Chazin: „Poslední bitva světové elity“

Nestabilita v Evropě a na Blízkém východě je výsledkem práce světových liberálních elit. Toto prohlášení učinil ekonom Michail Chazin. Podle jeho slov americký tým ztrácí kontrolu nad ekonomikou a dolarem, a úniky informací probíhající na pozadí bankovní krize neslibují Evropě nic dobrého.

Chazin: EU hrozí, že se k radosti USA a Británie rozpadne dřív.

Scénář zničení sjednocené Evropy, který Spojené státy plánovaly spustit do roku 2024, je s největší pravděpodobností již ve fázi aktivace. K tomuto závěru dospěl známý ruský ekonom Michail Chazin.

Michail Chazin připomněl, že Spojené státy plánují do roku 2024 realizovat scénář postupného zničení EU. Hovoříme o novém zahraničněpolitickém projektu, který by Washingtonu umožnil odstranit vážného ekonomického konkurenta přilákáním všech důležitých evropských společností a firem na americké území, uvádí PolitExpert.

Masové protesty probíhající ve Francii podle ekonoma naznačují, že ke zničení EU začalo docházet dříve, než se ve Spojených státech očekávalo. Scénář zničení sjednocené Evropy již byl spuštěn. Bruselu se nepodaří situaci stabilizovat, protože postupně ztrácí kontrolu nad vnitropolitickými procesy.

Kvůli tomu, že ve Spojených státech mezi sebou začaly bojovat určité skupiny elit, unikají informace ve velkém. Spojené státy plánovaly, že destrukce EU a její chaos začne koncem roku 2023 – začátkem roku 2024, ale děje se to už nyní. 

Příkladem toho je situace ve Francii.

„Dnes vidíme masové demonstrace ve Francii a nikomu není jasné, jak je potlačit. A to se ještě do věci nevložili muslimští fundamentalisté, tohle (protesty – pozn. red.) je čistě jenom reakce na naprosto ohavnou provokaci, kdy přijali reformu a obešli při tom parlament,“ vysvětlil ekonom.

Tyto nepokoje přicházejí na pozadí bankovní krize v EU a velmi vážných fiskálních problémů. Chazin poznamenal, že se přiklání k názoru, že by se Evropská unie, alespoň její západní část, mohla letos v létě sesypat.

„Jsou v tom zainteresovány Spojené státy, které se snaží přetáhnout produkci EU ze západní Evropy na své území. A také Británie, která chce vytvořit svou vlastní měnovou zónu,“ dodal Chazin.

Podle jeho názoru Evropané situaci neudrží. Již řadu měsíců po sobě objem maloobchodních tržeb klesá – to znamená pokles životní úrovně obyvatel. Tato věc je extrémně nebezpečná.

Chazin poznamenal, že EU není schopná poskytnout adekvátní hodnocení toho, co se děje. To, co někteří evropští lídři říkají na veřejnosti, je nehorázná hloupost.

Protesty v Izraeli proti justiční reformě, protesty ve Francii kvůli zvyšování věku odchodu do důchodu a stávky v Německu kvůli zhoršujícím se životním podmínkám, to všechno jsou články jednoho řetězu a kov pro tento řetěz se kuje ve Spojených státech. 

S nástupem Joea Bidena k moci ve Spojených státech zesílil boj takzvaných klanů.

„Americký establishment s největší pravděpodobností rozhodl, že finanční skupina v americké elitě skončila.  Ale my chápeme, že z pohledu loutkařů – skutečné elity západního globálního projektu, je to jinak. Měli různé možnosti – od zaměření se na Německo, na Velkou Británii až po boj do hořkého konce,“ říká ekonom Michail Chazin.

Ve svých úvahách se odborník obrací ke vzniku AUKUS. 

Z hlediska koncepce industrializace bloku, který zahrnuje USA, Austrálii, Velkou Británii, je nutné zničit alternativní průmyslové struktury. 

Mezi ně patří Čína a západní Evropa.

„Znamená to, že západní Evropu je nutné zničit a už ji ničí,“ pokračoval Chazin.

