. V tom case sme si z anglanov robili srandu ze “shit on meat” (hovno na mase) je asi ich narodne jedlo, lebo im vadi ak ich upozornime niekde na fekalnu kontaminaciu! Co je v podstate jedna z najhorsich veci co v potravinarstve moze byt.
Uroven hygieny bola v UK nizka uz davnejsie, mal som spanielskych kolegov co tam prisli v roku 2001 a neskor som mal kolegov z Rumunska a Bulharska co tam prisli po roku 2012 a kazdy hovoril to iste: Ze v ich krajine nemaju taketo “stodoly” ktore su v UK uznane ako certifikovane prevadzky pre medzinarodny export.

Róbert
19. 4. 2024 09:02
Odpovědět  stan

Najviac nas mrzelo ze vela nasich podnikov ci uz na Slovensku, alebo aj v Cesku, Bulharsku, ci Rumunsku muselo byt zatvorene, lebo nesplnali EU standardy a nariadenia, ale tie ich chlievy boli v poriadku a museli sme drzat huby a nestazovat sa. Ako mna to nakoniec stalo miesto, lebo som bol podla vedenia “problemovy typ” ked som upozornoval na porusovanie zakona a aj vlastnych pravidiel pre inspektorov hygieny masa, ale mal som aj kolegov ktory dostali bitku, alebo boli zabity, len preto ze nasli nieco co nemali. RIP MVDr. Matus Hybsky 2008
Spupnost anglanov bola neskutocna, brali nas ako otrokov a tak sa aj k nam spravali a nakoniec sa este aj stazovali ze im “berieme robotu” ktoru oni aj tak nechceli robit.
Teraz uz tam skoro nikto z EU nechce ist pracovat, preto naberaju veterinarov aj z Afriky a ti im tam aj dost pasuju na tie ich hygienicke standardy ktore tam maju.
Teraz nedavno ale zacali mat v UK takychto kontraktorov aj pre mestsku policiu a to je len sranda sledovat tie videa na youtube, kde casto cudzinci ako policajti okradaju povodnych obyvatelov cez pokuty ktore im ulozia na zaklade zakona ktory si vymyslia na mieste…

zdendulka
19. 4. 2024 10:04
Odpovědět  Róbert

no, tak tohle už je úroveň Latinské ameriky…. tam je to často přesně takhle… znám to tam dobře…

Ladislav 💤
19. 4. 2024 13:12
Odpovědět  stan

👍👍👍👍👍

Pijack
19. 4. 2024 07:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Víme, že si dělala Británie zálusk na území Ruska. Krymská válka je toho důkazem. Britská koruna dělala na Carské vlády jeden podraz za druhým. Došli tak daleko, že do Carské rodiny přiženili svého potomka (tuším za Kateřiny Veliké)… prostě dotěrní jako vši. Jenže Rusko bylo pro ně nestravitelné sousto svou velikostí a na schopnosti Ruské diplomacie neměli páky. Britové uměli většinou podvádět a používat sílu. Rusové prostě nejsou žádný indiánský kmen, kterého ukolébají pytlíkem zrcátek a kuliček. Nerudnost Londýnského dvora vyvrcholila tím, že si nedokázal podlým způsobem přivlastnit Ruský poklad a Kateřina Veliká jim na kejkle neskočila. Od té doby má Královská rodinka na Rusko vztek. Jejich nadpozemská velikost utrpěla a dodnes se s tím nemohou smířit. Neustále hledají způsob, jak Rusko pokořit, bez ohledu, že je již 21. století. V kruzích kast a rodinných klanů jsou tradice a děje předků přednější než “moderní politika”. Jenom my jsme takoví idioti, když se krmíme stupidními historkami rodinky krále Karla III. Furt nás krmí tím, jak princátko upustilo kapesníček, princeznička má rakovinu, princ nepřijede na večeři, jak mají uspořádanou sváteční večeři… Zatuchlost

Slovan
19. 4. 2024 08:32
Odpovědět  Pijack

Jak nadčasové slova ze Švejka toho hostinského, to se nám to hoduje, když nám druzí půjčují ( kradou). Co se týče královské rodiny, tak mám v paži. Možná tak chvilku po hadráku. Anglie jako taková, když tam nastane tento stav co je popsaný v článku, tak budou sosat z EU. ČR je nejlepší dojná kráva. Ostatek už nějak polepí ostatní. Tak to padnutí ještě jen tak hned nebude. Nebo je rozvezou po Evropě, však je tu volných bytů a baráků. Já se ženou máme obytný prostor 155 m2, tak nám by se tuna čtyři bubáci vešli v pohodě. Nemám vůbec strach že ONI by si neporadili, toho se fakt nebojím.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jura S
19. 4. 2024 09:03
Odpovědět  Slovan

