Člen Národního shromáždění Jihoafrické republiky Julius Malema: Putina nikdo nezatkne

Člen Národního shromáždění Jihoafrické republiky Julius Malema:

„Nikdo se nechystá zatýkat Putina. Pokud to bude nutné, pojedeme a vyzvedneme Putina na letišti, odvezeme na jeho schůzku, on promluví, dokončí všechna jednání a pak ho odvezeme zpět na letiště. 

Nechceme, aby ti pokrytci z ICC (Mezinárodní trestní soud v Haagu, pozn.red.) nám něco říkali, ti kteří znají skutečné porušovatele lidských práv, kteří znají vrahy tohoto světa. Proto nechceme, aby se zde u nás uplatňovalo pokrytectví ICC. Přivítáme prezidenta Putina. Známe své přátele. Známe lidi, kteří nás osvobodili.  Známe lidi, kteří nás podpořili”.

sdíletj na

4.4 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel K
3. 4. 2023 19:10

….a tak to má být, tak je to správné. Dejte ušákům a česnekářům jasně najevo, že už je konec všeho zla. Chceme žít v lepším světě a v míru. ❤👍🙋‍♂️

Gales
3. 4. 2023 19:15

Jo,jo.

Pavel z Moravy
3. 4. 2023 19:31

To je paráda, už se vám to hroutí grázlové.

aamater
3. 4. 2023 19:34

Mal by sa mať na pozore!!! Bastardi zo západu by mohli skúsiť spáchať na neho za takéto vyjadrenie atentát. Terorizmus prehnitému západu nie je cudzí. Videli sme to už X krát!!! Srbsko, Irak, Líbya, Sýria, Afganistan, Ukrajina, Pakistan a Boh ho vie kde ešte všade.

Autor
3. 4. 2023 20:25
Odpovědět  aamater

Kdo se bojí nesmí do lesa. A oni se přestali bát chodit do lesa a moc dobře vědí o všech rizicích.
My tady, jako celek, si to nedokážeme představit. Máme – jako – ještě sytý život, ale velice rychle si s nimi můžeme vyměnit místo. Mnohem rychleji, než si kdo myslí.
Prakticky všichni – na základě “neviditelného” rasismu – strašlivě podceňují potenciál Afriky, stejně jako – ale přece už jen méně oproti situaci tak před pěti deseti lety – Indie.

Milan ze Zahrady Čech
3. 4. 2023 20:17

Takhle sjednotit svět, jak ho sjednotil moudrý senila, se nepovedlo žádné americké státohlavě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
3. 4. 2023 20:27

A proto je jasné, že Putin skutečně zasáhl do amerických voleb, ale ne na podporu Trumpa, ale aby přivedl k moci “své agenty vlivu”. 🙂 🙂 🙂

Milan ze Zahrady Čech
3. 4. 2023 20:49
Odpovědět  Peter 008

Je to zkrátka šibal.