politika

Christian Navis: Ruský medvěd se chystá zaživa sežrat ukrajinského bažanta

Riposte laïque

Poté, co generál Valerij Zalužnyj, vrchní velitel kyjevských armád, veřejně uznal neúspěch magické protiofenzívy, rozvazují se i další jazyky. Mezi příznivci Zelenského, kteří jako zpanikařené krysy opouštějí loď před ztroskotáním, byl první, kdo rozbil omertu, vůdce strany „Služebníci lidu“ (ve skutečnosti „blázni ve výhradních službách Zelenského“).

Kdysi prezidentův oblíbenec David Arachamija vedl rozhovory s Rusy v roce 2022. Jednání byla na pokraji úspěchu, když se NATO postavilo proti jakémukoli vyjednanému řešení. Arachamija ukazuje Zelenskému, tomu ubohému malému klaunovi, báječný osud válečného vůdce… Po půl milionu mrtvých a zemi v troskách Arachamija připouští, že tomu všemu se dalo předejít.

Na začátku roku 2022 Putin jenom chtěl, aby Ukrajina byla neutrální

Navzdory neustálým útokům azovských nacistů proti Donbasu a porušování minských dohod, Vladimir, jak se uvádí, souhlasil se zastavením bojů, doprovázené zárukou nečlenství Ukrajiny v NATO. Samozřejmě s možnostmi kontroly ze strany Rusů.

Rusko by si ponechalo Donbas a Krym, ale nezaměří se na jižní pobřeží a zapomene na Oděsu. Zatímco z dnešního pohledu by byl mír nepochybně uzavřen za podmínek mnohem méně výhodných pro rozbitou Ukrajinu.

V březnu 2022 byla dohoda velmi blízko podpisu a jako gesto dobré víry začali Rusové stahovat část svých sil kolem Kyjeva. Západní mocnosti to tak ale neviděly, a CIA, aby vše vykolejila, pomohla SBU (gestapu Ukronacistů) zinscenovat falešný masakr Buča. Kde mrtví znovu povstali, než jsme vypnuli všechny kamery.

Na vojenské úrovni panuje na ukrajinské straně nepořádek

Generální štáb uznává, že mu docházejí možnosti, zatímco Rusové útočí ze všech stran a politici se hašteří.  Eliminace Zelenského je možná i přes jeho zločince SBU… Na frontě, po vzpourách a dezercích, panují vážné neshody mezi takzvanými „elitními“ jednotkami v Avdeevce: v polovině listopadu 110. brigáda obvinila 53. brigádu ze zbabělosti a zrady. Zveřejňují videa, která ukazují, jak slavní válečníci pobíhají jako králíci v den zahájení lovu.

Důsledkem je, že 110. brigáda se domnívá, že se pro tyto podlidi nemusí obětovat. A odmítá se vrátit do boje.  Atmosféra, nálada… Zatímco v Avdeevce, kde Rusové postupují, se vzdalo 350 ukrajinských vojáků. Beze strachu, protože na rozdíl od nestoudných lží propagandy, Rusové respektují zákony války… Zelenskij si od začátku plete realitu a reality show a věří, že válka se vyhrává hrubým inscenováním a zjednodušujícími dezinformacemi.

Zastav svůj tank, Zigomire!

Tam, kde Ukrajinci nedezertují, jako u Avdeevky v troskách a obklíčeni, jsou to Američané, kteří jim zakazují používat tanky Abraham, aby se nerozhořely jako Leopardi. To by mělo špatný dopad na prodej zbraní, když nákupčí budou kvalitu zboží hodnotit na místě.

Kromě toho nyní střely Excalibur naváděné GPS míjejí své cíle, stejně jako rakety dlouhého doletu Himars. A drony se ve volné přírodě ztrácejí. Rusové převzali kontrolu nad nepřátelskými naváděcími systémy a podařilo se jim získat munici téměř neporušenou. Američané se zdráhají nabízet více, protože se obávají, že frekvence a techniky zaměřování, které používají, budou předány Číňanům a Severokorejcům.

V oblasti Rabotina, dalšího úžasného vítězství, které mělo otevřít cestu na Krym, Ukronacisté shromáždili statické síly, čekající nejspíš na útok pouštních Tatarů. Rusové z dálky ostřelovali tuto slepou uličku, což způsobilo značné ztráty, a v Kyjevě lidé začali pochybovat o strategických kvalitách Zelenského, který stejně jako v minulosti Adolf učinil katastrofální rozhodnutí navzdory radám svých generálů.

