„Celý svět si pamatuje epizodu se zkumavkou v Radě bezpečnosti OSN“

„Celý svět si pamatuje epizodu se zkumavkou v Radě bezpečnosti OSN“: Čína reagovala na obvinění Spojených států z vytvoření COVID-19.

Ve Spojených státech stále častěji tvrdí, že „je důvod hovořit o laboratorním původu nového koronaviru“. Vědecká laboratoř v čínském Wuhanu je označována jako zdroj původu COVID-19. 

Americký prezident Joe Biden nařídil zvláštním službám, aby prozkoumaly a zjistily míru zapojení Číny do vzniku a šíření nové infekce. A bývalý americký prezident Donald Trump požaduje od Pekingu náhradu škody ve výši 10 bilionů dolarů.

Čínské orgány se rozhodly nenechat tato obvinění bez odpovědi. 

Reakce čínské strany je obzvláště pozoruhodná.

Zástupci diplomatických sborů Čínské lidové republiky, včetně čínského velvyslanectví ve Spojených státech, poznamenali, že Spojené státy svého času stejně kategoricky deklarovaly údajné vytváření zbraní hromadného ničení v Iráku. 

Z prohlášení:

„Celý svět si pamatuje epizodu v Radě bezpečnosti OSN, kdy představitel Spojených států demonstrativně ukázal zkumavku s neznámou látkou. Poté USA všechny přesvědčily o tom, že irácký režim v čele se Saddámem Husajnem vlastní zbraně hromadného ničení“.

Čínští představitelé připomínají, že poté USA a jejich spojenci napadli Irák a zůstali tam dodnes, ačkoli nikdo nepotvrdil údaje o přítomnosti biologických zbraní hromadného ničení v této zemi.

Čínský diplomat Liu Pengyu:

„Americká kampaň na zpolitizování vzniku COVID-19 je dnes de facto opakováním kampaně obviňující Irák z výroby biologických zbraní.“

„Lež se „zkumavkou Powella“ byla nakonec odhalena, ale to dnes Američanům nebrání v tom, aby používali stejné dezinformační metody, jaké byly použity k ospravedlnění vojenské invaze do Iráku a zabavení ropných polí“.

https://bit.ly/3v6LXLD

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
9. 6. 2021 12:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Celý ten příběh lze okomentovat jako stálici US zupáckých keců a jejich Goebbels News . Pomalu ale jistě se v průběhu celého příběhu prolíná Usácká špína za tím vším . Už zkráceny minulého roku se provalilo na Zupáky že věděli o viru -napráskali je Izraelci z Mosadu kteří předali tyto info UK, Itálii ,Francii a Němcům. Jak to mohli vědět ,když ještě nikdo neznal původ ,ale uź věděli že z netopýrů . Jenže se přepočítali ,mysleli (hovno věděli) že mají protilátku a dle kalkulu (mého)vypustili na cvičení armád v Číně virus mezi vojsko a to bezpečně přenos “ zajistilo “ při návratu domů. Jenže mezitím , když se vše rozjelo , Rusové zapojili své specialisty a Sputnik byl na světě , tím byly ohroženy Zupácké penízky jidášovské a to jen proto aby hospodářsky položili Čínu a RF bez ohledu na následky a důsledky ve svých vazalských tzv. přátelských zemí. Jejich arogance nezná mezí “AMERICA FIRST “ a druzí – koho to zajímá !??!