Jako důkaz expert uvádí důchodovou reformu ve Francii, která byla přijata obcházením parlamentu, což, jak řekl Chazin, by dřív nikoho nenapadlo udělat. Podobná situace je pozorována v Německu – Němci stávkují v souvislosti se zhoršující se životní úrovní. 

Ovšem odbory v Německu, zdůraznil ekonom, stejně jako i „zelení“ jsou v posledních desetiletích ovládány světovými liberálními silami, které zahájily tuto operaci s cílem zničit Evropu a EU.

„Mám silné podezření, že v tomto případě [francouzský prezident Emmanuel] Macron jen hloupě vyplnil rozkaz. A to bylo učiněno právě s cílem vyvést západní Evropu ze stavu stability… Co s tím? zeptal se Chazin. 

Je naprosto nepochopitelné jak situaci zachránit… vůbec nevím, kdo a jak to udělá a zda je vůbec možné zachránit současnou západní Evropu a Evropskou unii. O rozdělení elit ve Spojených státech amerických jsem již mluvil, ale v důsledku toho dochází k únikům informací. A soudě podle těchto úniků byla likvidace Evropy plánována na konec tohoto roku, začátek příštího roku. Ale něco se pokazilo. Nejspíše to pokazila bankovní krize a situaci urychlila.“

Pokud jde o protesty v Izraeli, ekonom poznamenal, že tamní skupiny „blízké nadnárodním bankéřům a elitám“ nemohou premiérovi Benjaminu Netanjahuovi odpustit vítězství ve volbách. 

Všechno dohromady je to „poslední bitva světové elity“ za právo ovládat svět, protože, připustil ekonom, má významný vliv na geopolitické procesy prostřednictvím světového dolarového systému.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3LVQ6xX

sdíletj na

4.5 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
28. 3. 2023 00:57

Pokud se rozpadne moloch a bordel zvaný EU, bude to jen ku prospěchu většiny obyvatel v Evropě. Ale nejinak tomu bude v USA. Tam už občané také mají dost těch šmejdů, kteří jim jen lžou a vykořisťují. Možná se toho dne dožiji, kdy v novém světovém řádu budou všichni šmejdi postaveni před lidové soudy a spravedlivě potrestáni.

Gales
28. 3. 2023 11:24
Odpovědět  Frank

Áno,áno.Keby to bolo počas vojny,něhal by som ich zastreliť.

Radegast
28. 3. 2023 22:18
Odpovědět  Frank

Tlupy zločineckých Chazarů nespadly do vlád evropských zemí a do Bruselu z nebe. Pustil jste je tam Vy!!!!!!!!!Je vám i jedno, že rozkradly a zničily český národní majetek, zabili spousty exekuovaných Čechů, které okradli a uděali z nich bezdomovce. Ani po Babišově koronapodvodu a píchání injekcí nevisí rodina Babišů na kandelábru!

16.7.2019 Evropský parlament v úterý v tajné volbě zvolil 383 hlasy Ursulu von der Leyenovou budoucí předsedkyní Evropské komise.
26.8.2019 (Babišova) Vláda dnes definitivně potvrdila nominaci Věry Jourové do nové Evropské komise. Eurokomisaře musí ještě schválit Evropský parlament, slyšení bude na konci září.
27.11.2019 Evropský parlament odsouhlasil složení nové Evropské komise. Jednou z místopředsedkyň je i Věra Jourová. Kvůli potížím se schvalováním kandidátů střídá Komise Ursuly von der Leyenové předchozí tým Jeana-Clauda Junckera o měsíc později, než se původně předpokládalo. Pro novou Komisi hlasovalo 461 europoslanců, proti bylo 157 a 89 se jich zdrželo.