Co se týče velkolepého předmostí na ruském břehu Dněpru, to je úplný nesmysl. Po nákladné procházce v bažinách, aniž by prolomili ruskou obranu, se „hrdinové“ vychvalovaní médii NWO museli vzdát nebo plavat zpět a opustit své vybavení. Ti nejtvrdší, promoknutí na kůži, umírají v silném mrazu a doufají v posily.

Vzbouří se oklamaní a umučení lidé?

Člověk si klade otázku, jak budou na mrazivá odhalení šéfa prezidentovy strany a vyšších důstojníků reagovat Ukrajinci, a zejména ti, kteří viděli oběti svých blízkých a zničené domovy. Čestný mír byl odmítnut pro katastrofickou válku. Což nyní spojenci bez většího přesvědčení podporují. Méně peněz, žádný arzenál.  Nelítostná realita.

Ukrajinci si uvědomují, že jim Západ již není schopen poskytnout slibované zbraně a střelivo. Nic víc než miliardová ekonomická pomoc… Váleční štváči NATO, hanobení veřejným míněním s blížícími se volbami, vyvíjejí tlak na Ukrajince, aby usedli k jednacímu stolu v situaci porážky. 

Ukrajincům bylo skutečně odebráno 90 % jejich bohatství, orné půdy a využitelných dolů, továren, které stále fungují, ve prospěch nadnárodních společností, jako jsou BlackRock, McKinsey, Goldman Sachs a další nenasytní bankéři. Jako kompenzaci za miliardy dolarů promrhaných na financování této beznadějné války.

Zelenskij, vědom si vývoje názorů, zrušil říjnové parlamentní volby a zrušil prezidentské volby v únoru 2024. Na rozdíl od Putina, který bude znovu kandidovat v březnu… Ale neoholený trpaslík nebude schopen donekonečna zadržovat nespokojenost. Kdyby byl chytrý, zamířil by do Panamy nebo do jiné země, která vítá takové darebáky, jako je on. Jinak ho čeká šibenice.

Rusko, které jsme chtěli oslabit, vychází znovu oživeno

Rusko, které bylo kontinuálními dezinformačními kanály prezentováno jako zaostalá země, bylo schopno přebudovat svůj průmysl, vynalézat nové zbraně a vytvářet inovativní obchodní okruhy se svými spojenci, využilo této války, kterou nechtělo rozvinout do dnešní úrovně. Zatímco ekonomiky Západu se zhroutily. A jeho zákazníci ztráceli důvěru ve vojenskou techniku, o které se říkalo, že je neporazitelná a která se při zkoušce ohněm ukázala jako křehká.

Američanům zbývá jen přerušit dodávky rozrušené loutce, aby ho donutili vyjednávat. Tok dělostřelecké munice vyrobené v USA na Ukrajinu se již snížil o třetinu, zatímco přidělené americké prostředky byly vyčerpány z 95 %.  Většina výdajů nebude obnovena kvůli neochotě Kongresu. Pokud jde o Eurokraturu, ta nemá prostředky, aby dodržela své sliby. Sklady jsou prázdné a v rezervách je pouze zchátralé nebo zastaralé vybavení.

Po zjevném selhání protiofenzívy vedené NATO se sponzoři kyjevského magnáta ukázali jako realisté. Nenápadně od 15. srpna zaznamenávají potřebu Ukrajiny přenechat území Rusku. Alespoň těch 20 %, které už spravuje. S úpravami hranic zohledňujícími etnické skupiny a kultury. Pokud Vladimir z pozice síly nepožádá o víc.

Soumrak bohů

Bude Zelenskij, odtažitý, úzkoprsý a nevrlý malý muž v pokušení udělat něco jako Adolf? Vtáhnout svou zemi do „soumraku bohů“? Protože nejsem schopen vyhrát, zemřeme všichni společně! Pokušení ho lechtá. A riziko je reálné. I někteří jeho příbuzní, zděšení, začnou mluvit… Od té doby, co se dostal do hodnosti generalissima, posmíval se a vydíral hloupé nebo senilní prezidenty, tento blázen si hraje na diktátora.

Zatímco země umírá, rozhodl se údajně mobilizovat Ukrajince ve věku 7 až 77 let. Dobrovolně nebo faulem.  Chodí je hledat i do škol, nemocnic a domovů důchodců. Posílal také ženy bojovat do zákopů, v době, kdy celé pluky dezertovaly a navzájem se obviňovaly ze zbabělosti a zrady. 

