politika

Češi smrdí a kadí uprostřed místnosti, tvrdí kámoš Havla Kolář, tatíček toho, co tajně sejmul sochu Koněva

Prý odborník na folkloristiku a uklízeč. Poté byl blízký přítel Václava Havla a odměnou bylo velvyslanectví. 
Nyní odborník na folkloristiku tvrdí, že jsme takto vnímáni ve světě.

Havel byl hollywoodský vězeň – zázrak a zjevení.

Prezident Havel podle Koláře jednak pronášel důležité věty a formuloval velké myšlenky, ale také působil roztomile. „Jako medvídek,“ popsal prezidenta Kolář.

Zato dnes jsme prý vnímání jako host, kterého si pustíte domů na návštěvu a teď nevíte, jak mu říct, že trochu smrdí. „Takový ten příbuzný, co jste si ho pustili domů a teď nevíte, jak mu říct, že už by si měl vyměnit ponožky a nekadit vprostřed místnosti na koberec a tak,“ popsal momentální obraz České republiky ve světě Kolář.

A tím, že se Havel fotil s Rolling Stones, byli jsme světoví. A ta špína v Čecháčcích je proto, že jsme zaprděný národ, myslící pouze na sebe, zatímco Američané by se láskou rozdali.

Třeba každému nabízejí raketové základny a to my je dokonce odmítáme, proto jsme hnusní.

V roce 2017 podpořil vznik Centra proti terorismu a hybridním hrozbám, takové STBácké centrum, které má upozorňovat na dezinformace na webech či sociálních sítích.

Přesně co dělali bolševici, když o nás psali záznamy a vylučovali. Nebo chtěli vylučovat, i když jsme v SSM natož v KSČ nebyli. A Kolář otec a Kolář syn jsou tací STBáčkové v Evropských hodnotách.

 Prostě nyní jsou Češi dobytek a hnůj a zachránili by se, kdyby prezidentem zvolili bolševika generála Petra Pavla, co už bolševikem není, protože má raději dolary a eura, než ruble!

Podporuji Petra Pavla, jeho členství v komunistické straně neberu jako hendikep. (Pouze ten bývalý komunista, který se mnou nesouhlasí, je zločinec, stále naznačuje.)

A v jednotě je síla, stále opakuje bolševické heslo, pouze s tím rozdílem, že to bolševické je špatné, zatímco americké stejné heslo je správné.

To vše vykládá za velkého potlesku a nadšení přátel Drtinové a přátel Evropských hodnot.

A stádo ovcí v Budějovicích (studenti) na příkaz “svobodně” tleskají, smějí se a zvedají papírky, jak stádní komunističtí svazáci do roku 1989.

A hrdina Kolář prý chtěl v roce 1989 emigrovat, ale nestihl to, chudinka.

Tak to vše skýtá obraz rodiny špinavých Kolářů, z nichž fotr byl Havlův velvyslanec v USA  a synáček je další z kamarádů Evropských hodnot. Dnes radní Prahy 6.

Češi smrdíte a kadíte v místnosti

ale pouze pokud nebudete milovat Evropskou unii. Pokud ji budete milovat,  naučíte se nekadit v pokoji a nesmrdět. To je dnešní náš obraz. Zdá se, že vysoká kultura Ukrajiny převyšuje Českou republiku, protože my neurážíme Rusko, zatímco Ukrajinci jsou vzdělaní, čistotní a tak nějak my jsme takový hnůj uprostřed Evropy. Klidně jsme ochotni s Putinem jednat.

S každou větou slyšíte pohrdání k těm, co neřvou, že Putin je svině, Rusko jsou zločinci a v USA je stejně jako v Bruselu je ráj superinteligentních a vzdělaných lidí.

Za frenetického potlesku studentů jako stáda ovcí.

Přiřaďte si ke Kolářovi slizkého Fischera, Řeporyjce Novotného, santuse Šafra soudně uznaného, bolševika generála Petra Pavla, co bojoval proti imperialistům, Jourovou, co se chtěla pověsit na podprsence v kriminále a tak můžete pokračovat: prostě plejáda lidí, či výkvět, který nás reprezentuje navenek, nesmrdí a nekadí uprostřed místnosti. 

To tvrdí bývalý skladník a fotr dnešního Koláře z Prahy 6, křiváka, který není schopen požádat lidi o souhlas či nesouhlas o soše maršála Koněva. Toho starosty, který tvrdí, že pravda je svinstvo a lež je základem, jak vykládat dějiny, což ho donutilo svolat noční zasedání bez souhlasu občanů a zlikvidovat sochu toho, bez něhož by rodina Kolářova pochcípala někde v německém koncentráku.

I když…?

A víte, co je na tom nejzajímavější? Že můžeme jenom klidně vytahovat jejich špínu a nemusíme je urážet.

To co vypadá naše nenávist jsou slova práskačů, udavačů a že napráskal Václava Klause a pak sám musel uprchnout jako Ruml a Pilip nebyla náhoda, protože později pomohl založit STBácký spolek, kde vyhrožuje každému, kdo se nedrží linie Evropských hodnot. Prostě takový nebolševik s bolševickou, STBáckou náturou.

Děkujeme: tatíček & syn – rodina Kolářova.

 To vše naleznete zde

Podporuji soudruha generála Petra Pavla, co už soudruhem není

Mimochodem, Kolář tatíček a Evropská hodnota o nás tvrdí, že kadíme v síni na koberec, ale že pokaděný Kolář syn nechal svolat tajně v noci strachy bez sebe pod ochranou státní moci partičku na odstranění sochy maršála Koněva, neboli pokaděný synáček Kolář tatíčkovi Kolářovi nevadí? 

Vidí pokaděné zbabělce všude kolem, ale ve své rodině to nepřizná?

Kolář syn – gay Janda – Kolář otec: STB = Evropské hodnoty

Skrytá pravda
https://bit.ly/3aL0mnc

sdílet na