Co s těmi bubáky děláte ? Jíte je ? :-)))

Slovan
19. 4. 2024 12:26
Odpovědět  Jura S

Na uvítanou jim uvařím kávu od Žida. Na stará kolena jsem se dal na zahradničení, kompostu není nidy dost. 😊

Albi
19. 4. 2024 13:32
Odpovědět  Slovan

Ale dej si bacha!
Jestli tu inzeruješ koupi kávy “u žida”, mohl bys tady v diskuzi dopadnout móóóc špatně! Podporovat jeho špinavé kšefy! To by ti tady jen tak neprošlo. 🙂 🙂 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ijn
19. 4. 2024 09:03
Odpovědět  Slovan

bubáci ti před tvýma očima znásilní ženu a budeš je milovat???… pudově jsou to zvířata, co mluví, a anlossasy během 2 generací vyhubí, král nanic král!!!

Slovan
19. 4. 2024 12:33
Odpovědět  ijn

Počítám se vším, ale napřed ta káva, co píši výše. 🤣

jsladin
19. 4. 2024 09:55
Odpovědět  Slovan

Bacha, to byl polní kurát Otto Katz a ne hostinský.

Slovan
19. 4. 2024 12:37
Odpovědět  jsladin

Jó, to jsem se sekl, už vzpomínám, to je ten herec co hrál kuchaře v pohádce Pekařův císař že jo? 👍

19. 4. 2024 16:23
Odpovědět  Slovan

Nechlastej už v poledne, “kuchaři”.
https://www.youtube.com/watch?v=E28HXYLYrQw

Pavel z Moravy.
19. 4. 2024 10:18
Odpovědět  Slovan

Tedy jmenovče, ty si žiješ jako v Buckinghamu. Čtyři ložnice, tři koupelny, nespleteš se občas, kdes nechal trencle? Ode mne to není závist, ale škůdcům zemským, kteří to tady nyní diktaturují to nevoní. Obyčejný človíček a taková selanka. A můžeš si být jist, že jim je jedno jak jsi se namakal. Podívej se na dělné amíky, v jakých překližkách žijí. Když jsi trochu opivněný nebo owhiskovaný a opřeš se o dveře, prásk a jsi doma. Dveře vyletí z pantů. Vždyť to ve filmech vidíš stále, kopnutí do dveří nebo rána pěstí do tzv. zdi a jsi v baráku. Tak si užívej pohodlíčka a bubáky neber. Ještě bys mohl o haciendu přijít. Čau.

Slovan
19. 4. 2024 12:53
Odpovědět  Pavel z Moravy.

No já bubáky nechci, však to nikde snad nepíši, já jen poukazuji, že co by na nás vlastníky mohli vymyslet. Pak tu jeden pláče jak mu sebrali ve 48 kozí chlívek i z Lízinkou. Nám jde o haciendy, které jsme si jako třídní póvl dovolili postavit a to by bylo jiný kafe. A vypadá to že jim je to trnem v oku, že jsme se na úkor světovládců takhle obohatili. Amíci? Škoda komentovat. Jinak já to jednou zkoušel, když jsem chytil nerva a pozdě zabrzdil. Od té doby mám ty klouby na pravačce špatně srostlé a stále oteklé. Nervičky no. 🙄 🤦‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
19. 4. 2024 13:37
Odpovědět  Slovan

Taky se ti zdá, že smysl pro humor začíná mít sestupnou tendenci?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
19. 4. 2024 15:25
Odpovědět  Albi

Tak mě se to nezdá vidím to okolo sebe a koneckonců i na zdejší diskuzi. Odpovím ti, nervy, stresy, starosti, nemoci, nasrrannost. Určitě jsem nevypsal všechno. Naštěstí lidi se kterými já se setkávám mají podobný smysl pro blbosti.

Albi
19. 4. 2024 15:46
Odpovědět  Slovan

Právě zdejší diskuzi tím myslím.
Kde jsou ty doby, kdy jsme téměř všichni rozeznali legraci až sarkasmus a dovedli odlišit od vážně míněného komentáře.

Slovan
19. 4. 2024 18:56
Odpovědět  Albi

Jj, to bývaly časy, ta parta na PP, to jsme se nasmáli, když Bořivoj NKÚ viděl trpaslíky, pak měl orla na střeše, přitom to byli jen brabčáci, jelínek po pás zabořený v mokřinách. Atd. Nebo jak říkal že tam není a měnil nicky jako fusekle a i ten největší naiva ho hned prokoukl. Bývávalo.

marie
19. 4. 2024 08:35
Odpovědět  Pijack

Královská rodina má krev na rukou popravou cara Mikuláše a jeho rodiny. Anglická král mu mohl nabídnout exil, ale neudělal to, protože carská rodina měla u Lloyda spoustu peněz, zlata a diamantů. Kam se to asi podělo? Umí jenom vraždit a loupit. Tahle vypečená tzv. královská rodina. Vždyť tom ušounovi Karlovi a celé rodině patří i pobřeží Anglie! A za to chodí poddaní na ně mávat. Hrůza.