USA a CIA tlačí na Ukrajince, aby využili všech dostupných zdrojů stavebního inženýrství k vybudování obranných linií obsazených teenagery a dětmi, aby zdrželi případný ruský postup. Minimálně dělat barikády z převrácených autobusů. Jako nacisté na konci, na jaře 1945.

USA a NATO navzdory únavě a zklamání tvrdí, že Ukrajině pomohou vyjednat s Putinem příměří. Chcete-li ušetřit čas. A přezbrojit jejich vazala. Ale kdo může věřit, že Vladimir bude po porušení minských dohod a sabotáži jednání z roku 2022 oklamán potřetí?

Christian Navis

https://1url.cz/Yud6g
https://1url.cz/Tud65

sdíletj na

29 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
6. 12. 2023 23:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Věřme, že VVP se již oklamat od KoZa nenechá a denacifikaci EVROPY završí rozhodným ukončením lidstvu nepřátelských politik a likvidaci s nacismem sympatizujících veřejných činitelů

janle57
7. 12. 2023 10:00
Odpovědět  ijn

Je opravdu úsměvné,když se v Hotdoglandu ozývají hlasy mnoha politiků,
že se Ukrajina může znovu stát součástí Ruské federace,asi tam už všichni
vědí kolik uhodilo,ale český raketomet Tomáš stále střílí a úspěšně uniká
ruským dronům jak dnes a denně hlásí český Ukrajinec Matyáš Zrno
na TV Prima Fake News.

ModrýKlokan
8. 12. 2023 01:50
Odpovědět  janle57

Pokud Matyáš Zrno není první prototyp trochu nepovedené umělé inteligence, tak je to uprchlý pacoš z blázince, naprostý pako.

katango
10. 12. 2023 14:08
Odpovědět  ModrýKlokan

Máte rodinu a nic moc neumíte? Máte k tomu dostatečně kachní žaludek a naprostou absenci svědomí a sebeúcty? Staňte se novinářem!

Markýza
10. 12. 2023 14:19
Odpovědět  katango

Ale on nebyl vždycky tak magorní. Býval to novinář se velice zajímavými postřehy. Asi se propadl do bubliny a buď se mu tam líbí, nebo nemůže ven. Když šéfredaktořil Psychologii dnes, byla ke čtení, například. Což teď už moc není, apoň co jsem naposledy viděla.

ijn
6. 12. 2023 23:45
Ohodnotit příspěvek :
     

věcný komentář k rébusu The Economist k roku 2024 kompetentního a odpovědného znalce světa J.Campbella
https://www.youtube.com/watch?v=xKzw-18Nqsk

Mike
6. 12. 2023 23:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Řekl bych, že podmínky si zde bude klást Rusko. USA s celým svým neslavným NATO a Ukrajina budou stát v koutě a poníženě šoupat nohama.

Jaro Jaroslav
7. 12. 2023 00:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Ú-krajina má duálný význam, tak ako aj celá ŠVO…Ich modro-žltá je aj symbolom Ratchilda v Londýne…Ale aj medzi Modrou a Žltou riekou sa zrodila Čínska civilizacia a novy cyklus zivota na Zemi( medzi Jang-tze a Chuang-che riekami)…U- krajina a symbolizuje ženské lono a Raj, ako aj O,Y,V,W,M…Navyše,ich ” Trident”( symbol Veku Vodnára- Hrnčiara-Stvoritela) nie je Trident, ale zblízka, je to ‘ Inseminacia Maternice’ pred znovuzrodením sveta!!! A tento židozednářský význam sa tají pred verejnostou! Navyše, ” Ukraino” je v slobodomurarstve prekladane ako ” Žatva” ludských dusí, na konci cyklov besmíru a nasej galaxie…A my končíme dva veľké cykly! Anno Magnus a 5.vek slnka, teda posledný v Anno Magnus! A Rusko ma v znaku Sv.Jiŕího( Juraja)-Stínača Hada a Draka( ženskeho rodu)’ sedi na bielom Kristovom koni apokalypsi a stína Hada/ Draka = USAtana v bitve Očistca sveta!!! A zotne USAtana za menej ako hodinu!!! A kde sme v cyklickom vesmire a našej galaxii, je mne dobre zname….