Jaris
28. 3. 2023 01:00

Take si myslim, ze EU mele z posledniho. Evropane se bouri proti vladam tupounu i proti nevolenym zmrdum EU parlamentu.Co si vubec tyhle hovada o sobe mysli? Ze jsou neznicitelnymi pany a ti ostatni jen obycejna luza, ktera pres zada potrebuje karabac a vetsi dane? Je jasne, ze musi prijit zmena! Snad konecne evropske staty vystrizlivi z americkeho opojeni navonene bidy a zjisti, ze USA je jejich skutecny nepritel a parazit. Uz nyni vidim, ze se Evrope podlamuji kolena a nejlepsim zachrannym vychodiskem pro ni je, nasypat si na kebule popel, vzit konecne rozum do hrsti a pridat se ke svazku Rusko-Cina.

Radegast
28. 3. 2023 02:30
Odpovědět  Jaris

Jaris z Aeronetu,to není vlastenecké ani chytré. Proč nehájíš svou vlast a Evropu?! Proč by Rusko a Evropa měly být koloniemi 1,5miliardové Číny?!

Protože Ti to Rothschild naservíroval, vybral si Čínu za příštího světového hegemona!

Proč by Rus a Evropan měl posluhovat Číňanovi, který tyje z ukradených evropských a amerických technologií a ještě by chtěl ruské suroviny a ruské stepní obilnice?

V Bruselu sedí Babišovi zmrdi, Jourová (ANO) je Babišova místopředsedkyně Evropské komise, Jourovou vyslal v roce 2014 do Bruselu Babiš, také své europoslance Charanzovou (ANO), Dlabajovou )ANO) a další, v Izraeli Babišův velvyslanec Stropnický (ANO).

Aeronet píše pan Pešl, v jidiš pešl znamená hájek, lesík, on má své zájmy. Aeronet doporučoval volit Babiše v roce 2017 a 2023, velké zklamání opozičních scény.

Janaz
28. 3. 2023 08:38
Odpovědět  Radegast

Kde niečo píše o kolónii? Či si tvoj mozoček nedokáže predstaviť žiadny iný druh spolužitia ako kolonializmus? A ozaj, čože to ukradla Čína? Prečo klameš? Nebolo to tak, že chamtivé západné korporácie roky zneužívali lacnú pracovnú silu v Číne, nechali doma kapať ľudí v biede bez práce, srali na všetko okrem čo najväčšieho zisku a keď učeň predstihol učiteľa a dokázal sa naučiť a ešte zdokonaliť to, čo vyrábal, tak zrazu kradol????

Jaris
28. 3. 2023 11:51
Odpovědět  Radegast

Momentalne spoluprace mezi Ruskem a Cinou funguje velmi dobre. Oba statnici Putin a Xi jsou inteligentni politicti hraci.To same ovsem nemohu rici o zadne evropske vlade, natoz o tajtrlicich EU parlamentu o kterych jsem presvedcena, ze jsou to absolventi pomocne skoly.
Samozrejme vam nikdo nezaruci, ze kdyz vladu jak v RF, tak v Cine prevezmou v budoucnu jini politici, ze tato pratelska spoluprace bude donekonecna v tomto duchu pokracovat. Proto se muj komentar soustredi na soucasnou situaci vyvoje diplomatickych a obchodnich vztahu mezi RF a Cinou.
Ceska republika je na tom cimdal hur, protoze kam se jeden podiva, tam je nastrcen zidochazar, ktery nikdy pro blaho spolecnosti nic zasadniho neprinesl. Nikdo mi nevysvetli, jak je mozne, ze treba v Narodnim divadle, Narodnim muzeu, Narodni Galerii sefuji za nemale platy zidochazari. Vetsina diplomatu na ambasadach a vyslanectvich jsou zase zidochazari. Jak je to mozne, kam se podeli ‘true blue’ Cesi? A tak bych mohla pokracovat. Zidochazari rozkradli Ceskoslovensko, ze mu dnes nepatri ani voda! Jsou jako hadi skrtici, kteri dusi Ceskou i Slovenskou republiku az vypusti dusi.