Pijack
19. 4. 2024 09:00
Odpovědět  marie

Poddaní jeho Veličenstva mne opravdu udivují. Takovou koncentraci debility lze pozorovat pouze u degenerovaného národa. 🙂

jsladin
19. 4. 2024 09:59
Odpovědět  Pijack

No a my jsme lepší, když naši blbouni chodí čučet na 107 a ropušáka a to nemluvím o fialovém hnusu.

Albi
19. 4. 2024 16:00
Odpovědět  marie

Sancta simplicitas!
Carové, králové, sultáni …. to taky nejsou zrovna nějaká neviňátka. Nikde!

Aby vám přechodné nadšení my Slované” – nezatemnilo mysl a pro změnu zase neglorifikovali a nelezli do “jistých míst” šlechtě Čím vyšší (hlavně titulem) tím víc toho dělají pro lidi, že?

Pavel z Moravy.
19. 4. 2024 16:28
Odpovědět  Albi

Já nevím, že by je Marie glorifikovala. Spíše naopak, tahle šlechta je pro ni slušně řečeno nula a nic. Tak jsem její koment pochopil já. Jelikož byl Mikuláš a Jiří bratranci tak všichni očekávali, že ho Jiří zachrání. Jelikož to ale byla vždy sebranka, milý Jiří se na něho vypr.dnul. I když se jednalo o své pokrevní příbuzenstvo. Asi o tomto mluvila Marie. Kdo by mohl milovat feudální panstvo, snad jedině trotlíci ve V.B, Španělsku, Nizozemí a tam kde jsou pro lidi princátka zákonem. U nás snad jedině topácká a ódesácká ekipa dámiček, co se teď fotila na sjezdu. Vždyť tam teď některá ta vyzobaná držela plakátek s nápisem JSEM PRINCEZNA VOLE. Pokud to myslíš ironicky, tak to je jiná.

ModrýKlokan
19. 4. 2024 18:12
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Jsem princezna z ODS, chceš si zaprcat, vole?

Albi
19. 4. 2024 18:16
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Nic proti historické pravdě, já to myslela takhle:

“Královská rodina má krev na rukou popravou cara Mikuláše a jeho rodiny”, že car Mikuláš taky bude jistě mít na účtu Nejvyššího mnohý hřích zapsaný. Ovšem dnes se nehodí něco takového hledat, když sme přece na jedné “slovanské” lodi.

Bylo to jen upozornění do budoucna, že bychom měli všem pokud možno měřit stejně.

19. 4. 2024 18:13
Odpovědět  Albi

Mikuláš byl spřízněnej se Slovany asi jako germánský čuně co se nalemtalo z Ruský louže.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
19. 4. 2024 22:07

Ale vládl v Rusku. A takové jemné nuance mnozí nerozlišují.

A ještě kdyby věděli, že jsme (jako národ) byli Přermyslem Otakarem II. přes jeho ženu – královnu Kunhutu, dceru ruského knížete Rostislava (Rurikovec) zpřízněni s Rusy! To by “hrdost” neznala mezí.
Přitom každá vládnoucí dynastie je směska nejrůznějších genů, čistý původ nemá nikdo z ncich. Tedy ani car Mikuláš.

zuzana
19. 4. 2024 09:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Svědectví vysokého představitele WHO: Očkovací pasy byly podvodem k prosazení falešných očkování proti COVID-19

https://aktax.cz/ockovaci-pasy-byly-podvodem-k-prosazeni-falesnych-ockovani-proti-covid-19/

Gales
19. 4. 2024 10:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Západní hodnoty v praxi.

PřemekJ
19. 4. 2024 10:50
Ohodnotit příspěvek :
     

V zásadě nastává doba národních států, jejichž osud je spojen se schopností doplnit chybějící vlastní zdroje těmi přebývajícími jinde za férových oboustranně výhodných (tedy rovných) podmínek.

Frank1
19. 4. 2024 10:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Naprosto spravedlivy vyvoj pro nadlidi v ostrovnim state. Profitovali a parazitovali na svych koloniich po staleti, porobili si Australii, kde puvodni obyvatele Aborigenees nemaji dodnes ani volebni pravo. V opiove vlace zabili stamiliony Cinanu a Indu. Dalo by se libovolne pokracovat.
Meli by ted koloniim zacit platit kompenzace. Potrebuji stejne tak dlouho zit v pomerech, ktere zavedli ve svych koloniich. Teprve pak bude spravedlnosti ucineno zadost.
Maji dobre nakroceno k tomu. Vetsina velkych mest hlasi bankrot a politici zhnedli. Jsou to byvali pristehovalci – Muslimove odevsad, Indove, Turci.