Jaro Jaroslav
7. 12. 2023 00:20
Odpovědět  Jaro Jaroslav

A vojna v Palestíne je o tom istom, konci časov a nasej zdegenerovanej a skorumpovanej civilizacii! Dôkazov mám viac ako dosť, mozno aj na 600 strán= celú obšírnu knihu!!! Takže sa už ničomu nedivím v našom svete v moci satana a jeho veku!!!

Jaris
7. 12. 2023 02:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Jedine, co by mohli Ukrajinci udelat, obratit se o 180 stupnu a pridat se k Rusku. Tim by zapadnim zemim vypalili rybnik. Dale chytnout zidaky Zelenskeho a Porosenka s jejich kumpany a verejne je povesit. Dale pak znarodnit vse, co zapad shrabl svymi spinavymi pazoury a s pomoci RF zacit budovat novou Ukrajinu.

Standa
7. 12. 2023 07:10
Odpovědět  Jaris

Jari, ukr jsou zfanatizovaní propagandou za ulynulé desetiletí. Hlasí se za Banderovce. Jako Hitlerovské děti s panzerfaustem v Berlíně. Není to jednoduché. A,, znárodnit”….?

Pavel z Moravy
7. 12. 2023 07:52
Odpovědět  Standa

Nu, Stando, ono to není s těmi přeformátovanci lepší ani tady. Proboha, kdyby ano, tak nejsme v takových sra.čkách v jakých jsme. Vždyť většina absolutně neví odkud fouká. Většině tak dokonale svými konzumními kapitalistickými kecy vypláchli mozek, že ti lidé neví čí jsou. Vždyť pořád od 89 volí ty stejné strany a dacany. Copak něco pochopili? Obzor většiny končí s přidáním 200 Kč k důchodu a mladé nerozebírám, jejich duševní kvality nejsou k hodnocení. Až dojde k volbám, zvolí si tento národ zase ty stejné ohrané a profláknuté strany a lidi. O tom žádná. Spravedlivá a prosperující společnost, koho z těch, kterých jediným cílem je jak urvat co nejvíce jakýmkoliv způsobem zajímá změna tohoto zdegenerovaného systému a vznik kvalitativně lepší společnosti? Nebudu napovídat, procento si určete sám.

Slovan
7. 12. 2023 09:08
Odpovědět  Pavel z Moravy

Když promlouvám do duše tuna zdejším dorostencům, tak se mi dostává Babiš, jedině Babiš, ten nám přidává alespoň na důchodu, ale když jim řeknu, že “musí”, že je to dané zákonem dle inflace, tak na mě čumí jako poslední brambor ze sklepa. Ale mají pravdu v tom že Kalousek a spol to měli ma háku. Tak se nediv, TY peníze. 🤣🤣

jsladin
8. 12. 2023 13:25
Odpovědět  Slovan

Ale těch 360 Kč navýšení důchodů v roce 2024 (valorizací nelze nazvat) je při inflaci jaká proběhla za posledních 10let stejná lumpárna jako kalousových 45 Kč.

Jaris
7. 12. 2023 09:09
Odpovědět  Standa

Ja vim, Stando. Podle meho nazoru, nemaji Ukrajinci jinou moznost nez se pridat k RF. Jde jim totiz o vlastni existenci. Pokud to neudelaji, je s nimi amen. Od zapadnich zemich zadnou pomoc nedostanou, to snad uz pochopili. Ty se chteji na ukrajinske obnove jen prizivit a zahojit na cas svou krachujici ekonomiku. Myslim si, ze prave jedina cesta pro zachranu Ukrajiny je pridat se k Rusku, jak tomu bylo driv.

katango
7. 12. 2023 11:29
Odpovědět  Jaris

V podstatě totéž jsem tu před několika dny psala, že ano, Jaris?

ModrýKlokan
8. 12. 2023 01:52
Odpovědět  Jaris

@ Jaris, Katango

Taky myslím.

Ladislav 💤
7. 12. 2023 07:18
Odpovědět  Jaris

Nové Rusko!

Slovan
7. 12. 2023 09:44
Odpovědět  Jaris

To není zas tak jednoduché. Ano potrestat zločince, o tom žádná, ale co s tím zfanatizovaným obyvatelstvem? Je to tam zakořeněné až do mateřské školky. Všude banderovec. Já to vidím tady u nás, co tuna pracují, skoro všichni jsou z okolí Lvova, zkrátka západní Ukrajina. Běžně jsem s nimi ve styku a já huba nevymáchaná, mě to hned nedá, nó a samozřejmě nahodím řeč. No a když se opatrně zeptám, co a jak, tak toho během chvíle radši zase nechám. Obecně za všechno může Rus atd. zkrátka Rus zlý a všechno špatně, asi tak. Nemá cenu jim to vyvracet. Já jsem se k určitým názorům na věc mušel dopracovat také sám. Ale kdybych to nedával tak bych si rozhodně poslechl druhou stranu a popřemýšlel.

