politika

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem, musí totiž zajišťovat zájmy Francie v Africe a USA v Afganistanu

Do české armády se od roku 1989 investovaly stovky miliard korun z kapes daňových poplatníků.

Ovšem ukazuje se, že armáda České republiky zde není kvůli tomu, aby pomáhala českým lidem, ale aby hájila zájmy nadnárodních firem ve světě a třeba i takové Francie v africké Mali, vše je samozřejmě pro oblbnutí obyčejných lidí deklarováno, jako akce v boji proti terorismu, přece se nemůže říci pravda veřejně, že?

Ano, česká armáda nemá kapacity na pomoc českým lidem, protože je využívá pro zájmy globálních oligarchů v Africe a Afganistanu.  

Ukázka toho, jak česká armáda sere na české lidi, je například zde: 
Kraj Vysočina požádal před pár dny českou armádu o pomoc pro české lid kvůli epidemií koronaviru.

Vedení české armády ovšem odpovědělo, že odmítá pomoci českým lidem, protože na to nemá kapacity.

Píše se o tom přímo v tiskové zprávě Kraje Vysočiny zde.

Pokud vás zajímají skutečné důvody české účasti na francouzských misích v Africe, tak si přečtěte třeba tento článek: Je příčinou francouzské intervence v Mali neokolonialismus a uran? 

Obdobně to je i v případě Afganistanu, kde naopak armády USA a jeho spojenců, včetně České republiky, zajišťuji jedinou vlnou cestu pro nadnárodní firmy do střední Asie k jejím nerostným surovinám …A tak miliardy vytažené z kapes daňových poplatníků v České republice nejsou použity pro armádu chránící české lidi, ale jsou využiti pro armádu chránící zájmy globálních oligarchů a český člověk nechť si pomůže sám a nebo chcípne při epidemií …

Lukáš Lhoťan
https://bit.ly/3bVreRB

sdílet na