Čím tvrdší Putin, tím více ho Rusové podporují

RM

TASS. Míra důvěry Rusů v ruského prezidenta Vladimira Putina se za týden zvýšila o 2,2 % a je 79,6 %. 

Svědčí o tom výsledky průzkumu Celoruského centra pro výzkum veřejného mínění (VTsIOM), který proběhl od 7. března do 13. března mezi 1,6 tisíci respondenty ve věku 18 a více let.

***

Čím tvrději Putin hájí národní zájmy, tím silnější je podpora ruského lidu. To je známý vzorec. 

Tak to bylo při potlačování teroristů v Čečensku, tak to bylo 080808, na Krymu-2014, na začátku operace v Sýrii a tak je to i nyní. Jsem si jistý, že dnes už hodnocení vzrostlo na 85 % a po vítězství nad ukro-nacismem poroste na 95 %, vyjma pouhých 5 % Zápaďanů, kteří ještě nestihli odejít.

A naopak, čím liberálnější a měkčí je Putin vůči „západním partnerům“ a jejich křížencům v Kyjevě, tím více klesá důvěra v něj. Během let vstřícných kroků a politiky “vyjadřování znepokojení” klesla prezidentova obliba pod 60 % (což je mimochodem vyšší než hodnocení kteréhokoli západního vůdce), zklamání se objevilo i mezi jeho věrnými příznivci. 

Uznání Donbasu a speciální operace okamžitě sjednotily většinu ruského národa – a to není výsledek propagandy, je to přirozená reakce na skutečnost, že vůdce konečně začal jednat tak, jak jsme v posledních letech všichni od něj požadovali. 

Jinými slovy, Putin realizuje vůli lidu, to co by měl vůdce Ruska dělat v tak složité situaci. Jak ho v tom nemůžeme podpořit?

Západní političtí technologové a banderovští propagandisté to nejsou schopni pochopit a snaží se nás zastrašit výhrůžkami a rakvemi. 

To vše ale vede k opačnému efektu: Rusofobie v nás pouze probouzí historickou paměť a dnes i mnozí z lhostejných Rusů se probouzejí ze spánku a stávají se ruskými.

Banderovci prostě nechápou, jakou sílu probudili v ruském národu! Děkuji nebratrům za to.

RM
https://bit.ly/3ueaFLP

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
All
19. 3. 2022 03:34

Všichni,kdo máme slovanské kořeny.Ty nejde zničit rouškami a maskami ůskočných pitomů,rakoviny života.Očkují nevinné satanskou umělou inteligencí a jsou tak hloupí a naivní,že neví.Vše pro peníze cizinců,ubijců.Máme své bratry a sestry.

All
19. 3. 2022 04:07
Odpovědět  All

Vzpomeňme našeho bratra Nikolu Teslu. Ti,kdo jej zničili už více jak 100 let sejí morové rány,krize,války. Vzpomeňme ty,co obětovali své životy.Přichází nové jaro.Vzpomeňme na Sáma,Jana Žižku,mistra Jana Husa,Havlíčka Borovského,armádního generála Ludvíka Svobodu.A milionů dalších slovanských soukmenovců,nosičů světla, z třešňového sadu,co roste sám ze svých kořenů.

Pavel
19. 3. 2022 10:40
Odpovědět  All

Řekl jste to krátce, ale skvěle. Ano, na takové osobnosti vzpomíná člověk. Z našich myslí nemohou nic vymazat, mohou vychovávat mladou generaci k obrazu svému, k nenávisti ku slovanství a Rusku, ale my moc dobře víme co jsou zač, komu slouží a komu lížou paty. Narodili se sice s chodidly, ale chodí po kolenou. Oni jsou obrazem největší zrady národa českého a moravského. Stydět se za ně, to již nestačí, alespoň mně se přímo hnusí. To, co provedli ve výchově s dětmi, překračuje jakékoliv základy normality. Až všichni pochopí co s nimi tato ekipa provádí, kam je dostala, potom zde opět nastane spokojenost života.

TAK
19. 3. 2022 12:13

ČESKÝ NÁROD Z TĚCH SRAČEK CO NATROPILA PĚTIKOALICE-SE UŽ NIKDY NEVZPAMATUJE!
ČESKO SI VYPĚSTOVALA VLASTNÍHO HUBITELE.

oldo
19. 3. 2022 15:28
Odpovědět  TAK

Nemysli si,že by byl Babiš s těmi vytřešténýma očičkama při prolhané vrbětické pohádce a pokyny,které dostal od CIA,LEPŠÍ.A Okamura je podělaný strachy také,jeden z mála,kdo neztratil tvář je Klaus!

TAK
19. 3. 2022 19:33
Odpovědět  oldo

SOUHLASÍM. KAŽDEJ KDO VSTUPUJE DO POLITIKY- JEN ABY SI NAMASTIL SVOU KAPSU A SVÝCH KAMARÁDU- BEZ VÝJÍMEK.
NEŽ VĚŘIT NĚJAKÉ ČESKÉ PROBUSLSKÉ STRANĚ, NEB POLITIKOVY ,TO VĚŘÍM KUCHAŘI VE 4.CENOVÉ SKUPINĚ

Pijack
19. 3. 2022 12:23

Závidím ruským lidem takového vůdce, i když je to pro mne cizí stát a myslet si o něm mohu cokoliv. To se s našimi lemply nedá vůbec srovnat. Zatímco Rus se nemíní hrbit před západem, tak naši hrdí a sebevědomí politici se hrbí před Bruselem. Všichni tvrdí, že jsme sebevědomí a máme rovnou páteř, tak si ke každému prdu vyžadují schválení Evropské komise. Tohle už ani humorné není.

Milan ze Zahrady Čech
19. 3. 2022 20:33

No, já jich mám 3 278 351 766. Jako každej křesťan