Pavel z Moravy
7. 12. 2023 11:19
Odpovědět  Slovan

To je pro dvě generace neřešitelný problém. Jsou zfanatizovaní a přeformátovaní. To je na dlouhou cestu, změnit jejich myšlení, tak jako u nás. Ale my už se to nedozvíme, to už tady maminko nebudeme.

Jaris
9. 12. 2023 07:32
Odpovědět  Slovan

Vsak oni na to jednou prijdou,Slovane, kdo je jejich skutecny nepritel, ze to neni Rus, ale dekadentni zapad. Pokud na to zavcas neprijdou mohou se rozloucit se slovem Ukrajina, jelikoz ta prestane existovat.

zdendulka
7. 12. 2023 07:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Janinna : Vloudila se chybička do věkových údajů – třetí odstavec zezdola… ne od 7-77, ale od 17 do 70 let.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
7. 12. 2023 08:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak to dopadne vždycky, když chce bažant zabíjet medvědy. A ještě si k tomu pozve jestřáby, aby jim za to platili 🙂 🙂 🙂
Chtěli zabíjet, vykřikovali to do světa všichni od vzniku samostatnosti. Zřejmě jim někdo sypal zrní do krmelce. Tak teď mohou štěbetat, hrdinové 🙂

Markýza
7. 12. 2023 09:14
Odpovědět  Pijack

A to měli neutralitu zakotvenou v Ústavě – původně v dohodě z Pralesa, pak v ústavě. Neutralitu. A v nějakých desátých začli – i s tou neutralitou – vymejšlet, že propachtujou Sevastopol na základnu amíkům – Krym se utrhnul – neutralita byla zrušena………já jen, abychom pořád měli na zřeteli sled událostí.

Pijack
7. 12. 2023 12:13
Odpovědět  Markýza

Trefa, sled událostí. U nás se nějak začala brát Ukrajina až v roce 2022. Co bylo před tím nesmíme vědět, za to se už zavírá. Někdo vygumoval našim pohlavárům paměť. Aspen institut, tedy USA.

Frank1
7. 12. 2023 09:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Volkssturm jako posledni mobilizace starcu Hitlerem ani deti uz ukrajinske poskoky u moci nezachrani a prubeh operace nemohou zmenit. Ukrajinci si uvedomuji, ze zapadu neslo o Ukrajinu, ale o porazku Ruska zdroji a rukama Ukrajinncu. Toto pozdni poznani povede k novemu puci. Tentokrate uz nebude rizen ani financovan zapadem. Bude to povstani zoufalcu, kteri uz nechteji umirat za plany sionskych satanistu v Londyne.

Gales
7. 12. 2023 11:45
Ohodnotit příspěvek :
     

No, skončí to tak že si Gosudar počká až se to celé na Ukrajině zhroutí,pronárodní Ukrajinci se chopí vlády a potom začnou soudy.Protože jsou všechna zvěrstva kterých se chunta dopustila,nafimovaná nebo jinak doložena,budou mít soudy lehkou práci.Na základě těchto dokumentů většina světa Ukrajinskou juntu odsoudí a tím ji na několik desetiletí eliminuje z veřejného života.A bude klid od fašistické svoloče.

Bohuš
7. 12. 2023 11:51
Ohodnotit příspěvek :
     

V Čechoplesku jakási ultrakozenka z fyjalové hňupy gdáká, že přikúpí vod Emeryky tytok jakésik tryskové ajroplány, aji kgdyby si na to mněla pučit vod našéch praprapravnuků. Tož gdyž jsi tak blbá, jak sa menuješ, Náno, tož možeš vzít ze svého na skúšku tři, a rovnú je podarovat Zelekokainskému. Gde jinde uvidíš, jak pěkně hóřijú? Bude to jak s Červíčkem: tři vteřiny a dosť!

Jaris
8. 12. 2023 03:39
Odpovědět  Bohuš

Prestante laskave prznit cestinu. Vtipne to neni a navic se to neda cist!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$