Jaris
28. 3. 2023 12:04
Odpovědět  Jaris

Jsem znama tim, ze jsem od sameho zacatku byla proti sabsgojovi Zemanovi a jeho pastorkovi – zidakovi Babisovi. Specielne Zeman se obklopil samymi zidochazary. Teroristicky Izrael byl pro nej vzdy prioritou a jak mohl, tak rad zalezal do jeho analu, zatimco Cesi u nej byli hlupaci s nedostatecnym IQ.
Neni nezajimave, ze Stropnicky, Charanzova, Dlabajova, Jourova a dalsi ‘experti’ jsou opet zidaci. CR je jimi doslova zavsivena.

Juraj
28. 3. 2023 21:29
Odpovědět  Jaris

….Praha, mekka židú Evropy už odpradávna, píše historie

tupý hulvát
28. 3. 2023 09:53
Odpovědět  Jaris

Máte to nějaké pomotané,ty nevolené zmr..v evroparlamentu volíme my!

J.Sladin
28. 3. 2023 11:49
Odpovědět  tupý hulvát

Pomotané to máš ty, evropská komise je nevolená, jmenovaná dle zájmů dalších nevolených loutkovodičů z poza oceánu.

tupý hulvát
28. 3. 2023 14:45
Odpovědět  J.Sladin

Jaris:”natoz o tajtrlicich EU parlamentu”
Umíte číst chytrolíne?

Jaris
28. 3. 2023 12:08
Odpovědět  tupý hulvát

Tak pokud je mi znamo, tak jsem cetla, ze clenove do EU parlamentu se mezi sebou dosazuji sami nebo jsou vyslani ruznymi politickymi stranami. Pokud se mylim, opravte me.

tupý hulvát
28. 3. 2023 14:46
Odpovědět  Jaris

To si děláte legraci,nebo jste tak …….,že nevíte,že tu každých pár let jsou VOLBY do e.parlamentu?

Boomer
28. 3. 2023 15:03
Odpovědět  Jaris

..alébrž se účastníte diskuse na pokec24 a přitom dlíte u protinožců, dá se usoudit, že jakož takož vládnete internetem. Tudíž si do vyhledávače zadejte dotaz na orgány EU a u jednotlivých položek si ověřte princip jejich utváření. Jediným orgánem, do něhož jsou kandidáti/poslanci voleni v národních volbách dle státní příslušnosti, je právě EP – tedy Evropský parlament. Zbytek si jistě ráčíte nastudovat sama..

Učit se, učit se, učit se..

Radegast
28. 3. 2023 03:40

Kulturní Evropa by měla být zablešenou provincií Číny?

My tady stejně nic neovlivníme diskuzí, alespoň ale pro svůj osobní rozvoj bychom měli mít přehled a rozumět GLOBÁLNÍ ŠACHOVNICI.

Kdo chvíli stál, již stojí opodál.
Někteří tady zamrzli v roce 1985 a nadávají na “komunisty, bolševiky”, kteří jsou dávno mrtví.
Někteří zamrzli v roce 2005 a nadávají na “EU a USA”, aniž by si všimli, že běloši v EU a USA čelí vládám chazarských mafií, deindustrializaci, Kalergiho plánu, imigraci, islamizaci, zadlužení státu, štvaní do války s Ruskem a bankovnímu krachu.

Monopolní kapitalisté ale vládnou světu a jsou tím, čím jsou, protože neustrnuli. V roce 1918 hodili přes palubu světového hegemona Británii (Pax Britannica) a vsadili na větší trh a více kapitálu v USA (Pax Americana dnes končí) a teď házejí přes palubu i USA a sázejí na ještě větší Čínu a celkově Asii, kde kapitalisty neomezují pracovní zákony, ekologické zákony a kde je 12-15hodinová pracovní doba a zaměstnávání dětí.

Také platí Marxův Zákon klesajících výnosů. S rozvíjejícím se kapitalismem klesá míra výnosů kapitálu a nemotivuje kapitalisty k investování. I proto odchod do rozvíjejících se ekonomik Asie.

Jediné, co Čína nemá, jsou suroviny. Má velké zásoby uhlí a některé kovy. Čína se chce napojit na surovinové a energetické zdroje Ruska, Afriky a Jižní Ameriky, to je BRICS.