Helena
19. 4. 2024 12:29
Odpovědět  Frank1

Přesně tak. Západ by ještě dnes žil na stromech, kdyby si nezotročili a bezohledně, drsně nevykrádali kolonie a zároveň nechávali domorodce chcípat hlady.
Však Riči Šuňák se o to stará a jde mu to na výbornou. Ještě zbývá žabožroutům zvolit do čela Mohameda, skopčákům Turka od kebabu, v Americe žádného Trumpa, ale pěkně zástupce BLM –
a pak chvíli počkat.

zuzana
19. 4. 2024 12:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Stane se z ptačí chřipky další falešná pandemie, která bude použita k likvidaci živočišné výroby?

https://aktax.cz/stane-se-z-ptaci-chripky-dalsi-falesna-pandemie-ktera-bude-pouzita-k-likvidaci-zivocisne-vyroby/

19. 4. 2024 12:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Co bude skutečným trestem pro Británii?To že došla Ropa?
To bude dostatečný trest pro celý svět…
https://www.youtube.com/watch?v=5fvxMuvbFgE

Slovák
19. 4. 2024 14:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Prichádza, doba temna na Západe.Nemaju zdroje, sú enormne zadĺžení a židobankári vykazujú viac strát ako príjmov. Kolónie ich opúšťajú a nie ke kde kradnúť a parazitovať, takže obrat vidia len cestou veľkej vojny, a Rusko sa im postavilo na tvrdý a ozbrojený odpor! No z Ruska majú strach, lebo ho nedokážu iako poraziť…Preto provokuju cez Irán, ktorý ich vyšachoval na Blízkom Východe, a dnes ako člen BRICSu, zaznamenava rozmach ekonómie, a tak zrejme nebude reagovat na par židovskych dronov…Izrael pochovava ekonomicky celý Zapad, lebo od svojho založenia je to PARAZIT na Západnej ekonomike…Ak Iran ustojí provokacie a Rusko porazí UkroReich, Zapad sám skolabuje, nemá z čoho žiť …A toto rozhodne o osude celej civilizácie. Západ chce veľkú vojnu, ale Východ ju odmieta…A B’nai Berit’ánia? Kedysi kolonizovala 3.vet a učili ich svojim móresom…Dnes je to 3.svet čo kolonizuje Berit’ániu,ktorú učia žiť podľa ” šaríe” a Bengálskyvh tigrov…Znovu pripomínam,vďaka Precesii= Chodu Nebies, času a zmenám, iba Ríšá Mamelukov vytrvala 275 rokov…Iních 10 neprešlo cez 250 ročnú hranicu existencie! Rím mal dve Ríše, a tá Britská skolabovala na hranici 250 rokov…Teraz padne USA…

Slovák
19. 4. 2024 14:30
Odpovědět  Slovák

USA ako Ríša zla jej pred kolapsom…Som presvedčený, že 250.výročie v roku 2026, UDA uz budú vo vnútornom chaose a kolapse…Len čas a udalosti potvrdia či sme v krátkom veku satana, alebo ešte nie…B’nai Berit’ánia je v ekonomickej RECESII, ktorú priznali oficiálne…Ja začínam veriť že sú v ekonomickej depresii po Brexite, ale aj vdaka úpadku celého Západu ekonomicky…Všade zatvárajú obchody, ale aj banky, telefonne spoločnosti, mnoho stredných a malých firiem ide do bankrotu a na bubon…Všade sa šetrí, okliešťujú sociálne dávky, zdravotníctvo a ine služby pre verejnosť… Berit’ánia je zasypaná charitativnymi obchodmi z druhej ruky, kde je viac zákazníkov ako v obchodných centrách s podradným tovarom a vysokymi cenami…A a to uz aj Charity (ja volám ” Tuzexy”), rapídne zdraželi…V City of London, v korporacii v záhybe Temže v tvare ” w ” kde sidli Dom Sionu, začína byť jasné, že si želajú veľkú vojnu, bez nej sa B’nai Berit’ánia ekonomicky zrúti…A s ňou aj jej ” 4 jej kolonie”: USA, Canada,Austrália a Nový Zéland…Nábeh na kolaps je obrovský, a len čas ukáže ( do roku 2030), ako na tom je ten ” ospevovaný Západ blahobytu”….

orinoko
19. 4. 2024 19:17
Odpovědět  Slovák

Říká se tomu kokainove bratrstvo. Co dala Malá Kretenie světu? Beatles a Valici se sutry. Co jim dáme my cizci? Syfilis Bulharek u prvního kontejneru na Národní gumové.

ilja
19. 4. 2024 15:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Souhlasím a dodávám, že podobný je problém i s rozpadem a zkázou USA,.