politika

“Chtějí řezat hlavy. Je to nebezpečné,“ – MZV Podněsterska o náladách v Moldavsku

Dodávky zbraní NATO do Moldavska mohou vést k prohloubení konfliktu s Podněstřím.

V rozhovoru to uvedl ministr zahraničních věcí PMR Vitalij Ignatiev, uvádí PolitNavigator.

„Západní partneři se je snaží vyzbrojit vojensko-technicky. Samozřejmě otevřeně neinformují o tom, co dělají, jaké vybavení je dodáváno. Je ale možné, že zbraně tam budou dodány v blízké budoucnosti. To je nebezpečné.

A soudě podle prohlášení neadekvátních bojovníků – těch lidí, kteří zabíjeli občany Podněstří a občany Ruska v roce 1992, chtějí řezat hlavy a házet je o zdi parlamentu. Situace se může vychýlit ze stability a přerůst v nepředvídatelný konflikt,“ řekl Ignatiev.

Moldavská premiérka Natalia Gavrilitsa již dříve uvedla, že Kišiněv vyjednává se západními partnery o možných dodávkách smrtících zbraní do země.

Pro Pokec přeložila Janinna.

https://bit.ly/3xXOwUT

sdíletj na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
17. 6. 2022 00:37

Jóóó, usnáckové se tumlujou. V Kazachstánu a okolí se taky snažej seč můžou. Holt se jim ta koudel co jim hoří u pr-de-le už začíná propalovat trenclema.

Ladislav
17. 6. 2022 06:24

Koukám, že všude kde vládnou ženské vypatlané semetriky, je bordel nad bordel!

All
17. 6. 2022 08:12
Odpovědět  Ladislav

Bezdětné blbky,lehce ovladatelné hlupačky, satanovy nevěstky jak vyšité spolu s LBTG našminkovanými odpadlíky co se narvali do vlád jako zbraně tajných služeb, generálů jezujitů a jiné podobné havěti s ůrovní ,,pepků vyskočilů” v politice.

zdena
17. 6. 2022 09:33
Odpovědět  Ladislav

Jsem žena, ale nezbývá mi než souhlasit. Netěší mě to, ale je to tak. Prostě to tak je. Někdy mám pocit, že se chovají k okolí jako k bandě nezvedených dětiček … jenže tam nejsou matkami, co mají vždycky opravdu… Jako by si něco kompenzovaly – asi tu šanci někomu vládnout…. Je to pro mě velkým zklamáním…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
17. 6. 2022 12:34
Odpovědět  zdena

Nic si z toho nedělejte, k nám se zase přiřezujou mužoidi jako je Vystrčil, Lipavský, Rakušan atd. a bukvíci jako Moravcová, Pospíšilová a podobné neurčitosti.

Milan ze Zahrady Čech
17. 6. 2022 12:29
Odpovědět  Ladislav

Já bych to spíš upřesnil na ženštiny a ženoidy. Například ženština zděšená Mirka, ženoid Richterová a tak.

All
17. 6. 2022 08:02

NATO už zcela jasně prokázalo,že je řízeno fašisty a nacisty,Ne-lidmi.

Pozor
17. 6. 2022 09:36

Som presvedčený, že západ už časť zbraní do Moldavska priviezol, pretože keď západ niečo začne pripúšťať, to znamená že sa to už stalo. Rusko má len jednu možnosť, ktorá určite nebude mať pre Moldavsko príjemnú chuť, hlavne pre prozápadne obyvateľstvo.