Tak neduhy USA převezme Čína. V USA byl policejní stát, v Číně je větší policejní stát, Nový světový řád, systém společenského kreditu a kamery na rozpoznávání obličejů.

Místo dobyvačných válek USA bude BRICS.

Kniha Zbigniewa Brzezińského VELKÁ ŠACHOVNICE (1997). Hlavní teze Brzezińského, kdo ovládá Euroasii, ovládá svět, zněla v roce 1997 divně, světovým hegemonem byly tehdy USA. Až dnes je vidět, co tím Brzeziński myslel, plánoval do budoucnosti.
comment image

Autor
28. 3. 2023 05:31
Odpovědět  Radegast

Čína ani v minulosti nedokázala kontrolovat “žádoucím” způsobem cizí území. To by světovým četníkem muselo být Rusko pro Čínu, ale to by také muselo být mnohem početně silnější.
Psal to z hlediska monopolního světa, z hlediska hegemona USA.
Ostatně si pořádně do podrobností prostudujte ne tu knihu, ale to jak se Anglii a USA podařilo získávat kolonie a ukrást území (USA). Pak se vše stane mnohem jasnější.
Nebo si vážně někdo myslí, že bez motivované armády a tím síly, dokáže někdo někde něco obsadit? A k tomu potřebujete HOSPODÁŘSTVÍ! Fungující! Bez jakékoli varianty.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Janaz
28. 3. 2023 08:41
Odpovědět  Radegast

Postovať sem pšonka Brezinského, ktorý pre samú nenávisť k Rusku si nedovidel ani na koniec raťafáka, chce naozaj duševného maloroľníka ako ty. Ktože to desaťročia tlačil do informačného poľa kydy o zlej Číne, ktorá chce ovládnuť svet, o žltých diabloch? Žeby usáci,ktorí medzitým boli sami tými diablami a ovládli svet? Bež do riti! Ešte sem uveď, aké kolónie mala a má Čína.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
28. 3. 2023 09:08
Odpovědět  Radegast

Čína obchoduje, kdeco skupuje – ale nikomu nevnucuje svoje představy, všiml jste si? Například ten jejich pekelný šmírovací bodový systém – my z toho šílíme už v poloviční fázi, jim to zřejmě vyhovuje – ale nevím o tom, že by dejme tomu takovou Nigérii nutili, aby to přebrala.
Čína je dost stará na to, aby věděla, že tohle nefunguje. Amíci jsou příliš mladí a nevědí to.
A mimochodem ano. Evropa by měla být chvíli zablešenou provincií (momentálně jsme vydezinfikovanou provincií USA, takže nic nového) a vycouvat ze světové scény. Načas zalézt a zpomalit. Spřádat sny a nechat ty ostatní, ať se rvou o kus masa.
To je přesně to, co by teď Evropě udělalo dobře.

Autor
28. 3. 2023 05:04

Když chcete něco ovládat, musíte mít k tomu “páky”. To je nejen finance, ale i sílu. Pokud chcete ovládat, musíte si zajistit – třeba jen pro sebe – fungující ekonomiku, protože bez toho nemáte ty dvě “páky”. Prostě nemáte možnost tyto dvě podmínky naplnit. Pokud chcete mít zisk musíte také prodávat. Aby jste prodávali, musíte nejen vyrobit, ale i mít možnost prodat.
Jestliže chcete ovládat vzdálené prostory, musíte tam nejen být, ale také je nezbytné mít spojence. Žádný stát, ani oblast nedokáže dnes osídlit vzdálené prostory tak, aby je sám dokázal využít smysluplně se ziskem. Prostě to nefunguje. To je otázkou dost dlouhé doby.
Spojencem USA, a možná jediným, je EU. Její likvidací se USA nesmírně oslabí, přes zdánlivé – okamžité – obohacení. Bylo to jediné území, které nakupovalo a bralo americký styl obchodu a výrobků, byť v “modifikované” podobě. Dalším oslabením bude a částečně již je – ve světovém měřítku – zastavení proudu lidí do USA potřebných kvalifikací. A i přes tento fakt, USA nedokázaly mnohé cíle prostě dosáhnout. A to ani v případě “prostého” okopírování.
Jestliže “ty elity” zničí USA, zničí sebe sama. POCHYBUJI, ŽE BY ASIJSKÉ “ELITY STEJNÉHO TYPU” CHTĚLY OPOUŠTĚT SVOJE MÍSTA. K nahrazení “tamních” “elit” “těmi západními původními elitami” potřebujete sílu a tu likvidací US ARMY – likvidace USA je likvidací US Army – mít nebudou. NESTAČÍ MÍT AKCIE A PODÍLY, ale musíte je mít také schopnost toto prosadit. Stačí – a už to v minulosti bylo – prostě zrušit akcie a podíly. Jsou to “jen” papírky, stejně jako měny.
Nevěřím na stěhování “elit” vůbec totiž nemají “asijské rysy”. Jejich zběsilost se dá vysvětlit jen jediným způsobem – přicházejí definitivně o svou moc. A to stěhování pak neznamená nic jiného, než posun světových center moci. OVŠEM A TO ZDŮRAZŇUJI S KOMPLETNÍ FYZICKOU VÝMĚNOU. To je podle mne ta zásadní chyba v úvahách.
Dosud “elity” jen měnily prostor, ale ne sídla.
Každý silně podceňuje sílu a moc asijských elit.

Autor
28. 3. 2023 05:42
Odpovědět  Peter 008

Netvrdím, že ta fyzická změna bude podstatně k lepšímu, ale prostě bude za současného průběhu.
Čína vždy měla kontrolu obyvatelstva a bylo to v jejím vlastním zájmu. Společnost byla za svých nejlepších dob vždy skvěle organizována. Nutně to neznamená kontrolu v západním smyslu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
28. 3. 2023 11:42
Odpovědět  Peter 008

„Čína rozhodně není zemí, která bude ustupovat z dobytých bastionů. Je-li její plán za určitých deset patnáct let, i dříve, obsadit první příčku ekonomické velmoci, bude se s touto zemí, regionem a civilizací muset člověk umět vypořádat.“

sergej
28. 3. 2023 05:20

Korporátníci jsou všechno možné jen ne elita.
https://www.youtube.com/watch?v=zK87uDviI7M

Markýza
28. 3. 2023 09:10
Odpovědět  sergej

No to je pravda. Asi se jim tak říká ze setrvačnosti, nebo co.

Pedro
28. 3. 2023 10:28
Odpovědět  sergej

Ne “elita”, ale “debilita”, to je správné pojmenování těch penisů a vagín.

Boomer
28. 3. 2023 15:15
Odpovědět  Pedro

.. urážkou protivníka v žádném případě nedokážete snížit nebezpečnost téhož protivníka.

sergej
28. 3. 2023 19:10
Odpovědět  Boomer

Pravda, ale každý to nepobírá s jednosměrným dětským myšlením a vlastně to chtějí “kalergisti. Jak že to říkal? Stvoříme rasu zvířecích podlidí do IQ 90 co budou rozumět příkazům ale už nebudou chápat procesy ve společnosti. Jistě neoklerofeudálně absolutistické šlechty nevolníků. A agenda 2030 se sociálním kreditem jim dělá zkratku.

Boomer
28. 3. 2023 19:16
Odpovědět  sergej

.. tož vzhledem k tomu, že je referenční bod 100 na škále IQ posouván stále více doleva, čekají nás zlé časy. Feudalismus 2.0.
Kolikrát já už za tohle dostal vynadáno..

Markýza
28. 3. 2023 20:52
Odpovědět  Boomer

To nedokáže, ale ulevit si třeba 🙂

Boomer
28. 3. 2023 15:12
Odpovědět  sergej

..to jste vedle jak ta jedle, serjožko, elitou je tradičně označována vysoce postavená sociální skupina, jasně vymezená:

  • je tvořen dvěma nebo více osobami, hrajícími vzájemně se doplňující a podmiňující role;
  • skládá se z částí, které mají strukturální či funkční význam, což je odděluje od samotných jedinců i od náhodného shromáždění osob;
  • členy skupiny spojuje vzájemná komunikace, normy, vzájemná očekávání a společně vykonávaná činnost; členové mezi sebou mají emocionální vazby;
  • členové skupiny jsou na sobě vzájemně závislí a mají jistou identitu se skupinou;
  • členové jsou v pravidelné interakci;
  • členové se sami za skupinu považují.

.. no a teď mi napište, co z toho vámi prezentovaní nesplňují. A pokud možno česky, třebas i hovorově, ale prostému venkovanu srozumitelně!
Děkuji předem..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sergej
28. 3. 2023 19:19
Odpovědět  Boomer

Bez morálky (co nechceš vůči sobě neuplatňuj druhým) jsou jistě chytří kazišuci pro sebe. A ty definice se mohou lišit od skupin řekněme exotů jako stvořitelů dějepisu zájmovců, opomíjející faktografii.

Albi
28. 3. 2023 08:35

EU hrozí, že se k radosti USA a Británie rozpadne dřív
Možná ještě větší radost budou mít Evropané i přes ten chaos co provděpodobně nastane.

Ale náš Fiala vč.všech vládních politiků, ale určitě Černiochové, Pekai, Rakušana a Lipavského by měli zbystřit (jsou-li toho schopni) a začít zpytovat svědomí, jestli se nedopustili fatálních omylů a pokusit se zachránit, co se dá.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
All
28. 3. 2023 09:50
Odpovědět  Albi

Tihle olizávači cizích zadků za ůplatu budou taky velmi zbabělí, nepřiznají své omyly,budou jen zbaběle utíkat s nakradeným. Někam do svých děr,jako potkani a čekat,čekat,čekat,ale zbytečně…Krysy a potkani. Nepřiznají se a zešedou zvenku a uvnitř pak spalováni vlastní blbostí,vztekem i sklamáním z odkopnutí. Takový je i život hmyzu.

Helena
28. 3. 2023 12:17
Odpovědět  Albi

Ach modlím se, kdyby Bůh dal a ten zasmrádlej EUmoloch rozkopali nas.aní frantíci a vyhnali klackama ty hajzly. A kdyby ušáci dostali pořádně přes ty svoje smrtí páchnoucí pracky.
A to jsem ateista.

tupý hulvát
28. 3. 2023 09:50

No,mě by zajímalo,kdo by v těch podnicích, přestěhovaných do Ameriky, pracoval.Ti černoši,co jim bílí líbají boty a oni se při tom klátí jako idioti,nebo ti technicky nevzdělaní bílí čummobilové?Nebo tam přestěhují ty kvalifikované dělníky z Evropy?

sergej
28. 3. 2023 10:33
Odpovědět  tupý hulvát

Tu představu černá amerika měla se založením euálu kalergi výměny obyvatel evropy že bílí evropaé jdou za “fimrami do pondostanu a budou dělat na ně dělat. A vychází i z toho – “slav” ötroci co anglosasové nají v erbu. 2:38
https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

Autor
28. 3. 2023 14:04
Odpovědět  tupý hulvát

Nebo tam přestěhují ty kvalifikované dělníky z Evropy

Ovšem jenom správně myslící a líbající boty všem, kromě bílých! Ale není třeba to až tak moc řešit. Právě se hroutí jedna struktura hospodářství za druhou a jak potom chtějí USA dopravovat už jen suroviny a hotové výrobky? Logika ekonomiky, té reálné je neúprosná. Co nemáš, nemůžeš využít.
A pokud bude někdo obnovovat Ameriku, zcela jistě s hrůzou zjistí, jak je na tom špatně prakticky ve všech směrech. V podstatě budou začínat od nuly, včetně vzdělávání.

zuzana
28. 3. 2023 12:10

Srbský prezident: Zatykač na Putina ztěžuje nastolení míru na Ukrajině

https://aktax.cz/srbsky-prezident-zatykac-na-putina-ztezuje-nastoleni-miru-na-ukrajine/